Co opozycja widzi w tym Tusku?

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

           Na pytanie - skąd biorą się zwolennicy Tuska, tego największego gospodarczego szkodnika w całej historii Polski - odpowiedź wydaje się prosta. To cała "elita", establishment, który począwszy od zakończenia II WW zawłaszczył wszystkie stanowiska w Polsce dające władze i pieniądze. Żadne ustrojowe przemiany mające miejsce w minionym okresie tego "towarzystwa" nie zlikwidowały, nie naruszyły. Obserwuje się raczej dalsze ufortyfikowanie tych kast. Najważniejsi są tam sędziowie - to nietykalni bramini. Dlatego obrona ich statusu, to obrona najważniejszego bastionu utrzymania status quo. Oni gwarantują bezkarność i bezawaryjną działalność różnych grup interesów - krajowych i międzynarodowych. Ta szeroko pojęta "elita" ma oczywiście swoje rodziny, swoje partie, swoich posłów i swoich pożytecznych idiotów. Niektórzy z nich są "kupowani", ale sporo jest zmanipulowanych. Do tych ostatnich niestety w dużym stopniu należy młodzież, odpowiednio motywowana możliwością dołączenia do tych społecznych formacji. Ponadto cały czas głosi się teorię "postępowego" Zachodu przeciwstawiając mu zaściankowy charakter polskiej prawicy. Przy okazji epatuje się np. stopniem wykształcenia; oczywiście wierutnie kłamiąc. Wystarczy porównać aktyw partyjny konkurujących ze sobą obozów politycznych. Np. Wałęsa - może skończył zawodówkę, ale chyba nie, Kwaśniewski OMC mgr (o mało co, ale oszukiwał, że jest), Komorowski - pracę magisterską pisał 10 dni - to międzygalaktyczny rekord, ale jej wartość jest równa wypracowaniu w szkole średniej, albo i to nie. Tusk - historyk, który uważa, że mistrzostwa Europy w piłkę, to być może NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE W CAŁEJ HISTORII POLSKI. Hołownia nie osiągnął wyższego wykształcenia. Owsiak nie rozpoczął żadnych studiów. Miller - Wyższa Szkoła Nauk Społecznych przy KC, to już coś, tylko z rzetelną wiedzą nie ma nic wspólnego. Posłowie - szkoda gadać - tam liczy się tylko umiejętność zakrzykiwania, jakaś wiedza dla opozycji jest zbędna, a nawet szkodliwa, gdyż można się pomylić - lepszą skuteczność daje zaprzeczanie wszystkiemu "w czambuł"...

         Dlaczego Tusk - obarczony ogromnym deficytem wiedzy, inteligencji, przyzwoitości wreszcie. Ale Tusk potrafi wygrać w dyskusjach - wygrywa - to syndrom przekupki z bazaru Różyckiego, która zawsze wygrywa z profesorem uniwersytetu, ponadto przyjmuje pozycję europejskiego pomazańca, który jest politykiem największego formatu, że "zbudowanego" przez Makrelę i Ursulę - to nieważne. Ważne jest, iż jako jeden z emisariuszy wychodowanych i wysłanych do Polski okazał się najbardziej skuteczny, więc nadal jest silnie wspierany. Wszyscy akolici - nawet widząc jego intelektualną i moralną mizerię - stawiają na niego tak jak stawia się (i wybiera) na szefa mafii, osobnika najbardziej bezwzględnego pozbawionego sumienia i jakichkolwiek moralnych rozterek, może być prymitywny, byle posiadał walor wiecowego krzykacza. Są znakomite wzorce i przykłady, to Hitler, to Wałęsa itp. Ważne jest dla popleczników, że takie właśnie indywiduum może zapewnić im dalsze spokojne lizanie konfitur...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

„skąd biorą się zwolennicy Tuska, tego największego gospodarczego szkodnika ?”

 

 

Na postawione tak pytanie, historycznie mogę odpowiedzieć ten sposób:

Biologiczni potomkowie współczesnych kadr i wyborców onej partii-organizacji (i jej poprzedniczek ) tego osobnika przedstawiłem tu :

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/w-niewoli-sitw-etnicznych-sitwy-niemieckie-cz1-wstep-0

i tu

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/w-niewoli-sitw-etnicznych-cz2-pierwsze-pokolenie-totalniakow-w-polsce-0

 

antypolskie dokonania ich biologicznych przodków:

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/sitwy-niemieckie-cz-4-dokonania-mniejszosci-niemieckiej-podczas-inwazji

i tu

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/sitwy-niemieckie-cz5-dokonania-mniejszosci-niemieckiej-1939-1945

 

Jakim cudem znależli się w powojennej okupowanej Polsce jako uprzywilejowana, jako druga po sowieciarzach grupa etniczna ukazałem min. tutaj :

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/07-sitwy-niemieckie-w-tzw-polsce-ludowej-dekrety-bieruta-podstawa-formalna

 

A zmowa w Magdalence, była defacto zmową obu mniejszości dotąd utrwalających okupację Polski i komunizm , by podzielić się władzą w ramach układu Moskwa- Berlin, w Polsce.  czyli gdy się domówili z sowieciarzami- aby stać się „demokratycznymi” równorzędnymi zarządcami na poziomie władzy centralnej i samorządów II PRL, pod fałszywą flagą „ III RP”!    

Trochę poczytać, by się dowiedzieć niepoprawnie politycznej wiedzy, zawsze warto znać korzenie genealogiczne wrogów, aby nie błądzić , jak te dziecko we mgle

-pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

E.Kościesza

#1648336

Nowy model WC dostępny już w sprzedaży w każdym sklepie z akcesoriami do łazienki i WC

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1648371

Antypolska, zbrodnicza mafia PO z Tuskiem i Trzaskowskim oraz wieloma członkami PO w Sejmie i Senacie oskarżonymi o przestępstwa powtarza za nienawidzącą Polaków i polskiego patriotyzmu towarzyszką Holland, że chcą: "żeby było, jak było".

Czyli żeby mafiozi z PO-PSL i im podobni - mogli znów bezkarnie rabować Polskę i Polaków. Tak jak to było w okresie rządów PO-PSL...

A totalitarna czerwona hołota, czyli nienawidzące polskiego patriotyzmu stalinowskie małpy narzucają m.in. totalną bolszewicką polityczną poprawność.

Kasa dla PO płynie od wielu mafii z Polski i UE jakie rabowały Polskę i Polaków w okresie mafijnych rządów PO-PSL Tuska i Pawlaka.

Mafiozi ze zbrodniczego, postbolszewickiego oraz mafijnego PO z Tuskiem i Trzaskowskim na czele oraz UE, którzy doprowadzili do rabunku Polsce i Polakom setek miliardów złotych - potrafią myśleć jedynie o kasie - jakiej obecnie nie mogą rabować. Stąd ta ich wściekłość oraz zdziczała, wręcz bolszewicka nienawiść do polskich patriotów służących Polsce.

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648373