"Niemiecka Armia Europejska"

Obrazek użytkownika ronin
Blog

  Pan A. Macierewicz ostrzega, że Tusk planuje wchłonięcie Wojska Polskiego do Niemieckiej Armii, zwanej być może "Europejską". To się już dzieje, bo wypłynęły dokumenty planu obcięcia z budżetu na lata 2025 - 2028 na sumę 57 miliardów na Wojsko Polskie, czyli dewastacja umów z USA i Korei zakupów nowoczesnego uzbrojenia dla Polski. Dobrze, że w polskiej armii mamy dowódców pokroju gen. Kukuły, który zdecydowanie tym planom się sprzeciwił. Dzieje się rzecz niebywała, bo tuż za naszą granicą trwa pełnoskalowa wojna zainspirowana  przez bandycką Rosję, a obecny rząd chce rozbroić Wojsko Polskie wystawiając Polskę na rosyjski łup. To wszystko dzieje się tuż przed szczytem NATO, a celem Niemiec i bandy Tuska, jest wypchnięcie USA z Europy. Obecnie w Polsce mamy rządy bezprawia, czyli zamordyzmu społeczeństwa polskiego. To już trzeba określić, że niewiele brakuje do całkowitej okupacji kraju dokonanej przez Targowicę i wrogą liczną obcą agenturę. Wierzę, że Polacy się przebudzą i batem pognają tą antypolską bandę, która niemiecką kasą została osadzona w Polsce. Dopełnieniem całkowitego upadku Rzeczpospolitej, ma być zalanie kraju mrowiem "imigrantów". Także próby wymazania z naszej pamięci naszych narodowych bohaterów i fałszowanie polskiej historii. Polacy muszą się otworzyć na naturalny historyczny dla naszego społeczeństwa instynkt obronny. Czas na nową Solidarność milionów Polaków z 80-tych lat z hasłem na ustach "Ruda Wrona Orła Nie Pokona". Czas na masowy zorganizowany opór społeczny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Już była jedna podległa dowództwu niemieckiemu armia ogólnoeuropejska! Ta  w latach 1939-45 broniąca Festung Europa ,czyli obszaru pobitego przez III UE ! Nazywała się Waffen SS. Obecna powtórka tego tworu wersji 2.0 z islamskim dodatkiem antyeuropejskim  , mówi sama o faktycznych nazistowskich intencjach opanowanej przez Niemców  i lewaków  struktur urzędniczych  IV UE.de  !

Vote up!
3
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661607

Tu nie trzeba "odkrywać Ameryki"! 

o  planowanej przez IV Rzeszę UE reaktywacji Waffen SS 2.0 od  2025 r 

polecam otworzyć sobie link do postu p.Rafała Brzeskiego:: 

https://niepoprawni.pl/blog/rafal-brzeski/waffen-ss-20

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661608

  To jedyna liczna i silna organizacja patriotów w kraju, której boi się postkomuna Tuska. Widząc obecny zamordyzm państwa i widząc najgorszego sortu pogrobowców reżimu komuny w tym uczestniczących, dochodzę do wniosku, że tylko bezwzględna fizyczna siła narodu usunie tych kolaborantów od podstępnie zdobytej władzy. To co dzieje się w Polsce, to już prawie wroga okupacja. A z historii wiemy, że z wrogiem walczy się zbrojnie, a w narodzie narasta słuszny gniew. Może obecnie alternatywą byłoby wprowadzenie przez Prezydenta Stanu Wojennego i sądy wojskowe...Czas pokaże...Ta banda chce być niemieckim landem..., a nawet rosyjską republiką, aby tylko nie rządził PIS. A gdzie w tym Polska i jej obywatele...Wniosek...oni chcą kraść na potęgę bezkarnie. I na to nie ma przyzwolenia społecznego. To długo się nie utrzyma, ale to przestroga na przyszłość.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1661609

Albo dyskutujemy o Euro armii UE jako te  post  Waffen SS , albo potencjale o ruchu oporu w Europie i w mającej być okupowanej jak ta PL!? Nie róbmy na tym portalu tematycznego burdelu ! Takiego tematycznie burdelu , jak  np. jest na naszeblogi , gdzie  trolle podrzucają sobie tematy zastępcze i tematu głównego podjętego przez autora zaraz na forum w ogóle nie ma ! Działając tak impulsywnie , zamiast tematycznie , do niczego nie dojdziemy ! Więc jakby autor skasował swój komentarz ws. tematu „ojroarmii” byłoby wskazane  .

A załaczy  go  jak podejmie,  choćby w dyskusji temat możliwości ruchu oporu w Polsce …  

ps. nie przepraszam autora , minusów też nie daję, ino co napisałem to pod Jego rozwagę 

 i pozdrawiam autora

Vote up!
0
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661619

"Krecia robota"? Dla mnie te tematy są spójne i wiążące. Ta antypolska banda musi mieć świadomość, że za totalne bezprawie czeka ich odpowiedzialność karna łącznie z dożywociem.

Vote up!
2
Vote down!
-1

ronin

#1661620

Przyznaję, że ja na a tym wspaniałym forum jeszcze nigdy niczego nie napisałem na ten konkretny temat poruszony przez Autora wpisu, pod którego opinię zwykłem podczepiać się niczym pasażer na gapę. Ale to nie skrucha i nie nadzieja na łagodny wymiar kary skłania mnie do pisania tych słów, a moje przekonanie, że kto pisze w dobrej wierze, ten nie grzeszy. Tylko oficer prowadzący śledztwo wymaga ścisłej odpowiedzi na swoje pytania, ale od tego poziomu jesteśmy na szczęście jeszcze bardzo oddaleni. Nie dajmy narzucić sobie metod i narzędzi walki przeciwnika. On ma je dużo lepiej od nas opanowane.

Tak więc, nie jestem zwolennikiem kurczowego trzymania się tematu w skali 1:1,
bo to prowadzi do samocenzury, do zawężania horyzontów myślowych, do pułapki tzw.,
poprawności politycznej i do degradacji tego portalu do towarzystwa wzajemnej adoracji. W tych dyscyplinach nie mamy co konkurować z naszymi przeciwnikami ideologicznymi. To jest ich wizytówką, a naszą jest tolerancja, prawda i różnorodność opinii na sprawy dotyczące losu naszej ojczyzny. Same fakty to za mało, okoliczności się liczą. Wszystko ze wszystkim jest połączone, coś czegoś zawsze jest przyczyną i skutkiem oraz dokonuje się w szerszym kontekście jednocześnie na wielu poziomach. Wyrażajmy zatem odważnie własną opinię o innych opiniach, ale bez naszych opinii o autorach tych opinii. Stare zasady pisania satyr niech będą nam tu drogowskazem.

Ps.
Satyra w szczególności nikomu nie łaje:
Czołem bije osobom, gani obyczaje.
Satyra w ścisłej z cnotą zostając przyjaźni,
Błędy ludzkie wytyka, lecz ludzi nie draźni.
Satyra prawdę mówi, względów się wyrzeka,
Wielbi urząd, czci króla, lecz sądzi człowieka.
(Franciszek Ksawery Dmochowski)

Vote up!
1
Vote down!
0
#1661631

Z czym kojarzy się słowo „niepoprawny”? Dla mnie słowo to określa kogoś, kto wysoko ceni sobie godność osobistą, używa własnego rozumu i chadza własnymi ścieżkami. W tym znaczeniu jest buntem na wymuszone odgórnie maszerowanie w szeregu równym krokiem, jest buntem na narzucane szablony myślenia i zachowania. Niepoprawny, to taki polski cowboy, kocha wolność i nie godzi się na niesprawiedliwość. Te cechy charakteru, to nasze polskie DNA, które zawsze na przestrzeni wieków kazało nam bronić naszej godności i wolności, bez względu na przewagę agresora. Walka z polskością, to próba wykarczowania z naszej krwi tego DNA. Inaczej nie da się nas pokonać i zniewolić.

Komentarze na tym forum odzwierciedlają osobiste poglądy i uwagi autorów, (pomijam tu tych obecnych służbowo), i nie aspirują do statusu rozpraw naukowych. Należy je traktować jako wyraz dobrej woli i troski o ojczyznę, a nie jako dogmaty wykute w skale. Korzystamy z tych samych źródeł informacji (nie dotyczy dekoracji), wyrastaliśmy w tym samym szarym, zniewolonym kraju, a dzisiaj z perspektywy lat i nabytej wiedzy, oceniamy stan i los naszej ojczyzny. Nie jest dobrze. Potrzeba więcej Niepoprawnych w naszym kraju, a czas nagli!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1661671