Żydowski dylemat prezydenta Dudy

Obrazek użytkownika norwid
Świat

W przyszłym tygodniu ruszy trzeci akt dramatu „nowelizacja ustawy o IPN” czyli po naszemu wojna o polskie obozy zagłady.

 

Prezydent Andrzej Duda poślubił panią Agatę Kronhauser córkę Juliana Kronhausera polskiego żyda i wykładowcy UJ. Fakt ten jest obecnie wielkim filosemickim problemem przy podjęciu decyzji o podpisaniu noweli ustawy o IPN.

 

Prezydent RP Andrzej Duda dysponuje dziś długopisem który zaważy na losach świata. Jego długopis określi pozycje: USA, Izraela, Niemiec, Chin i Rosji. Rodzinne sympatie państwa Dudów, krakowskich środowisk prożydowskich, stoją w koszmarnym kontraście do zachowań Żydów izraelskich i amerykańskich (talmudycznych i holokaustycznych). Hucpę jaką obserwuje nie tylko Polska ale bez mała cały świat można tłumaczyć jedynie jako bezbrzeżną pychę Judy opisywaną już w księdze Jeremieasza rozdz. 11-13.

 

fragment:

"Oto sprowadzę na nich nieszczęście, którego nie będą mogli uniknąć; będą do Mnie wołali, ale ich nie wysłucham. 12 Mogą pójść miasta judzkie i mieszkańcy Jerozolimy, by wzywać bogów, którym palili kadzidło; wcale ich jednak nie wysłuchają w czasie ich nieszczęścia. 13 Bo ile masz miast, tyle też bogów, Judo! Ile ma ulic Jerozolima, tyle wznieśliście ołtarzy Hańbie, ołtarzy kadzielnych dla Baala. 14 Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem i nie zanoś za niego błagalnych modłów, bo ich nie wysłucham, gdy będą do Mnie wołać w czasie nieszczęścia.

Czego chce oblubienica moja w mym domu?
Wypełniłaś swój plan przewrotny.

Czy modlitwy i mięso ofiarne mogą odwrócić
od ciebie twoje nieszczęście,
tak że się kiedyś uradujesz?
16 "Zielonym drzewem oliwnym, zdobnym pięknymi owocami" nazwał cię Pan.
Na głos wielkiego szumu rozpalił się nad nim płomień
i spłonęły jego gałęzie.
17 Pan Zastępów, który cię zasadził, zawyrokował o twoim nieszczęściu na skutek przestępstwa domu Izraela i domu Judy; popełnili je na własną szkodę, drażniąc Mnie przez ofiarowanie kadzidła Baalowi".

 

Tak oto bóg kłamstwa któremu dziś żydzi palą kadzidła prowadzi ich w drogę bez powrotu. Nie będzie więcej sprawiedliwych wśród narodów. Nie będzie ni miłosierdzia ni litości skoro żydzi na całym świecie za ratunek, poświęcenie, krew i śmierć innego narodu odpłacają jedynie szyderstwem, pogardą i nieustającymi roszczeniami majątkowymi. Już nie wystarcza im kłamstwo, poniewieranie i ubliżanie swoim wybawicielom w czasie niedoli. Oni chcą swoich obrońców wytracić jak im diabeł przykazał, tak żeby na ziemi nie pozostał ślad po ludziach którzy im dobrze życzą. A narody świata patrzą i mówią – pomagajmy żydom a skończymy jak Polska, nuże wypędźmy ich spośród nas aby nie spotkała nas ich pogarda i niewdzięczność.

 

W Nowym Testamencie czytamy: nie rzucaj pereł między wieprze bo perły podeptają a ciebie pogryzą (MT 7) Tak właśnie dziś czyni Izrael i żydowska diaspora. Za polską przychylność, wsparcie, przyjaźń i szacunek płacą nam atakami i przypisywaniem winy za holokaust. Nie odpłacają Kowalskiemu czy Nowakowi za jego osobistą udowodnioną zbrodnie – w czambuł obwinili cały Naród Polski. Za to że byliśmy spolegliwi mamy oddać im całą Polskę a sami jechać na .. np. Antarktydę albo na zachód Europy.

 

„Nic to” jak mawiał Wołodyjowski. Tylko przykro kiedy w morzu żydowskich bezczelnych kłamstw Minister Spraw Zagranicznych Niemiec mówi:

Zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Pojedynczy kolaboranci nic tu nie zmieniają (1)

 

Chciał nie chciał rodzi się sympatia dla Niemiec wśród Polaków. Potrafią przyznać się do tragicznych decyzji swojego państwa i narodu. Czy więc Polska ma się bronić przed ruskim i niemieckim butem? Czy nie stokroć gorszy jawi się ten zakłamany pogardliwy żydowski któremu ciągle mało? Tak oto na naszych oczach dochodzi do zamiany sojuszy. Na własne życzenie Izraela Polska zostanie częścią niemieckiej strony jedwabnego szlaku. Żydzi chcieli się bowiem podetrzeć całym Narodem Polskim. (2) Okradać go permanentnie tak aby każdy kto mówi po polsku płacił za pływanie po rzekach i chodzenie po lesie. Tak aby wszystkie możliwe szlaki wodne, kolejowe i drogowe pracowały na rzecz Wielkiego Izraela lekko przemieszanego polskimi irokezami.

Izraelu tak trzymaj a z pewnością będziesz emigrować z Ziemi Świętej na Saharę.

 

1 http://niezalezna.pl/216086-niemiecki-msz-zabral-glos-w-sprawie-odpowiedzialnych-za-holokaust-antypolska-narracja-legnie-w-gruzach

2 https://wpolityce.pl/polityka/379739-srodowiska-zydowskie-oczekuja-poprawek-w-ustawie-reprywatyzacyjnej-moze-chodzic-nawet-o-bilion-zlotych

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:6)

Komentarze

"Prezydent Andrzej Duda poślubił panią Agatę Kronhauser "

a gdyby tak wybranką Prezydenta A.Dudy był Rosjanka,Niemka lub Chinka to jaka by była narracja tej notki ??

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1557308

Duda nie zostałby prezydentem RP.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

norwid

#1557316

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

banalna to jest Twoja odpowiedz

nawet wiecej niz banalna

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1557319

...często zmienia zdanie i poglądy, o czym sam mówi w wywiadzie. Zmienia stanowisko w sprawie in vitro i związków partnerskich. Cierpi na rozdwojenie jaźni religijnej, podobnie jak Kopacz, która jest katolikiem w domu...ale już nie w urzędzie. Ale nade wszystko ceni sobie bardzo twórczość żydowskiego polakożercy.
Pytanie dziennikarza: Ceni pan twórczość swojego teścia Juliana Kornhausera(żyd)?
Duda: Bardzo
A oto jeden z wierszy jego teścia(oceńcie sami):
Wiersz o zabiciu doktora Kahane
A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
żeby pana swego, Seweryna Kahane,
zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych
iże tako marnie zeszli od nierównia swojego!
Chciałci i jego bracia miła królowi służyć
swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić.
Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice
świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli!
Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli,
Polacy, kielczanie jako psy kłamacze.
Okrutność śmierci poznali, szkarady posłuchali,
krwią splamili przyjacioły, na bruk ich wyrzucili.
Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.
Julian Kornhauser – „Kamyk i cień” – str 28 , Wydawnictwo a5 – Poznań 1996

http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Andrzej-Duda-zmien…

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1557324

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Powinnaś wraz z autorem notki służyć za materac w sypialni Prezydenta A.Dudy.

Mielibyście neewsy z pierwszej ręki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1557328

bo z niektórych tu komentarzy wynika, że jeśli ktoś jest teściem prezydenta lub prezydentem, to ma prawi kłamać i opluwać lub pomawiać Polaków!

A mnie się wydaje, że osoby tak wysoko postawione (dotyczy to także teścia prezydenta) nie powinny wygłaszać oczywistych kłamstw, takich jak ww. kłamliwy wiersz obwiniający wbrew faktom, Polaków - Kielczan, czy też popierać kłamliwej twórczości skierowanej przeciwko własnym wyborcom i krajanom!!!

Moim zdaniem ze strony obydwu ww. panów należy się Kileczanom przeproszenie i ja na ich miejscu żądałabym tego od obydwu!

Nie po to wybraliśmy prezydenta, podobno uczciwego - prawicowego???, aby on pod wpływem kłamliwych przekazów (nawet ze strony teścia) wygłaszał opinie niezgodne z prawdą i obraźliwe dla Polaków! Wszak zostało bezsprzecznie ujawnione (są na to dokumenty), że była to rusko-komusza ustawka! A kto wtedy dominował we władzach partii w Polsce, ano żydzi, zatem winę za różne nikczemne działania, w tym także prowokacje, również tą kielecką należy przypisać swoim, komuszo-stalinowskim, żydowskim manipulantom!!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1572203

Wrzucanie wątków rodzinny w takiej sprawie jest wielkim nadużyciem.
A nawet świństwem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1557340

Józefie...!. Jakiś Ty delikatny, czuły i prawy...
No, no, z tej strony Ciebie nie znałem...
No, no...
Jestem pod ogromnym wrażeniem ...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1557350

Ja nie jestem taka krytyczna jak poprzednicy. Cieszylabym sie gdyby Prezydent byl czlowiekiem obiektywnym i prawym, W niedalekiej przeszlosci mnie odrobine zawiodl. Nie bez znaczenia sa koligacje rodzinne. Jak jest w waszym rodzinnym domu? Nie dyskutujecie na drazliwe tematy polityczne? Nie jest czesto tak, ze maz i zona "podobnie" mysla?

Jedyne co uwazam za odwazne i sprawiedliwe - Prezydent nigdy pochodzenia malzonki nie ukrywal i to dobrze o nim swiadczy. Oby okazal sie dobrym Polakiem.

Jezeli chodzi o ministra spraw zagranicznych Niemiec Gabriela zaskoczyl on mnie juz przed kilkoma tygodniami stajac w obronie Polski, przypominajac Polska ciezka historie, rozbiory ,powojenny, narzucony system komunistyczny oraz ofiary tego terrorystycznego systemu. Gdy wczoraj uslyszalam jego slowa bylam bardzo poruszona. Zyczylabym sobie, zeby Gabriel byl kanzlerzem Niemiec a nie Angela. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1557343

duplikat

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1557362

Wcale nie jesteś krytyczna, prezydent cię tylko odrobinę zawiódł...czy to znaczy ,że jesteś minimalistka i zadawalasz się namiastkami sprawiedliwości?
Poruszyły cię słowa Gabriela? To są tylko słowa ! A gdzie są czyny, które powinny pójść za słowami? Gdzie naprawa krzywd? Gdzie odszkodowania wojenne? Czy te słowa też ci wystarczą jako namiastka sprawiedliwości dziejowej?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1557363

Naturalnie chcialabym wiecej. Byc moze to pierwszy krok w dobrym kierunku. Z pewnoscia lepsze to zachowanie ,anizeli Angeli, ktora siedzi cicho i byc moze zaciera rece, ze  Zydzi i Polacy sie kloca.

Ja bardzo cenie wystapienie Gabriela, bo jest jednym z nielicznych, ktory w niemieckiej strefie jezykowej powiedzial cos pozytywnego o Polakach ( mowie o okresie 2 ostatnich lat). Gdyby nie problemy z uformowaniem rzadu w Niemczech Merkel by z pewnoscia Gabriela skrocila o glowe, ale teraz jest od niego zalezna.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1557371