Skorpion europejski, a „globalne ocieplenie”.

Obrazek użytkownika miarka
Idee

Nietrudno zauważyć podobieństwo kształtu geograficznego UE do skorpiona:

Cały problem z „globalnym ociepleniem” zaczął się od ustanowienia ekonomicznego ładu światowego opartego o dług, a dokładniej to o pieniądz pożyczkowy z jego centralnym punktem w ustanowionej w USA prywatnej Rezerwie Federalnej. Ten pieniądz pożyczkowy choć dość długo miał oparcie w złocie, wkrótce został specjalnie spreparowany jako „drukowany z powietrza”, oraz

- idące za nim ceny stanowione „drukowane z powietrza” ,

- w miejsce wolnego rynku rynki regulowane zmowami i spiskami możnych, a zwykle skupionych wyłącznie na zysku, więc z zasady niesprawiedliwych, nieprawych i niemoralnych, oderwanych od człowieczeństwa i świętości

- w miejsce kapitalizmu korporacjonizm i

- wzrost siły oligarchii i ideologii nad narodami i ideami, oraz

- faktyczny zanik klasy średniej, czyli zerwanie drogi moralnego awansu społecznego dla zwykłych ludzi

- postępujący zanik narodów oraz biznesu drobnego i średniego, oraz

- demokracji z której została już tylko fasada, motyw nieuczciwych manipulacji, czy raczej ramka wyborów „władz demokratycznie wybranych” spośród kandydatów wskazanych przez aktualnych kacyków, czy kaduków oligarchii, w ramach prawodawstwa „drukowanego z powietrza”, stając się już demokracją „drukowaną z powietrza”, żadnym systemem władzy nadrzędnym nad polityką, żadną sprawiedliwością, żadną wartością, której polityka służy.
 

Przede wszystkim jednak pieniądz pożyczkowy wywołał w świecie sztuczną koniunkturę, rozdęcie inwestycji, często nietrafionych i rozdęcie nieuprawnionej konsumpcji dóbr często bezkarnie ukradzionych i pasożytniczo pozyskiwanych.

Za tym poszła i wielka niefrasobliwość samozwolnionych od odpowiedzialności, a nawet moralności możnych i ogrom krzywd zwykłych ludzi i ich narodów oraz państw, a w szczególności rabunek dóbr wspólnych narodów.

Siła banksterstwa przybrała w efekcie skutek korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu i planów ustanowienia NWO i rządu światowego pod patronatem grupki najbogatszych spiskowców świata.

I to by nawet było w zasięgu ich możliwości, gdyby nie pojawiło się „globalne ocieplenie”. I nie chodzi tu o to ocieplenie atmosferyczne, jakoby wywoływane przez nadmiernie rozkręconą gospodarkę, a manipulowane przez chemtrailsy i HAARP-y - bo to jednak w skali globalnej sama natura wyrównuje, a o to to w nim chodzi, że na zmiany aktywności słońca ludzie i tak wpływu nie mają, a tylko grupka cwaniaczków zbiera od państw pieniadze na nie wiadomo jakie tajne projekty – z pewnością nic dla ludzkości dobrego, skoro to robią w tajemnicy i wspiera to aparat NWO i ONZ.

Chodzi tu o ocieplenie które oddziałuje na ludzką duchowość i mentalność, sięga ich natury i motywów działań. Jest w tym też jakaś magia, czy demonizm. Jako Europejczycy musimy widzieć podobieństwo UE do skorpiona.
 

Doszło bowiem do zbrodniczego wypuszczenia do obiegu ogromnych ilości fałszywego faktycznie pieniądza – a to rząd 1000% wartości wszystkiego, co mogłoby mieć wartość handlową, a więc i zawłaszczenia przez grupkę bogaczy większości dóbr wspólnych narodów i jeszcze posiadanie pretensji do ich dóbr prywatnych, i tak bez końca tej spirali uzurpacji – dokładnie jak w obłędnym procesie kreacji pieniądza przez banksterstwo (planowali 9 wykreowanych pieniędzy do 1 prawdziwego, ale doszły jeszcze ceny z powietrza, prawa z powietrza i demokratyczne władze z powietrza, a w rezultacie tego nikt już nad tym nie panuje. Nadto przecież rozgrzewa ich nie tylko „żądza pieniądza” - żądz nienależnego może być tyle co patologii).

Doszło do niewątpliwego przekrętu wszechczasów.

Doszło do gigantycznego rozgrzania żądz rabusiów bezkarnego (choć bezkarnego tylko w świetle stanowionego przez siebie prawodawstwa) grabienia majątków gromadzonych przez ludzi w bankach, a za tym i w realnej wartości wszystkiego, włącznie z tym, co jest jeszcze nie wyprodukowane i nie zarobione.

Doszło do zdzierania podatków z każdej aktywności gospodarczej, a nawet działalności użyteczności społecznej windując ceny na wszystko w kosmos i niszcząc więzy społeczne oraz życie wspólnotowe, włącznie ze zbiorową mądrością. - A to i tak tylko kropla w morzu potrzeb spłaty „praw” pożyczkodawców, których już jest dziesiątki razy tyle co ludzkość jest w stanie wypracować…

A to jeszcze rośnie, i każdy z czujących się bogaczem liczy że jak się to wszystko skończy to on nim dalej będzie, a więc i popiera ten diabelski system, który zapanował bez względu na moralność i sumienie, a nawet mądrość i odpowiedzialność.

Istotą tego „globalnego ocieplenia” w ekonomii jest dziś to, że na każdą wypracowaną złotówkę czyha dziesięciu „wierzycieli”, „wierzycieli” gotowych już zajmować siłą upatrzone kawałki ziemi jako im należne według ich faktycznie samostanowionego, bandyckiego „prawa”.
 

Tu dla nas ważne że„skorpiony są zwierzętami zmiennocieplnymi, wysoka temperatura otoczenia powoduje zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. Już przy 60°C zachodzą nieodwracalne zmiany w białku – głównym budulcu mięśni. Powoduje to nagłe skurcze metasomy, co może wyglądać jak gdyby skorpion sam siebie kąsał. Dodatkowo jad skorpiona nie oddziałuje na niego samego (ani innych przedstawicieli danego gatunku) w żaden sposób. Wyjątkiem jest zaaplikowanie go wprost do zwoju nerwowego, co poza warunkami laboratoryjnymi jest mało prawdopodobne. Uszkodzenie mechaniczne, spowodowane wbiciem kolca jadowego w odpowiednie miejsce również mogło by być przyczyną śmierci, lecz to również wydaje się trudne do wykonania - ciało skorpiona z wierzchu pokryte jest twardym, chitynowym pancerzem”. ]]>http://scorpiones.pl/artykuly/121-skorpiony-fakty-i-mity]]>

To natura. A więc przed atakiem z zewnątrz skorpiony są praktycznie odporne. Najgorsze dla nich są anomalie temperaturowe, które atakują organizm od wewnątrz (dla rzeczywistych skorpionów jest to powyżej +60 stopni C i -7 stopni C).

Tu się ujawniają i analogie z ludźmi. Zachodzą tu obie możliwości –

1. Całe białko organizmu zaczyna źle funkcjonować;

- organizm wchodzi w zanik funkcji wyższych, duchowych i uczuć na rzecz emocji po emocjonalizm nadmierny,

- po wyłączenie rozumu i samokontroli,

- po uleganie pożądliwościom nie swego,

- po koncentrację uwagi i planów na przyjemnościach i konsumpcji, oraz na gromadzeniu takich zapasów materialnych i otoczenie się taką mocą zbrojną oraz prawodawstwem stanowionym takimi, aby „być-sobie-bogiem”, a zarazem bogiem, którego i inni uznają.

To może wyglądać jakby skorpion popełniał samobójstwo (zalew terroryzmu, otwarcie dla satanizmu, gender i homoseksualizmu), ale, jak obserwuje nauka w naturze,są to raczej „nagłe skurcze metasomy, co może wyglądać jak gdyby skorpion sam siebie kąsał” (nie tak dosłownie, zębami, bo robi to odwłokiem: „Skorpion w momencie własnego zagrożenia unosi swój odwłok ponad linię grzbietu i ostrze kolca [jadowego] kieruje do przodu”, usiłując trafić ofiarę w słaby punkt.

Niemniej jednak z punktu widzenia zewnętrznego obserwatora wygląda to na samobójstwo. Starczy popatrzeć na daleko idące podobieństwo powyżej zamieszczonej mapy UE z obrazem skorpiona. Kolec jadowy już sięga słabego punktu na pancerzu skorpiona.

Warto też zauważyć, że za czasów II WŚ do III Rzeszy należała Norwegia, a nie Szwecja, a więc zabójcze „ostrze skorpiona” było wtedy wymierzone wprost w Wielką Brytanię. To był klucz do jego zwycięstwa.

Dziś zaś ta część kontynentu Europy bezpośrednio pod „gryzącą końcówką odwłoku skorpiona” (Szwecją) to Dania. I Dania zachowuje się jakby się poddała i czekała na śmiertelną truciznę oszukując społeczeństwo, że tym sposobem jest w stanie poddając się przeżyć, ale raczej jest to już tylko czekanie na zaznanie przyjemności przed nieuchronną już śmiercią:

]]>http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/120105-dania-rozpoczy...]]>

Od śmierci Europę dzielą już niemalże tylko Skagerrak i Kattegat.

Tu ratunkiem dla Europy (i samej Polski, której też grozi bolesne odczucie śmierci Europy) jest pilne wystąpienie z UE. Bez Polski ten geopolityczny skorpion straci całą swoją tożsamość, całą swoją skorpionią odporność i moc. Wraz z Polską z pewnością wystąpią i Litwa, Łotwa i Estonia, pozostała Trójka Wyszehradzka, a może i reszta państw rozważanego projektu Trójmorza. Może i z Finlandią, która patrzy na kwestię imigrantów dość trzeźwo i odmawia ich przyjmowania, skoro kraje wyszehradzkie odmawiają.

Wtedy o żadnej magii skorpiona europejskiego już mowy nie będzie.

2. Zdrada wewnętrzna powodująca, że skorpion sam znajduje sposób na osłabienie swojego twardego pancerza hitynowego. Przecież nikt lepiej jak on sam nie zna swoich najsłabszych miejsc, a fałszywych przyjaciół zawsze gotowych witać wkraczającego naszego wroga kwiatami, dziś pochopnie dopuszczanych do tajemnic, nawet państwowych przez dopuszczanie ich do władzy państwowej nie brakuje.

Tu trzeba widzieć przede wszystkim samozatraceńczą ideologię „społeczeństwa otwartego”- samo UE, KE i całego szczytu UE z organami praworządności, zdradę Merkel, oraz ONZ z jej agendami i przywódcami państw (za sprawą wsparcia ich jako kandydatów na ich stanowiska przez siły NWO, i masonerii, które już opanowały ONZ – a więc za sprawą korupcji politycznej i rozległego ciągu spiskowej zdrady). - ONZ sprowadzonej do roli globalnego zamachowca i organizacji uzurpatorskiej – ponadnarodowej, a więc i faszystowskiej w najgorszym, szowinistycznym sensie, zmierzającej do „równania w dół” narodów, państw i ludzi, włącznie z zamiarem gigantycznego ludobójstwa zwanego depopulacją, zresztą już wdrażanego.

Dla Polski szczególnie groźny jest ten atak 2: Zdrada wewnętrzna powodująca, że skorpion sam znajduje sposób na osłabienie swojego twardego pancerza hitynowego ( „społeczeństwa otwarte”-

]]>http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/138208,spoleczenstwo-zamkniete-czy...]]>, „Otwarta Rzeczpospolita”- finansowanie zdradzieckich „organizacji pozarządowych”. Teraz już wystarczy zaprosić imigrantów ( przedsiębiorcy „polscy”, biskupi „polscy” z Episkopatu Polski (potępienie dla narodowców, a nie szowinistów, w tym syjonistów, w tym islamistów i banderowców, „korytarze humanitarne”)

]]>https://wrealu24.pl/4507-kard-nycz-jestesmy-gotowi-na-przyjecie-imigrant...]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kard-nycz-papiez-przyjedzie-do-polski-...]]> ;

szerzej w:

]]>http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/137883,czy-wolno-swietowac-to-samo...]]>

Do tego postawy szefa partii rządzącej i Prezydenta:

-„Żyd czy nie, Kaczyński funkcjonuje jak szowinista żydowski”. „Przecież Kaczyński ryczał na majdanie – Sława ukrainie – a bydło neo-banderowskie odpowiadało – hierojam sława !! to jest zdrajca , który zdradził pamięć pomordowanych na kresach Polaków”; „zgodził się na wspólny występ z liderami „Swobody”, skrajnie nacjonalistycznej, antypolskiej i antysemickiej partii” ; „na tle symboli morderców Polaków”; „Kaczyński wystąpił na Majdanie na tle flag UPA”; „Kaczyński popiera przewrót na Majdanie, a tak się składa, że np. Izraelczyk Kołomojski sam o sobie mówi „żydobanderowiec”" [chodzi o jednego z głównych sponsorów Majdanu].

- ]]>http://trybeus.neon24.pl/post/128144,prezydent-duda-pozyczyl-poroszence-...]]>

]]>http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-a...]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/duda-przyjal-delegacje-american-jewish...]]>

Dalej to już legalizacja w Polsce JDL i ]]>http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/139753,zdrada-znacznie-powazniejsz...]]>

Najwyraźniej i organizacje terrorystyczne, i rozgrzane sądy są potrzebne korpracjonistom-syjonistom-globalistom rozgrzanym w ich żądzach, i ich „prawniczych” uzurpacjach, ale chyba już tylko po to, aby porządzić choć chwilkę dłużej.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (11 głosów)

Komentarze

"Globalne ocieplenie"...to tylko jeden z pretekstów do niszczenia państw narodowych.

https://www.youtube.com/watch?v=nrAplIVcn1A
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1546769

Tak, to prawda. Ale nie tylko - to i gorączka duchowa i mentalna, ale i szczególnie groźne emocje nadmierne jako zaraza zabijająca zwłaszcza myślenie, rozum, oraz tłumiąca, a nawet odcinająca od wpływu na decyzje ludzkie uczuciowość i duchowość.

Pozdrawiam. miarka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1546791