Przebrała się miarka pałkarze!

Obrazek użytkownika miarka
Blog

 W jednej z naszych rozmów stanął temat agresji patologii do naszego życia politycznego, a zaraz za tym padł wniosek, że aby się tym spokojnie zajmować jako Niepoprawni, powinniśmy sami być od tego wolni.

Był taki jeden, co swoją bandycką karierę rozpoczął od grasowania w nowojorskim parku z pałką. Nazywał się Al Capone.

U nas od jakiegoś czasu zagnieździła się na naszym forum już cała zbójecka wataha pałkarzy. To terroryści nie tylko chroniący i promujący się wzajemnie, po zbójecku solidarni, czujni, gdy któryś z nich dostaje negatywne oceny, czy przegrywa w dyskusji, ale i niszczący każdy co bardziej wolny i Niepoprawny głos, zwłaszcza głos, który naraża się komuś z watahy czy to krytyką jego pisaniny, jego argumentacji, czy jego stosunku do dyskutowanych spraw bezpośrednio, czy nawet zupełnie pośrednio, prezentując własną niezależną opinię, czy własny, niezależny pomysł na rozwiązanie omawianego problemu.

Przez długi czas wyglądało, że to skutek uboczny systemu funkcjonowania forum realizowanego przez Administrację. Teraz, po nowych zmianach w Administracji stało się prawdopodobnym, że ta  wataha zdominowała Administrację, a pałkarstwo nawet to najagresywniejsze, najbardziej trollowskie, bo seryjne, setkami w ciągu dnia wobec upatrzonej ofiary, czy nawet po 10 na minutę kwitnie jak nigdy. Do niedawna pałki od szóstkowiczów były rzadkością. Po ostatniej serii awansów to one sieją spustoszenie.

 

Teraz to samą Administrację trzeba podejrzewać o seryjne pałkowanie. Nie ma jak walczyć z patologią – zostaje akcja społeczna, bo tak być nie może, żeby tych, co mają nas bronić trzeba było uważać za agresorów.

Wczoraj otrzymywałem serie po -6 od wpisów sprzed 2 tygodni zaczynając, a więc spodziewając się większej akcji częściej patrzyłem, kto był – najbardziej podejrzanymi byli Gawrion i jazgdyni (dopiero ostatnia seria 20 po -6 wskazywała na Mind Serwisa). W ogóle, to jaki sens ma ocenianie wpisów sprzed 2 tygodni – toć to już głębokie archiwum, toć już karna represja pozaregulaminowa wobec niewygodnych „politycznie”, toć to podważenie sensu istnienia regulaminu, zastąpienia go pałkarską policją myśli?. Już po 3 dniach od publikacji już mało kto, włącznie z autorem do wpisu zagląda – po co więc taki przedłużony do 2 tygodni okres oceniania, jak nie dla tworzenia nisz dla patologii?

Ocena poza czasem pobytu wpisu na stronie głównej sensu nie ma. To tak, jak ze zwierzęciem, które może być skarcone wychowawczo tylko zaraz po przestępstwie. Później już nie rozumie restrykcji.

 

Czy to takie trudne technicznie powiązać obecność wpisu na stronie głównej z aktywnością przycisków ocen?

Ale to nie wszystko. Czy nie czas, abyśmy jako blogerzy i komentatorzy zaczęli tworzyć wspólnotę bardziej solidarną jak wewnętrzny gang?

Przede wszystkim, to Administracja powinna być wolna od podejrzeń o stronniczość – starać się być godna zaufania, a wszyscy mają być czujni, czy jest. Nie może mieć prawa do dokonywania ocen wpisów, czy komentarzy. Owszem – dokonywanie wpisów tak, komentarze – sprawa do dyskusji (raczej nie, z tym, że pod własnymi wpisami i w sprawach wewnątrzforumowych – tak), korespondencja na PW wykluczona, poza jednym wspólnym PW Administracji. Administrowanie ma być misją dla dobra wspólnego, a nie władzą. Ma być jawne, a wszelkie zmiany mają być ogłaszane i uzgadniane.

No bo jak walczyć o normalność w życiu publicznym, zwłaszcza z patologią politycznej poprawności, gdy od wewnątrz jesteśmy pod naciskiem nienormalności?

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (18 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zabierasz się za układ okrągłostołowy na NP.Już próbowałam, nic z tego nie wyszło, życzę powodzenia. Będę wspierać. Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-7

Verita

#1454569

... ale to patologia. Obok tego nie da się żyć. Dla mnie to wyznacznik i katolicyzmu i polskości, by nieustępliwie dążyć do rozwiązywania swoich problemów.

A to że to "układ okrągłostolowy", to mobilizuje podwójnie - jakże przystępować do zwalczania patologii w "wielkiej polityce" jak to samo ma się wewnątrz?

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1454574

...był na chwilę spokój z pałami, ale od wczoraj znów jadą z koksem:))...właśnie zostałem poinformowany o stracie rangi...ależ się masturbują niektórzy tymi punkcikami he he i to sami "purpuraci" cóż to za wyrafinowany fetysz:)))...pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1454575

... to zorganizowana. 

Pozdrawiam

miarka.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1454577

Nie chodzi nawet o to minusowanie, proszę bardzo... nie zgadzasz się pałuj ! - gdzie jest powiedziane, że to wiekszość ma rację :)

Ale co niektórzy naprawdę uwierzyli, że kolor ramki uzyskany w wyniku tych wzajemnych plusików świadczy o ich ... uwaga... "elitarności" :)))))))))))))))))))))

I to dopiero jest żałosne, elity kurna !!

 

pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1454626

...najfajniejsze jest to jak się ich złapie "in flagranti" na pałowaniu:)))

...kiedyś się dośmiałem, przychodziły mi mejle naprzemian "przykro nam straciłeś rangę" i gratulujemy uzyskałeś nową rangę"...było tego trochę na przemian :))) byłem w kompletnym rozdarciu chłe chłe chłe...pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1454630

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie żebym się skarżył, jednak dla dobra manipulowanej systemem punktacji tzw. społeczności NP, poinformuję, że minusowicze zaatakowali wczoraj. Łoili równo moje komentarze po 5-6-7 na minutę od 2 tygodni wstecz.

Ubolewam nad tym, że Gawrion kompletnie nie panuje nad systemem punktacji i nie interweniuje w takich przypadkach.
NIESTETY MAM CORAZ WIĘKSZE PODEJRZENIA, ŻE JEDNAK PANUJE.

P.S. To prwd. jeden z ostatnich moich wpisów na NP. Właśnie dostałem na priv informacje od Wodza, że się powtarzam i jestem monotematyczny, co skończy się w przyszłości banem.

Vote up!
6
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454580

... nie będzie próbował być monotematyczny w swoim stosunku do patologii pałkowania. Miejmy nadzieję, że już się skompromitowanym systemem nie zasłoni.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1454583

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

System faktycznie się skompromitował, skoro jakiś Mundek Serwisant może wpaść z narzędziem i narobić bałaganu.
Skompromitował się tym bardziej, że zabrakło mu skali na indywidualistów, czyli na mnie.
Myślę, że zaprojektowany przez Gawriona kolor ramki (mój osobisty) Coral Snake, nie powinien być ostatnim. Dlatego proponowałbym Gawrionowi dorobić jeszcze "grzebiuszkę ziemną" zwaną Huczkiem, tak żeby tylko jedna negatywna ocena pałkarza mógła ten komentarz zagrzebać i usunąć a nie jak w przypadku Coral Snake, trzy.

A więc propozycja dla Gawriona odnośnie punktacji.

Stwórz ramkę do Grzebiuszka Ziemna (Huczek).
Dopiero wtedy będziemy mieli demokrację pełną gębą a system idealnie dopracowany.

Vote up!
6
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454585

.. Wpisu już trzeba szukać w archiwum
Pozdrawiam
miarka

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1454635

To nie mógł być Gawrion. On jest taki prawy i sprawiedliwy i co najważniejsze wyznaje zasadę :
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI.

To musiał być jakiś nieszczęsny error, który zagrzebał Twój wpis.

No chyba, że Grzebiuszka Ziemna została już zainstalowana :)))

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454646

... bo zaobserwowałem, że wkrótce po zalogowaniu czytał wpis, złożył swój podpis -24 do wcześniejszch 3 plusów i wpisu wcale nie schował.

Zostaje tylko wytłumaczenie, że albo ma trolli w administracji, albo się rozmyślił.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1454652

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czyli prawda przegrała z errorem. To musiał być paskudny trolloerror.
To straszne, że na takim porządnym portalu grasują takie indywidua.
Pozdrawiam
TzW

Vote up!
4
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454657

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... a ciekawe, czy jazgdyni nie ma takich uprawnień - tak mnie coś nos swędzi - bo się akurat zakałapućkał w dyskusji...

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1454673

Nie piszę tutaj od dawna, ale czasami z boku obserwuję, co się dzieje.
To, o czym piszesz dzisiaj -(To straszne, że na takim porządnym portalu grasują takie indywidua.)- ja zauważyłam wcześniej.
Szkoda, smutno, że portal upada.
Dzięki bezkarności trolli, które się zachowują, jak obozowi KAPO.
To ONE decydują o tym KTO, KIEDY i ile batów dostanie na grzbiet, a kto zostanie skazany na banicję.

Nie zawsze zgadzam się z tym, co piszesz, ale tutaj przyznaję Ci rację.
W tej sytuacji są wytłumaczalne Twoje nerwy z widłami w ręku.;)
Ale chyba nie dasz rady tej hołoty niczego nauczyć, ani uspokoić. Grasują w bandzie.
Twoje "widły" to za mało.
Forumowicze powinni przeprowadzić masową zbiorową deratyzację i zapałować ich tak, żeby na długo zostali wtrąceni do portalowego karcera.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454684

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękuję za dobre słowo. Rozumiem, że czasami trudno zgodzić się z moimi opiniami (bywają skrajne), cieszę się jednak, że chociaż w pewnym stopniu można znaleźć płaszczyznę porozumienia.
Określenie obozowy KAPO, doskonale wpisuje się w tutejszą sytuację, własnie słowa KAPO w tej dyskusji mi brakowało. Bo to ci KAPO decydują tu o wszystkim.

Cóż, na zbiorową deratyzacje nie ma co liczyć. KAPO jest sporo i mają swoich pupili.
Optymalne w tej sytuacji wyjście, to złapanie i wtrącenie do karceru obozowego Oberführera :)) Tyle tylko, że ten z kolei ma swoich promotorów, a ci swoich w PKW.
I tak koło się zamyka i cięgi dostają ci, którzy mówią prawdę o PiS.

Pozdrawiam serdecznie

TzW

Vote up!
4
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454701

Właśnie KAPO dał/a mi minus 6.
Żeby ścierwo zczezło.

Vote up!
5
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454705

Ode mnie proszę się odpieprzyć.

Ja jestem stale 24h zalogowany na niepoprawnych. Po prostu nie chce mi sie wylogowywać z moich stron.

 

Ps. Pałkarze wpadają na moment, jak patria, czy sigma, pałują seryjnie i się wylogowują.

Vote up!
5
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1454584

..a nożyce się odezwą...po pierwsze primo system wylogowuje, gdy na koncie nie ma aktywności, więc co rano (ja przynajmniej) muszę zalogowywać :))

..po drugie primo...Sigma, Patria nie ma rangi purpurata, więc siłą rzeczy nie może dać -6...

...po trzecie primo oskarżenie pada automatycznie na "purpuratów", czyli sześciopunktowych pałowników...

...więc nie kombinuj, jak koń pod górę...purpuratów - komentatorów można policzyć na palcach dwóch rąk na tym forum :)))

Vote up!
9
Vote down!
-10

http://trybeus.blogspot.com/

#1454586

Jest ich paru więcej. Niedawno Gawrion podawał listę 11, a dwóch doszło.

Nie wszyscy z nich są podejrzani w moim przypadku. Widziałem np jeszcze trójkę z nich, ale w czasie, kiedy nie było pałowań.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1454592

Jak zwykle niepełnosprawny umysłowo.

 

Sprawdź se juhasie, że jak po godzinach nocnych otwieram komputer, to system niepoprawnych sie pyta - upłynął czas, czy chcesz być wylogowany, czy nie?

Więc nie bździj, bo oprócz głupot nic ostatnio z ciebie nie wychodzi.

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1454603

... że  wczorajszego dnia wylogowywałeś się i w tym czasie pałowań nie było.

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1454607

Gwoli prawdy, albo lepiej - rzeczywistości : http://niepoprawni.pl/blog/patria/obozy-kazni-polskich-dzieci

Tu można sprawdzić rangę Patrii i... Patria jest purpuratką.

 

Co do pałowania - doświadczałam, doświadczam i pewnie będę doświadczać choć "moje" pałkarzyki się zcwaniły i obecnie naczęściej walą zza węgła czyli niezalogowane. A jak zalogowane to -5 i -6 regularnie. Ale nic to, niech pałują. Najśmieszniejsze były ich pałkarskie brewerie na wiadomościach i polecankach, które zamieszczam, tak jak bym miała wpływ na ich treść, a to przecież tylko "copy+paste". Ale nic to, do pewnego momentu było to wkurzające, potem już tylko groteskowe i śmiechu warte. Tak jak inteligencja pana prezydęta na ten przykład...

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1454640

...to nie ta purpura. Do pałowania z mocą -6 trzeba mieć purpurę komentatora, nie purpurę blogera.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1454643

No to przepraszam Was, nie wiedziałam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1454653

o "purpurat" rangi komentatora, więc nie manipuluj.

Każdy ma swoich pałkarzyków, ale nie każdy tak to przeżywa jak Ty czy Jazgdyni, chociaż sami pałujecie, że aż miło :)))

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1454644

Ciebie pałuję zawsze z rozkoszą.

Tak już mam, że tępię pasożyty.

 

Ps. A juhas też się podstawia.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1454650

Piłeś??... nie pisz

ale ty nieusłuchany jesteś... to się błaźnij dalej :)))

Vote up!
8
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1454660

Wybacz,

ale mylisz się.

Ja bez przerwy jestem pijany.

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1454672

Oj nieładnie, nieładnie tak o kobiecie.
A tak niedawno temu namawiałeś mnie, żebym czytał wpisy Patri, bo sa rozsądne i sporo mozna się nauczyć.
Co się zatem stało ?

P.S. Inna sprawa, gdzie jest administracja tego portalu ? Śpi ? To wybudźcie "Grzebiuszkę", ona poradzi sobie z impertynentami.

Vote up!
7
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454661

...chodzi tutaj o purpuratów-komentatorów, purpurat-bloger nie ma wpływu na ilość punktów w "pale"...to k'woli ścisłości...pozdrawiam

więc ani Sigma, ani Patria, ani ja nie mamy siły rażenia -6...

Vote up!
7
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1454645

nie mają rangi na -6. A przez długi czas, kiedy tylko patrzyłem, widziałem was.

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1454587

Ty mnie kompletnie nie interesujesz, żebym musiał się wściec.

Vote up!
7
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1454604

..., ja tylko typuję podejrzanych.

miarka

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1454609

Rozumiem...

Stara szkoła Dzierżyńskiego i Berii.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1454634

Właśnie. Stara szkoła Dzierżyńskiego i Berii. Tylko że przewrotnie zarzucasz ją nie temu co trzeba. Ja do tego nie mam mocy wykonawczej - z dumą noszę legitymację nr 2 Klubu Niepałkowania.

Natomiast na forum dzieje się rzeczywiście taka akcja na styl starej szkoły Dzierżyńskiego i Berii.

 

Wielokrotnie widziałem, jak mój dobry wpis, ledwo siadał na stronie głównej już zostawał zaznaczony przez jakiegoś Capone jego negatywną oceną (z mocą -24) i choć później szybko zyskiwał kilkanaście ocen pozytywnych, CAPO już wiedzieli co robić.

Bywało, że Capone długo się nie wypowiadał, pozytywnych ocen narastało naście, ale kiedy się pojawił, pojawiało się zaraz takich negatywnych ocen wiele.

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1454804

żale

 

choć serce me ujmują

wasze gorzkie żale

na dzieło pałkowników

nie skarżę się wcale!

 

PS A czy między tymi, co wylewają tutaj szczególnie gorzkie żale, nie ma takich, którzy już od dłuższego czasu trenują pałowanie, aby się tradycyjnie dobrze przygotować na rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1454590

..., aż tak się nie można pomylić. Tutaj chodzi o pałkowników myśli niezależnej i niepoprawnej, co to pacyfikują demonstracje zanim się zaczną. Chodzi o podpory systemu, tylko na nieco innym poziomie.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1454596

Widać , że pałki są w gotowości

Administracja na to przyzwala

Na rozwałkę portalu pozwala

W przeciwnym razie narzędzia by były

Legitymowania by się nie śniły

Wtedy musiały by być argumenty

A nie  że są nienawiści momenty

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-2

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1454608

pałami!

Sama też ich nie żałowałaś.

A propo jzg:chcąc uzuskać jego przychylność to zmień zdanie na temat zbrodni UPA.

Trzymaj się !

Ja daję maksa czyli 4.

Pzdr

Vote up!
8
Vote down!
-3

kazikh

#1454614

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To wszystko to tylko kopanie się z..........dużymi uszami.

Vote up!
5
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454622

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

J t w zsdz współczję Gwrnw. B jżl złżyć czyst trtyczn, ż Gwrn n wyrb sę fnnsw z prwdznm prtl (c przy plskj bdz nchęc wsprn prtl wcl by mn n zdzwł) w zwązk z tym msłby lczyć n wsprc jkjś nstytcj lb prt, t jst czywstym, ż tk nstytcj djąc ksę, dj tż pwn zlcn prgrmw. Złóżmy trz, ż tką nstytcją jst PS, którą t prtę stć n wydn (czyst trtyczn) 2 tyś. zł n jkś "npprwny" prtl msęczn (w kńc PKW cś tm PSw przyznł), t dmnstrcj tkg prtl nml tmtyczn zstj zblgwn d sknstrwn dpwdnch nrzędz strjących pltycznym prflm prtl. tym nrzędzm mż być włśn pnktcj, szczgóln pnktcj jmn, rz klk crbrów wypszcznych gdy zjdz tk ptrzb. Dltg gdyby tk sytcj mł rzczywśc mjsc, t sytcj dmnstrcj byłby n d pzzdrszczn. Z jdnj strny zbwązjąc fnnsw dtcj d PS z drgj śwdmść, ż mszą czsm wbrw sb lmnwć tych c pszą prwdę PS. N szczęśc t tylk tr l z t dzwn łtw łdn kłdjąc sę w cłść spr wyjśnjąc. :))
Vote up!
4
Vote down!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454668

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... tak darowanemu koniowi w zęby zaglądać - wszak żadnych opłat tu nie ponosimy., a więc i godzimy się z tym, że nasz fundator może mieć i swoje korzyści.

Zamiast tego powinno nas interesować, żeby nam nie zmieniano kierunku linii ideowej, którą jest idea niepoprawności, a zarazem kierunku moralności z najwyższej półki, moralności, wraz z całym systemem ludzkich wartości wyższego rzędu, w tym wolności, demokracji i patriotyzmu, służebności dobru i dobru wspólnego, moralności nadrzędnej nad światem polityki, egzekwującej, by to polityka jej i tym naszym wartościom służyła.

Też uważam, że system pałkarski jest zagrożeniem dla naszej niepoprawności, a nawet patologią, którą koniecznie trzeba zwalczyć zanim przejdziemy do naszej codzienności.

Proponuję, żebyśmy się w tej chwili skupili na tym.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1454697

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ja tam nikomu w zęby ani pod ogon nie zaglądam, ale wędzidła tez nie dam sobie byle woźnicy założyć i batem smagać.
W końcu ja też ten wóz(bez kół) ciągnę i prowizji nie pobieram.

---------------------
Masz rację, skupmy się na systemie punktacji, który za przyzwoleniem szanownej Bursztyn, nazwałbym KAPO i na "monotematycznej" pracy nad Oberführerem :))

Vote up!
4
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454708

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ciekawa jest Twoja teza.
Nie wykluczam, że bardzo prawdopodobna.

Vote up!
3
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454702

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ciekawa jest Twoja teza.
Nie wykluczam, że bardzo prawdopodobna.

Vote up!
3
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454703

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Szkd, ż zrz znkn, b KP n śp płj :)) Pzdrwm
Vote up!
3
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454710

Chyba już właściciel portalu nie jest w stanie sytuacji opanować.
Rozpleniły się szczury, a chodzą w stadzie, więc.......ciężko się między nimi poruszać.
Ty - masz "widły", to jakoś się przemieszczasz.:)
Mnie jest trudniej.

Vote up!
4
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454711

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wierzę w Gawrona. To genialny programista, a jego człowieczeństwo nie jest daleko w tyle.
Nadzieja umiera ostatnia :)
Zawsze może powiedzieć smutnym panom, którzy zasiedzieli się na kanapach i chcą, żeby ktoś za nich robotę robił : DZIĘKUJEMY :))

Vote up!
3
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454712

że jednak moi ulubieni blogerzy znowu podjęli ten temat, tym samym dając do zrozumienia, że boli ich ten Gawriona wynalazek. Ja zabawkę Gawriona wyrzuciłem ze swej piaskownicy przecz, bo śledzenie punktacji, kto jest obecnie zalogowany i kto pałuje zabiera zbyt dużo czasu, który można by wykorzystać w inny sposób.

Jeśli Gawrion obstaje przy swoim wynalazku to jest mu on do czegoś potrzebny. Te punkty niczego portalowi nie dają poza podbechtywaniem emocji. Punkty nie poprawią jakości plasowanych tu notek, czy komentarzy. Bardziej rozwija zabranie głosu w dyskusji i zaprezentowanie swoich atgumentów. Napisanie notki wymaga od piszącego sporo czasu, napisanie komentarza zdecydowanie mniej, a postawienie punktu dzieje się błyskawicznie. Niektórzy strasznie chełpili się swoimi punktami, a przecież nie one stanowia o jakości wpisów.

Mam swoich ulubionych blogerów i komentatorów i nie stanowi mi, że mają mało punktów, a nawet maja mocno ujemne konto punktowe. To tylko świadczy o tym, że zostali uznani przez niektórych za osoby tu niepożądane, ale na szczęście nie oni tu decydują o tym. Decydują tylko o rozdysponowaniu swoich punktów. A niech im.

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1454715

Przykro, kiedy jesteś ubezwłasnowolniony, w karcerze i nie możesz dać "+" komuś, kogo wpis Ci się podoba.
Można wtedy tylko oceniać blogi, ale nie komentarze.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454729

Ale możesz umieszczać komentarze, więc z nich korzystaj.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1454774

Ongiś parobczaka,
co miał zamordować,
skazał groźny sąd:
"Żywcem zamurować!"

Skazaniec wymówił
ostatnie życzenie:
"Pragnę razem z kaczką*
dzielić to więzienie".

Choć mijały lata,
trwa sądu niełaska,
a za murem coś ciągle
chrobocze i mlaska.

Rozbili więc cegły
coś tu pachnie chryją -
patrzą - a parobek
i kaczka wciąż żyją!

Że nie zmarli z głodu
i z piciem też marnie...
Jak wam sie udało
przeżyć te męczarnie?

Parobas powiedział:
"Takie są realia
ona jadła moje,
a ja jej fekalia".

z tej powiastki morał
mądry niekoniecznie:
"Obrzucajmy się gównem
a będziem żyć wiecznie".

*żadnych skojarzeń politycznych, kaczka to kaczka tylko, taki ptak :D
tequila 13.05.2008

odkopałem wierszydło w tym kolejnym dniu miłości

Vote up!
10
Vote down!
0
#1454722

... system antypałkarski pozostaje wciąż postawą honorową, którą niewielu przyjęło. I tak zadziała dopiero kiedy się dopracujemy wspólnoty.

Wierszyk bardzo na czasie.

Na razie  nam Administracja oferuje ... "zamurowanie żywcem". Proponuje byśmy to przyjęli dobrowolnie ...

Pozdrawiam

miarka

 

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1454726

Należy pamiętać o tym, że Polacy są honorowi,dlatego stosują się do złożonego zobowiązania.
Za to są obijani, tak ,jak to Polacy - po wszystkich policzkach i mają siedzieć cicho.

Pozdrawiam.

"Zamurowana żywcem" - jak to trafnie określiłeś.

Vote up!
4
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1454731

..., to ma swój głębszy sens: "Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony", ale i w życiu bieżącym, jako kierunek działań dla ochrony naszych ludzkich wartości wyższego rządu. To nic, że policzek często boli, jak wyższa wartość zostanie ochroniona, jak kierunek drogi którą idziemy, zostanie zachowany.

W gruncie rzeczy, to zasada nadstawiania drugiego policzka obowiązuje we wspólnocie, nie w społeczności. Dopiero we wspólnocie krzywda jednego oznacza i krzywdę drugiego i krzywdę samego krzywdziciela, który gdy to zrozumie, zmienia postępowanie, wyciąga naukę...

Jako niepoprawni też budujemy wspólnotę – wspólnotę o tej samej sprawiedliwości, moralności, wartościach...  Zasada niepałkowania trochę to wyprzedza, ale od czegoś trzeba zaczynać.

Natomiast nie trzeba zapominać, że wciąż jesteśmy tylko społecznością, że wciąż są między nami niesprawiedliwi i niedobrzy, a więc tacy, co chcą nas krzywdzić, wykorzystywać, nawet niszczyć, choćby po to, żeby zajmować przestępczymi, czy bandyckimi metodami nasze dobra, naszą przestrzeń życiową a nas samych zniewalać, przeganiać, czy eksterminować. Potrafią być gorsi, jak najdziksze bestie. Ich też należy traktować jak członków wspólnoty, jak bliźnich, ale dopiero jak się ich pozbawi możliwości szkodzenia, jak się im odbierze narzędzia szkodzenia – obrazowo mówiąc, aż się im wybije ostatni ząb. Jak się ich wyleczy z ich patologii. Dopiero wtedy można im dać szansę na pojednanie i życie dla budowy dobra wspólnego.

Cała ta notka i cała dyskusja ma właśnie służyć temu, by ci, co chcą nas krzywdzić nie mogli tego robić.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1454740

Zanim pójdę spać, to Ci się zrewanżuję kawałem, też na temat:

"Idzie dwóch baców przez halę. Mają daleko, droga im się dłuży. Jeden baca mówi do drugiego: - Baco, jak znajdziemy g...no, a ja go zjem, dacie mi 100 złotych? - Adyć dam. Odpowiedział drugi baca. Uszli jeszcze kawał i znaleźli. Baca pierwszy zjadł i zainkasował 100 złotych i poszli dalej. Uszli trochę, a drugiemu bacy żal się zrobiło tych 100 złotych i mówi: - Baco, ajakbyśmy znaleźli drugie g...no i ja bym go zjadł, to oddalibyście mi to 100 złotych? - Adyć oddałbym, mówi pierszy baca.  No i uszli jeszcze kawał, aż znaleźli. Drugi baca zjadł, zainkasował 100 złotych i poszli dalej. 

Jak już dochodzili do celu, jeden baca mówi do drugiego: Wiecie co baco, coś mi się wydaje, żeśmy się tych g...ien za darmo nawpie... lali".

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1454734

Ogólnie uważam takie wpisy za niepotrzebne, jednak chciałem się pochwalić, że i mi jednej nocy znikły punkty w czarodziejski sposób, raczej wątpię, by była to robota "szarego użytkownika", bo musiałbym być chyba kimś ważnym, by taka osoba poświęciła wiele swego czasu na odnajdywanie moich wypowiedzi, a fakt, że wszystko jak miewam miało miejsce (pałowanie kilku osób naraz - dziwnym zbiegiem okoliczności krytykujących "prawdę" nadaną przez ukraińskie SB) w ciągu jednej nocy, sprawia wrażenie użycia narzędzi jakimi dysponować może jedynie administracja, bądź też portal został zaatakowany z zewnątrz i proponowałbym by Gawrion, jeśli ma taką możliwość umożliwił nam wszystkim kto i jak ocenia wypowiedzi, zbadał problem, bo tutaj przecież nie one są powodem ataku, ale są to ataki czysto personalne a to  już tak ładnie nie wygląda. Zresztą, mi to lata. Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1454813

Też przejrzałem teraz punkty i mistrzu wyciąga 6 x (-6) na minutę, kiedy inni dociagaja do 2, 3 ocen.

Widzę tez takie samo źródło ujemnych ocen co Ty, powiedzmy iż jest to sprawa wprost, ale biorę pod uwagę, że moze to być sprawa nie wprost i wtedy temu komuś idzie o to bysmy sie naparzali.

Robi sie nieciekawie. Teraz wiem po co system punktacji. Stare dziel i rządź.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1454824

... skoro tylko członkowie forum mogą oceniać, nie ma żadnego powodu, aby nie było dla nas jawne kto i jak ocenia.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1454825

Przestałem pałować jakiś czas temu, więc w przypadku nacisków na Gawriona zgłaszam, że jestem za jawnością i niejawnym pałożercom mówimy nasze zdecydowane nie.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1454827

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kto pałuje to przecież wiadomo akto nie wie to się napewno domyśla...tylko co z tego? Co zrobicie z tą wiedzą? To tak jak z wyborami.Wiemy kto fałszuje i co z tego .Nic w tej us...nej demokracji nie da się zrobić. Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-5

Verita

#1454829

... o jakieś iluzoryczne domniemanie niewinności, o możliwości siania mgły, czy mącenia wody. 

To nie drobiazg, bo inaczej mówiąc, to już poważna rysa, czy plama na honorze, czy cnocie drugiej strony - tej niewinnej.

Tu już szczelina w której może się kryć uprawnienie dla dowolnej patologii. To już otwieranie furtki dla kompromisów ze złem, dla "grubych kresek" oddzielających dobro i zło, czyli zacierania granic między dobrem a złem.

A to już zabójstwo dla ładu społecznego, a to już satanizm, bo kompromis między dobrem, a złem jest sprzecznością samą w sobie - burzy wszystko, sieje samozatracenie.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1454832

Przecież tu nie idzie o pałowanego, a o pałującego. Jeśli pałowany będzie z automatu znał nicka pałującego to wielu dotychczasowym aktywistom zmięknie rura. A w dotychczasowych zakładkach "najpopularniejszy" może ukazać się zakładka najszczodrzejszych jeśli idzie o plusy i takichże jeśli idzie o minusy.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1454838

Ja tu inaczej stawiam akcenty. Nie liczę na to, że temu, że seryjnemu, bezkarnemu psychopacie :zmięknie rura", że będzie "litościwy", czy wraźliwy na opinę publiczną, czy głos swojego sumienia...

Nie próbuję układać sobie życia obok patologii, obok demonów. Życie traktuję poważnie i nie dopuszczam duchowej możliwości utraty panowania mojej wolnej woli nad jego procesem, jego zależności od czyjegoś widzimisię.

Natomiast to, co chcę tu chronić to ci dobrzy, krzywdząco oceniani za dobre wpisy i komentarze potępiającą "pałą", czy w ogóle ofiary wyżywania się psychopatów seryjnych "za awatar", a więc atak na osobę, nie krytyka merytoryczna prezentowanej treści.

Taka pała w ich przypadku to stygmat winy, stygmat złego, to niszczenie dobra, niszczenie lepszych, "równanie w dół", to promocja przemocy, terroru, faszyzmu i satanizmu. To antycywilizacja, to sianie zagłady życia.

Poznając pałkarzy bez cienia wątpliwości, poznajemy i ich motywy, a więc i możemy już mówiśc o przywracaniu sprawiedliwości ocen.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1454846

gdyby pałujący potrafił uzasadnić swoją opinię.Ale to są na ogół psychopaci,niezdolni do uczuć wyższych a tymbardziej do uzasadnienia swojej decyzji.Poza tym nie mają za grosz wstydu i honoru,  bo te stany w zaburzeniach emocjonalnych nie istnieją.Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1454870

... żeby "pałujący uzasadnił swoją opinię". Ten, co miał powód, by źle ocenić nasz wpis, czy komentarz , zrobi to bez trudu, ten, co go nie miał, tylko będzie kłamał. Ale kiedy już bez cienia wątpliwości znamy sprawcę, już go potrafimy rozszyfrować, a co za tym idzie i osądzić i uniewinnić jego "ofiarę sądową".

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1454896

Przecież ja wiem kto i za co mnie pałuje. Zaczęło się od mojej krytyki nawoływania do kryterium ulicznego.

Ty miarko cieszyłeś się długo kontem zerowym dopóki swoimi dywagacjami nie opisałe ściśle określonego systemu swoich wartości (może najzwyczajniej w świecie nie byłi w stanie tego zrozumieć). A inni dostawali za sympatyzowanie z pałowanymi lub za ich obronę. Temu niestety sprzyja, zarówno system punktowania, jak i sam Administrator.

Verita, ja bym ich nie potępiał w czambuł i proponowałbym właśnie laki delikatny środek wychowawczy, bo kary śmierci nie będziemy tu promować. Co do tego, że są to socjo- i psychopaci to jestem się w stanie nawet zgodzić. Gdyby mieli po 10 lat to takie zgrywki byłyby jakoś wytłumaczone, ale faceci z połówką wieku na krzyżu to już nie.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1454900

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bwm sę tdmn, ż n rzmsz ż klczm jst wps : tńczący z wdłm - 9 Grdn, 2014 - 21:43 Dltg nc sę n zmn. Gwrn m prwdpdbn zwązn ręc. Ks ms ks. Pzdr TzW
Vote up!
3
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454903

Obawiam się, że to nie wystarczy, że Ty wiesz, kto i za co Cię pałuje. Nie wystarczyłoby zapewne, gdyby i sam winowajca się przyznał. Zauważ, że z chwilą, kiedy zaczniesz dokładnie opisywać swój przypadek, stworzysz wiele miejsc, gdzie będą mogły się zagnieździć wątpliwości dla kogoś, kto szuka dziury w całym, a samoobwiniający się może kpić.

Dlatego tak ważne jest mieć dowody niezbite. A nadto zaufanie do administracji - dostarczyciela tych dowodów. 

Tymczasem ta to dopiero robi sobie kpiny.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1454911

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bo ja wiem, czy to kpiny ?
To raczej to co zasugerowała szanowna Bursztyn, a ja dopisałem.
OBÓZ-KAPO-OBERFUHRER...........PiS- PKW...........Kasa misiu kasa

Vote up!
3
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454916