Tomasz Adamek pokonał Travisa Walkera !!!

Obrazek użytkownika Anonymous
Sport

Dlaczego TVP, ani żadna inna stacja telewizyjna w Polsce nie transmitowała tego pojedynku???

26 sierpnia pisałem na tablicy swojego facebooka o czekającej za dwa tygodnie Tomasza Adamka walce z Travisem Walkerem w Newark. Jakież było moje rozczarowanie, gdy w miniony weekend TVP, ani żadna inna polskojęzyczna stacja telewizyjna nie transmitowała tego pojedynku. Mało tego, - nawet nie raczyła dać wzmianki w wiadomościach sportowych!!! - Skandal!!!

Powód takiego zachowania się redakcji sportowych tych mediów jest aż nadto klarowny i dla mnie oczywisty. Otóż... media te nie lubią sportowców, którzy wierzą w Boga i jawnie deklarują się jako praktykujący katolicy. (Czytaj tu:

http://www.naszdziennik.pl/sport-pozostale-dyscypliny/8200,talent-i-sily-dostalem-od-boga.html ).  

A teraz ad rem.  

Po spokojnej pierwszej rundzie, w drugiej Walker potężnym prawym posłał Adamka "na deski". Zawodnik z USA próbował jeszcze poprawić kolejnymi uderzeniami, jednak Polak szybko doszedł do siebie po mocnym ciosie i nie dał się znokautować. W końcówce rundy Walker zupełnie się wystrzelał i opadł z sił. Od tego momentu polski pięściarz dominował w hali Prudential Center w Newark (stan New Jersey), a w piątym starciu zasypał przeciwnika, noszącego przydomek "Pociąg Towarowy", gradem ciosów, po których sędzia przerwał pojedynek.  - “Gdyby Adamek przegrał, miałby olbrzymie problemy. Okazało się tymczasem, że potrafi podnieść się z desek i zastopować większego, silniejszego, ale słabiej wyszkolonego technicznie boksera”- napisał amerykański portal.

36-letni Adamek wygrał dziewiątą walkę w kat. ciężkiej (przegrał tylko rok temu z Ukraińcem Witalijem Kliczką – stawką był pas czempiona WBC), a łącznie już 47. Na koncie ma dwie porażki. Walker legitymuje się bilansem 39-8-1. Według witryny Boxingscene, kolejnym rywalem polskiego zawodnika, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, może być jego rówieśnik Steve Cunningham (USA). Boksowali już ze sobą w 2008 roku; "Góral" Adamek wygrał i zdobył pas IBF w wadze junior ciężkiej. Wcześniej Cunningham (25-4) przegrał i pokonał Krzysztofa “Diablo” Włodarczyka, a stawką był ten sam tytuł.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Tomasz Adamek vs Travis Walker CAŁA WALKA 08.09.2012 New Jersey, USA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#289259

jeszcze mogę zrozumieć że w TV publicznej nie nadają boksu zawodowego, ale żeby tak wogóle ni hu hu we wiadomosciach, nawet wzmianki nie mówiąc o skrócie - skandal, żenada i wogóle syf...

oni chyba myślą że takimi metodami zabiją w nas patriotyzm i wogóle ducha - niedoczekanie!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#289324

Dziękuję Ci mukuzani za ten film. Przyznam się, że kiedy pisałem powyższy tekst, nie liczyłem na to, że zobaczę tę walkę na tym portalu. Dzięki Tobie jeszcze raz.
Wychodzi na to, że Niepoprawni.pl (czyt. Mukuzani) wyręczają (bez pobierania abonamentu) telewizję publiczną... hehehe.
Myślę jednak, że nie pieniądze zaważyły na decyzji redakcji sportowej TVP, chociaż te Juliusz Braun woli wydawać na horrendalne wynagrodzenie dupków pokroju T. Lisa.

Pozdrawiam, Satyr

______________________________________
 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta"
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#289343

Chodzi o kasę, mecz z polską reprezentacją, Polska - Czarnogóra, też można było obejrzeć po wpłacie kaski. Złodziejstwo decyduje.Bardziej niż światopogląd sportowców :(
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#289260

Tylko ani z nami, ani też z Adamkiem, a już na pewno nie z Bogiem!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289272