GHOSTBUSTER, czyli wojna z obcą nam cywilizacją

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Sława ordynatora, który w swoim gabinecie gdzie przecież nie pracował dla idei a więc mógł wziąć dwa tysiące za przeprowadzenie operacji w państwowym szpitalu – dotarła już do Hollywood. Bo, jak się okazuje - ten właśnie ordynator zanim został marszałkiem Senatu – brał już od dziecka…

O tym fakcie poinformował zdumionych dziennikarzy sam marszałek Grodzki na konferencji prasowej, z której natychmiast uciekł – po złożeniu oświadczenia: - Co do zarzutów z zaświatów - był taki film "Ghostbusters" a ja jako wielbiciel "Gwiezdnych Wojen" dowiedziałem się, że 10 epizod to będzie, że "dawno, dawno temu w odległej galaktyce znaleziono zeszyt, gdzie dziewczynka napisała, że w wieku 5 lat Tomek Grodzki, również mający 5 lat, wyrwał jej zęba mlecznego, bo o to prosiła, dała mu 2 zł, a on jej nie dał faktury". Czy pan sobie zdaje sprawę z absurdów pana pytań?

Rewelacyjna wiadomość o udziale  Tomasza Grodzkiego w zagranicznym filmie, niestety nie zakończyła fali hejtu przeciw marszałkowi. Bo przecież w świetle przygotowywanego przez Hollywood dziesiątego epizodu filmu „Ghostbuster”, czyli „Pogromcy Duchów” – wszystkie pytania o przeszłość marszałka Grodzkiego stają się absurdalne! Film, w którym weźmie udział przedstawiciel Senatu RP, a ponadto trzecia osoba w państwie – powinien być raczej powodem naszej dumy narodowej, a nie absurdalnych pytań zadawanych przez reżimowych dziennikarzy! Tym bardziej, że jak oświadczył marszałek Grodzki – film oparty będzie na biografii marszałka z której wynika, że już jako dziecko w wieku pięciu lat, brał za operacje i nie wystawiał faktur za pobrane łapówki.

Jak twierdzi marszałek Grodzki, rzecz miała miejsce dawno, dawno temu - w odległej galaktyce. Wyznanie marszałka Grodzkiego obnaża więc absurd pytań dziennikarza reżimowej telewizji do przedstawiciela zupełnie obcej nam cywilizacji, który przybył na planetę Ziemia z odległej nam galaktyki. Z drugiej zaś strony – stawia nowe, już całkiem poważne pytanie: „Jak Grodzki w ogóle znalazł się na polskiej ziemi”? A także inne – całkiem poważne pytania:

- Czy Tomasz Grodzki przybył na planetę Ziemia statkiem kosmicznym?

- W jakim celu kosmici wysłali Tomasza Grodzkiego akurat do Polski?

- Czy zadaniem Grodzkiego, jako przedstawiciela obcej nam cywilizacji jest umocnienie „sił dobrej mocy”, występujących już pod własnym imieniem i nazwiskiem 90-letniego ubeka? 

Te fundamentalne, bynajmniej nie absurdalne pytania wiążą się z oświadczeniem innego przedstawiciela obcej nam cywilizacji, a mianowicie agenta Bolka. To agent Bolek ujawnił, że kosmici są wśród nas po to, by rozwalić Ziemię na pół.

Na naszych oczach Ziemia się już rozwala, a dzieło rozwalania Polski trwa już od obalenia komuny przez agenta Bolka, czyli od "okrągłego stołu". Czy Tomasz Grodzki – jako trzecia osoba w państwie ma to dzieło dokończyć – rozwalając Senat RP, przy wydatnej pomocy sił dobrej mocy, które uosabia agent UB Staszczyk?

Zdawałoby się absurdalna teza, że agent Bolek przybył na ziemię w statku kosmicznym, kierowanym przez kapitana Gralczyka, znajduje swoje potwierdzenie w kolejnym oświadczeniu marszałka Grodzkiego. Po brawurowym odrzuceniu projektu ustawy przez Senat, do którego marszałek Grodzki zaprosił przedstawicieli obcych nam państw, w tym z Niemiec, marszałek oświadczył: - To była wojna dwóch cywilizacji…

Jak bowiem stwierdził, zaproszony przez Grodzkiego przedstawiciel wyższej od naszej cywilizacji, która stworzyła nazizm – w Niemczech politycy mogą wybierać sędziów. Jest to jednak niedopuszczalne w cywilizacji, która wyzwoliła się spod sowieckiej okupacji. I właśnie po słowach Niemca Senat RP opanowany przez marszałka Grodzkiego przyznał rację przedstawicielowi cywilizacji, która stworzyła nazizm i odrzucił ustawę przygotowaną przez polski Sejm!  Równocześnie Senat zaproponował nową ustawę o KRS – już otwarcie nawiązującą do cywilizacji nazizmu i bolszewizmu... To wszystko dziwić nie może, skoro jest wysoko prawdopodobne, że Ghostbuster Grodzki przybył na Ziemię w tym samym statku kosmicznym, co agent Bolek….

Nie jest więc zaskoczeniem, że Hollywood zainteresowało się barwną biografią naszego marszałka, opierając na niej scenariusz 10-tego epizodu „Pogromcy Duchów”. Każdy kinoman przecież wie, że nawet najbardziej fantastyczne scenariusze zostały zrealizowane w realu. I co gorsza – także w Polsce!

To w polskiej rzeczywistości nadal oglądamy „Folwark Zwierzęcy”. To w Polsce – walczące o wolność legendarnie i łagodne zwierzęta, dogadały się ze świniami, by dziś dawne „Legendy” razem ze Świniami mogły walczyć o „wolność” dla mafii i Kasty Niezwykłych Ludzi!  A czy w Polsce i zagranicą nie są realizowane w realu kolejne odcinki Monty Pythona? Monty Python jest już oficjalnie zakazany w krajach, gdzie każdy może sobie wybrać, czy jest kobietą, mężczyzną, transwestytą, pederastą czy lesbijką – choć był to tylko skecz Monty Pythona! A skecz Monty Puthona o wywiadzie z trupami – codziennie oglądamy w TVN24 ! 

10 odcinek filmu „Ghostbuster”, czyli „Pogromca Duchów”, oparty o biografię Tomasza Grodzkiego nie będzie więc żadną fantazją. Retoryczne pozostanie tylko pytanie „czy ordynator Grodzki brał łapówki”, skoro (jak twierdzi sam marszałek) w znalezionym zeszycie dziewczynka zapisała, że „Tomek Grodzki, również mający 5 lat, wyrwał jej zęba mlecznego, bo o to prosiła, dała mu 2 zł, a on jej nie dał faktury”…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)

Komentarze

W odległej galaktyce Grodzkiego, posługiwanie się logiką reductio ad absurdum czyli argumentum ad absurdum jest powszechnym sposobem komunikacji pomiędzy krajanami grodzkopodobnymi, ale już nieskutecznymi do komunikacji z Ziemianinami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1615648

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cyt. "Sztb kryzyswy sr wywdów Przydnt. Przydnt rząd szykją sę n bchdy w Jrzlm. W Knclr Przydnt pwstj sztb kryzyswy. Z kl w zgrncznj prs w njblższym czs mją sę kzć tksty hstr Plsk. W tn spsób knclr przydnt prmr szykją sę n czwrtk, kdy t w zrl dbędz sę Śwtw Frm Hlcst, któr m pmętnć 75. rczncę wyzwln nmckg, nzstwskg bz schwtz." (Tk nwsm, t ckw czy pjdz w fr klknąć n Dwrzc Gdńsk?) Tk wygląd ttrzyk pątj klpk dl cmng ld w wrsj PS 2.0 ____________________________________________ pmętj PS-wszczk młym "mnsk" pmętj zbk, swj ncy w rzkrk. Wszk Dbr Zmn ksj tg pn (Mrk) Prwd w czy kl PSwsk mtl? Dlj przygłp, dj m p d....

panMarek

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1615653

Pan Marek to kliniczny przypadek żydowskiej obsesji. Jest to choroba nieuleczalna, gdyż trudno jest usunąć Żyda z głowy pacjenta. Pacjent więc wszędzie widzi Żyda, gdyż Żyd siedzi w jego głowie na wszystkich klepkach. Siedzi i wypatruje drugiego Żyda. Szkoda chłopa...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1615659

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak widzę słowo „psychiatra” użyte przeciw drugiemu człowiekowi to wiem, że za tym słowem czai się jak szczur – żyd. To jest ich metoda „na schizofrenię bezobjawową” niszczyć całe narody poprzez niszczeni najwybitniejszych ich przedstawicieli. Przykładów nawet nie daję – są tak powszechne.
To samo i tu. Ktoś (Polak) napisał prawdę to ten wsiaż żydowski już na niego skoczył.

Mediami w 100% w USA sterują żydzi. To oni doprowadzają świat do absurdu ponieważ są chorzy podwójnie. Raz na "naród wybrany" a po wtóre na chorobę Taya-Sachsa. To determinuje takie zachowania jak opisane w powyższej notce.
Połaczenie tych dwóch ciężkich schorzeń pod jednymi czaszkami daje takie efekty.

Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

Przykładową jest choroba Tay-Sachsa występująca najczęściej w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
Przyczyny choroby Choroba Tay-Sachsa (łac. morbus Tay-Sachs, ang. Tay-Sachs disease), znana jeszcze pod nazwami gangliozydoza GM2, niedobór β-heksozaminidazy i sfingolipidoza, to choroba spichrzeniowa. Oznacza to, że w jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w ośrodkowym układzie nerwowym. Gangliozyd GM2 to substancja lipidowa. Spichrzanie się jej w mózgu jest efektem niedoboru lub braku enzymu rozkładającego gangliozyd GM2 - β-heksozaminidazy. Jest to skutek mutacji w genie HEXA, dziedziczona autosomalnie recesywnie. Odkładanie się GM2 w mózgu skutkuje pojawieniem się objawów chorobowych. Występowanie i rozpowszechnienie
Choroba występuje w populacji Żydów Aszkenazyjskich, Cajunów i Amiszy. Częstość występowania choroby oszacowano na 1:3600 wśród Żydów Aszkenazyjskich i 1:320 000 noworodków w USA.

____________________________________________
I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku"
I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku.
Wszak Dobra Zmian kasuje tego pana (Marka)
Prawda w oczy kole PiSowski matole?
Dalej przygłupie, daj mu po d....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1615707

opisana przez Boya (lekarz zresztą). To KOŁTUN POSPOLITY. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1615709

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bo jesteś równi mądry jak ten krakowski skrobacz-aborcjonista.

____________________________________________
I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku"
I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku.
Wszak Dobra Zmian kasuje tego pana (Marka)
Prawda w oczy kole PiSowski matole?
Dalej przygłupie, daj mu po d....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1615712

No cóż, skoro takie przeznaczenie.... Ale przynajmniej nie uchodzę przed śmiercią za idiotę. I to nas różni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1615713

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nnmm bz nzwsk n dpsję, b mm ch - tk jk n sb - z nc. Z NLL. Znmy tkch cwnczków bz nzwsk żdnych dnych. Cwnczków jdnrzwych jk kndn. Sądząc p jdnym zdn t msz wyjątkw pst w łb węc przynjmnj n blżj bz pwd. Twjj mtc jszcz n psłm, l p tych wyzwskch, mgę wspmnć jj prfsj.

panMarek

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1615716

Ps. Nie lepiej pisać na LEonie? Tam nikt nie zauważy twojego poziomu. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1615718

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

a nie udzielać je nieznajomym i to jeszcze takim nielubianym jak ja.
Naprawdę.

____________________________________________
I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku"
I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku.
Wszak Dobra Zmian kasuje tego pana (Marka)
Prawda w oczy kole PiSowski matole?
Dalej przygłupie, daj mu po d....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1615727

"I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku......."

.....a nie pozwoli ci o tym zapomnieć córcia TW Bolka Maria Wiktoria, szeroko rozwierająca swe krocze:

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/krocze-corki-walesy-majtki-corki-walesy-rozkraczona-corka-walesy/8fzbrxy#slajd-1

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1615665