Platformy bój to jest już ostatni…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Po pięciu latach od odcięcia Platformy Obywatelskiej od koryta pt. Polska – po pięciu latach brutalnej walki z rządem PIS i prezydentem Andrzejem Dudą – nadchodzi ostateczna rozgrywka. Rozgrywka, która zdecyduje, czy Polska cofnie się do czasów rządów PO-PSL i Bronisława Komorowskiego – czy też ruszy naprzód: ku Polsce wolnej od obcych wpływów, Polsce zasobnej – nieokradanej przez mafie i Polsce silnej jej wiarą, tradycją i honorem…

Przez pięć lat byliśmy świadkami zorganizowanego przez Platformę Obywatelską puczu sejmowego, próby zablokowania Sejmu przez okupujące go opiekunki niepełnosprawnych, licznych zadym ulicznych z udziałem bojówek KOD i Obywateli RP, akcji sabotażowych Kasty Niezwykłych Ludzi i codziennej fali nienawiści, płynącej z TVN i Gazety Wyborczej. Ale to nie wszystko: W walce o utracone koryto ciężko zraniona Platforma Obywatelska posłużyła się także zagranicą – a jej obecny dubler kandydatki na prezydenta RP Rafał Trzaskowski – nawet redagował rezolucję przeciwko Polsce skutkiem której miało być objęcie Polski sankcjami ekonomicznymi!

Tej bezprecedensowej wojny z wybranym przez Polaków sejmem i rządem – nie można z niczym innym porównać jak tylko z polską Targowicą, skutkiem której był rozbiór Polski i 126 lat niewoli! Taka totalna opozycja nie istnieje w żadnym z demokratycznych krajów świata! Bo czy ktokolwiek słyszał, by totalna opozycja pochwaliła polski rząd za likwidację ubóstwa dzieci, za odebranie mafiom dziesiątków miliardów złotych, czy też za sojusz ze Stanami Zjednoczonymi, czego wyrazem jest obecność amerykańskich żołnierzy przy granicy z naszym śmiertelnym wrogiem – Rosją? Nie i jeszcze raz nie!

Pięć lat totalnej wojny, to tsunami oskarżeń, kłamstw i szczucia Polaków przeciwko pierwszemu po 1945 roku rządowi, który uniezależnił się od Rosji, gdyż nie zgodził się na zaporowe ceny za gaz i ropę – doprowadzając do praktycznej niezależności dostaw tych surowców ! Nic dziwnego, że z tym nie może się do dziś pogodzić koalicja PO-PSL, która chodziła nie tylko na smyczy Putina ale także Angeli Merkel: rujnując zbyt konkurencyjne dla niemieckich - polskie stocznie i wyprzedając polski majątek za bezcen, aby stworzyć przestrzeń dla zagranicznych korporacji. Łącznie z Polskimi Nagraniami, kolejką linową na Kasprowy Wierch i całym handlem detalicznym! Ale to tylko czubek góry lodowej na której rozbiła się Platforma Obywatelska w 2015 roku…

Pomysł Platformy Obywatelskiej, że odzyskać dostęp do koryta będzie można razem z niby-to-obaloną komuną, to w istocie pomysł szatański. Sukces towarzyszy Millera (członka Biura Politycznego KC PZPR), Cimoszewicza i Belki – których Platforma wprowadziła do Parlamentu Europejskiego pod nazwą Koalicji Obywatelskiej - rozochocił kierownictwo partii. Aktyw partii stwierdził, że nie potrzeba już żadnego programu wyborczego! Wystarczy szeroka koalicja!

I właśnie Rafał Trzaskowski, syn agentki SB TW Justyny - obecny kandydat na prezydenta RP, który zastąpił Kidawę – to wzór prezydenta, który pogodzi PZPR z „Solidarnością”, ubeków i esbeków z prześladowanymi przez komunę, aktywistów LGBT, feministki i „Czarne Macice” z katolikami. A także przywróci godność funkcjonariuszom mundurowym, mafiom (w tym kamienicznikom z Warszawy) oraz Kaście Niezwykłych Ludzi, by stworzyć tak oczekiwany przez społeczeństwo Raj na Ziemi. Czyli to, czego nie udało się największym komunistom.

Rafał Trzaskowski wzorcowy "Raj"  stworzył już w Warszawie, jako jej prezydent.Teraz wystarczy tylko słowom przypisać nowe znaczenia, by Strefa Relaksu stała się strategiczną „Inwestycją za rogiem”, a szambo z Czajki – ekologicznym nawożeniem rzeki Wisły.

Bowiem słowa wszystko przyjmą: wystarczy je w nieskończoność powtarzać, aż ludzie w te słowa uwierzą…

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:25)

Komentarze

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636319

fotkę z Czaskowskim w koszulce KAN-ALI-ZAC-JA?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1636456

Pan Andrzej Duda w I turze.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3
#1636334

   Witaj Kapitanie! Podziękowania, za artykuł. Andrzej Duda swoją reelekcją, potwierdzi solidarnościowe dążenia i ambicje Polaków. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1636339

Dba o rodzinę i swoje gniazdo

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636459

Niestety mysle, że nie...ZACZNIE SIE!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

prof Rycho

#1636468