Sztab wyborczy A. Dudy potrzebny od zaraz...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Prezydent A. Duda odnosząc się do tzw. "związków partnerskich" w wywiadzie dla tygodnika Wprost powiedział: "Wszystko zależy od tego, jakie rozwiązania zawierałaby taka ustawa (o związkach partnerskich) (...) Gdyby chodziło o status osoby najbliższej ułatwiający takie sprawy, jak wzajemne wspieranie się, troskę, dowiadywanie się o stan zdrowia, to jako prezydent podpisanie takiej ustawy poważnie bym rozważył (...) Zwłaszcza że taka ustawa dotyczyłaby wszystkich żyjących w związkach nieformalnych" [1].


Jego wypowiedź wywołała internetową burzę. Zwolennicy prezydenta piszą o zdradzie a przeciwnicy, o tym, że jest hipokrytą i nie można ufać w jego "lewicowo-liberalne nawrócenie". Więc i jedni, i drudzy tak naprawdę poddają prezydenta krytyce.

 

Szczególnie niefortunność tej wypowiedzi jest zauważana jednak wśród zwolenników prezydenta. To elektorat prawicowy, konserwatywny, który a'prori odrzuca możliwość ustawowej regulacji związków partnerskich, tym bardziej, że już dziś jest konkubinat a np. o tym kto może dowiadywać się o stan zdrowia chorego zależy przede wszystkim li tylko od deklaracji jego samego. Ponadto prawicowi wyborcy wskazują, że ustawowa legalizacja związków partnerskich jest preludium do przyszłej możliwości adopcji dzieci przez pary LGBTQ+, czego zresztą nie kryją same te środowiska a co słusznie z kolei jest niewyobrażalne dla konserwatystów.

 

Mamy już okres nieformalnej kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta Polski i choć mają się one odbyć dopiero w maju to już teraz widać jedno: opozycja wyłożyła "wszystkie ręce na stół" i wali nimi przeciwko obecnemu prezydentowi. I tak będzie do samego dnia wyborów a owe "uderzenia" będą coraz mocniejsze. Opozycja a szczególnie jej "totalna" część będzie starała się wykorzystać każde - nawet najmniejsze - potknięcie obecnego prezydenta i niezależnie co powie na jakikolwiek temat to będzie poddany zmasowanej krytyce.

 

Zważywszy na powyższe, to obecny prezydent nie może sobie pozwolić na utratę swojego stabilnego elektoratu, który jest bardzo wrażliwy szczególnie w sferach społeczno-obyczajowych. To są ludzie w większości wyznania katolickiego lub też o poglądach niedalekich od chrześcijaństwa. To są ludzie, dla których: tradycja, honor, naturalne wartości podstawowe, naturalna rodzina, ochrona życia od poczęcia aż do śmierci są kategoriami niepodważalnymi i jakakolwiek ingerencja w tą naturalność jest przez nich odbierana negatywnie.

 

Ale przecież i wśród swojego pozostałego elektoratu, czyli ludzi niewierzących, ale podzielających społeczno-polityczne idee towarzyszące prezydentowi A. Dudzie "ze świecą" szukać osób, które jawnie byłyby za związkami partnerskimi kończącymi się adopcją dzieci. Wśród nich też trudno znaleźć osoby, które byłyby za nieograniczoną aborcją lub powszechną eutanazją na życzenie.

 

Dla jednych i drugich obecna inwazja ideologii (!) LGBTQ+ jest czymś nie do przyjęcia i ustawowa jej gloryfikacja zupełnie niepotrzebna i szkodliwa.

 

Wskazanymi zaś wypowiedziami prezydent A. Duda uderza więc w swój elektorat i trzeba być bardzo krótkowzrocznym, żeby myśleć, iż ukłon w stronę środowisk lewacko-demoliberalnych przyniesie mu jakiekolwiek wzrost poparcia. Jeżeli nawet sam pan Prezydent udzieliłby ślubu gejom czy lesbijkom oraz dał im prezydenckie "błogosławieństwo", to w wyborach nie zyskałby ani jednego ich głosu, bo i tak te lewackie środowiska zagłosują przeciwko niemu. Trzeba mieć tego świadomość i uważać, co się robi i mówi w czasie przedwyborczym.

 

Mało tego! Taki ukłon do wyborców lewackich będzie wykorzystany przez nich jako swoisty argument w dyskusji zwolenników i przeciwników prezydenta. Środowiska opozycyjne w takiej hipotetycznej dyskusji mogą np. zapytać: "Głosujesz na A. Dudę? Ale przecież on może zalegalizować związki partnerskie, czego i my chcemy, więc głosuj na tego, który takie związki na pewno wprowadzi a nie na obecnego prezydenta... albo nie głosuj w ogóle".

 

Prezydent niepotrzebnie zaczyna wkraczać w niebezpieczną, ale pożądaną przez totalną opozycję drogę w kampanii prezydenckiej.

 

Stąd chyba coraz wyraźniej widać, że dla dobra szeroko rozumianej formacji "dobrej zmiany" jak najszybciej należy powołać sztab wyborczy A. Dudy, jest on potrzebny od zaraz, bo obecne wybory prezydencki są kolejnymi, od których zależy los i przyszłość naszej Ojczyzny. Nie możemy sobie pozwolić na przegraną, bo to naprawdę byłby koniec tej Polski do której dążymy i prawdopodobny koniec rządów PiS... bo przegrana A. Dudy wiązałaby się niechybnie z koniecznością przedterminowych wyborów. I do tego targowicka opozycja dąży...

 

[1] ]]>https://wpolityce.pl/polityka/485264-prezydent-za-zwiazkami-partnerskimi-sprawdz-co-powiedzial]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (10 głosów)

Komentarze

A lewaccy degeneraci w żadnym przypadku na A. Dudę nie będą głosowali!

Szkoda, że prezydent nie wyciągnął żadnych wniosków z okresu kiedy po licznych protestach postbolszewickiej mafii PO-PSL i lewactwa -- sprzeciwił się nowym przepisom o Sądzie Najwyższym i o Krajowej Radzie Sądownictwa.

Trudno zrozumieć, co spowodowało tego typu niewydarzoną wypowiedź A. Dudy. Można się spodziewać, że jednak przyniesie mu to więcej strat niż pożytku. Bo wielu wyborców PiS po prostu nie pójdzie na wybory...

Vote up!
9
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1617311

Masz zupełną rację. Zawetowanie ustaw sądowych zrzucałem na karby niedoświadczenia politycznego, ale teraz? Nic nie może już usprawiedliwiać takich posunięć słownych i deklaracji, które mogą zaważyć na jego wygranej lub przegranej w wyborach prezydenckich. No chyba, że jest to taka gra wyborcza, ale jaki jej jest cel? Tego nie jestem w stanie wskazać, niestety...

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1617316

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Zawetowanie ustaw sądowych zrzucałem na karby niedoświadczenia politycznego" było nakazane przez tych co go wypromowali (bezpieka żydowska).
Poza tym jak ktoś jest niedoświadczony to idzie na praktykę do fabryki a nie na najwyższy urząd prezydenta. To tak na marginesie starej, normalnej, ludzkiej logiki.

Poza tym od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.

Małgorzata Kidawa-Błońska to miała może jakieś atuty w 18 roku życia, ale nie dziś, 45 lat później. Małgorzata Kidawa-Błońska to nie jest problem.
Problemem jest wynalazek Jarosława Kaczyńskiego Andrzej Duda który musi być zneutralizowany (dudaexit) bo Polska nie przetrzyma "uroszczeń 447". Zastanawiające jest, co on tak nagle zmienił front, nagle rżnie ognistego patriotę, jeszcze bardziej się nadyma, aż do czerwoności. Tu następna jego kompromitacja.
Dzisiaj się popisał tak:
"List Andrzeja Dudy
Dziś w zagranicznych mediach, m.in. francuskim "Le Figaro", niemieckim "Die Welt", amerykańskim "Washington Post", opublikowano list Andrzeja Dudy. Prezydent wzywa w nim, by pamięć o Zagładzie nigdy nie umarła.
"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów" - podkreśla Duda."
O pomordowanych Polakach nigdy tak nie napisał do światowej prasy.
Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce powiedział:
„pokażcie mi Polaka, który jest w stanie powiedzieć, że na 100% nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. Nie jestem w stanie, bo nie mamy takich źródeł historycznych, ale czy ja jestem pewien? Jak państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza, kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe.” To jest śmieszne: pan Andrzej nie wie z kim spała jego matka....
Jak widać mówi już do Polaków otwartym tekstem, że jesteście żydami. W Polsce nie ma ani jednego Polaka, który by nie miał domieszki krwi żydowskiej. Nie powiedział mniejszości żydowskiej, że płynie w ich żyłach krew chrześcijan, słowian, krew Polaków, tylko powiedział odwrotnie, że w tej większej grupie płynie krew grupy, która była kilkadziesiąt razy mniejsza niż Polacy. W tym momencie Polacy zostali obrażeni. Jeśli jakiś Polak zrobiłby test DNA, aby sprawdzić swoją krew i przynależność etniczną i jest w stanie dowieść, że w jego żyłach nie płynie żydowska krew, to należy wytoczyć proces Andrzejowi Dudzie za kłamstwa, które opowiada.

Zapamiętajcie to!
Hucpa w Yad Vashem z udziałem Putina to jest inscenizacja pod Dudę. Jemu po prostu pozwolono w ramach kampanii prezydenckiej na to wszystko co ostatnio mówi. Duda został wybudzony na następną kadencję i w taki oto patriotyczny sposób bezpieczniacy robią mu twarz Wielkiego Patrioty dlatego, że Polacy pamiętają, że przez 4,5 roku stał po stronie żydów. Nawet zaproponował ułaskawienie Śpiewaka dlatego, że jest zydem. Skrzywdzonymi 100 000 Polaków w sądach nawet się nie przejął.
Oczywiście Nasz Prezydent wcale się nie przebudził, tylko ZOSTAŁ WYBUDZONY, bo wybory za 4 miesiące. ZOSTAŁ WYBUDZONY aby znowu zwieść Polaków na kolejne 5 lat.
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY

ZOSTAŁ WYBUDZONY
Zapamiętajcie to!
Tu próbka: https://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/prezydent-duda-z-zydami-niesiemy-w-sobie-1000-lat-wspolnej-historii/36187252

_____________________________________
Od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.

Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Vote up!
3
Vote down!
-7

panMarek

#1617428

To nie opozycja "wali" w prezydenta, lecz on wali sam w siebie i w Polskę, nasuwa się pytanie dlaczego? Czy na pewno chce wygrać wybory? Chodzą słuchy, że Adata ma już dosyć siedzenia w pałacu przydenckim. Nie rozumię też dlaczego tak wielu Polaków uparło się na tego Dudę, który do tej pory tylko szkodzi Polsce. Przed poprzednimi wyborami nie znaliśmy go, ale teraz wiemy o nim wszystko, szkodzi Polsce od czasu wprowadzenia się do pałacu.

Niech nikt nie mówi, że nie ma na kogo głosować, jest sprawdzony od lat Krzysztof Bosak, reszta to antypolskie śmieci. Czyżby opluwanie Polaków przez Dudę, robienie z Polski "polin", robienie z Polek puszczalskich dziwek, milczenie gdy stojący kilka kroków od niego kłamią, wybielają Niemców i robią z Polaków współwinnych holokaustu, Polakom nie przeszkadza? Czyżby stare przysłowie "przed szkodą i po szkodzie" miało się znowu sprawdzić?

Jeżeli on w pierwszej kadencji "wykręca takie numery", to co pokaże w czasie drugiej kadencji? Czyżby Polacy nie wyciągnęli wniosków z prezydentury Tuska i pozostałych prezydentur. W czym Duda miałby być lepszy od pozostałych kandydatów pomijając Kidawę i Biedronia?

P.S.

Tym razem wpisu nie oceniałem.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1617340

Twego wpisu także nie oceniam, ale  posłuchałam opinii mego Siostrzeńca - Narodowca (lat 42!)

Bosaka ocenia pozytywnie - ze względu ma jego "otarcie" czy "obycie" w polityce. Nie mniej - głosować na niego nie będzie. Realistycznie ocenia, że szans Bosak nie ma żadnych, "urwie" jedynie głosy PiS-owi, czyli - dopomoże w ten sposób lewicy. Zanim to nastąpi - będziemy mieli aktywną "apologię" Bosaka, właśnie ze strony lewicy. Aby "urwać" głosy prawej stronie. Is fecit, cui prodest!

Piszę nie po to aby zachwalać Dudę - moje zastrzeżenia są takie same jak twoje. Problem w tym, że nie mamy innego, lepszego kandydata, który mógłby wygrać wybory prezydenckie z korzyścią dla Polski. Przy okazji - przeczytaj może te banialuki, które zamieścił na blogu Marek Jastrząb. Nie wiem, kim on jest, ale prezentuje te wszystkie "ełropejskie", polityczne argumenty przeciw Polsce. I właśnie takie argumenty zaczną się teraz pojawiać coraz częściej.

Wydaje mi się, że najważniejszym naszym zadaniem na dziś jest uświadamianie obecnemu Prezydentowi, że musi "zadbać" o swój obecny, konserwatywny elektorat. Nikt inny na niego głosować nie będzie. A "kampania" zrobiona dziś Bosakowi - obróci się przeciw Polsce. Gdyby miało dojść do głosowania w dwu turach - na kogo, jak myślisz, chciałby przekierować Bosak głosy swoich wyborców? Toteż, może należy to zrobić wcześniej, aby do drugiej tury nie doszło. Aby nie kompromitowały nas różne wy-Kidawy, głownie czy śmi(e)szki.

Mamy bardzo nie-komfortową sytuację polityczną i wykaraskać się z tego szajsu nie będzie łatwo. Jednak - nie wolno zakopywać się głębiej.

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
8
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1617351

Podzielam Pani zdanie. Stąd mój tekst. Jesteśmy na samym początku kampanii, ale takie błędy A. Dudy nie mogą się więcej zdarzać. Faktycznie jesteśmy rozdarci, szczególnie wobec tej nieszczęsnej decyzji A. Dudy wetującej ustawy sądowe. Teraz byłoby juz po ptokach i nie byłoby tego zamieszania.
pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1617360

Krzysztofie, po tylu latach obserwowania Dudy uważasz, że to są błędy? Polacy mają dobrego kandydata i zamiast jemu robić kampanię to wolą głosować na szkodnika. Niesamowite!!

Vote up!
4
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1617376

Pani komentarza. Jednak uwazam, ze Pani twierdzenie -  "Wydaje mi się, że najważniejszym naszym zadaniem na dziś jest uświadamianie obecnemu Prezydentowi, że musi "zadbać" o swój obecny, konserwatywny elektorat." mija sie z celem, poniewaz jemu nie chodzi o nasz konserwatywny elektorat, tylko zgodnie z unijnymi instrukcjami, zabiega teraz o elektorat pederastow i innych zboczencow - przesylajac im konkretne obietnice wsparcia.

Klaniam sie z szacunkiem.

Vote up!
4
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617384

Dał przecież Macronowi "Jakubowe księgi".
Niech antypolskie kłamstwa Tokarczuk niosą się w świat!
To jest właśnie elektorat który go wybrał i nadal go promuje.
To antypolacy!

Vote up!
5
Vote down!
-3

Verita

#1617477

"Wydaje mi się, że najważniejszym naszym zadaniem na dziś jest uświadamianie obecnemu Prezydentowi, że musi "zadbać" o swój obecny, konserwatywny elektorat."

Dziwne, że uważasz, że Dudę trzeba uświadamiać, on nie jest małym dzieckiem. Doradcą Dudy jest historyk, prof. Andrzej Nowak, czy on go słucha?

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1617388

I jeszcze się dziwisz?

Ja piórkuję .... co za ludzie.

Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce powiedział:
„pokażcie mi Polaka, który jest w stanie powiedzieć, że na 100% nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. Nie jestem w stanie, bo nie mamy takich źródeł historycznych, ale czy ja jestem pewien? Jak państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza, kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe.”

To jest dopiero śmieszne: pan Andrzej nie wie z kim spała jego matka....

Vote up!
5
Vote down!
-4

panMarek

#1617431

Calkowicie zgadzam sie z Twoimi argumentami. Andrzej Duda dal sie, az za bardzo poznac, swoja sluzalcza postawa. Osobiscie uwazam, ze Krzysztof Bosak powinien pelnic urzad Prezydenta. Posiada znacznie wiecej godnosci i doswiadczenia w pracy dla Polski. Wystarczy zapoznac sie z jego wypowiedziami, ocenic jego postawe i wyciagnac wnioski.

Wolalbym, zeby wygral w pierwszym losowaniu, a jezeli nie wygra to jest oczywiste, ze poprze Dude, bo po prostu nie ma oprocz niego, nikogo innego.

Vote up!
6
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617362

tym razem Polacy, którzy głosowali na Dudę w poprzednich wyborach, w maju pozostaną w domu, mają już dosyć głosowania na "mniejsze" zło, ponieważ nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za szkody, które wyrządzi on w kolejnej kadencji. Które zło jest mniejsze to też jest trudne do przewidzenia.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1617382

"I w Paryżu nie narobią z owsa ryżu" mówi przysłowie. A jeszcze inne: "nie ukręcisz bicza z piasku". A z pana Andrzeja - prezydenta. Trąbiłam to już pięć lat temu. A tak bym chciała się mylić.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1617473

:-)

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617486

Przynajmniej jesteś ludzki.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1617490

Pamiętam jak cieszyliśmy się, gdy Duda wygrał wybory, tę piosenkę puszczano tysiące razy. Belgijscy artyści dziwili się skąd nagle taki wzrost otwarć ich nagrania. Później przyszło rozgoryczenie i złość, że nas oszukał.

https://www.youtube.com/watch?v=QFFykQIrPCk

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1617383

Mamy możliwość wyboru między pisowskim 'okrągłostołowcem' - a człowiekiem spoza układu. Mówię o Krzysztofie Bosaku. Na zwodnicze kombinacje: "jeśli nie pan Andrzej, to wskoczy lewak" - już się nie dam nabrać. Głosując na Krzysztofa Bosaka popieram polską rację stanu.

Za każdym razem, kiedy obecny prezydent_z_plasteliny daje popis niedołęstwa - postanawiam nigdy więcej nie brać udziału w popieraniu tzw. mniejszego zła. Wolę całe dobro. Zarówno 'posągowa' Kidawa, jak giętki w krzyżu pan Andrzej są z korzenia U-Decji. "Rywalizacja" między nimi, to ustawiony mecz.

postscriptum: nasz znakomity PAD podarował Macronowi antypolskie "księgi Jakubowe"!!! Następny popis po stwierdzeniu, że Polki nie są gwarancją czystości polskiej krwi.  Może te 'wpadki' są celowe, by zwyciężyła 'posągowa'??? A potem zwali się na Konfederację, że 'uszczknęła głosów' jedynie słusznej opcji,  pan Andrzej za swe zasługi powędruje na tłustą posadkę do Brukseli.

https://wprawo.pl/duda-podarowal-macronowi-ksiegi-jakubowe-niech-antypolskie-klamstwa-tokarczuk-niosa-sie-w-swiat/

Vote up!
5
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1617399

Zwazywszy role Francji w oddawaniu swoich Zydow Hitlerowi, to naprawde najlepszym prezentem dla Macrona bylby "Mein Kampf" zamiast "Ksiag Jakubowych". 

Bardzo sie ciesze, ze Pani - podobnie jak ja, dostrzegla w Krzystofie Bosaku, jedynego Polaka wsrod tej calej zbieraniny. Dziekuje.

Vote up!
5
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617475

Panie Krzysztofie,

rozumiem Pana wezwanie troche jak  "chuchanie na zimne".  Przeciez w tym co powiedzial Pan Prezydent nie ma absolutnie nic o adoptowaniu dzieci przez pary homoseksualne.

Nie wszyscy homoseksualisci wychodza nago na ulice i chca zmian w wychowaniu czy nauczaniu naszych dzieci. Wsrod nich sa  ludzie tacy jak my i nie wynosza swojej innosci na piedestal.  Byc moze do wlasnie takich , spokojnych, "z sasiedztwa " byly zwrocone jego slowa.

Homoseksualisci  zyja wsrod nas i nie u wszystkich jest to  tylko jakas tam sobie moda, takimi ich stworzyl Bog.

Zwiazek partnerski to chyba jednak schodek ponizej malzenstwa i mysle, ze podobnie mysli  P.Prezydent.

Pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

Gosia

#1617504

Najpierw cytujesz Bismarka, pisząc że Polacy nie powinni się sami rządzić, porem piszesz, że Bóg stworzył niektórych homoseksualistami... a na koniec, że związek partnerski to schodek ( raczej wychodek) do małżeństwa. jeżeli schodek ... to napewno do piekła. Pisać tyle bredni to albo sumienie zwariowało...albo z rozumem coś się stało.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Verita

#1617525

masz niesamowita zdolnosc przeinaczania i zmieniania sensu tego co kiedys a takze tym razem napisalam.

Wyraz "schodek" mial znaczyc  "roznica" czyli nie to samo.

probujesz mnie obrazic? Nie uda ci sie.

Mysle, ze obie jestesmy patriotkami, tyle ze inaczej

Pozdrawiam

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

Gosia

#1617604

Pies jest pogrzebany gdzie indziej. Kościół w odwrocie. Obecnie wyraża i wspiera ... uczucia, wrażliwość, emocje ... troszczy się o nie urażanie zboczeńców na dyskomfort psychiczny. Skoro tak to my powiedzmy: skoro tak to zero tacy. Dezerterom się nie płaci.
Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro przewielebny ojciec Paweł Gużyński publicznie nawołuje do nękania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro są bliżsi popełniającym grzech wołającym o pomstę do nieba niż wierni obrońcom Pana Boga i Panny Maryi Niepokalanej Dziewicy! Nie jako walka z Kościołem tylko jako impuls do opamiętania obecnych pasterzy KK jak PE biskup Polak, którzy nie mają śmiałości stanąć w obecnie nie tylko katolików, ale samego Pana Boga i Matki Boże. Kompletny upadek. "Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji" - to oficjalne stanowisko Konferencji Episkopatu Polski wobec sobotnich wydarzeń w Białymstoku po Marszu Równości. Od przemocy odcina się też metropolita białostocki.

Na stronie Konferencji Episkopatu Polski ukazał się komunikat, w którym cytowany jest rzecznik ks. Paweł Rytel-Andrianik: „Przemoc i pogarda w żadnym przypadku nie mogą być usprawiedliwiane i akceptowane. Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji, takich jak te, które miały miejsce w Białymstoku. Każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa. Szacunek należy się każdemu człowiekowi bez względu na jego poglądy”.
Duchowny podkreślił, że "każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa", a osoby LGBT są "braćmi i siostrami" katolików. - Chrystus oddał za nich swoje życie i ich chce doprowadzić ich do zbawienia - dodał.

Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:

***********************************
Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano:

573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
a. rozmyślne zabójstwo;
b. grzech sodomski;
c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
koniec cyt.
***********************************

GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba!
Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
Pamiętajmy o tym!

***********************************
Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
1. rozmyślne zabójstwo;
2. grzech sodomski;
3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

D) O dziewięciu grzechach cudzych.
792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

793. Ile jest grzechów cudzych?
Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
1. do grzechu radzi;
2. rozkazuje grzeszyć;
3. zezwala na grzech drugich;
4. innych do grzechu pobudza;
5. grzech drugich pochwala;
6. na grzech drugiego milczy;
7. grzechu nie karze;
8. do grzechu drugiemu dopomaga;
9. grzechu innych broni.
***********************************

W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione i rozmyte. Z „grzechu sodomskiego” zrobiono podstępnie „grzech Sodomitów! Z dużej litery a więc tylko mieszkańców Sodomy. Biedronia już to nie dotyczy! Coś niebywałego!:
V. Rozprzestrzenianie się grzechu 1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o
pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
niesprawiedliwość względem najemnika105. gdzie odn.: 101. Por. Rdz 4, 10. 102. Por. Rdz 18, 20. 103. Por. Wj 3, 7-10. 104. Por. Wj 22, 20-22. 105. Por. Pwt 24, 14-15; Jk 5, 4.
***********************************

Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

Bić i słuchać czy żyje jak mawiał moja Babcia szlachcianka. W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje. Chrystus kiedyś osobiście wybatożył przekupniów w świątyni jerozolimskiej.
LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT - to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym.

Vote up!
4
Vote down!
-3

panMarek

#1617532

Dla mnie oczywistym jest, ze publiczne eksponowanie zboczen jest rodzajem ekshibicjonizmu i powinno podlegac surowej karze. Dlatego reakcje policji i niektorych hierarchow kosciola sa wg. mnie krancowo naganne.

Poniewaz zajmuje sie historia Narodowych Sil Zbrojnych, mam do Pana prosbe. Nic nie wiem o rozdzielniku NSZ na temat karania zboczencow. Wiem, ze niektore oddzialy lesne karaly w ten sposob komunistow i bandytow. Zwyczajowo delikwent otrzymywal od dwudziestu do piecdziesieciu kijow. Czy moglby Pan przyblizyc mi blizsze szczegoly znanych Panu tego typu akcji?

Vote up!
3
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617551

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

aż do zrozumienia ten ustęp:

"W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…."

Do zrozumienia.

Vote up!
0
Vote down!
-4

panMarek

#1617572

odpowiedz na moje pytanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617628

Sygnal, ze zboczency moga liczyc na poparcie prezydenta, jest tylko pierwszym krokiem, mozliwosci rozpoczecia marszu po inne zdobycze nowoczesnej cywilizacji. Czy musze je wymieniac? Na zachodzie, zwiazki zboczencow, potwierdzone slubnym sakramentem, moga sobie juz adoptowac dzieci na swoja ucieche. Pragnie Pani tego, czy po prostu niedowidzi? 

Vote up!
3
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617627

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1617519

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Małgorzata Kidawa-Błońska to miała może jakieś atuty w 18 roku życia, ale nie dziś, 45 lat później. Małgorzata Kidawa-Błońska to nie jest problem.

Problemem jest wynalazek Jarosława Kaczyńskiego Andrzej Duda który musi być zneutralizowany (dudaexit) bo Polska nie przetrzyma "uroszczeń 447". Zastanawiające jest, co on tak nagle zmienił front, nagle rżnie ognistego patriotę, jeszcze bardziej się nadyma, aż do czerwoności.

Vote up!
2
Vote down!
-6

panMarek

#1617531

na temat zatwierdzenia zamachu stanu na polska "praworzadnosc" wyraznie swiadczy o jej antypolskosci.

Nie dopusc Boze, by sprawowala  jakakolwiek wladze nad nami.

Vote up!
3
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617554

Serwus krzysztofjaw. Wielkie dzięki za wpis i wielka piona! Tak dokładnie! Zgadzam się z Tobą, że od zaraz potrzebny jest niestety patriotyczny Sztab wyborczy przy Prezdencie RP Andrzeju Ddzie, gdyż ten jest nadwyraz ostatnio słaby, niewidoczny, taki jakby miałki. Mam wrażenie nawet, iż Prezydent RP Duda zachowuje się trochę jak Bronek, który nie chce wygrać wyborów. Tak Niestety mam takie same odczucia, że Prezydent RP Andrzej Duda właśnie daje ciała. A ta wypowiedź o związkach partnerskich, to właśnie jeszcze jedna taka wisienka na tym zakalcu.

Dlatego pragnę podzielić się dużo ważniejszymi problemami, które czekają, by Prezydent RP Andrzej Duda, jak najszybciej się nimi dogłębnie zajął: a zatem: precz z demoniczną ideologią gender, precz ze śmiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzołóstwa, precz z aborcją, precz z pigułką aborcyjną dzień po, precz z autanazją, precz z legalną pornografią, precz z legalną prostytucją, precz z legalnymi klubami go go, precz z upowszechnianiem samogwałtu w szkołach, precz z gloryfikowaniem najbardziej odrażających zbrodniarzy wszechczasów, czyli Bnadery, Szuchewycza, Diaczenki i innych upiorów z ludobójczej OUN-UPA na współczesnej Ukrainie, po prostu precz z szatanem i cywilizacją śmierci!!! Panie Krzysztofie raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
6
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1617544

Wolne żarty. Andrzej Duda był i jest przewidywalny choćby z racji przynależności do lewackich postżydokomuszych partii do których został "rodzinnie" oddelegowany, a tym "rodzinom" ludzie z miękkim kręgosłupem nie są w stanie odmówić. I nie odmawiał - przypominam akcję jego szwagra i odpowiedź na nią jako Prezydenta.  Wtopił się w tą rodzinę stalinowskiego gloryfikatora i przyjął ich dwulicowość - na użytek Narodu próbuje publicznie pokazać twarz Polaka, a działaniami wspiera swoją przybraną nację i to z opcji żydokomuny. Teraz najważniejszym zadaniem  Konfederacji jest doprowadzenie Krzysztofa Bosaka do drugiej tury.

Vote up!
6
Vote down!
-4

antyleming

#1617545

      Witam! Ja tego pseudo "narodowca" postrzegam, jako wyrośniętego chłopca w krótkich spodenkach, a nie męża stanu. Co do pierwszej części, to mówisz o urzędującym obecnie Prezydencie Polski, a nie kandydacie z wielu, więc zważałbym na słowa, bo jeszcze ktoś usłyszy i zrobią Ci sprawę karną.

Vote up!
6
Vote down!
-3

ronin

#1617550

za nazwę "JNiTAJ" prawdziwie określającą byłego "Bula", mogę mieć i za obecnego często w internecie nazywanego "Judą"

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

antyleming

#1617851

A może trochę wysiłku, by wniknąć głębiej w meritum: who is who? Co sobą reprezentuje? Polską rację stanu, czy następną odsłonę okrągłego mebla? Skąd przychodzi, kto go rodzi?

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1617866

Vote up!
4
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1617879

Co to znaczy: "who is who?" - bo to jakoś nie po polsku? Nie kalecz języka polskiego, miej szacunek do polskiej mowy skoro jesteś patriotką!!!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1618079

Co pana ugryzło? Zacytowanie powszechnie używanego zwrotu nie powinno nikogo oburzać. Podaję za wikipedią:

Who is Who, Who's Who (ang.) - nazwa różnego rodzaju leksykonów zawierających zbiory alfabetycznie lub tematycznie ułożonych biografii. Najstarszym tego typu wydawnictwem jest brytyjskie Who's Who, którego pierwsze wydanie zostało opublikowane w 1849 r.[1]

Na NP można znaleźć lepsze przykłady kaleczenia polszczyzny.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1618084

Nic mnie nie ugryzło. Wiele razy pisałem (a nawet zrobiłem oddzielny wpis na blogu) o kaleczeniu języka polskiego, a nie d się go bardziej kaleczyć jak zastępować polskie zwroty obcojęzycznymi.

Nawet z Pani komoruskiej wikipedii (jakos w słowniku języka polskiego tego pewnie nie znajdziemy), piszą to w odniesieniu do brytoli, więc czemu uzywa Pani tego na polskim portalu?

Czy tak ciężko napisać polskie: "kto jest kto"??? Zrozumiem, że ciężko lewakowi, antypolakowi, europejczykowi ALE NIE ZROZUMIEM JEŚLI TO CIĘŻKO POLSKIEMU PATRIOCIE

Vote up!
2
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1618183

Z tym "sztabem potrzebnym od zaraz" zabrzmiało tak, jakby to sztab miał (na wzór komoruskiego) mówić Dudzie co ma mówić, bo sam nie umie logicznie i normalnie powiedzieć.

Dla mnie teraz, to Duda i PiS to tylko mniej zabójcza choroba dla Polski niż totalniacy - ale jednak choroba.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1617862

"Dla mnie teraz, to Duda i PiS to tylko mniej zabójcza choroba dla Polski niż totalniacy - ale jednak choroba."

Bo na tym rzecz polega, ze zaba musi byc bardzo wolno gotowana.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618150