Wojna agenta Węglarczyka z Polską

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Dziś wojny nie prowadzi się przy pomocy plutonów SS i batalionów czołgów oraz bombardując miasta. Przynajmniej już nie tylko na tym polega współczesna wojna. Dziś główną bronią, służącą okupacji wielu krajów jest wojna informacyjna, prowadzona przez okupanta przez swoich agentów wpływu.

Od stuleci wrogami Polski są Niemcy i Rosja i nic się do dzisiaj nie zmieniło – pomimo upływu 75 lat od zakończenia II Wojny Światowej i 30 lat, gdy wojska sowieckie opuściły terytorium Polski. Niemcy i Rosja nadal mają w Polsce swoje agentury wpływu, swoich ludzi, których prawdziwą Ojczyzną są jak nie Niemcy to Rosja. Agentów wpływu są setki, jeśli nie tysiące, co łatwo sprawdzić czytając choćby plugastwa wypowiadane pod adresem Polski w Internecie. Nie znam kraju, z którego przedstawiciel w Parlamencie Europejskim jawnie domagał się sankcji ekonomicznych na swój kraj, albo dziennikarza, który za wierszówkę w niemieckiej lub rosyjskiej gazecie zdolny był wylać wiadra pomyj na „swoją” Ojczyznę. Bo jak już wspomniałem – prawdziwą Ojczyzną dla tych dziennikarzy jest ta, która mu płaci za oszczerstwa pod adresem Polski.

Osobną grupą agentów wpływu są politycy, którzy za cenę zwycięstwa wyborczego zdolni są oszkalować Polskę, by tylko otrzymać order niemiecki, holenderski czy jakikolwiek inny – najlepiej połączony z gratyfikacją pieniężną. Te kreatury najczęściej „tłumaczą” swoje oszczerstwa tym, że nie występują przeciwko Polsce, tylko przeciwko.... PIS-owi, prezesowi Kaczyńskiemu, prezesowi Trybunału lub Premierowi – tak, jakby w Polsce panowała dyktatura, a wolne wybory zostały zniesione przez rządzącą partię! Tę narrację podchwytuje agentura wpływu, sącząca codziennie jad nienawiści do Polski na ekranach telewizorów lub przez portale internetowe. Bo głównym celem wrogów Polski jest doprowadzenie milionów Polaków do przeświadczenia, że jak pozbędą się demokracji nazywanej przez te media reżimem, to staniemy się uznawanym na całym świecie krajem postępu, w którym rozkwitnie wolność i tolerancja – której ponoć w Polsce nie ma. Stąd też nawoływania do puczów, zamieszek, demonstracji, Majdanu czy rewolucji są powszechne w tzw. przestrzeni medialnej.

Jednak żaden z tych żurnalistów- agentów wpływu nie powie wam, co się stanie, gdyby władza w Polsce upadła pod naporem wściekłych macic, demonstracji pokrzywdzonych esbeków i zboczeńców wszelkiej maści. Żadna – powtarzam – żadna partia nie ma bowiem żadnego programu, poza programem obalenia rządu. Tylko jeden Hołownia „wie jak” – ale jeszcze nie powie…Władzę ustalą nam okupanci, tak jak to było za czasów komuny ale i za okupacji Platformy Obywatelskiej: partii utworzonej przez komunistyczne służby za pieniądze z CDU...

Potężna broń dezinformacji trafia do umysłów wielu Polaków, poddających się bez żadnej refleksji obróbce mentalnej. Wie o tym każdy żurnalista, znajdujący się na liście płac wrogów Polski. Wie to każdy redaktor TVN, Gazety Wyborczej, zwanej już Żydowską i co oczywiste – także ober-redaktor portalu Der Onet – Bartosz Węglarczyk.

Seria „reportaży” Onetu na temat karabinka „Grom”, gdzie dla udowodnienia bezużyteczności polskiej broni posłużono się „eksperymentami” z modelem przed-produkcyjnym to część tej kampanii dezinformacji. Za tą kampanią stoją niemieckie koncerny zbrojeniowe, zdolne zapłacić milion złotych odszkodowania w wyniku przegranego procesu z polskim „Łucznikiem” – producentem karabinka. To dalsza część procesu rujnowania Polski, który rozpoczęła ekipa gdańskich liberałów z Tuskiem na czele. Teraz, gdy za władzy PIS i „dyktatora” Kaczyńskiego zrujnowanie polskiego przemysłu zbrojeniowego stało się niemożliwe, Niemcom (a może także Rosji?) pozostało rujnowanie wizerunku polskiego przemysłu, przy pomocy swoich agentów wpływu. Niemcy dobrze wiedzą, że nie prędko znajdzie się taki premier, który jak Tusk zrujnował polskie stocznie, podczas gdy ministrowie Lewandowski i Balcerowicz zlikwidowali przemysł motoryzacyjny, włókienniczy, elektroniczny, mechaniczny, polskie rybołówstwo i żeglugę…

Niemcy użyją więc każdych środków, by przysłowiowe „gówno” przykleiło się do polskiego karabinka i do Polski. Tym środkiem jest agentura wpływu i tacy agenci jak Węglarczyk.

Bo drugim, wstrząsającym „reportażem” red. Węglarczyka stała się relacja Onetu na temat ćwiczeń sztabowych polskiej armii. Powołując się na anonimowych informatorów Der Onet zaczął się rozpisywać o „porażce polskiej armii w symulowanej wojnie” i o „klęsce w pięć dni”. I choć z tą goebbelsowską anty-agitką Onetu rozprawił się gen. Polko w wywiadzie „wPolityce”, to przecież wrogom Polski chodzi o to, by przedstawić polskie państwo, jako bardziej teoretyczne niż wtedy, gdy Polską rządziła mafia Platformy Obywatelskiej:

https://wpolityce.pl/polityka/537481-gen-polko-celem-cwiczen-jest-identyfikacja-slabych-punktow

Prawda jednak jest taka, że podobne ćwiczenia sztabowe przeprowadzone w czasie rządów Tuska wykazały, że w ogóle by nie doszło do symulowanej wojny! Z tajnej informacji na temat tych ćwiczeń wynika, że w ramach porozumienia zawartego pomiędzy Tuskiem i Putinem po katastrofie pod Smoleńskiem - zaproszeni do Warszawy na szkolenie agenci FSB – w pięć minut opanowali Kancelarię Prezesa Rady Ministrów! Agenci Putina opanowali KPRM w czasie, gdy premier Tusk i ministrowie właśnie oglądali transmisję meczu Bundesligi: Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Tusk, bez zbędnych oporów wydał dyspozycję polskiej armii do wpuszczenia na teren Polski wojsk Federacji Rosyjskiej, które w kilka godzin opanowały Polskę bez jednego wystrzału! Następnego zaś dnia Angela Merkel ogłosiła, że w celu obrony ludności niemieckiej – Bundeswehra weszła na tereny na Zachód od Warszawy!

P.S. Ku wiadomości red. Węglarczyka oraz agentów wpływu w polsko-języcznych mediach dodam, że informację o ćwiczeniach sztabowych polskiej armii w czasach Tuska uzyskałem od anonimowego uczestnika tych ćwiczeń….

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:25)

Komentarze

Więc szkodzi Polsce jak tylko może, by srebrniki szwabskie dostawać.

Za pewnie chce zostać folksdojczem trzeciej kategorii. 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1660252

Od 2 dni głośno o tym, że Joe Biden chce znieść sankcje na Nord Stream 2, a Weglarczyk milczy. Ciekawe dlaczego?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1660298

Podobno jeśli zasypiesz karabinek Grot cukrem, będzie strzelać cukrem pudrem.

Der Onet und volksdojcze...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
#1660253

w faszystowskim szambie...

 

w faszystowskim szambie

toto się zbiera

by walczyć o prawdę

Adolfa Hitlera

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1660264

Praca pozytywna. Witam Kapitanie Nemo. Dzięki za zankomity wpis. Słabością wielu ludzi i w naszej Ojczyźnie jest niestety wygoda, lenistwo i co za tym idzie chęć brania łatwych pieniędzy. Niestety chętnie wyciągamy ręce po tzw. łatwe pieniądze, a jeśli jeszcze dodać, że wielu jest łasych na pochlebstwa, to mamy ów nieszczęsny tandem, który zafundował nam niegdyś serię nieszczęść, zakończonych rozbiorami i 123 letnią niewolą plus darmowe wakacje w krainie wiecznej zmarzliny oraz atrakcje, jak witanie się z białymi niedźwiedziami.

Co można było wtedy zrobić, no naturalnie chwycić za broń i chwytano, bo to też lubimy, jak na mięsożernych orłów przystało, choć z b. różnym wynikiem, gdy brak jest ku temu możliwości. Po jednym z takich zrywów (Powstanie Styczniowe 1863), gdy w Polsce zaroiło się od wdów, noszących się na czarno, narodziła się w Polsce myśl daleko inna, pozytywistyczna, mianowicie że pracą sumienną (praca od podstaw) odzyskamy znów wolność. Tak właśnie wyrosło wspaniałe pokolenie Sienkiewicza, Orzeszkowej, Prusa, Konopnickiej, Żeromskiego i wielu, wielu innych. To pokolenie zaś, już w wolnej Polsce 1918-39 zrodziło następne, waleczne Pokolenie Kolumbów...., które choć przesiane przez los, jak kamienie rzucane na szaniec, zrodziło pokolenie ludzi Solidarności, a ta zmieniła oblicze Europy i świata. Teraz zaś nasza kolej Bratankowie....., zatem zakasajmy rękawy i do uczciwej, sumiennej roboty. Bo tak to się kręci... . Pozdrawiam b. serdecznie. Nota naturalnie najwyższa. STRoch

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1660267

Znakomity wpis.

Trafione w punkt.

"Nie znam kraju, z którego przedstawiciel w Parlamencie Europejskim jawnie domagał się sankcji ekonomicznych na swój kraj"

Musze przyznac, ze mnie osobiscie wzburza i zarazem zawstydza, gdy slysze tych "polskich" parlamentarzystow w Brukseli. To sa rzadkie momenty, w ktorych nie jestem dumna swego pochodzenia. Bo jakiz narod wydal na swiat takich oszczercow?

Nie pojme nigdy, jak nisko moga niektorzy ludzie upasc.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1660268

Przecież po to Kapitan Nemo napisał ten tekst, aby wypowiedzieć otwarcie, to, co szepcze się po kątach! Polecam również wiersze Lwow47. Może wtedy zniknie dysonans w Twoim wpisie?

Dla Kapitana gratulacje za tekst i oczywiście 5.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1660275

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0


"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels ( und KLDachau 1933 )
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1660285

Stalin - "najsilniejszym wojskiem komunizmu są dziennikarze".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1660288

Węglarczyk musi być agentem bo to wnuk Józefa Światło (Fleischfarba)...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1660290

Onet chwali rosyjską szczepionkę Sputnik.Wersja robocza Łajka

Zero zdziwień

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1660297

- i naukę religii w szkołach.  Tylko tym sie ta parszywa świnia zajmuje - wspieraniem rozrób i parad gejów w Warszawie.

Żydzie Trzaskowski - uspokój sie !!!!!!!!!!!!

https://niezalezna.pl/378401-atak-na-lekcje-religii-w-warszawie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1660308

Wczoraj przypadkiem obejrzałem sobie dwa dokumentalne filmy IPNu

:

https://www.youtube.com/watch?v=Lk2FMpmciIc

&

Bić Polaków ile wlezie

:

https://www.youtube.com/watch?v=JVrMPwKHASs

 

Porażające są TE fakty. Te zbrodnie ruskich bandytów w latach 1937 - 1938. Mordowali Polaków tylko dlatego, że byli Polakami......

Niedługo, 11 Lutego rocznica zbrodni ruskich w Biełomstokie, małej polskiej wiosce na Dalekiej Syberii. Porwali i zamordowali ruskie ścierwa 88 Polskich Mężczyzn....... A później był rok 1939 i zbrodnie niemieckich bandytów. Te ciągłe działania - odwieczne, których celem wciąż to samo - zniszczyć Polskę, zlikwidować POLAKÓW. Historia Naszego Narodu, Naszej Polski, to ciągłe pasmo zbrodni ościennych mocarstw, sąsiadów bliższych i daszych. To ciągła walka Naszej Polski o przetrwanie. Wtedy ruskie ścierwa mordowały strzałem w tył głowy, a później ścierwa niemieckie wymyśliły obozy koncentracyjne i cyklon B.  A teraz te same niemieckie ścierwa robią TO samo tylko inaczej. Cel im przyświeca ten sam wciąż! Likwidację Polski chcą przeprowadzić. Dziś córka Hitlera makrela przewodzi niszczycielskim siłom wspólnie z przyjacielem swym ruskim "carem", z którym łączy ją wieloletni "związek", bo przecież on ruskim agentem był w jej ojczyźnie, a ona nauki pobierała w Moskwie. A jak wszem wobec wiadomo, studenci z innych krajów studiujący w Moskwie wodzeni byli na smyczach przez sowieckie służby. Polskość to nienormalność  powiedział matoł, sługa makreli, no i czyny matoła na przestrzeni lat, i obecnie poświadczają prawdę tylko. Po owocach poznajemy kim ścierwa obce są. Komu się wysługują, na czyich smyczach są wodzone. ścierw antypolskich bardzo dużo. I tam w tym jewropejskim parlamencie, i w Kraju nad Wisłą. Co nam przyniesie jutro? 
PRZETRWAMY!

Choć cenę płacimy za trwanie ogromną. 

Mamy POLSKĄ JASNOGÓRSKĄ KRÓLOWĄ.

ONA NIE POZWOLI, BY JEJ KRÓLESTWO

zniszczyły jakieś diabelskie siły......... 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1660325

a czegóż to innego się spodziewać po wnuku Światły?

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1660358