Cipko-maryjki = Peniso-mahometki

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Polska jest krajem najbardziej uwielbiającym Maryję, matkę naszego Boga Jezusa Chrystusa, który jest Synem naszego Boga Ojca. Jest ona Królową Polski i jest na piedestałach naszej wiary. To my oddajemy się jej całkowicie jako naszej duchowej Matce, tak jak jej opiece oddał się nasz papież św. Jan Paweł II. Dla nas jest świętością otoczoną religijnym kultem. To ją prosimy o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa. To Ona jest opoką dla osób opętanych lub nękanych, to Ona miażdży swoimi stopami szatańskiego węża. To Ona jest świętą, która u nas jest czczona w najwyższym stopniu. To za jej wstawiennictwem u Swego Syna uratowała nas w czasie wszelkich wojen i też tej, która zatrzymała hordy Sowietów na Europę w 1920 roku. To naprawdę jest dla nas-Polaków Matka, do której pielgrzymujemy pieszo od setek lat na Jasną Górę. Z pieśnią ku Jej czci umierało wiele Polaków. To jej się oddajemy jako Matce Bożej. to też nasz różaniec będący będący przejawem jej uwielbienia i możliwości wstawienia się za nas u Swojego Syna.

 

Jej profanacja w jakikolwiek sposób jest dla nas obrazą naszych najwyższych uczuć religijnych. I nie możemy się na to godzić. Nigdy. A to, co poniżej już jest przekroczeniem wszelkiej granicy. To bałwochwalcza kpina z naszej wiary, kpina pokryta nienawiścią i szatańską satysfakcją. Środowiska LGBTQ zaczęły rozprowadzać figurki w postaci cipko-maryjek. To jest ohydny atak na nas Polaków-Katolików, ale przecież też na ogólnie przyjmowane wartości humanistyczno-tolerancyjne.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Qpaepq_-24o" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Mahomet jest dla Muzułmanów postacią świętą, jest on posłannikiem samego Boga. Jest to podstawowym dogmatem islamu. Najkrótsze muzułmańskie wyznanie wiary, „szahada”, zaliczana do „pięciu filarów wiary” („Arkan ad-Din”) ma postać: „Nie ma bóstwa oprócz Boga, a Mahomet jest wysłannikiem Boga” („la ilaha ill' Allahu wa-Muhammadun-u rasulu Llahi”). W Koranie mówi się o „wysłannikach” („rasul”) i „prorokach” („nabi”), przy czym różnica pomiędzy nimi nie jest jasno zarysowana. Nie ulega jednak wątpliwości, że wysłannicy mają wyższy status niż prorocy, o czym świadczy choćby fakt, że ilekroć tytuły te pojawiają się razem, tytuł wysłannika wymieniany jest jako pierwszy. Bycie wysłannikiem nie wyklucza bycia prorokiem i sam Mahomet był zarówno jednym, jak i drugim. Podstawową misją tych boskich posłańców, takich jak Adam, Abraham czy Jezus (arab. Isa), jest głoszenie monoteizmu i ostrzeganie ludzi przed dalszym popadaniem w grzech. Misja Mahometa jest potwierdzeniem i wypełnieniem misji jego poprzedników. Dlatego przysługuje mu tytuł „Pieczęci Proroków” („Chatam an-nabijjin”), co oznacza, że potwierdza on wszystkie poprzednie proroctwa i jednocześnie zamyka ich cykl. Objawienia, jakie Mahomet otrzymał, były notowane już za jego życia, później zaś te zanotowane lub zapamiętane „recytacje” („kuran”) zebrano i zredagowano, przy czym „zaczęto nazywać całość Recytacją w absolutnym tego słowa znaczeniu, po arabsku al-kuran, stąd polskie Koran. Koran jest dla wyznawców islamu słowem Boga i podobnie jak wszystkie poprzednie objawienia ma jedno źródło: Księgę Matkę ukrytą w niebie (Koran, LVI, 77 – 78; LXXXV, 21 – 22). Stąd wzięła swój początek nazwa „ludzie Księgi” („ahl al-kitab”), odnoszona do wyznawców religii monoteistycznych. Między Koranem a wcześniejszymi księgami objawionymi, takimi jak Tora („At-Taurat”) czy Ewangelia („Al-Indżil”), „występują jednak istotne różnice. We wcześniejszych księgach objawionych pojawiają się poważne zniekształcenia objawienia Boskiego. Natomiast Koran jako ostatnie objawienie zawiera w sobie ostateczną jego wersję i poprawę wszystkich błędów” [za:https://pl.wikipedia.org/wiki/Mahomet].

 

Każda profanacja Mahometa nie może być pozostawiona bez odpowiedzi a tą odpowiedzią muzułmanów jest często śmierć tych, którzy obrażają samego wysłannika Boga, czyli Mahometa. I nie ma tutaj żadnego miłosierdzia. Profanujesz Mahometa - to jesteś godny tylko absolutnego poniżenia lub śmierci.

 

W tym miejscu powinna być przedstawiona tęczowa figurka peniso-mahometka, ale nie będzie bo jej nie ma i dobrze, bardzo dobrze ponieważ byłby to bezpośredni atak na wiarę muzułmańską i byłoby to niezgodne z duchem tolerancji, którą tak na ustach mają środowiska LGBTQ.

 

Tak tylko ich zapytam: Dlaczego tej figurki jeszcze nie ma?

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:11)

Komentarze

bo lewacy zbyt dobrze pamiętają doświadczenie z Charlie Hebdo (z 2015) zapoczątkowane kpinami duńskiego rysownika Kurta Westergaarda z Mahometa w 2005, które skończyły się atakiem na duńską ambasadę w Syrii i duński konsulat w Libanie. Doszło także do ataków na inne europejskie ambasady w wielu krajach muzułmańskich oraz do demonstracji muzułmańskich w Danii oraz w Maroku, Egipcie, Jordanii, Malezji, Afganistanie, wreszcie - do ataku na konsulat amerykański w Indonezji.

Lewactwo tamtą lekcję "odrobiło", teraz - atakuje polskich katolików, bo ma pewność, że może to czynić bezkarnie. A gdyby, nie daj Boże, jakiś lewak ucierpiał wskutek swojej bluźnierczej aktywności to wyobrażam sobie ten wrzask (na Świecie) o nietolerancji w Polsce. Czyli - tolerancja jest - dla bluźnierców, a - nie ma kary - za obrazę uczuć religijnych. Takie jest lewackie pojmowanie "wolności słowa": wolno obrażać tych, którzy nie odpowiedzą gwałtem. To filozofia podłych tchórzów. Ale - czegoż innego można spodziewać się po lewakach?

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1598169

Doskonale sobie z tego zdaję sprawę i jest to moje celowe porównanie. Bo jeżeli ta idiotka pokazałaby penisa jako penisa Mahometa to żyłaby może z dwa dni. A naszą wiarę można obrażać? Musimy coś jednak z tym zrobić. Dwóch radnych PiS-u złożyło zawiadomienie do prokuratury. Grozi jej kara do dwóch lat więzienia i niech do niego pójdzie. Koniec z profanowaniem naszych świętości. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1598190

Słyszałem, że najpierw Młodzież Wszechpolska skierowała doniesienie do prokuratury.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1598200

- i wiele tych spektakularnych morderstw Księży to intrygi i prowokacje żydo-bolszewickiego mossadu. Tak uważam.

Na tyle co Chrześcijanie pomagają Arabom to chyba nikt tego więcej nie robi. Żydzi ich zabijają i strzelają nawet do dzieci jak do "kaczek" a oni mszczą się za to na Chrześcijanach - rozumiecie coś z tego ? ! - to naprawdę niepojęte !

To że komunistyczne zboczone cioty to tchórze to wiem od dawna. W walce jeden na jeden uciekają szybciej od sprinera Usaina Bolta. Natomiast mając nagana w ręku z lubością strzelają w potylicę do bezbronnych ze związanymi z tyłu rękoma drutem kolczastym. Taka to czarcia blać. Atakują też najsłabszych czyli dzieci w łonie matki i księży którzy chcą dobrem za zło odpłacać.

Dlatego ludzkość powinna wszystkich komunistów zebrać na jednej, bezludnej wyspie (tych przywódców jest naprawdę niewiele choć rządzą milionami- może 0,5 miliona czerwonych morderców) i spalić ich wszystkich atomem aby to zbrodnicze q..two nigdy sie nie odrodziło na kuli ziemskiej.

Zobaczie co ci mordercy wyprawiali z naszymi patriotami, myśleli że to nigdy nie wydzie na jaw dlatego ich agent bolek dał im 25 lat na zniszczenie dowodów i dokumentów:

https://gloria.tv/article/beeEQ9zKPejU3VpSdMfv133Ve?fbclid=IwAR32G2zp65xSiOcbrXGmLtuSjfP9fzBILB1cCWKtmP6pWZV9p-4OvHJ7_Ic

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1598173

Jest dużo racji w tym, co piszesz. 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1598191

....bluźnierstw.  Taki przewrotny sens ma ten tekst.

Wskazuje na zanik  wrażliwości katolickiej. Powinien  natychmiast znaleźć się w śmieciach.

EOT

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1598175

Oj... zawsze proszę o konkretną krytykę a nie wyświechtane słowa - wytrychy. Co takiego Panią obraziło lub zniesmaczyło. Odpowiem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

krzysztofjaw

#1598192

To już nie długo służba pisiórów zapuka do twoich drzwi i cię zwiną.

A Polskich katolików można opluwać na całego i profanować co dla nich jest święte, Kaczyński i PiS nie będzie reagowało, bo gacie pełne ze strachu, co powie na to euro-burdel.

A po drugie, dla nich jest priorytetem ochrona żydowskich interesów, a nie Polskich.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1598182