ZYD POLAKA POLAK ZYDA.......

Obrazek użytkownika ligia10
Kraj

Rece i nogi opadaja kiedy oglada sie programy na tematy zydowskie,  szczegolnie oskarzajace narod polski.    Moim marzeniem jest aby dziennikarze tacy jak pani Olejnik znikneli na zawsze z polskiego radia i telewizji.   Ostatni jej wywiad na temat winy Polakow  bo mordowali Zydow w czasie II wojny swiatowej wola o pomste.   Zastanawiam sie po co robione sa takie programy,  po co Gross pisze takie ksiazki?

                      Czy Zydzi amerykanscy szykuja grunt zeby wyrwac od panstwa polskiego 65 miliardow dolarow  ktore Tusk im obiecal na poczatku swojej kadencji? Czyzby w Polsce zylo wiele tysiecy Zydow ktorzy zaznali krzywdy od Polakow?  Niech sie ujawnia jako mniejszosc narodowa a wtedy porozmawiamy na argumenty np  dokumenty z IPN.  Polska od wiekow dawala schronienie Zydom,  ktorych przepedzono z Europy Zachodniej.

                     Kiedy Niemcy napadli na Polske 1 wrzesnia a Rosjanie zaatakowali 17 wrzesnia 1939r.  wielu bogatych Zydow ucieklo do Ameryki  a duza czesc pozostalych Zydow poszla na wspolprace z Rosja sowiecka,  a niektorzy w gettach,  obozach koncentracyjnych wspolpracowali z Niemcami przeciwko wlasnym braciom.  

                     Po wojnie znaczaca czesc Zydow wspierala wladze komunistyczna w Polsce pracujac w sluzbach specjalnych (Urzad Bezpieczenstwa).  Ci Zydzi z UB tortuowali i zabijali Polakow.  W archiwach IPN   jest tysiace dokumentow na ten temat.   Zydzi zglaszajacy sie do pracy w sluzbach specjalnych pisali narodowosc:  zydowska.  Tak dowiedzielismy sie ze matka pani prezydentowej Komorowskiej  byla Zydowka i pracowala w UB.

                    W kazdym narodzie sa ludzie dobrzy i zli.   Niemcy podczas II wojny swiatowej mordowali glownie Polakow i Zydow ale tez inne narody Europy Zachodniej ucierpialy az nadto.  Podczas II wojny Swiatowej nie byl to pierwszy zydowski holokaust.  Jak wiemy z Biblii juz przed tysiacami lat Zydzi mieli swoj pierwszy holokaust,  kiedy musieli uciekac z Egiptu.  Przeciez nie wiemy ilu Zydow zabili wtedy Egipcjanie,  a byl to straszny pogrom tej nacji.

                    Jezeli Zydzi czuja sie zle w Polsce,  nie czuja wiezi z naszym krajem to przeciez nie ma problemu,  granice sa otwarte.  Moga oni wyjechac do zydowskiego kraju Izraela,  moga wyjechac do USA,  do Kanady,  do Anglii,  do Australii czyli do bogatych krajow w ktorych nie bylo przesladowan tej nacji.

                   Jest to obrzydliwe zeby robic takie prowokacyjne audycje pelne klamstw i oszustw w liczbach.  Polska jest krajem ktory najbardziej ucierpial podczas II wojny swiatowej.  Niemcy wymordowali miliony Polakow,  Rosjanie wywozili tysiace Polakow na Sybir i kto wtedy zajmowal ich domy?  Miedzy innymi Zydzi ktorzy wspolpracowali z sowieckim  NKWD.

                Trzeba przeciwstawic sie tej antypolskiej propagandzie,  ktorej celem jest ponizenie i wywolanie poczucia winy w mlodym pokoleniu Polakow.  Na szczescie tysiace rodzin polskich nie identyfikuje sie  z ta propaganda.  Moze pani Olejnik i jej podobni ludzie czy ich rodziny maja cos na sumieniu a wiec to jest ich sprawa poczucia winy w tej materii.  Nas to nie interesuje.

 
              Wierze,  ze kiedys zapanuje praworzadnosc w Polsce i takie programy bez rzetelnego udokumentowania beda surowo osadzane.   Wierze ze Polska doczeka czasow prawdy,  ze znajda sie politycy Polacy,  ktorzy beda bronic narodu polskiego i naszej  Rzeczypospolitej.  Trzeba dac szanse partii PiS i odrzucic partie PO i SLD ktore sluza obcym krajom. jak Judasze za 40 srebrnikow.

Brak głosów

Komentarze

Tu się nie ma co zastanawiać. Wiadomo o co chodzi od lat. "Przedsiębiorstwo Holokaust" kwitnie. A wszystkie "Monisie Olejnik", "Grossy", "Znak" to tylko trybiki w tym przedsiębiorstwie. Warto wiedzieć, że sprzeciwia się temu również wielu Żydów. Zwykle wtedy nazywani są lewakami. Niektórzy rzeczywiście są lewicowcami, ale nie wszyscy.
Polecam ciekawą notkę http://1cl.in/09ol

A w poznaniu prawdziwych problemów związanych z środowiskiem żydowskim w świecie, zwłaszcza w Ameryce i Europie bardzo pomocne mogą być dwie książki. Hannah Arendt "Korzenie totalitaryzmu" i bardziej współczesna ks. Waldemara Chrostowskiego "Kościół, Żydzi, Polska". Obszerne fragmenty tej drugiej znajdują się w audiobooku na stronie radia http://radiopl.pl/ i tu http://mamakatarzyna.blogspot.com/
Warto zagłębić się w poznanie historii żydowskiej, zwłaszcza w Polsce na Kresach i w Rosji wiele stereotypów wtedy padnie.
Wszystkie tego typu akcje są bowiem obliczone na naszą niewiedzę.
Pozdrawiam

Katarzyna

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#133910

że wyjazd z Polski Zydów byłby dla nich zbawienny.Nastąpiłby koniec biadolenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#134924

kitciwucho; Akurat odwrotnie , Żydzi chcą do Polski przyjechać , a nie wyjechać. Dlatego nasz kraj się wyludnia , mlodzież wysyla się na roboty za granicę ,żeby tu zrobic miejsce dla innych. W zeszlym roku wydano 400 000 wiz w Izraelu do Polski. Znajoma ze Stanów pisze mi , że 150 000  Żydów amerykańskich siedzi na walizkach i czeka na wyjazd do Polski. Taka zamiana -nasza mlodzież prze do Unii , a inni przyjadą do Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#156493

"za chlebem " jakby to u nas chleba malo bylo a polski rolnik i piekarz nieudaczniki nie potrafia nic wychodowac , wyprodukowac. To oni Żydzi zniszczyli nasz przemysł, okradli banki i skabiec panstwa polskiego, to oni szykowali sie do zagarniecia naszej ojczyzny przez kilkaset lat wszystkie rozbiory były ich zasługa - ten który dokonuje sie na naszych oczach tez. Otumanili , zdemoralizowali mlodziez i dorosłych wyrwali Boga z serc, wpoili nienawsc do wlasnej ojczyzny Polski stworzyli takie warunki Polakom zeby zycie dla nich w ich wlasnym kraju było nie do zniesienia. Dlatego Polacy calymi rodzinami emigrowali za ocean, wyjezdzali do pracy do Jewropesjatej UE, albo jedno albo drugie z malzonkow , najczesciej taki wyjazd konczył sie rozwodem, rozpadem rodziny. Rozbili rodzine Polską, odarli z godnosci honoru i dumy bycia POLAKIEM. Teraz tylko cud moze nas uratowac.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285638

Oni rozgonili nas po świecie, mają plan obliczony na długie lata. Z racji zasiedzenia w Polsce od kilkuset lat, usiłują przejąć nasze ziemie, zrobić nas niwolników w naszym własnym kraju. Są wyrachowani, zimni, bezwzględni. Są żródłem zła i kłamstwa. I za nic mam tu wołania że jestem zwolennikiem teorii spiskowych, że mam fobię żydowską. Mam swoje osobiste powody by taką postawę prezentować.
Żydzi jako nacja byli i są współsprawcami naszych problemów. To wcale nie znaczy że sami nie przyczyniamy się do tych problemów, ale oni są źródłem podstawowym, głównym. Naszą, Polaków winą było to że przez tyle lat nie zdobylismy się, w chwilach gdy była do tego okazja, na zdecydowany, krwawy ( a zatem skutecznie przemawiający do rozumu) sposób rozwiązania kwestii dominacji wśród elit. Nasze upodobanie do załatwiania spraw w sposób łagodny jest brane za naszą słabość. Wróg, żmija która urosła na naszej piersi liczy na to że nadal damy się omamić jak barany na rzeź i ujdzie im na sucho zawłaszczanie naszego kraju. Ale nic się nie stanie gdy będziemy tylko pisac blogi, dywagować, rostrząsać historię. To jest ważne, ale ważniejsze jest by pracować nad przyszłością w realu. Internet powinniśmy traktować jedynie jako narzędzie, żródło informacji i inspiracji, podczas gdy prawdziwa praca powinna odbywać się tam gdzie spotykamy się z ludźmi.
Ja mam gdzieś opinie otoczenia o mnie. Na ile się daje, ale bez przesady prezentuję swoje poglądy, dumę z bycia Polakiem. Wszędzie tam gdzie widzę że takie działanie przyniesie jakąś korzyść. I widzę że czasem ludzie początkowo są skonfundowani, jakoś krzywo patrzą, ale młodzi ludzie, dzieci są zaciekawieni, interesuje ich to co mam do powiedzenia. Są ciekawi mojej postway. Dorosłych lemingów sobie często odpuszczam jako straconych. Lepiej działać wśód młodzieży, studentów i ludzi którzy mają kłopoty spowodowane ekonomią. Tych ostatnich jest naprawdę wielu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285644

granice są przecież otwarte, dla nich etc...Oni nas, chcą wysiudać z naszej ojczyzny. Chcą nami zasiedlić Anglię i Kanadę. Przejąć nasze miejsce na ziemi. Kadrę kierowniczą już mają. Sejm i senat to w 90% parchy. Rząd tzw.polski, to premier rodowity Niemiec i ministerstwa obsadzone w większości parchami. Setka najbogatszych to 99% parchów i jeden przefarbowany Polak!. Jesteśmy na straconej pozycji, od wojny i nowego komunistycznego ładu po niej. Rok 1989, to data oficjalnego utworzenia na tych ziemiach, Judeopoloni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285647

Jak mozna zezwalac konfidentce opficjalnej na publiczne ublizanie calemu narodowi plucie w twarz ludziom ratujacych zydow pod grozba kary smierci nie tylko dla siebie jak rownierz calej rodziny oczywiscie tu strona rowniez winni sa uratowani przez polakow zydzi patrzacy biernie na poniewieranie ich wybawcow ja bym proponowal aby raz na zawsze uciac takie oszczercze praktyki takich grossow i stokrotek zrobic spoleczna zbiurke zaangazowac polskiego adwokata i oskarzyc ja o falszywe szkalowanie calego narodu jesli to u nas nie odniesie skutku sa inne instancje ale przynajmniej na ten czas te szuje beda musialy uwazac na to co mowia jestem gotowy sam sie zadeklarowac jako pierwszy do wziecia udzialu w takiej akcii!!
adolfnr2

Vote up!
0
Vote down!
0

adolfnr2

#394035