Putin, zohydzanie Polski, Yad Vashem

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat

 

 

Cztery razy ten były kagiebista, typowy ruski bandzior, prezydent Putin, łgał, zmyślał, ubliżał i pluł na Polskę. I to z typowym dla bolszewickich onuc wdziękiem.

 

-"To bydlak i antysemicka świnia, nie da się tego powiedzieć inaczej" – powiedział Putin o polskim, przedwojennym ambasadorze w III Rzeszy, Józefie Lipskim.

O Polsce mówił w takim samym stylu. Dobrze wie ten tchórzliwy królik, jak najbardziej zranić Polaków.

 

Mówi tak zawsze gdy jest w beznadziejnej sytuacji. Gdy wszystko mu się rozpada, to atakuje i szczuje wszystkich na kogoś z zewnątrz, by odwrócić uwagę od swoich klęsk i porażek.

 

Te cztery obelżywe w stosunku do Polski przemowy wygłaszał ten niebezpieczny szaleniec, dzisiaj szczur zapędzony do narożnika, na terytorium Rosji. Do swoich aparatczików, do swoich generałów i do swoich wielbicieli – niewolników.

 

Mimowolnie strzelił sobie w kolano. Świetna reakcja Polski, odpowiedź premiera Morawieckiego, spowodowała, że nagle nieświadomy najnowszej historii świat, usłyszał o pakcie Ribbentrop – Mołotow i ze zdumieniem przeczytał, że II Wojnę Światową, najtragiczniejszą w historii ludzkości, świadomie i z premedytacją wywołali Hitler i Stalin. Nazistowskie Niemcy i komunistyczny Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich – ZSRR.

 

Te cztery paszkwile na Polskę Putina w Rosji, to tylko otwarcie – początek tradycyjnej, bolszewickiej operacji dyskredytowania zadziornego sąsiada w oczach opinii światowej?

Wkrótce możemy się o tym przekonać.

 

23 stycznia instytut Yad Vashem w Jerozolimie organizuje międzynarodową konferencję. Putin będzie jednym z gości, przywódców państwa.

 

Jak podaje Yad Vashem:

 

 

  • Some 30 heads of state from around the world have already confirmed their attendance at the forum, including President of Russia H.E. Mr. Vladimir Putin, President of France H.E. Mr. Emmanuel Macron, President of Germany H.E. Mr. Frank-Walter Steinmeier, President of Italy H.E. Mr. Sergio Mattarella and President of Austria H.E. Mr. Alexander Van der Bellen. [1]

 

Ta informacja jest z 20 listopada, więc nie mam jeszcze pewności, czy przybędzie również prezydent Trump i premier UK, Boris Johnson.

Wiem natomiast, że zaproszenie wysłano do prezydenta Dudy, lecz nie wiem, czy już potwierdzono obecność.

 

Ciekawym spostrzeżeniem jest fakt szybkiego potwierdzenia obecności ze strony Niemiec, Włoch i Austrii – w czasie II WŚ państw osi, wrogów aliantów (brakuje tylko cesarza Japonii); oraz Francji, w II WŚ miejsce haniebnego rządu Vichy; oraz spadkobiercy Stalina – Putina. Wyjątkowo zgrane towarzystwo.

 

Czy 23 stycznia, za parę tygodni, Putin powtórzy swoje kłamstwa i oszczerstwa i ponownie zaatakuje Polskę, tym razem przed międzynarodowym audytorium?

 

Sądzę, że dobrze by było, gdyby jednak w Jerozolimie zjawili się także i Trump i Johnason. Moglibyśmy wówczas liczyć na silny odpór po ewentualnej próbie Putina propagowania swoich łgarstw.

 

Również uważam, że Rzeczpospolita też powinna być reprezentowana. I to przez prezydenta Andrzeja Dudę. Starannie przygotowany przez polskich ekspertów mógłby natychmiast odeprzeć rosyjskie ataki i zadać kilka dotkliwych ciosów.

Jest w czym wybierać – Katyń, Gruzja i Ukraina, Smoleńsk ...

 

Żeby osiągnąć sukces, musimy być przygotowani na jak najgorsze.

 

 

.

 

 

[1] https://www.yadvashem.org/events/20-november-2019.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

Wszystkie trudności Rosjan wymyślili sami Rosjanie - królowie i kaci spełniają sekretne pragnienia skorumpowanych dusz i podłej demencji!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613547

...nasz Prezydent powinien nie tylko uczestniczyć osobiście ale i wystąpić z dobrze przygotowanym referatem popartym historycznymi dowodami na rosyjskie imperialistyczne zbrodnicze działania począwszy od rewolucji październikowej (Lenin) poprzez ludobójstwo i terror Stalina na rosyjskim i ukraińskim narodzie (polityczne mordy, wielki głód, gułagi - Sybir) interwencje w Hiszpanii w czasie "wojny domowej" - po współudział w wywołaniu II wojny światowej (pakt Ribbentrop - Mołotow) - skutkiem którego ZSRR napadła we wrześniu wspólnie z Niemcami na Polskę, faktyczną okupację i gospodarczo - rabunkową gospodarkę wobec Polski przez kilkadziesiąt lat po zakończeniu II wojny światowej aż do upadku muru berlińskiego. Do tego na deser przypomnieć rosyjską interwencję w Wietnamie w Afganistanie (gdzie dostali niezłe baty) w Wilnie na Litwie podczas wyzwalania się jej spod jarzma rosyjskiej republiki, brutalną wojnę w Czeczeni, agresję przeciwko Gruzji, aneksję Krymu (zbrodnicze zagarnięcie byłoby właściwszym określeniem) i niewypowiedzianą wojnę z Ukrainą.

Gdyby na koniec przypomniał jeszcze o masowej deportacji Żydów z terenów Rosji, którzy znaleźli w większości schronienie w Polsce, to przekaz ten dotarłby nawet do gospodarzy tej konferencji.

 Byłoby również dobrze gdyby przypomniał jakie to mocarstwa po II wojnie światowej podzieliły Europę oddając w Jałcie na wiele lat Polskę i kraje środkowej europy pod władanie NKWD i Stalina - to tak na wszelki wypadek by przemyśleli czym może się skończyć uległa polityka Macrona i Merkel wobec Putina..  

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1613552

Mówił Lech Kaczyński, że Rosja zaatakuje Ukrainę? Mówił.

Przestrzegał, przed agresywną, imperialistyczną polityką Putina? Przestrzegał.

Wystawił się w Gruzji na niebezpieczeństwo i nienawiść bolszewików? Wystawił.

To był prawdziwy Mąż Stanu. Zniszczyli Go.

Nigdy im nie zapomnę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1613609

Wielki człowiek. I bardzo odważny.

Za to go zamordowano. I to trzeba za każdym razem przypominać i podkreślać.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613755

Nie jestem przekonany, że prezydent w jakikolwiek sposób ma mówić tak, jakby to była odpowiedź do Putina. Bo to uwiarygodniałoby kagiebistę - zbrodniarza.

W ewentualnej przemowie winien się zwracać do opinii światowej i to bardzo konkretnie - z nazwiskami, datami i kolejnymi faktami. 

I odkłamywać fałsz, plotki i szkodzące insynuacje.

Jak to zrobił redaktor Sumliński i dr Ewa Kurek, o powodzie wstrzymania prac ekshumacyjnych w Jedwabnem:

"Od tego momentu wydarzenia zaczęły się toczyć błyskawicznie, jednak ich szczegóły pozostały tajemnicą, która zaginęła pomiędzy ministrem sprawiedliwości Lechem Kaczyńskim i naczelnym rabinem Polski Michaelem Schudrichem. Wiele dziwnego się wtedy wydarzyło. [...] Rabin Schudrich miał zaproponować polskim władzom rozwiązanie problemu (prowadzenia prac w Jedwabnem - jk) i była to propozycja z gatunku tych nie do odrzucenia, klasyczny szantaż. [...]  Polskie władze miały podjąć decyzję o przrwaniu ekshumacji, rabin miał zapewnić, że sprawa nie będzie roztrząsana, bo - jak przekonywał - nieważne, jak zginęli i kto zabił, ważne, by święte kości przodków pozostawić w spokoju. Cóż było robić? Kaczyński uległ presji, media na całym świecie pochwaliły decyzję - a zaraz potem sprawy przybrały inny obrót. Kuty na cztery nogi rabin Schudrich odczekał chwilę, po czym obwieścił światu, że ekshumacji w Jedwabnem nie będzie, bo jest niepotrzebna, a jest niepotrzebna, bo polskie władze już wiedzą, że zbrodni dokonali Polacy i negowanie tego faktu to taka sama nikczemność jak negowanie, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie.     Stało się.     To było sprytnie pomyślane. Bez ekshumacji nie można było dowieść, że rewelacje, które obwieścił Gross i które poznał cały świat, to nieprawda. Majstersztyk - szach i mat w jednym posunięciu."
[ "Powrót do Jedwabnego", Wojciech Sumliński, Ewa Kurek,Tomasz Budzyński, strona 42]

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613754

Pacjenci oddziału geriatrycznego szpitala psychiatrycznego w podwarszawskich Tworkach otrzymali przepustki na Sylwestra, donosi niezawodne goowno koszerne

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1613775