Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?

Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Spójrzmy na teatr konfliktu polsko żydowskiego i spróbujmy zrozumieć motywacje izraelskiej ofensywy przeciwko Polsce. Żydzi ostatnio ogłosili otwarty sezon polowania z nagonką na Polaków. Oczywiście zwykle jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Na pierwszy rzut oka  wyłania się teza, że nawet filosemicki PiS może stać na drodze dalszych zamiarów i planów Izraela wobec Polski. Dlaczego? Dlatego, że elektorat PiS-u posiada silną narodową tożsamość, jest zbyt pro-narodowy, religijny, zbyt patriotyczny co może odbić się na interesach, gdyż dąży do przywrócenia podmiotowości Narodowi Polskiemu. W obecnie wytworzonej sytuacji koła żydowskie chcą ukarać kierownictwo pro-narodowego PiS-u, który stawia jednocześnie na sojusz z USA i Izraelem. Tworząc dyplomatyczną zadymę i pokazując swoje wpływy i siłę Żydzi chcą doprowadzić do rozbicia jedności tej partii i oderwania jej od jej tradycyjnych patriotycznych wyborców (twardy elektorat PiS-u). PiS zapędził się w patriotyzm i dziś dostaje po łapach…

PiS nie chce ostro odpowiedzieć na żydowskie ataki, obawiając się ewentualnych kłopotów w stosunkach z USA (systemy Patriot, stacjonowanie żołnierzy USA w Polsce) więc w najbliższych wyborach może stracić część elektoratu. Twardemu elektoratowi PiS coraz mniej podoba się miękkość ich partii w stosunku do żydowskich żądań. Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców, przywrócić do władzy w Polsce partie i siły z którymi Żydzi o wiele łatwiej się dogadają w zabezpieczeniu swoich interesów. Przecież przed dojściem PiS-u do władzy przygotowano już ustawę sprzedającą polskie lasy, aby w ten sposób uzyskać środki na zapłacenie haraczu. Czy PiS zmężnieje, stanie w obronie polskich interesów, czy też padnie ofiarą własnej niemocy ?

Tymczasem atak “zagranicy” przy dość mikrej na niego odpowiedzi zachwiał sondażami politycznych partii w Polsce.  PiS natychmiast wyszedł z nowymi propozycjami dla społeczeństwa, które mogłyby utrzymać odpływ niezadowolonego elektoratu. Program jest prorodzinny, również zdejmuje niektóre kłody spod nóg polskiego biznesu...

Na naszych oczach zmienia się świat, Żydzi urządzają nam kolejne medialne i dyplomatyczne pogromy, a rządzące Polską elity chorują na przewlekłą dolegliwość miękkich kolan. Wszyscy pamiętamy słanianie się Kwaśniewskiego w Charkowie, czy jeszcze dobitniej i podlej w Jedwabnem. Wydaje się, że rządzące nami elity nie wierzą w wielkość polskiego ducha, w suwerenność i podmiotowość Polski, nie czerpią dumy i siły z historii Polski, w najlepszym wypadku gardzą całym tym polskim bagażem patriotycznym i nazywają się europejczykami. Jak nie Komorowski kłaniający się w pas Putinowi, to Tusk jak zakochany smarkacz odczytujący życzenia Merkel, czy obecna nasza “dobra zmiana” nabożnie wpatrzona w poniżających Polaków przedstawicieli Izraela. Prześladuje nas jakiś pech, naszym elitom wyraźnie brakuje kręgosłupa i chyba tego fundamentalnego przecież przeświadczenia, że władza w państwie demokratycznym pochodzi od  obywateli/wyborców, a nie od czynników zewnętrznych, międzynarodowych (wtedy jest to agentura).

Problem w tym, że III RP jest przedłużeniem PRL-u, a nie II RP. Wydaje się, że działa ciągle klątwa założycielskiego okrągłego stołu i dziś głodni i ambitni pretendenci gorliwie czekają, aż ukaże się łaskawa obca moc i pan rozda karty i mandaty ochoczym biesiadnikom. Nawet popularne zawołanie “Ulica i zagranica” celnie referuje zależność poszczególnych grup politycznych w Polsce od ich zagranicznych mecenasów. Zagranica aby zadbać o swoje interesy w Polsce selekcjonuje daną partię, która ma zapewnić poparcie ulicy (wyborców).

Jesteśmy świadkami brutalnych zachowań strony żydowskiej ciągle jeszcze tolerowanych przez polski rząd. Arogancja, buta i chamstwo, kiedyś wmawiano nam, że to tylko rzemieślnicy z przedsiębiorstwa holokaust z siedzibą w USA. Dziś  widzimy pełną koordynację diaspory z Tel Avivem. Głupia sprawa, ale w kulturach semickich i azjatyckich często grzeczność, takt, ustępliwość oznacza słabość, oznacza zielone światło do jeszcze brutalniejszego ataku. Taki instynkt dzikiego zwierzęcia.  Nasze zasady wypływające z chrześcijaństwa nie mają tu znaczenia, dla nich to tylko frajerstwo, które rozzuchwala do następnego mocniejszego uderzenia. Polskie elity rządzące nie mają zielonego pojęcia z kim grają.

Jedno jest pewne, jeśli PiS nie opamięta się, padnie ofiarą strategicznej rozgrywki strony żydowskiej. Ktoś powie nie opowiadaj bzdur, przecież to właśnie PiS jest bardzo pro-żydowski! Wazelina PAD-a, menory pod najwyższym żyrandolem, rozdawnictwo paszportowe, ułatwienia biznesowe, łożenie milionów złotych z podatków Polaków na kolejne żydowskie muzea. Dbanie o zapomniane przez Żydów, przecież ich własne cmentarze, Polacy zastanawiają się dlaczego nie wywołuje to wszystko żydowskiej wdzięczności?

Elity mówią nam, że jest ciężko i niebezpiecznie i że musimy wybrać “mniejsze zło”, ale my chcemy wybrać większe dobro, dobro Polski i dobro naszych dzieci. Nie chcemy być obrażani, poniżani, nie chcemy zbliżać się do ludzi, którzy nas nie rozumieją i którzy nami oficjalnie gardzą. Nawet Ziobro z którego ministerstwa wyszła atakowana nowelizacja  ustawy o IPN, dziś mówi, że jest ona niekonstytucyjna (!) Tylko czekać jak następny minister powie, że istnienie suwerennego, Niepodległego Państwa Polskiego jest niekonstytucyjne…

Kto by pomyślał, że polski młodzieńczy prezydent będzie miał tak poważne kłopoty ze słuchem. Nie dosłyszał obraźliwych słów gościa prezydenta Izraela, twierdzącego, że to Państwo Polskie stworzyło Hitlerowi warunki do realizacji polityki zagłady Żydów. Gdyby wyborcy wiedzieli o jego chorobie, zdecydowaliby się może na innego kandydata? Jak tak dalej pójdzie Polacy również będą musieli poszukać sobie innego sojusznika, takiego z którym mamy coś wspólnego, wspólne zagrożenie, ciekawe kogo jeszcze atakują mocno Żydzi…?

Wszyscy wokół powtarzają “Uczmy się od Żydów”. Dziś już widać, że polskie nadskakiwanie, grzeczność i ustępliwość wobec Żydów doprowadziło nas do sytuacji wprost niesmacznej i wysoce kryzysowej. Więc przy następnej wizycie PAD-a w Tel Avivie powinien on wygarnąć Żydom i ich prezydentowi jakich to krzywd i niesprawiedliwości doznali Polacy od ich ziomków komunistycznych siepaczy Stalina. Jak wyławiali i odstawiali bolszewikom Polaków zaraz po “sojuszniczym” ataku na Polskę w 1939 r. pozbawiając ich dorobku życia, domów i czasem samego życia. Liczni Żydzi źle zasłużyli się Polakom i Polsce pod sowiecką okupacją.

Prezydent Duda w imieniu Polaków powinien domagać się przeprosin za akcje tych Żydów i również za prześladowania patriotów polskich po zakończeniu II wojny światowej. Przecież wszyscy znają nazwiska i twarze tych oprawców:  Różańskiego, Brystigerową, Światło, Fejgina, Wolińską, Michnika i innych. Niektórzy z nich uciekli do Izraela jak Salomon Morel, gdzie oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości ten kat Polaków żył z polskiej emerytury, aż do 2007 roku! Prezydent Duda powinien również zażądać, aby Izrael wziął wreszcie odpowiedzialność za zbrodnie Żydów wobec Polaków, oraz za pomoc zbrodniczemu czerwonemu totalitaryzmowi w masowym wysiedlaniu, zabijaniu (Katyń) i prześladowaniu Polaków. Po prostu uczmy się od Żydów...

Panuje totalny chaos w kategorii kto jest Polakiem, obywatelem Polski, a kto jest Polakiem pochodzenia żydowskiego czy ormiańskiego itd. Czy Michnik, Kuroń, czy wcześniej 3,4 mln Żydów nie było obywatelami II RP? Przecież nie jesteśmy rasistami i nie będziemy wykluczać ludzi ze względu na pochodzenie etniczne, religię, czy powiedzmy orientację seksualną. Więc w II wojnie światowej Polska straciła co najmniej 6 mln swoich obywateli. Nie było państwa Izrael, tak jak nie było państwa kurdyjskiego, zagładzie uległo 6 mln Polaków (z czego 3 miliony wyznanie mojżeszowego, iluś protestantów, unitów etc.), ale jakim prawem dzisiejsze państwo Izrael, czy jeszcze lepiej grupy prawników żydowskich żądają mienia spadkowego za obywateli polskich zamordowanych przez Niemców właśnie od Polski? Ci ludzie nie są krewnymi obywateli polskich zamordowanych przez Niemców w okupowanej Polsce, jeśli mają prawa spadkowe niech zgłoszą się tak jak inni polscy obywatele do polskich sądów.

Podobno Amerykanie naciskają na Żydów, aby nie skakali do gardeł Polakom, gdyż Polacy są również ważnymi sojusznikami  USA. Żydzi chcą zrobić swój blitzkrieg zdobyć przewagę, zastraszyć, stanąć na polskim gardle i wtedy negocjować. Przecież oni potrzebują polskiego poparcia i pomocy, potrzebują w Radzie Bezpieczeństwa ONZ gdzie Polska teraz zasiada. Potrzebują w Unii Europejskiej aby Polska nie poparła nałożenia na Izrael sankcji za okrucieństwa przeciwko Palestyńczykom.  Czy rząd Polski zapomina o swoich kartach, którymi powinien grać dla dobra Narodu?

Niepokojące jest to, że Żydzi nie karcą swoich ekstremistów, ale dają im dobre miejsce w swojej orkiestrze grającej przeciwko Polsce, a ich brutalny  język używają tak słynąca z ogłady ambasador, premier jak i prezydent Izraela. Natomiast polski rząd wprost wycisza, pomija i wstydzi się polskich patriotów z prawej strony politycznego spektrum. Polski rząd nawet wycisza solidnych naukowców, historyków z imponującym dorobkiem w dyskutowanym temacie (dr Ewa Kurek). Czyja taktyka jest skuteczniejsza? Spójrzmy pod kim trzęsą się kolana...

Polska była chyba ostatnim krajem europejskim naprawdę życzliwym Żydom, teraz Żydzi szkalują Polaków i Polskę na arenie międzynarodowej. Świat się zmienia, w czasie wojny liczni Polacy pomagali i współczuli Żydom stłoczonych w gettach. Dziś największym gettem świata jest Gaza otoczona solidnym murem, do pragnących się wydostać Palestyńczyków strzelają izraelscy żołnierze. Co stało się z pięknym żydowskim powiedzeniem:

“Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”

Czy już jest nieaktualne, czy pojawiło się jakieś nowe święte przesłanie?

Nie ma pełnej jasności czy nasi rodzice i dziadkowie byli antysemitami, ale po kolejnych żydowskich bezwstydnych atakach szkalujących często bezpodstawnie imię Polski i Polaków, my mamy duże szanse, aby nimi zostać…

Jacek K. Matysiak

2018/04/16, Kalifornia

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

stara historia

 

właśnie ta stara historia

na naszych oczach się powtarza

zamiast Sprawiedliwego

Żydzi wybrali sobie zbrodniarza!

 

PS Patrz pierwsze czytanie na wczorajszą niedzielę.

 

Vote up!
9
Vote down!
0

jan patmo

#1562182

możemy zakładać,  że przenoszą swój punkt dowodzenia " Światem " do Polski. Tutaj nie rozchodzi się jedynie o te 300 miliardów dolarów i nostalgiczny Polin. To jest starannie zaplanowana operacja i to przed co najmniej 30 laty... A może weźmy pod uwagę  taką teze iż PiS miał już od samego początku wziąć PRAWICĘ pod swoje skrzydełka...by była " razem" skanalizowana..., by patriotyczny potencjał Polaków kolejny raz kanalizować według potrzeb ( podobnie jak ongiś Solidarność)...

Dlatego np. jakże niezrozumiała polityka względem Ukrainy i to od SLD poprzez PO- PSL aż po PiS... przecież to nie jest nasz narodowy interes, również w aspekcie ekonomicznym... około 3 milionów Polaków wyjeżdża z kraju i około tyle samo przyjeżdża Ukraińców. Czemu to służy?  I to pod auspicjami kolejnych rządów , podobnie diametralnie różnych i kolejnych prezydentów Komorowski- Duda , też podobno mają być różni  ( dla mnie jedynie wiekiem... ) Czy służy to " rozmoczeniem " Narodu ? Podobnie jak Czeczeni... czy teraz ciapate... I to nie jest istotne ilu ciapatych... Czy jest aż tak trudno policzyć ile 2500 ciapatych może naplodzić dzieci ? 

Od 30 lat trwa plan końcowy tj.unicestwienie patriotycznej tkanki narodowej.Mają pozostać jedynie apolityczni tubylcy bez jakiejkolwiek świadomości narodowej. Całkowite bezmozgowia.

Vote up!
15
Vote down!
-1

chris

#1562184

"Od 30 lat trwa plan końcowy tj.unicestwienie patriotycznej tkanki narodowej.Mają pozostać jedynie apolityczni tubylcy bez jakiejkolwiek świadomości narodowej. Całkowite bezmozgowia"...

Wiadomość z ostatniej chwili, potwierdzająca Twoją teorię... Dobierają się do tyłka ONRowi.

I to kto ?. Ten właśnie (kuźwa) patriotyczny PIS.

Vote up!
15
Vote down!
-1
#1562185

Po wprowadzeniu stanu wojennego Jaruzelskiemu uwiarygodniano wizerunek patrioty. Popatrz jak skutecznie i trwale - zakopali chłopa honorowo i spoczywa w pokoju.
 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1562189

Dobra zmiana
da dla żydów
kupę siana

A Polakom 
nędzne życie
i harówka już od rana

Ten śmieszny lifting który proponuje PiS podczas swojej wczorajszej zbieraniny zwanej konwencją, nie ma nic z naprawą państwa Polskiego, to tylko kiełbasa wyborcza, by elektorat ponownie na nich głosował.

A sądy jak były żydo-komusze, tak dalej są, a Polacy jak dalej są opluwani przez żydów, tak dalej są.

Jak długo jeszcze, będziecie z Polaków starać się robić idiotów???

Vote up!
14
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1562193

http://www.bibula.com/?p=98625

https://www.google.pl/search?q=demoty+chanukowe+swiece&client=opera&hs=1PD&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=uJ32PM-ZYlTibM%253A%252Cqy3-NcmV1uVLaM%252C_&usg=__9KtqoWzrAQhHso0xjnRf0cKr3sc%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjrvI6iz7_aAhVNJlAKHW98ARAQ9QEIPDAD#imgrc=uJ32PM-ZYlTibM:

PS

Aż mnie zatkało.

Czy to fotomontaż czy prawda absolutna?

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?t=1702&start=125

 

Vote up!
7
Vote down!
0

casium

#1562218

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cś pdbng wdć t, n np. ż ps t żydy zrzm t, ż Żydz włśn rzcl s n nch, c zś n pzstją dłżn, jkś n dj d mysln. n d sę kryć, ż t nw rządy drżną wl śrdwsk, ps n zlzył hłd nczym tsk kmrwsk sm pcj knsrwtywn-prwcw przszkdz.

<>dzcnn głp jst czkwn d rząd typwg dpyskwywn pd życzn btn jszcz brdzj żndng, czyl wypmnn przwn hstrycznych z gnrlzwnm- dpwdzlnścą zbrwą. tk sę skłd, ż wl Żydów wlczył z Plskę zmst wspmnć tn plsk skcs, zślpn wlą wdzć wszystk mnjszśc jk wrgów. c t wgl m d dzsjszj sytcj? nc. kzjąc bst, mżn s tylk śmszyć brnąć w nkrzystny knflkt. wspmnjąc dbrą współprcę, mżn zś być dmnym z wspólnych sągnęć wykzć, ż n m wlwkwg przsldwn, węc nrrcj wcznj krzywdz jst fłszyw. nwt syjnśc stl p strn Plsk, mjąc wspólny ntrs, pkzjąc wszystkch jk wrgów, djmy rgmnt przcwnkw- wcznym knflkc, przśldwn jk prw mrln d tg, by nzyjących znwn z przynlżnych strn rszcznwj. t kmchy pszczły Plków n Żydów, c dł sę dpr p czs.

Plsk n m nc d zyskn w tkm knflkc, węc nlzy g nkć, nwt jk ps wykrzystj g d pkzn sę jk brńcy. ntrdn zwżyc, z chdz równż skłócn ns z nszym sjsznkm.

 

Przydnt Dd w mn Plków pwnn dmgć sę przprsn z kcj tych Żydów równż z przśldwn ptrtów plskch p zkńczn wjny śwtwj.

Przydnt Dd pwnn równż zżądć, by zrl wzął wrszc dpwdzlnść z zbrdn Żydów wbc Plków, rz z pmc zbrdnczm czrwnm ttltryzmw w mswym wysdln, zbjn (Ktyń) przśldwn Plków.

t jst włśn szczytm głpty. czy tr sągn rgzm dzęk tm? l n tym zysk Plsk, skr mż tylk strcć? dlczg jkkwlk Żyd m przprszć z jdnstk w słżb swtów? słżyl tm równż Plcy- późnjsz klbrcj plsk był msw, czy t czsm n pwnn blć brdzj. jk nby pnstw zrl m przprszć z t, c dzł s przd jg pwstnm z czym n mł zwązk p jg twrzn? p ksprymnc z scjlzmm stł s wrgm swtów, grmąc grsr w pstc swckch rbów. wdząc żydwską wnę z Ktyń trzb być spr^lną mysłwą.

zmszn z mnm bzspdkwym sprzyj płszczyk słsznych wzwń d rglwn sprw włsnśc. z kmny pzbwn ldz ch mjątków. sm Plcy chcą rglwn tych sprw, njlpj stwą, c m grmn znczn wykrczjąc pz jdnstkw dchdzn rszczń. dpr stw rprywtyzcyjn mż zmknąć tmt zstąpć prw brtwsk. tym jdnk ps nrz s włsnym bywtlm, mż jdnk przdstwjąc t jk skcs, czyl nknęc bzprwnych rszczń, d sę zmnmlzwć nkrzystny dbr spłczny. dlj jdnk ps n ryzykj z tym.

rządw n &qt;trzęsą sę kln&qt;, tylk wdz, ż n knflkc mż tylk strcć. wcągn w knflkt t cl śrdwsk żydwskch, wrz z lwcw-lbrlnym śrdkm ntypswskm nwt ntrsm Rsj. trzb być dtą, by grć w tką grę. rząd m dzłć dl ntrs Plsk tn n zwr sę w czkwnj przz szrów cętych rpstch. równz prwd m t d sb, ż n trzb jj wykrzykwć. kłmlw, glśn tk tylk pkzją, ż n m lpszych pcj tk ltm rt sm śwdczy swjj słsznśc. wpływ zydwsk zrsztą jst przcnny jst t jdn z njmnj wżnych kwst w pltyc, n wspmnjąc sprwnym zrządzn pństwm, d czg slży włsn rząd n d pplstycznych pyskówk.

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562222

Kolejna " rodzynka" ...

... nawet syjości stanęli po stronie Polski, mając wspólny interes...

Fakt, wszyscy Polacy mogli i mogą niemalże codziennie widzieć to w mediach , w TV oglądając Dude  i rząd ...

Następnie cały stek propagandy i taniej manipulacji, więc posłużę się wycinkiem tekstu powyższego komentarza kontrika, bo właśnie on sam bardzbardzo trafnie sam się w nim definiuje:

... to jest właśnie szczytem głupoty. 

 

Kontrik choć manipuluje swoje komentarze niczym dziesięcioletnie  dziecko , to jednak potrafi w epitetach do innych sam trafnie się określać. Własne komentarze zawsze okrasza jakąś jedynie sobie znaną intelektualną manierą, która ma być argumentem głównym jego propagandy. 

Tak na marginesie dodam, że wyśmiewanie w podtekście iż w Katyniu Żydzi mordowali Polaków tzn.że większą część mordujących naszych oficerów stanowili żydzi jest właśnie domeną strategii kontrnika. 

Vote up!
8
Vote down!
0

chris

#1562230

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

trafiło w czuły punkt, bo szury chcą pyskówek zamiast polityki dla dobra wspólnego?

to nawet nie znasz związków syjonistów z Polską? nazywasz mnie "szczytem głupoty", to się zrewanżuję stwierdzeniem faktu- jesteś trollem i skrajnym nieukiem, z najswojszą racją- zaś w istocie bełkotem bez meritum. jednego jedynego argumentu sie nie doczekałem, bo do tego trzeba wszak minimalnej wiedzy (nawet na własne tematy) a nie ciagłych wycieczek osobistych.

o, pardon- jest "argument"

wyśmiewanie w podtekście iż w Katyniu Żydzi mordowali Polaków tzn.że większą część mordujących naszych oficerów stanowili żydzi jest właśnie domeną strategii kontrnika

pomijając bzdury "wysmiewanie" (nie wyśmiewam, napisałem że jest to SPIER%OLENIE UMYSŁOWE) i "domenę strategii", może tak sprawdź pan któryś, czy rzeczywiście większość morderców katyńskich była żydami.

niech zgadnę, wyczytano w necie, na jakieś antysemickiej stronce nieuków, więc to musi byc prawda?

to nie ja wystepuję z takim twierdzeniem, więc nie ja musze je udowadniać- bardzo proszę SZURY, macie pole do popisu.

łącznie z udowadnianiem ich żydowstwa i tym, dlaczego ma być to istotne- istotniejsze niz przynależność do nkwd, obywatelstwo sowieckie z przynależnością klasową. Stalin był Gruzinem ale Gruzji po wsze czasy jakoś nie oskarżamy o stalinizm, co za niedopatrzenie, pierwszym dowódcą WCzK był Polak Dzierżynski, następnie Mieńżyński itp.

wiem, skąd sie biorą takie bajki lecz szkoda ujawniać, kto chce ten wie lub sie dowie.

PS wyobraźcie sobie, nieuki, że jakieś 700-900 ofiar całej zbrodni było Żydami (w lesie katyńskim 230/260- Katyń jest częścią większej zbrodni na podstawie jednej decyzji), utrudniało to goebbelsowską propagandę o żydo-bolszewickim spisku, co jednak najwyraźniej nie przeszkadza innym. 6-7% oficerów polskich zamordowanych przez NKWD było Żydami. Zabijano zaś nie za pochodzenie ani obywatelstwo, tylko z racji kategorii "wróg państwa sowieckiego", ''wróg klasowy", - sowieci nie kierowali sie "burżuazyjną" ideą narodu ani pochodzenia narodowego.

odpowiedzialność zbiorowa dla podsycania nienawiści to zła, chora rzecz. "podwójnie" fałszywa, nie tylko fałszuje sie historię ale i ukrywa sprawców za całą narodowością. i to "w imie prawdy". wariactwo. tak to obłąkańcy uzywają ofiar do swoich celów "politycznych" a w istocie plują na groby pomordowanych. pieknie sie wpisują w ciąg antypolskich fałszerstw.

Vote up!
0
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562309

Parchu kogo ty od szczurów wyzywasz? Gudłaju posłużyłem się jedynie twoimi słowami. 

Spierd%lony umysłowo ,to sam jesteś .I nie będę to argumentował,  bo w tym twoim gówn*e nie będę się babrał .

Nie nie trafiło. Nie jesteś jednak taki inteligentny jak przypuszczałem. Zwykły wykształcony,  ale jednak prach.

I to niczym gówn@ pływa na powierzchni i " mentalnie cuchnie". A czym cuchnie? To jest kloaka żydowskiej świadomości...

Powiedz mi Kontrik, czy to nie  ty wyszedłeś pewnego razu ze spotkania w klubie Ronina , gdzie miałeś być jednym z prelegentów " od strony Midrasza " , no i gdy rzeczywista  rozmowa miała się zacząć , to z uwagi na względy ważnych obowiązków w redakcji szybko opuściłeś klub. Choć wcześniej to sygnalizowaleś .Po prostu tytułem wstępu   tyle było pochwał i pieprzenia na tematy zastepcze, (skądinąd również ciekawe, wojna w Syrii i twoje dziennikarskie wycieczki w ten rejon Swiata) , że gdy przyszedł czas na temat żydostwa,  to żeś się wycofał. No i czy twój tatuś,  to też koszerny  dziennikarz ?

Bo właśnie ktoś taki pasuje mi do tej Twojej dotychczasowej pisaniny , którą czytam...

Kontrik, ty nie musisz wszem i wobec udowadniać Twojego żydostwa,  no nie na kanwie pomordowanych żydów. Oni bowiem w pierwszej linii byli POLAKAMI i swoim Żydostwem bardzo się nie chwalili.Ich wielkość była  niesporna , całkiem oczywista.I nie powinieneś używać ich do swojej manipulacji i pokrętnego  sposobu myślenia, bo to jest niesmaczne.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1562320

z.a.

czyli nic nie wiesz, nawet nie ujawnisz, gdzie takie bujdy usłyszałeś bądź wyczytałeś.

pytasz, kogo wyzywam a sam walisz "parchem" i "gudłajem".  żydów nawciskałeś gdzieś tyle, co zdań wypowiedzi.  żydy, żydy, żydy i swoje rojenia.  jakbyś nie zauważył, to nazwałeś mnie "szczytem głupoty", na co w zamian napisałem, żeś nieuk i troll.

to jak, masz dowodzik na jakąkolwiek napisaną przez siebie bzdurę? jak na razie dowiedzialem się, że wywęszysz żydka przez internet. to tacy, co książki czytają

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562326

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? 

Ja o nic nie pytam ja stwierdzam.Jeżeli w takim koszernym kontekście  ( jak powyżej to czynisz) przyrównujesz   również mnie do szczura, to w ripoście  wychodzi parch i gudłaj, całkiem oczywiste...

O szczycie glupoty sam pisałeś,  poczytaj swoje powyższe teksty... wykorzystałem jedynie twoje obelgi.

Panuj nad językiem, to nie będzie podobnej riposty.

Ja nie będę cię uczył oczywistych faktów np.o Katyniu, bo nie mam na to ochoty, materiałów jest dosyć. Temat Żydostwa w NKWD jest bardzo znany, jak również żydostwa jako takiego w ZSRR i PRL.

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

chris

#1562351

nie łapał mnie później za słówka...

Więc dwa razy przejęzyczyłem się pisząc szczur zamiast szur, co jednak również  jest obelgą ... to tak gwoli wyjaśnienia..

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1562361

Twoje wazeliniarstwo i wasalstwo wobec żydostwa w PiS-ie, aż nawet śmierdzi przez komputer.

Co szekle dobra waluta???

A co powiesz na to, że Duda mianował następnego PO-wca jako swego doradcę??? 

W rządzie i BBN, już tylko nie liczni z PiS-u zostali, a zastępują ich WSI-owi i przybłędy z UW i PO.

To są fakty!!!

A nie twoje wasalskie i wazeliniarskie hymny pochwalne dla żydo-komuny w PiS-ie.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1562232

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie mam nic wspólnego z PiS-em, zwyczajnie widze głupotę prymitywnych nagonek. ciekawe, komu one są na rękę. to nie ja tu raiłem PiS i zwalczałem krytyków, wgl to nie żaden mój temat. nie obchodzi mnie, kogo mianuje nasz prezydent, ma prawo do własnych decyzji tak jak Macierewicz miał prawo do Misiewicza.

a takie "fakty", tak jak wciskanie mi wazeliniarstwa i wasalstwa to możesz sobie. głęboko.

 

udowodnij, że w rządzie i BBN "już tylko nie liczni z PiS-u zostali, a zastępują ich WSI-owi i przybłędy z UW i PO"

potrafisz?

udowodnij moje "wasalskie i wazeliniarskie hymny pochwalne dla żydo-komuny w PiS-ie".

potrafisz?

 

czy tylko szczekasz?

żydokomuna w PiS-ie, który sam stręczyleś. WSI w rządzie i "przybłędy", spisek. pewnie jeszcze żydy roznoszą tyfus, o tym zapomniałeś. sam Kaczynski zaakceptował te "przybłędy" ale sie nie pogodzisz z tym, że PiS zdradził PiS i za mało pohukuje na żydów, byś miał radochę. może napiszesz do Prezesa, bo skąd ma biedny wiedzieć o Twoich marzeniach?

weź sie ogarnij.

Vote up!
0
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562310

Możesz cuda nie widy tu na NP wypisywać, w swoich komentarzach, ale prawdy już nie zamkniesz.

I nie chce mi się już z tobą gadać.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1562311

"Historia kołem się toczy". Tolerancja i miłość bliźniego  jeżeli są ślepe to przynoszą zawsze złe  konsekwencje. Dzisiejsza "V kolumna" rozrosła się i roztyła. W 39 roku byli w niej głównie Niemcy, teraz są w niej także obywatele żydowskiego pochodzenia, ukraińscy nacjonaliści, postkomuniści, euroentuzjaści, pozostałości po radzieckiej niewoli i zwykli współcześni szmalcownicy. Administracja, Rząd, sądownictwo aby służyły Polsce muszą opierać się tylko na Polakach deklarujących w praktyce swoją miłość do Ojczyzny. Przed każdymi wyborami powinno się dokładnie badać i podawać do publicznej wiadomości kto jest kim i komu lub czemu chce służyć. Można tolerować wszystkich obywateli w naszym kraju, jednak nie wszyscy mogą i powinni decydować o losach Polski .

 

Vote up!
9
Vote down!
0

RAK

#1562240

Narodowcy zgłaszają sprawę przemówienia do prokuratury? No nareszcie! Polski głos i działanie w polskiej sprawie. Hańba kłamcom! A instytucje Państwa Polskiego, powołane i opłacane w celu jego ochrony, nie tępią w zarodku takich igrzysk, jakie urządzili sobie żywi, na grobach i prochach 3 mln swoich pobratymców. (zamordowanych w hitlerowskich obozach koncentracyjnych,wybudowanych przez najeźdźcę w okupowanej Polsce)? Co to za nacja pokrętna i zdradziecka? Wyraźnie widać, że w Polsce wybudzili się masowo apologeci nacji, która usadowiła się przy władzy przed 70 laty i do dzisiaj przy niej pozostaje. Strach napisać, że te władzę realnie sprawuje. Pomagają im natrętnie i skutecznie, szkalując imię mojej Ojczyzny, agenci zagraniczni, umieszczeni w newralgicznych punktach świata, od bieguna południowego do północnego. Jak długo jeszcze Naród Polski będzie znosił te upokorzenia, w imię rzekomej "przyjaźni i współpracy"? Kogo z kim?

Vote up!
8
Vote down!
0

yenom

#1562248

Narodowcy " stoją " za Polską,  a " wykształciuchy " za PiS- em , który stroi się w patriotyczne piórka jedynie wówczas, gdy mu żydostwo na to pozwala...

A jak to funkcjonuje, to możemy dostrzec również tutaj, na tym portalu. Masa wykształciuchów zaciekle broni PiS-u i to  nawet czy też przede wszystkim kosztem RP.

Nie odróżniają niestety głośnego ujadania UBozycji , od rzeczywistej prawdy, która jest dla PiS-u całkowitą porażką. 

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1562418

Stalin i Beria zdecydowali się, aby egzekucja polskich oficerów została przeprowadzona przez Żydów. W tym czasie wielu fanatycznych Żydów służyło w Armii Czerwonej i NKWD. Niektórzy z polską przeszłością i antychrześcijańskimi poglądami zostali wybrani, jako ideologicznie przygotowani do wykonania mordu na przedstawicielach wiodących warstw we wschodniej Polsce.
Ta informacja została opublikowana 21 lipca 1971 r., a przekazał ją polski Żyd o nazwisku Abraham Vidro, zamieszkały na terenie Izraela w Tel-Avivie, podczas wywiadu, którego udzielił gazecie "Maariv". Podał nazwiska trzech żydowskich oficerów NKWD, którzy brali udział w likwidacji niewinnych Polaków. Abraham Vidro poinformował, że byli to sowieccy oficerowie: major Joszua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow i kapitan Samyun Tichonow.
Ta krwawa rzeź - to było jednak za dużo nawet dla tych antychrześcijańskich morderców z komunistycznej tajnej policji. Vidro spotkał tych trzech mężczyzn w obozie wypoczynkowym dla wyczerpanych nerwowo sowieckich oficerów. Ujawnił on, że major Sorokin zaufał mu, mówiąc: "Świat nie uwierzy w to, co widziałem". Niemniej zmusił Vidrę do złożenia przysięgi, że o przebiegu tego zdarzenia nie powie on nikomu przed upływem trzydziestu lat, aby nikt nie mścił się na nim lub na jego rodzinie. Vidro powiedział: "Żydowski major w sowieckiej tajnej policji NKWD i dwaj inni żydowscy oficerowie przyznali mi się, że po wybuchu drugiej wojny światowej zamordowali 12000 polskich oficerów w lasach Katynia".
Kapitan Susłow przekazał Abrahamowi Vidrze: "Chcę panu o moim życiu opowiedzieć. Tylko panu możemy opowiedzieć, ponieważ jest pan Żydem. Polaków zabijałem moimi rękami. Rozstrzeliwałem ich własnoręcznie". Przywódcy komunistycznej partii w Związku Sowieckim wiedzieli, ze tylko niektórzy głęboko nienawidzący Polaków będą zdolni takie obrzydlistwo wykonać. Ponieważ Żydzi od dłuższego czasu obwiniali Polaków, że są najbardziej antysemiccy ze wszystkich narodów, Rosjanie zdecydowali, że można im powierzyć wyniszczenie polskiej warstwy przywódczej.

"The Thunderbolt" (nr 156, grudzień 1972, s. 5):
Izrael ukrywa prawdę
W ostatnim wydaniu "The Thunderbolt" (nr 155) opublikowaliśmy w szczegółach historię o polskim Żydzie Abrahamie Vidrze, który wyjechał do Izraela. Podał on, że w czasie drugiej wojny światowej pracował dla rosyjskiego rządu. W tym czasie spotkał trzech żydowskich oficerów z NKWD. Jednym z nich był major Joszua Sorokin, który poinformował Vidrę, że brał osobiście udział w likwidacji 15 600 Polaków w Katyniu. Ci Polacy byli intelektualną elitą tej części Polski, która zajęta została przez Rosjan w 1939 r. Stalin chciał tę wiodącą warstwę polskiego narodu zlikwidować, żeby zapobiec powstaniu oporu w przyszłym państwie komunistycznym.
Natychmiast jak Abraham Vidro opowiedział tę historię, hrabia Stefan Zamojski - członek polskiego rządu emigracyjnego w Londynie, poleciał do Izraela, żeby sprawdzić jej wiarygodność. Po usłyszeniu szczegółów od Vidry uznał tę historię za prawdziwą. "The Thunderbolt" była gazetą, która opublikowała powody, dla których Stalin wybrał Żydów do wymordowania tysięcy Polaków. Stalin zadecydował, że tylko jedna rasa narodowa, która nienawidzi Polaków - może to wykonać. Historyczna nienawiść powstała między Żydami i Polakami przewyższa tę, która powstała między Niemcami i Żydami.

Dziennik Izraela „Maariv" ogłosił światu imiona Sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie Katyńskim. Polski Żyd, Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Aviv. 21 lipca 1971 r. poprosił Pismo o wywiad bo chciałby, zanim umrze wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami oficerami NKWD w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.
Byli to. Sowiecki mjr. Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susław zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat, po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić wcześniej. Mrj. Sorokin, ufając Vidro powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem". Vidro mówił dziennikowi Maariv:
„Zydowski mjr.w Sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch drugich oficerów bezpieczeństwa przyznali się mi jak okrutnie mordowali tysiące Polskich oficerów w lesie Katyńskim. Susłow mówił do Vidro: „ Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas... Mordowałem polaczków własnymi rękami! l do nich sam strzelałem ". Część tych opowieści jest reprodukowana na tej samej stronie wraz ze zdjęciem Vidro. Jest również interesujące, że w Katyniu było również mordowanych trochę Żydów. NKWD była ostrożna selektywnie wybierała kogo „aresztować", z pośród 15 tysięcy ofiar. Dziś wiadomo, że 80% Polskich Żydów popierało Żydowski Bund, który stał się komunistyczną partią Polski. 20% tych, którzy nie popierali Bundu byli traktowani jak reszta Polaków. Polityką Stalina było: „śmierć wszystkim, którzy mogliby sprzeciwiać się komunizmowi".

Polacy mieli powody a nawet obowiazek nie dowierzac tej informacji pochodzacej od ludobójców zarówno Zydów jak i Polaków, czyli od hitlerowców. Po dziesiecioleciach milczenia, potwierdzil te informacje Zyd Abraham Vidro. W czasopismie „Bild" z 22 lipca 1971 roku, ukazal sie wywiad z Vidro. Przekazal on opowiesc majora Suslowa, Zyda, który przyznal sie, ze osobiscie rozstrzeliwal wraz z innymi Zydami, , m.in. kpt. Tichonowem, tysiace polskich oficerów w Katyniu. Vidro podal nazwiska:kpt. Aleksander Susiow, major Joshua Sorokin, kpt. Samyun Tichonow. Sorokin zaufal Vidrze, kiedy przebywali w obozie w Talizie (Ural) i powiedzial: „Swiat nie uwierzy w to, co widzialem". Zmusil Vidro do zlozenia przysiegi, ze bedzie milczal przez 30 lat. Nastepnie rozpoczal: Chce panu opowiedziec o moim zyciu. Tylko panu moge to powiedziec, bo jest pan Zydem. Polaków zabijalem moimi rekami. Rozstrzeliwalem ich wlasnorecznie.
Czasopismo „The Thunderbolt" z listopada 1972 pisalo, ze Stalin zlecil nadzór i wykonanie tej masowej rzezi Polaków wylacznie Zydom, wiedzial bowiem, ze jego pobratymcy palaja nienawiscia do Polaków.
Miesiac pózniej ten sam „The Thunderbolt" (grudzien 1972) opublikowal dalsze szczególy zydowskiej zbrodni w Katyniu. Podal, ze major Joshua Sorokin przyznal sie do udzialu w mordzie na 15 600 Polakach, i kiedy Vidro przeslal swój a makabryczna relacje do izraelskiego „Maariv", brytyjski deputowany Geoffrey Stewart-Smith wezwal premier Golde Meir, aby nie wstrzymywala druku tego materialu. Bez rezultatu. Deputowany motywowal swój postulat tym, ze rzez w Katyniu byla najwieksza zbrodnia militarna najnowszej historii, jaka kiedykolwiek zostala dokonana na jencach wojennych innego narodu!

 Rzeczpospolita   21.04.01 Nr 94 ALEKSANDER KLUGMAN Z TEL AWIWU
 "Rzeź w Katyniu była największą zbrodnią militarną najnowszej historii, jaka kiedykolwiek została dokonana na jeńcach wojennych innego narodu. Wymordowano ponad 20 tysięcy przedstawicieli polskiej inteligencji. Za te zbrodnie odpowiada naród żydowski. Rozkaz wydało dwu [tak w oryginale!] Żydów: Stalin i Beria.
O tym, że Stalin był (gruzińskim) Żydem pisał już 30 marca 1950 David Wieseman w piśmie "The Bnai-Brith Message" - jest to więc źródło superwiarygodne i hyperkoszerne. Żydowskość Ławrentija Berii jest ogólnie znana i nie ma co się nad nią zatrzymywać. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli Żydzi: Raichman (lub Reichman), Mierkułow i Urbanowicz. Urbanowicz był ojcem późniejszego peerelowskiego generała!!! Masowym osobistym rozstrzeliwaniem polskich oficerów w Katyniu trudnili się Żydzi. Po raz pierwszy poinformowali o tym Niemcy w broszurze-reportażu z ekshumacji części ofiar przez międzynarodową komisję: "Kierownikami masowych egzekucji byli czterej członkowie mińskiego komisariatu GPU: (...) Lew Rybak, Chaim Finberg i Abraham Borisowicz". Polacy oczywiście nie dowierzali tej informacji, gdyż pochodziła od niemieckich ludobójców. Ale po prawie 40 latach potwierdził ją inny Żyd, Abraham Vidro. W czasopiśmie "Bild" (22.07.1971) ukazał się z nim wywiad. Vidro przekazał opowieść Żyda, majora Susłowa, który osobiście rozstrzeliwał (wraz z innymi Żydami - majorem Joshuą Sorokinem, kapitanem Samyunem Tichonowem) tysiące polskich oficerów w Katyniu".

Vote up!
3
Vote down!
0
#1562521

roszczeń finansowych wobec Żydów - wobec Izraela!

Skoro prawda o żydowskiej narodowości zleceniodawców stalinowskich i morderców katyńskich jest od wielu lat znana, nawet medialnie, to dlaczego polski Rząd i polski Prezydent nie występują wobec Żydów izraelskich, także wobec światowego związku Żydów, z roszczeniami finansowymi na kilkaset miliardów PLN.

Żydzi wymordowali znaczną część naszej przedwojennej inteligencji w Katyniu, a później jako oprawcy stalinowscy w UBecji i nie ponieśli żadnych konsekwencji? Żadnych, a nawet starają się zamazać tą prawdę, zakłamać ją, opluwając swoje ofiary!

Rozumiem, że ich nienawiść do Polaków bierze się stąd, że najbardziej nienawidzi się tego, kogo się skrzywdziło! Żydzi w zamian za wieloletnią gościnę zapłacili Polakom mordowaniem, szykanowaniem, znęcaniem się i torturami, dlatego teraz starają się oczyścić z tych haniebnych grzechów pomawiając nas i występując z nienależnymi roszczeniami - dodatkowo chcą nas okraść!

Hańba mordercom, kłamcom i niewdzięcznym pazernym złodziejom, którzy nie dość, że spowodowali i podtrzymywali wojnę finansując Hitlera i niemieckich nazistów, później finansując obydwie walczące strony nazistów i aliantów, przyczynili się do wyniszczenia Polski i wymordowania milionów Polaków, a teraz haniebnie oskarżają nas o swoje winy!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1562541