Homo Sowietiku

Obrazek użytkownika norwid
Kraj

Czytam sobie codzienną publicystykę przeróżnych autorów tak gazetowo-portalowych z Ziemkiewiczem włącznie jak i blogerską i natarczywie nasuwa mi się na myśl jedno stwierdzenie.

 

Spoza drzew nie widać lasu.

 

Wszystkie te artykuły o konferencji warszawskiej, paryskiej, o żydokomunie, o klapsach Kukiza ze Śpiewakiem, o Katzu i kacu, o NetanJahu, Pompeo i ambasadorach USA/IzraEl'a są pozbawione sensu. Skupiają się na szczegółach a nie piszą nic o źródłach problemów Polski i Narodu Polskiego w konfrontacji z EU, USA, Rosją czy Izraelem. Źródło problemu jest banalnie proste a wyłożył je na jednym ze swoich wykładów dr. Sykulski (1) Polscy prawicowi publicyści przesiąknięci są emanacją cywilizacji żydowskiej – człowiekiem radzieckim. Z tego też powodu nie rozumieją jednej kardynalnej zasady Feliksa Konecznego – że człowiek nie może być cywilizowany na dwa sposoby. Na jednym terytorium panować może tylko jedna forma cywilizacji.

Właśnie dlatego nie pisze o lewicowych tylko prawicowych publicystach. Lewicowi przyjęli do wiadomości że są gojami i są do „wytracenia”. Prawicowi publicyści żyją w rozdwojeniu. Przekonani że w Polsce panuje cywilizacja łacińska walczą o jej trwanie stosując techniki cywilizacji żydowskiej. Animizacja interlokutora, jego odczłowieczenie to jedna z form tej adaptacji. Personalizm – stosowany w cywilizacji łacińskiej przez prawicowych publicystów używany jest w sposób perwersyjny. Objawia się to atakiem na odlew swych własnych pobratymców i budowanie coraz to nowych podziałów społecznych. Ta personalistyczna patologia badania ilości cukru w cukrze, ilości polskości w Polaku rodzi odrzucenie i spychanie na margines marginesu kolejnych jednostek. Ta społeczna atomizacja to idealne działanie zbiorowości żydowskiej która działa spójnie, konsekwentnie i długoterminowo.

Wszystkie warszawskie, gdańskie inicjatywy LGBT i im podobne formy edukacji seksualnej „łacińskiej” Polski dla osoby świadomej wojny cywilizacji są czytelne.

Mało tego, zgodnie z jednym z twierdzeń Hitlera - „Polacy to najbardziej inteligentny naród Europy i jak żaden inny potrafi sobie radzić w czasach okupacji” dzisiejsi obywatele Polski mają tą samą właściwość. Niemalże instynktownie wyczuwają wiatr historii i dlatego właśnie obierają kierunek proniemiecki – jako mniejsze zło. Jak bowiem zrozumieć tolerowanie jawnego złodziejstwa Platformy Obywatelskiej , jak rozumieć jej szyderstwo wobec Narodu Polskiego i tak wysokie poparcie społeczne? Jestem przekonany że podyktowane jest to świadomością źródeł obecnego i potencjalnego dobrobytu. Zespolenie polskiej gospodarki z niemiecką, godzinny sznurek tirów po niedzieli wylewający się na autobany jest argumentem nie do podważenia. Tym bardziej że żydzi Polaków nienawidzą i są w tej nienawiści szkoleni przez żydowskich przewodników w obozie zagłady Auschwitz-Birkenau. Za polskie pieniądze polskie władze generują nienawiść Izraelitów do Polaków – coś nieprawdopodobnego. PISiory kompletnie nic z tym nie robią mimo monitów wielokrotnych Witolda Gadowskiego i Ewy Kurek.

Przy takiej perspektywie zachowanie zwolenników PO jest jak najbardziej zrozumiałe, ba! Niezrozumiałe jest zachowanie zwolenników PIS którzy trwają pomimo jawnej antypolskiej działalności. Tym bardziej niezrozumiałe że PISowskie eksponowanie przywiązania do cywilizacji łacińskiej kłóci się koszmarnie z hiper-filosemityzmem połączonym ze stosowaniem systemu wartości cywilizacji żydowskiej. Żydowski kolektywizm, fiskalizm, pogłębianie socjalizmu, utrzymywanie obowiązku ubezpieczeń to antypolski zestaw środków służący redukcji populacji. To wszystko są narzędzia stosowane przez obecne władze do blokowania aktywności gospodarczej o której wielokrotnie powtarzał Michalkiewicz – z czym jak najbardziej się zgadzam.

 

Gloryfikacja premiera Olszewskiego, wielkiego mistrza masońskiego, socjalistyczna (radziecka) 5tka Kaczyńskiego, milczenie rządu Morawieckiego na antypolskie rasistowskie działanie władz Izraela, milczenie na absurdalne żądania finansowe władz USA wobec Polski i wiele innych przyprawia mnie o przygnębienie.

Prawicowi publicyści wolą jednak pisać głównie o drobiazgach, jaki to jeden z drugim jest zły bo nie chce uszanować Olszewskiego, bo rzuca się na oszukańczy 500+++ nie dostrzegając w ogóle że mamy do czynienia z wojną cywilizacji a PIS robi dziwną robotę. Niby katolicki, niby chrześcijański ale kierunki wyłącznie prożydowskie.

Cóż to znaczy wyłącznie prożydowskie? Jeśli Polak jest świadom terminu „Polskie Obozy Zagłady” to wie że jego obowiązkiem jest przepisanie dorobku życia na żyda, oddanie dzieci w niewolę u żyda a samemu poddanie się samob.. eutanazji w terminie wygodnym dla ZUS. To już lepiej podzielić Polskę na pół, nauczyć się niemieckiego. Z tej wschodniej uczyć się ukraińskiego lub uciekać bez dokumentów.

 

Słyszałem ostatnio że PIS postanowił walczyć z antypolonizmem i wyasygnował 500 milionów złotych na serial o drugim Mojżeszu – Jeremiaszu Wiśniowieckim. Kiedy jego wojska jechały na zachód za nim podążały tysiące żydowskich rodzin. Pod rządami Chmielnickiego nie czekało ich nic dobrego. Podobno też będzie serial o życiu w Getcie Warszawskim, aktorzy już uczą się jidisz.

 

1 https://www.youtube.com/watch?v=e51RR-Lz-tY Feliks Koneczny i teoria cywilizacji - dr Leszek Sykulski.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

naprawdę hitler tak powiedział?

a ten kierunek proniemiecki – jako mniejsze zło to interesująca figura ale nie sposób dotrzec, że celem wpisu jest niewybredne walenie w PiS z kompletnie durnych, wmówionych powodów.

filosemityzm, socjalizmy, masony...

no mialem autora za rozsądnego człeka.

i jeszcze te żale do prawicowych publicystów, że nie piszą na zyczenie, autora własnie, rozpraw typu: pis a wojna cywilizacji.

i zupełnie głupie wnioskowanie- Jeśli Polak jest świadom terminu „Polskie Obozy Zagłady” to wie że jego obowiązkiem jest przepisanie dorobku życia na żyda- jeśli Polacy oswoją sie z myślą o sprawstwie, to wlaśnie będą to mieli głęboko gdzieś, tak jak inne narody mordujące innych, czyz nie? dlatego nie ma co udawac wiecznych ofiar i jojczeć ale wspomniec czasy, gdy to Polacy tłukli innych i palili ich wsie. zamiast wypominać innym zbrodnie, lepiej grzecznie spytac, jak na ulicy, czy ktoś chce wp...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1582104

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Hitler palił wami w piecu a my wam pozwolimy odjechać w sina dal. Byle szybko.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

bingo

#1582116

...

.."i jeszcze te żale do prawicowych publicystów, że nie piszą na zyczenie, autora własnie, rozpraw typu: pis a wojna cywilizacji."

Jak nie piszą skoro raz dwa po publikacji piszą, na życzenie właśnie:

Gorzka refleksja prof. Legutko: Trwa wielka wojna cywilizacyjna. Druga strona dąży do likwidacji strony konserwatywnej

https://wpolityce.pl/polityka/435811-gorzka-refleksja-prof-legutko-zachod-dazy-do-despotyzmu

potwierdzanie twierdzeń z mojego artykułu:

Nie ma zgody na opluwanie Polski! Prezes IPN: Pozew za słowa o "polskim nazistowskim reżimie" będzie złożony w najbliższych dniach. https://wpolityce.pl/polityka/435966-prezes-ipn-pozew-za-slowa-mitchell-w-najblizszych-dniach

przypominam prezes reaguje PO PUBLIKACJI!!!!

Czaputowicz odpowiada Pompeo: Polaków należy traktować jednakowo, a sprawa jest zamknięta. Ta wypowiedź była niepotrzebna https://wpolityce.pl/polityka/435927-stanowcze-slowa-szefa-mszpolakow-nalezy-traktowac-jednakowo

reakcja po mojej publikacji!!!

Chcemy szacunku w relacjach z Żydami? Zacznijmy szanować samych siebie. Nadmiar umizgów jest szkodliwy https://wpolityce.pl/polityka/435884-chcemy-szacunku-w-relacjach-z-zydami-to-szanujmy-siebie

reakcja po mojej publikacji!!!

Zasmucające. Prezes PAN broni konferencji z udziałem Grossa i kaja się z powodu sprzeciwu Polaków: "Wyrażam ubolewanie" https://wpolityce.pl/polityka/435879-zasmucajace-prezes-pan-broni-konferencji-z-udzialem-grossa

reakcja po mojej publikacji!!! 

Bachleda-Curuś nie uczy synka polskiego! https://wpolityce.pl/gwiazdy/64182-bachleda-curus-nie-uczy-synka-polskiego

Jak by się ktoś pytał - pisałem żeby zostawić dowód (osobisty). Nie uczenie polskiego to jawny dowód porzucenia ojczyzny co jest konsekwencją polskiej polityki na klęczkach przed żydami. Wstyd mówić po polsku w USA.

Co do "niewybrednego walenia w PIS" to trochę będzie inaczej. Niewybredne zamienimy na wysublimowane a tytuł będzie brzmiał "Piątka Kaczyńskiego jak piąta noga"

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1582152