Putin, Netanjahu i czarne chmury nad Polską...

Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Każdy polityk (w jakimkolwiek kraju i partii) chce przede wszystkim utrzymać się przy władzy i jeśli to możliwe wspiąć się wyżej po drabinie władzy, aby posiadać jej więcej. Trump chce wygrać następne prezydenckie wybory, a Ajatollahowie w Islamskiej Republice Iranu chcą zostać przy władzy, czyli w tym przypadku też przeżyć. To zaskakujące, że tak zabity irański gen. Sulejmani jak i wydający rozkaz egzekucji prezydent Trump, choć z różnych przyczyn chcieli tego samego: wycofania żołnierzy USA z tego regionu Bliskiego Wschodu. To może być dobry temat na następny tekst, ale teraz wracamy do ważnych spraw polskich.                                                                       https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSH0nTeN0a4Djm9hsamMlcUBtQPWR1x_xJ4oh3UDxhiqr8HOB2W&s                                                         Włodzimierz Majakowski pisał w znanym wierszu: “mówimy-partia, a w domyśle-Lenin”. Dziś Polacy odnosząc się do sojuszy, mówią Ameryka, a myślą Izrael, stąd w samo obronnym odruchu czasem reagują negatywnie. Może nie dlatego, że nie lubią Ameryki, ale bardziej dlatego, że są przedmiotem niesamowitej rasistowskiej nagonki właśnie ze strony Żydów. Nagonki osadzonej na fałszowaniu polskiej karty historycznej, z której Polacy byli i są dumni. Izraelski ekspert przemysłu mleczarskiego ichni szef MSZ Katz oświadczył, że PAD nie będzie mógł przemawiać na spotkaniu światowych liderów w Yad Vashem.  Może tylko wysłuchiwać sowieckiej wersji historii II wojny światowej z wkładką białych niedźwiedzi, przepraszam, plam. Na dokładkę prawo głosu obok Putina, który pewnie będzie mówił o zbrodni Katyńskiej i pakcie Hitler-Stalin, zabierze kanclerz Merkel, która na pewno będzie mówiła o narodzie niemieckim czyli, jak wszyscy wiedzą, pierwszej ofierze Hitlera. Nie powinno zabraknąć oczywiście miejsca na przypomnienie o niemieckich cierpieniach, jak i próbie ratowania Żydów z polskich pogromów. Po niej wystąpi Macron z dowodami na waleczność i niezłomność armii francuskiej i jej rządu w Vichy!

W stanie wojennym było powiedzenie: im gorzej tym lepiej!  Lepiej uderzyć o dno, aby było się od czego odbić. Jeżeli Putin i jego izraelska koalicja, wspomagana niemieckim parciem do wojennego dziewictwa nie wyhamuje swoich nauk płynących z Nowej Zawodówki Historycznej, to istotnie historia na naszych oczach zatoczy krąg i deja vu, zbliżymy się do sytuacji przypominającej rok 1939. 

Do niedawna byliśmy zaniepokojeni dziwnymi bezprawnymi (w naszej cywilizacji) roszczeniami płynącymi od spekulacyjnych spółek roszczeniowych amerykańskich Żydów. Następnie zauważyliśmy, że wbrew zapewnieniom, że to tylko sprawka żydowskich organizacji roszczeniowych w Ameryce, jednak blisko współpracują one z rządem w Tel Avivie. Dziś następny  łeb tej roszczeniowej, antypolskiej hydry pojawił się w Moskwie.

Rząd polski, najbardziej polski od początków republiki okrągłego stołu, znając nasze doświadczenia historyczne w Bożym siedlisku nad Wisłą nie ma wiary i nie szuka zbytniej przyjaźni z Niemcami, a tym bardziej z Rosją. II RP zawarła odstraszające sojusze z Francją (ta jednak pozbawiona wyobraźni wystraszyła się odwagi) i nawet z ówczesnym mocarstwem światowym Anglią. Wiemy jak sprawy polskie się skończyły. 

Dzisiaj rząd polski zaufał wywodzącemu się z NATO sojuszowi z USA. Przypomnijmy, że Papież Jan Paweł II i prezydent Reagan razem pomagali Polakom w stopniowym upodmiotowieniu się i zrzuceniu sowieckiego jarzma. Jednak amerykańska pomoc w tych zmaganiach była nadzorowana przez pośrednika: agendy izraelskiego Mossadu, gdyż Amerykanie nie mieli rozeznania wśród polskich grup opozycyjnych. Wiemy, że pomoc techniczna i pieniądze trafiały głównie do ośrodków bliższych Mossadu. One też szybko wyrastały na reprezentację polskiego Narodu i jego oporu. A cała ta zabawa zakończyła się transformacją przedstawicieli układów komunistycznych  i zachowanie przez nich wpływów w nowo powstałej republice okrągłego stołu.

Od jakiegoś czasu dobrze osadzone w polskiej gospodarce i polityce środowiska żydowskie przy współdziałaniu z roszczeniowymi ośrodkami środowisk nowojorskich Żydów zdecydowały się proces wydrenowania Polaków z ich wypracowanego majątku. W tym celu długofalowo  zmodyfikowały prawdę historyczną II wojny światowej w świecie zachodnim tak, aby zohydzić obraz Polski i Polaków przedstawiając ich nawet jako oprawców i inspiratorów II w.ś., szczególnie uwikłanych w sprawstwo holokaustu. Wszystko po to, aby nikt nie protestował, kiedy wyjdą ze swoim programem odchudzenia Polaków z ich zasobów, które przecież musieli ukraść Żydom zamordowanym przez nazistów w Polsce. Obecny wysoki komornik państwa położonego w Palestynie w jego ambasadzie w Warszawie, życzy sobie, aby Polacy zapłacili za zbrodnie niemieckie, za które ci ostatni już zapłacili.

Już w niemieckich mediach (nie mówiąc o żydowskich i rosyjskich) odzywają się głosy o polskiej odpowiedzialności za holokaust Żydów, a nawet za wywołanie II w.ś. Jak nowoczesność, to nie tylko w domu i zagrodzie, ale i w polityce historycznej. Okazuje się, że Polacy ze swoim duchowym przywódcą ajatollahem Adolfem Hitlerem rozpoczęła II w.ś., której pierwszą ofiarą zostali Niemcy, oczywiście Żydzi i Rosjanie. Polacy też ginęli , ale głównie podczas zabijania Żydów i podczas nieszczęśliwych upadków z strażniczych wież w obozach koncentracyjnych. Więc są odpowiedzialni  również za śmierć 10 mln Niemców, 20 mln Rosjan, no i 6 mln Żydów. Dla Polaków jedynym pytaniem powinno być dlaczego rząd polski dotuje prace “badania” historyczne takich żarliwych patriotów polskich jak Gross, Grabowski, Engelking, Leociak i innych również cierpiących na masochizm.

Naturalnym sojusznikiem żydowskiej Nowej Zawodówki Historycznej stał się rosyjski oligarcha i dzisiejszy prezydent Putin, którego mania fałszywej interpretacji zjawisk historycznych już wkrótce uczyni go głównym mówcą na zaproszenie żydowskiego Yad Vashem. Postsowiecki Putin, w sytuacji prób wyzwolenia się Trumpa z niekończących się konfliktów bliskowschodnich, staje się zbawiennym sojusznikiem ciągle zagrożonego konsekwencjami własnej polityki Izraela. Trump, choć mocno powiązany z syjonistami (córka aby poślubić Żyda przeszła na judaizm), jest jednak amerykańskim biznesmenem, któremu marzy się zatrzymanie Ameryki na jej drodze ku przepaści. Już w 2007 r. biznesmen Trump głosił, że trzeba jak najszybciej wycofać się z Iraku, bo to jest worek bez dna. Jego naturalnym przeciwnikiem są globalistyczni banksterzy, którzy bezwstydnie używają zasobów państw narodowych, w tym USA do dalszej destabilizacji państw z aspiracjami wybicia się na niezależność.

Jeśli polityki polski rząd nie zrewiduje swojej polityki, Naród Polski wkrótce może znaleźć się w dużych kłopotach, a nawet w niebezpieczeństwie. Miejmy nadzieję, że elity rządzące  w Polsce zrozumieją, że izraelski kapitał, technologie i kontakty obsługujące polskie aktywa bardzo szybko mogą znaleźć się w ręku Putina na którym Izraelowi bardzo zależy nawet ze względu na jego rosnącą rolę na Bliskim Wschodzie. Trudno nawet dziwić się Żydom, że bezpieczeństwo i pomyślność ich kraju były, są i będą dla nich najważniejsze, właśnie tego rządzący Polską mogą się od nich uczyć.

My Polacy mamy za sobą spore doświadczenia życia pod okupacją: brutalną niemiecką, metodycznie okrutną sowiecką (wcześniej rosyjską). Obserwuję ataki niektórych polskich środowisk na USA. Wypadałoby jednak przypomnieć, że ten kraj nie ma pretensji do polskiego Śląska, Pomorza, czy ziem wschodnich. Można też wyobrazić sobie sytuację, że jednak po II w.ś. znaleźlibyśmy się pod okupacją, w strefie amerykańskiej. Wtedy działyby się rzeczy straszne, plan Marshalla, szybka odbudowa miast i przemysłu Polski (takie negatywne zjawiska jak po wojnie w Japonii, Korei Płd., czy w Niemczech zach.) Tak naprawdę chyba najbardziej złowieszczym i negatywnym zjawiskiem, który odbiłby się na życiu i zdrowiu Polaków, byłyby te cholerne amerykańskie hamburgery...

Na pocieszenie obserwacja. Po wojnie (która z organizmu narodowego krwawo wypruła nasze elity) przeżyliśmy z nadania stalinowskiego demokrację ludową, następnie po nieudanej operacji plastycznej twarzy systemu socjalistycznego na bardziej ludzką, przeżyliśmy demokrację socjalistyczną, a po nowojorskim porozumieniu Jaruzelskiego z Rockefellerem (1985) żyjemy w demokracji okrągło stołowej. Wypadałoby zapytać rządzących, kiedy przestaną wreszcie bawić się tymi rozmaitymi przymiotnikami! Najwyższy czas na Wolną, Niepodległą Polską!

P.S. Powstaje więc pytanie czy  kryzys na Bliskim Wschodzie w pewnym sensie daje zajęcie Izraelowi, a nam szansę na złapanie oddechu?

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                  Kalifornia, 2020/01/12

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Czy miedzynarodowy dzien pamieci o holokauscie.

Kiedy uslyszalem ze w dniu 23 stycznia 2020 odbedzie sie miedzynarodowy dzien pamieci o holokauscie, sprawdzilem to w Google: 

 https://www.google.com/search?q=Miedzynarodowy+dzien+holokaustu

+w+Izraelu&rlz=1C5CHFA_enCA766CA767&oq=

Miedzynarodowy+dzien+holokaustu+w+Izraelu&aqs=chrome.

.69i57.36180j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8       

Okazuje sie ze to prawda.

Ponadto, to swieto jest obchodzone w Izraelu prawie kazdego miesiaca. Ja stwierdzilem, na podstawie powyzszego linku, ze w styczniu, lutym, marcu i w kwietniu, bo dalej nie chcialo mi sie sprawdzac. Moze ktos obliczy dokladniej. Wcale bym sie nie zdziwil, gdyby obchodzono dzien holokaustu kazdego miesiaca az do grudnia wlacznie. 

W kazdym razie, po zmianie rangi tego swieta, mozna przypuszczac, ze rozlegnie sie klangor na temat antysemity i nazisty prezydenta Polski, ktory demonstracyjnie nie chce uznac dnia pamieci o holokauscie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614768

Polecam mój list do redakcji opublikowany w najnowszym numerze Warszawskiej Gazety. Ukazałem bezsens żądania od Polski 300 miliardów dolarów

Podpisano: Jerzy Bander, urodzony w więzieniu Gestapo w sierpniu 1942, ocalony z Holocaustu

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jer

#1614780

Nie moge znalezc Twojego listu. Prosze podaj dokladniesze namiary (link). Czy urodziles sie w warszawskim Pawiaku? Posiadam pamietnik dr. Felicjana Lotha, moze tam jest cos wiecej na temat Twojej matki i Twoich narodzin. Dr. Loth podaje dwa lub trzy przypadki narodzin na Pawiaku.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614783

Urodzony na Gestapo.

Kolejna pozycja, którą warto będzie posiadać.

A o "namiary" na list w Gazecie Polskiej również bardzo proszę.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1614785

Dziekuje za namiar.  Znalazlem, przeczytalem i ucieszylem sie, ze mamy jeszcze takich Zydow,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614803

Jerzy Bander ... Holocaust Survivors, czyli Żydów ocalonych z Holocaustu. ...

Książka URODZONY NA GESTAPO nie jest, jak wiele innych, opisem ... na poszukiwanie prawdy o pierwszych latach swojego życia; od 1942 do 1945 roku. ... Kiedy zapadł wyrok skazujący jej dziecko na 25 lat więzienia, jej świat się rozsypał.

Po prelekcji odbył się panel dyskusyjny, w którym wzięli udział świadkowie historii – uratowany przez Polaków Jerzy Bander ur. 24.08.1942 r. w więzieniu Gestapo w Samborze koło Lwowa, członek Stowarzyszenia Dzieci Holocaustu.

– Jestem obywatelem Polski oraz jednocześnie państwa Izrael. Jestem polskim Żydem. Urodziłem się w Polsce. W Polsce mieszkała moja rodzina. Większość z nas została zamordowana przez Niemców – rozpoczął swoją opowieść.

– Urodziłem się w więzieniu Gestapo. Według relacji starszej ode mnie o 8 lat Hanna Kretz, która również przebywała w tym samym więzieniu, w pewnym momencie otworzyły się drzwi celi, do której wrzucone zostało nagie niemowlę. Tym niemowlęciem byłem ja. Z relacji Hani wiem, że płakałem. Kobiety w celi wytarły mnie, zawinęły w niebieski płaszczyk i dały trochę wody. Przeżyłem tylko dlatego, że kiedy Niemcy wyganiali z celi Żydówki, nie zwrócili uwagi na dziecko.

Dopiero sprzątający w celi Polacy mnie odnaleźli i przekazali do getta. Stamtąd uratowała mnie Polka – Maria Wachułka, która następnie wzięła mnie do siebie, a później ukryła w sierocińcu w Samborze prowadzonym przez siostry franciszkanki. Przełożoną zgromadzenia była s. Celina Kędzierska. Zakonnice z narażeniem życia, oprócz mnie, uratowały dziesięcioro dzieci żydowskich, troje dzieci cygańskich i kilkoro niemowląt. Moją mamę zabili Niemcy niedługo po moich narodzinach – wspominał.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1614788

że:

 - Bóg istnieje, skoro pochylił się nad dzieciątkiem i je uratował.

- Polacy to jednak ludzie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614800

sprytem i przy pomocy podstepu. Moze dzisiaj nalezy posluzyc sie tymi samymi metodami?

Czy nie nalezaloby podsunac Izraelitom mysli (zreszta prawdziwej), ze stracili ogromne majatki na terenach przed II wojna nalezacych do Polski - a pozniej "wyzwolonych" przez Armie Czerwona i przylaczonych do ZSRR.

Przeciez okolo 40% Zydow  polski przedwrzesniowej zylo na terenach dwukrotnie "wyzwolonych" przez Armie Czerwona (raz we wrzesniu 1939. drugi raz w 1944 r.), Bogatsi z nich zostali przeniesieni do sowieckich "sanatoriow" w latach 1939 do 1941 - bylo ich okolo 200-300 tys.. Biedniejsi - czesto bedacy juz przed wojna komunistami i sympatykami komunizmu - zasilili stalinowski aparat wladzy - ale przeciez dla Zydow wazniejszy od przekonan jest... majatek. Wiec dlaczego nigdy (przynajmniej ja o tym nie slyszalem) nie upomnieli sie o majatki odebrane im przez sowietow? Nie zapominajmy tez, ze okolo 450 obywateli polskich pochodzenia zydowskiego zostalo zamordowanych w Katyniu... 

Mimo sowieckich sprzeciwow (zakazano w sowietach Zydom przystapienia do Armii Polskiej) - okolo 6 tys. Zydow wyszlo z ZSRR z Armia Andersa - z czego ponad polowe zdezerterowalo w Palestynie. Nie slyszalem takze, zeby Zydzi w jakikolwiek sposob upominali sie o zadoscuczynienie  za smierc swoich obywateli na terenach sowieckich.

Gdyby tak - delikatnie i mimochodem - przypomniec o tych faktach, takze o polsko-zydowskim "braterstwie broni" (wszak wielu zolnierzy pochodzenia zydowskiego zginelo - poczynajac od 1939r. w szeregach WP. Rownie wielu - przeszlo  do armii izraelskiej).

Szukajmy raczej tego - co nas laczy (nie tylko z Izraelem) - niz tego, co nas dzieli. Zydzi maja dzisiaj na swiecie  wiele do powiedzenia - i raczej bez wiekszych szans powodzenia jest otwarta walka z ich swiatopogladem - zacznijmy... delikatnie perswadowac, a mozemy wiele zalatwic.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1614811

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1614832

nadal popiera Dudę, jest albo ślepcem, albo głupcem zakochanym bez wzajemności. Sojusz Rosji i Izraela, nie zaistniał by nigdy, bez udziału USA!. Jeśli Trump choć pośrednio, jest udziałowcem tego sojuszu?, jako największy sojusznik Izraela? Czy ktoś wierzy, że umizgi Putina z Netanjachu, są bez błogosławieństwa Trumpa? Ameryka za pomocą Izraela, zawiązuje ciche sojusze z Putinem! Co to oznacza dla Polski? Kolejny reset i kolejna zdrada interesu Polski. Ustawa Senatu USA 447, nie jest oderwana nawet na centymetr, od wizyt Netanjachu na Kremlu. Odbywają się co miesiąc i częściej. Czy ktoś sądzi, że PiS i Duda, nic o tym nie wiedzą. Moim zdaniem wiedzą i akceptują, to co dzieje się na świecie, uczestniczą w tym i cichcem za plecami Polaków realizują żydowski deal. Ameryka wymusi roszczenia 447, czego skutkiem będzie powstanie Polin. Na terenie Polski i części zachodniej Ukrainy. Powstanie nowe państwo żydowski. Resztki zagospodaruje Putin do spółki z Merkel! Prologiem było postanie muzeum Polin i wycofanie rakiem ustawy o IPN! Wydanie żydom 100 tysięcy polskich paszportów i przekazanie we władanie Mossad, ABW! Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, potwierdza zdradę naszych władz. To będzie brama powitalna dla przesiedleńców żydowskich z całego świata! Wybranie do władzy Dudy i PiS, przyspieszy tylko ten proces ...Czy nikt do cholery, nie chce tego zauważyć? Nikt nie chce się zdenerwować?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1614867

na kogo mamy zagłosować, aby być takimi mędrcami jak Ty, a przy okazji zjeść wszystkie rozumy! Proszę, nie gardź, lecz ukaż w swej mądrości idola swego i naszego!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Apoloniusz

#1614870

Taki truizm: Polityka - to jak gra w szachy. Widzisz rozstawione pionki i figury, ale plan gry - to ciemna magia. Spróbuj sam zakreślić plan gry i oceń z boku możliwości . Jeśli zrobisz to dobrze - powiem, żeś talent polityczny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1615324

Historia się powtarza.

1939 - Ribbentrop - Mołotow 

"Bękart Wersalski" jakim jest Polska, musi zniknąć z map świata i Europy, ta idea szwabów, kacapów i pejsatych wciąż aktualna.

A pejsate pokazali gdzie jest miejsce PiS-u, wybierając bandytę Putina.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1614874

Ja, Włodzimierz Ciechanowski, zaufałem linii politycznej którą reprezentuje jedyny Polak i intelektualista, w tej żydowskiej jaczejce, zwanej polskim Sejmem. Robert Winnicki....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1614875

głupim (jak piszesz) kogo na prezydenta nam rajfurzysz?

Przepraszam, ale może się mylę, czy prawdą jest, iż pan poseł intelektualista ma wykształcenie średnie i bolsze niet? Gdyby tak było to na prezydenta 50 milionowej Polonii, w XXI wieku, jak w sam raz.

Pozdrawiam z pianierskim priwietom: "paka!"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1614880

Trzydzieści lat temu skończyła, dwu letnie Przysposobienie Rolnicze. Dziś po dwudziestoletniej przerwie od nauki, kończy zaoczne studia magisterskie. Co z tego, ze jest tą samą wsiową analfabetką, co trzy dekady wstecz? O mózgu kury, wysiadującej grzędę? Taką, mamy w Polsce klasę wykształciuchów. Ciebie i tobie podobnych. Analfabeci z dyplomami. Jeśli miałbym kogoś rajfurzyć towarzyszu przodowniku pracy, na polskiego prezydenta, byłby to Grzegorz Braun. Żydowski przechrzta, trzysta lat wstecz, ale dobry polski patriota. Wasz idol Macierewicz, został ochrzczony w wieku lat blisko trzydziestu, gwoli przypomnienia! Braun, jest lepszy od Dudy i Kaczyńskiego. Natomiast Robert Winnicki, imponuje wytrwałością i uporem w walce z żydostwem w Polsce. Z patologiami żydofili władzy! Będzie świetnym szefem partii Narodowej i nacjonalistycznej!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1614888

dlaczego tyle jadu wypluwasz? Piszę o Tobie, że jesteś i mądry i zdrowy (gdyż nie ślepy jak ja, chyba) poza tym chodziło mi kogo tak gloryfikujesz. Tylko tyle, a Ty najpierw nie możesz mi na imię trafić i per "towarzyszu" mi kadzisz, widziałeś kiedy towarzysza "analfabetę z dyplomami" no bój się Boga. No, ale skoro tak to próbowałem jak "towarzysz z towarzyszem" - też źle.

Zgadzam się całkowicie, z Tobą ze p. Braun "będzie świetnym szefem partii Narodowej i nacjonalistycznej" i powiem więcej już jest. Lepszego nigdy nie będzie, wiadomo "Żydowski przechrzta, trzysta lat wstecz, ale dobry polski patriota". Przy okazji zapytam, czy jesteś kumem A. Macierewicza, że tak dokładnie wiesz kiedy go chrzcili? Cenna informacja. Nie wiedziałem. A może razem się chrzciliście? Pisz, pisz dobrze Ci idzie.

Narażę się Ci okrutnie, ale niech tam: ja także nie chcę PAD-a na prezydenta. Nie chcę z całej duszy i z całego serca, ale jeszcze bardziej nie chcę aby mój kraj (a mamy obaj tę samą Ojczyznę) nie wrócił pod panowanie poprzednich złodziei i krętaczy, a tak będzie z całą pewnością gdy PAD padnie i obym nie był złym prorokiem.

Pozdrawiam serdecznie: wykształciuch, półanalfabeta i co tam jeszcze ....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614892

ale to pan przypuścił pierwszy atak na mnie. Jestem stary i nie znoszę cynicznego pouczania. Kocham nasz kraj i nie jest mi obojętne, czym zostawimy go następcom. Ogrodem kwiatów czy gnojowiskiem. Dlatego PiS, na który głosowałem od lat, po dokładnej wiwisekcji, stał się dla mnie przekleństwem. Żydowskim przekleństwem! To co dziś robią, po reelekcji zakończą. Będzie to obcy nam kraj z dywagacji w moim pierwszym poście. Przepraszam za złość, ale Polska jest moją, nie zawsze odwzajemnioną miłością....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1614900

nasz kraj, stwierdzam tak, gdyż jestem tego pewien. Bez cynicznej aluzji. To by było tyle uprzejmości, a teraz pogadajmy co na dzieli.

PIS nie jest( w/g mnie) przekleństwem, lecz ekipą przeczekania, gdyż jest optymalny na tę chwilę. Ten czas należy przeczekać, aby to nastąpiło należy PIS-wi pomagać ze wszech sił. Takie jest moje zdanie (nie jestem ich członkiem, ani wielbicielem), każdy inny układ doprowadzi do powstania kooperatywy: czerwono-różowo-zielono-11-konarodowej. To, że mi zabiorą (i Tobie też) bida-emeryturę, to mały pryszcz, ale natychmiast doprowadzą do tęczowej zarazy ze wszystkimi fikołkami, natychmiast sprowadzą ciapatych (w/g woli Szwabów), natychmiast odbiorą pieniądze które dali na dzieci (rozkradną), natychmiast splantują jakąkolwiek własność, natychmiast zniszczą tę resztkę Polskiego Kościoła (która nie wstydzi się upominać o polskie sprawy), wprowadzą skrobanki na żądanie płatne z funduszu . Jeśli czegoś zapomniałem to sobie dopisz. Tak myślę sobie ja. Przeżyłem komunę, przeżyłem solidarność, solidarność, byłem w ROP-ie (jeśli pamiętasz co to oznacza) i oprócz tego nie należałem do żadnej paczki.Głosowałem w referendum unijnym"przeciw", konstytucyjnym "za" projektem obywatelskim. Mam czyste sumienie, mogę śmiało patrzeć w oczy swoim dzieciom i wnukom. Mogę spokojnie (gdy przyjdzie czas) iść do Pana. Przeczytaj moje wpisy, tam jasno się określam.

Więc skoro się różnimy, to głosuj sobie na kogo tylko chcesz. Twoja wola. Nie mam zamiaru Ciebie agitować, lecz proszę przemyśl, a gdy przemyślisz, spróbuj mnie zaagitować. Wskaż opcję na lepsze zmiany. Na takie zmiany, aby moja i Twoja Ojczyzna nie obudziła się z ręką w nocniku. Chętnie się przyłączę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614914

Szokujące dokumenty z USA! Po pieniądze z ROSZCZEŃ już ustawia się kolejka!

1:02 AM (10 hours ago)

https://youtu.be/h_T08TDpngQ
 

Attachments area

Preview YouTube video Szokujące dokumenty z USA! Po pieniądze z ROSZCZEŃ już ustawia się kolejka!

Szokujące dokumenty z USA! Po pieniądze z ROSZCZEŃ już ustawia się kolejka!

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=253&v=h_T08TDpngQ&feature=emb_logo

!!!!!

!!!!

!!!

!!

 

!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1614918