Mitt Romney

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Wybory w USA: z punktu widzenia Polski nie stanowiłoby większej różnicy, czy olewał będzie nas Romney, czy Obama.

I. Zero ofert

Jakoś nie potrafiłem wykrzesać z siebie ekscytacji tegorocznymi wyborami prezydenckimi w USA. Głównie z tej przyczyny, że z punktu widzenia Polski nie stanowiłoby większej różnicy, czy olewał będzie nas Romney, czy Obama. Wizyta nadzianego mormona w Polsce rozwiewała co...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jakub Wołyński
Świat

Dzisiaj jest zrozumiałym: czasy "demokracji" w jej żydomasońskim wykonaniu bliżą się do swego końca. Tak samo i czasy tzw. "demokratycznych wyborów". Bo czarny piar, kłamstwa, oszustwa i obłudy, które ich cechują i stale im towarzyszą, dziś nabyły kształtu nie dopiero najobrzydliwego, ale do tego najniebezpiecznego dla państw i Narodów jako owych.

Oto kampania wyborcza w USA, świeży przykład....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jakub Wołyński
Świat

Wspomniłem dziś sobie słów pewnego Murzyna z Californii: "Marzeniem każdego czarnego brata dokopać białemu bękartowi. A ten kraj białych ścierw niech choć do piekła spadnie!". Powiedziano po 0.7 whyskaczu, nie przez lumpa, wręcz na odwrót, same high society, na wizytówce napisano "Dr., chief"...
Z jakiej okazji sobie wspomniłem ten piany bełkot? Owszem po występu mr. US Presidenta w Charlotte na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jakub Wołyński
Świat

Jako już wiemy, przed wizytą do Polski kandydata na Prezydenta SZ od republikanów Mitta Romney`ego go było wielokrotnie i bardzo proszono przez Polaków jako w kraju, tak i polonijnych, o odwiedzenie Wawela i złożenie hołdu Parze Prezydenckiej, - a w taki sposób wszystkim Pomordowanym w Smoleńsku. Wiemy również że pan Romney tego pomyślnie uniknął.
Z jakich przyczyn i powodów? Z przykrych, bo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat


Associated Press/Charles Dharapak - Republican presidential nominee Mitt Romney addresses delegates before speaking at the Republican National Convention in Tampa, Fla., on Thursday, Aug. 30, 2012.

“Czy Amerykanie będą mentalnymi masochistami i ponownie zagłosują na faceta, który nie podołał swoim obowiazkom”, zapytał specjalny gość Konwencji Republikańskiej, aktor i dyrektor filmowy, słynny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Paul Ryan, konserwatywny katolik, partnerem Romney!

Foto:Real Clear Politics

Ryan, konserwatywny kongresmen ze stanu Wisconsin, został wyselekcjonowany na viceprezydenta, przez republikańskiego kandydata na prezydenta USA, Mitt Romney i będzie z nim przeciwnikiem demokratów: prezydenta Baracka H. Obamy i jego viceprezydenta Joe Biden’a.

Ryan jest konserwatywnym katolikiem, obrońcą życia i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amero
Świat

Mieszkam w USA już wiele lat i chcę się podzielić z czytelnikami na NP.pl swoja opinią na temat najbliższych wyborów prezydenckich.Ale najpierw należy się wyjaśnienie mojej dość długiej nieobecnosci tutaj na NP.Otóż po tym jak niektórzy blogerzy(od dłuższego czasu już ich tutaj nie widzę),używając wulgaryzmów i pomówień,wyżywali się pod moim wpisem,określając mnie agentem,komuchem,bolszewikiem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Kraj

Powinniśmy wyzbyć się złudzeń co do amerykańskiej miłości i troski o polski los i sami zadbać o swoje interesy.  To bardzo dobrze, że republikański kandydat na prezydenta USA, wybrał Polskę , jako jeden z trzech krajów, które odwiedził.   W dyplomatycznym sensie jest to jakaś nota przede wszystkim dla Putina, zapowiadająca zmianę kursu amerykańskiego imperium m.in. w Europie Środkowej.

Swoją...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Już od trzech dni portal Niezalezna.pl oraz "Gazeta Polska Codziennie rozpowszechniały następujący apel:

  "Dołącz do nas!

  Kluby „Gazety Polskiej” organizują w Warszawie pikietę, podczas której wezwą przebywającego w Polsce amerykańskiego kandydata na prezydenta Mitta Romneya do interwencji ws. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy we wtorek 31 lipca...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Republikański kandydat do prezydentury w 2012 r. Mitt Romney wzorem swoich poprzedników, wybrał się na objazd sojuszników niejako powielając wyprawę B.H. Obamy, który w 2008 r. odwiedził Berlin, Londyn i Paryż. Doradcy kandydata Romney, na pierwszy ogień zdecydowali się na Anglię, gdzie akurat rozpoczeły się Igrzyska Olimpijskie. Przypomnijmy, że Igrzyska Zimowe w 2002 r. w Salt Lake City...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Na firmamencie republikańskiego nieba trwają jeszcze burze, ale powoli mniejsze chmury rozpędzane są przez nadchodzący z Wall Street finansowy halny.

Kim więc są ludzie i grupy, których głębokie portfele w dużej części decydują o tym, kto zostanie zwycięzcą w wyścigu do White House?

Kandydat bez finansowego kręgosłupa jeśli jest zamożny ma szanse na zwycięstwo tylko do pewnego szczebla, ale nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Na placu boju pozostało już tylko 4 konkurentów: Mitt Romney, Newt Gingrich, Ron Paul i Rick Santorum. Przed ostatnią czwartkową (16 z rzędu) debatą, wdzięcznie ring opuścił prezentujący się coraz lepiej aktualny gubernator (od 11 lat) Teksasu, udzielając poparcia Newtowi Gingrichowi.

Przeprowadzona przez stację CNN ostatnia debata i poprzedzające ją hałaśliwe przygotowanie artyleryjskie, czyli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Tradycja ta wzięła się z trudnych doświadczeń grupy religijnych fanatyków, angielskich Pielgrzymów, którzy prześladowani w Anglii, po nieudanym eksperymencie w Holandii, w 1620 roku wybrali się w drogę do dalekiej Ameryki na statku „Mayflower”, aby tam budować swój szczęśliwy Zion.

Wylądowali niedaleko dzisiejszego Bostonu i dostali się w tęgie łapy srogiej zimy, chorób i braku środków do życia...

0
Brak głosów