Joe Chal: – Kto uzbraja i szkoli bojowników ISIS!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat

 

Nie trzeba być dziennikarzem śledczym aby sprawdzić i zdemaskować jakąś grupę ludzi.
 
Należałoby tylko zacząć od sprawdzania zwykłych prostych czynności jakie wykonuje codziennie każdy człowiek i porównać je z czynnościami wykonywanymi przez badaną grupę – w tym przypadku bojowników ISIS.
 
Oto pytania, które należałoby sobie zadać?
 
Gdzie dokładnie stacjonuje ISIS i czy da się potwierdzić, że nie są oni związani z żadnymi tajnymi służbami obcego wywiadu i czy ich credo nie niesie znamion podrzędności pod najbardziej kontrowersyjny wywiad świata jakim niewątpliwie jest Mosad a dokładniej  „Izraelskie Tajne Służby Wywiadowcze (Israeli Secret Intelligence Service).
 
- gdzie kwaterują?
- gdzie robią swoje zakupy i dokonują przelewów bankowych?
- jak i skąd mają oni pieniądze aby kupić dla siebie nowoczesny sprzęt i broń?
- czym są karmieni, jak się odżywiają i gdzie, kto opatruje im ranni i gdzie uzyskują pomoc medyczną, dlaczego atakują jedne kraje a drugie wręcz chronią?.
 - dlaczego tak znienawidzony przez Palestyńczyków kraj jakim był jeszcze tak niedawno Izrael nagle jak na komendę stał się wraz z powstaniem ISIS najspokojniejszym krajem na Bliskim Wschodzie?
 
Grono "Dobrych starych kolesiów" nie mogło być zwerbowanych i przeszkolonych tak sobie z dnia na dzień a są oni znakomicie wyszkoloną siłą militarną, której nie udałoby się przeszkolić bez zwrócenia na siebie czyjejś uwagi.
]]>]]>
 
 
 Jaki provider umożliwia im przekaz internetowy i ładowanie różnych filmów o rekrutacji na  tweeterze? Jak to się stało, że NSA przegapiło moment utworzenia się tej grupy?
 
Dlaczego CIA. MI6 i Mossad nie czyni starań aby przeniknąć ISIS i zniszczyć tą grupę od wewnątrz?
 
Dlaczego nie można znaleźć czy zlokalizować tej grupy za pośrednictwem satelity w ich namiotach i barakach w celu ich rozbicia?
 
Jak to możliwe, że tak potężna siła jaką jest niewątpliwie ISIS zmaterializowała się w ciągu jednej nocy, znikąd?
]]>]]>
 
 
„Jeśli nie uda się odpowiedzieć na większość z tych pytań, oznaczać to będzie, że komuś zależy na utrzymaniu tego faktu w wielkiej tajemnicy a ISIS to nic innego tylko sztuczny twór jakiegoś kraju (ów), rządu (ów) czy wywiadu (ów) działającego na jego (ich) usługach”.
 
 Czy przytoczone tutaj pytania robią wrażenie i mają sens dla Ciebie?
 
 Ale Zachodnie służby wywiadowcze pozornie są zaniepokojone ich niezwykłą dyscypliną, wydawaniem poleceń i komend. Sfilmowane i pokazane momenty zabijania ludzi  przez ISIS to swoiste „dzieła sztuki” rodem z Hollywood, gdzie kamery są instalowane na dronach a całość zmontowanej zbrodni pokazywana jest bez obawy wykasowania w internecie w formie wielojęzycznych komunikatów.
 
 Jeśli ISIS  rzeczywiście " używa środków internetowego przekazu w celu rekrutacji bojowników", jak mówi artykuł na tweeterze, to dlaczego nie wchodzą w ich szeregi i nie starają się agenci CIA czy Mosad chociażby zlokalizować ich pozycji, aby łatwo można było zniszczyć ich legowiska?
 
 Jak rekrutacja przebiega pod względem medialnym opisane jest w na stronie internetowej z ogłoszeniami Greiglist czy CareerBuilder.
 
 
Synowie Kalifatu! Dołączcie do brygad ISIS! Zobaczycie świat! Gwałty na kobietach! Zabijanie niewiernych! Śmierć Ameryki! Podania do natychmiastowego rozpatrzenia, należy dołączyć CV z listem motywacyjnym i z wymaganiami płacowymi.
 
Lub zadzwoń pod numer 1-800-LAN-Gley / Dołącz do nas na Twitterze #KilltheInfidels
 
 
Grupa filmowa Fox otwarcie przyznaje się do korzystania z informacji pochodzących z CIA i wykorzystywania ich w swoich serialach filmowych w serii programów o szpiegach "Archer". Oto opis ze strony internetowej Fx:
 
Nic nie działa tak dobrze jak pokazanie „bohaterów” w komediowym serialu
 
"Archer – to animowana pół godzinna komedia, która obraca się wokół Międzynarodowego Wywiadu Szpiegowskiego (ISIS) i życia swoich pracowników. Mimo, że ich praca jako szpiegów biorących udział w misjach rozpoznawczych, podsłuchach i tajnym nadzorze jest trudna i niebezpieczna.
 
Każda tajna operacja i światowy kryzys jest rzeczywiście tylko kolejnym pretekstem do pokazania bojowników ISIS jako niegroźnych komediantów, nieudaczników sabotażu i to co w Ameryce jest najbardziej popularne, czyli „zdradzania siebie nawzajem dla osobistych korzyści".
 
Ci psychopaci używają tych metod od lat i uwielbiają robić to przy każdej trudnej sytuacji nie tylko dla USA, aby ich programy po osiągnięciu celu (w tym wypadku rekrutacji i uspokojeniu społeczeństwa, że nie ma żadnego zagrożenia) spadły z ekranów, tak jak to miało miejsce z serialem związanym z atakiem 9/11.
]]>]]>
 
 
Oszustwo to pluje kłamstwem w uczciwych ludzi z taką siłą jak nigdy dotąd!
 
  Jeśli bojownicy ISIS są Arabami to dlaczego ukrywają swoje twarze i ręce?
„Może dlatego, że nie chcą, aby ktoś zobaczył, że tak wielu z nich to europejczycy zwerbowani przez (CIA-Mossad).
]]>]]>
 
 
Dlaczego bojownicy ISIS noszą rękawiczki na gorącej pustyni?

 

 
W artykule tym wykorzystano informacje z mediów internetowych jak i ze źródeł własnych.
 
3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (9 głosów)

Komentarze

Ale jesli to, co sugerujesz jest choć kawałkiem prawdy to fakt wyraxnego opowiedzenia się Rosji po stronie Asada oznacza, że III WŚ juz trwa. I rosyjska interwencja nie jest tylko rozszerzaniem strefy wpływów i propagandą wobec własnego narodu.

Vote up!
5
Vote down!
0

Ostatni legion

#1512716

 Witam! Sowieci rozlokowali setki uśpionych komórek terorystycznych na całym świecie! To sobacze bydło cały czas pcha brudne paluchy podsycając ,lub wzniecając ogniska zapalne na świecie przeciw demokracji! U siebie mają gnój i smród,więc  mamią swój ogłupialy naród zaszlościami komunistycznymi,aby dalej trzymać ster władzy.To niedługo się rypnie z wielkim hukiem! Islamiści z kąd ,z powietrza? To perfidna ustawka komunistki Merkel z Putinem! Putek się boi zjednoczonej Europy.Więc chwytem bolszewickim próbuje zdestabilizować UE muślinami! Tak,boją się Germańcy i Sowieci,że suwerenna ,silna,zdrowa moralnie Polska kiedyś może objąć przywództwo Europy! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1512735