Polska: między Żydami, a Trumpem...

Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Masz babo placek, wot Żydzi “zasadzku zdiełali”. Uruchomili swoje wpływy w Ameryce, aby tak dokopać Polakom, aż nam wypadnie $300 mld. Napuścili na polskich “chłopów do bicia” aż 88 ze 100 amerykańskich senatorów, którzy w liście do sekretarza Pompeo, proszą o nacisk na Polskę, w sprawie żydowskich majątków bez spadkowych. Więc jednak redaktor Marcin Makowski miał rację, kiedy kilka tygodni temu wskazał na krążący taki list wśród amerykańskich senatorów o antypolskim ostrzu. Wtedy polscy oficjele chcieli go zadziobać i zaśpiewali coś o nieoddaniu guzików, a tuby prasowe zagdakały, że to “fake news”. A wszyscy zgodnie ogłosili linię programową: cicho sza!  I dumnie odetchnęli po sprawnie zażegnanym kryzysie. Okazuje się, że to jednak nie były "rosyjskie onuce", one pachną czymś innym. Czy Polacy i polski rząd odzyskają wzrok i ujrzą wreszcie rzeczywistość? Dla tych naiwnych Polaków uważających, że "uroszczenia" żydowskie da się przemilczeć, bądź przeskoczyć, mam do sprzedania nowoczesny lotniskowiec zacumowany na Zalewie Sulejowskim.  Jeśli ktoś kupił wersję o przyjaźni polsko-żydowskiej to może i skusi się i na lotniskowiec (no może w wersji wakacyjnej taniej powiedzmy: letniskowiec) …     ]]>https://storage.googleapis.com/conservativereview/2019/07/06851ec6-donal...]]>                             Okazuje się, że tego muru uroszczeń to nawet nasz wielki przyjaciel Trump nie przeskoczy. Czyżby wiązało się to z kłopotami zaprzyjaźnionego wnuczka polskiej ziemi Netanyahu w nadchodzących w przyszłym miesiącu wyborach? Antypolonizm może nawet i wyssany (z brudnego palca) może zjednoczyć  wystarczającą ilość izraelskich wyborców potrzebnych do zwycięstwa. A, że zaprzyjaźniony PiS może mieć z tego powodu jakieś kłopoty ze swoimi patriotycznymi wyborcami w swoich wyborach, to już sprawy drugorzędne. Widocznie Żydom dzisiejsza Polska pachnie łatwymi pieniędzmi i od takiej ofiary trudno przecież odejść.  Zresztą, jak ujawnił redaktor Michalkiewicz kuchnia już jest rozgrzana, ale potrawa urojeniowa już od jakiegoś czasu piecze się na wolnym ogniu przyjaźni...

Patriotycznie nastawiona Polonia (głównie amerykańska) z uporem godnym lepszej sprawy ubierana przez koła filosemickie (które teraz powoli same “łapią nieciekawy zapach” ) w Polsce w rosyjskie onuce może tylko powiedzieć: a nie mówiliśmy? Polonia chce pomóc, apeluje do rządu, ale słychać jedynie echo. Jako diaspora chcemy tylko naśladować Żydów, przecież to nic zdrożnego, kochać swój Kraj. Polonia lepiej zna rozkład sił w amerykańskich układach niż niejeden wczoraj wypożyczony i suto opłacany najemnik Jonny, a co więcej ma szczerze na uwadze właśnie najlepszy interes Polski.  Cóż, wpływowi cieśle w Polsce tak przywiązali się do potraw serwowanych przy okrągłym stole, że konkluzja szumnych reform jakoś nie może naruszyć maksymy dynamicznych zmian prowadzących do “żeby było tak jak było”, czy “im więcej się zmienia, tym bardziej pozostaje takie same”. Politycy są przyjaźnie spętani, dobrze się mają stare układy, sądy i przesądy…

Nie chcę powtarzać argumentów, których używałam rok temu przy okazji przegranej kampanii o poprawkę w ustawie IPN. Problem w tym, że Żydzi uważają siebie za tak naprawdę jedyne ofiary II wojny światowej i wszyscy są winni im wszystko po wsze czasy. Polskie straty, cierpienia odrzucają na bok jak coś co nawet nie zasługuje na uwagę. Zadziwiająca jest też ta ich stara odtrącona miłość do Niemiec, wystarczy zapoznać się z ich pogladami sprzed II wojny światowej. W oczy rzuca się też brak rzetelnej wiedzy historycznej, co prowadzi do pisania tekstów i komentarzy mieszających fakty z zasłyszaną fikcją (hagada). Często myślą, że Chmielnicki, który mocno im zaszedł za skórę, był Polakiem, a nie walczył z Rzeczpospolitą. Uważają, że wszyscy Żydzi pochodzili z terenów dzisiejszej Polski, a przecież najwięcej było ich na terenach dzisiejszej Białorusi, Ukrainy i Litwy, ale od Polski chcą “uroszczeń” w dodatku za pozostawione mienie bezspadkowe. Oczywiście nic nie mówiąc, że już zainkasowali odszkodowania od rzeczywistego sprawcy ich nieszczęść, od Niemców. W dodatku PRL w 1960 roku pozawierał rekompensujące umowy z rozmaitymi państwami w których wylądowali. Ale dasz takiemu palca, to chciałby ci wyrwać całą rękę…

Polski rząd będzie miał teraz problem. Premier i inni zarzekali się, że Polska będąca pierwsza ofiarą niemieckiego nazizmu nie będzie nikomu nic płacić i nikomu nie jest nic winna. Niech płacą (już zapłacili) Niemcy.  Cóż jednak mówią Żydzi? Oni jednoznacznie mówią o dobrach pożydowskich znacjonalizowanych przez założone przez Stalina państwo polskie. Poza tym jak pisze znakomity polski komentator w mediach żydowskich Mark Mazur taka była polityka bolszewi nacjonalizującej majątki obywateli polskich Żydów, czy Polaków. Trzeba dodać, że za taką politykę (plus aparat antypolskiej przemocy) w PRL-u odpowiedzialni byli nie kto inny tylko żydowscy bolszewicy Hilary Minc, Jakub Berman, Różański, Światło i inni…

Trudno zgadnąć co z tak przesmażonym kotletem zrobi otoczony wianuszkiem syjonistów Trump. Przecież nawet ustawa znana pod nazwą JUST 447 nie trzyma się kupy w sensie prawnym (mienie bezspadkowe przechodzi zawsze na rzecz danego państwa). To może mu też zaszkodzić w wyborach, świadomi Polacy na niego nie zagłosują i będą głośno protestować ewentualne szkodnictwo i zdradę. Poza tym Ameryka nie wypłaciła i unika tematu podnoszonych roszczeń swoich czarnoskórych obywateli za niewolnictwo, a co z oszukanymi (traktaty) Indianami? Izrael też powinien siedzieć cicho, albo wypłacić terroryzowanym Palestyńczykom odszkodowania z wygnanych ziem i domów, do których mają często jeszcze klucze i prawa własności. 

Czy oni wszystkich mają za przysłowiowych głupków? Dokąd ich to zaprowadzi i jak długo może to być tolerowane? Zachłanność, pycha przeważnie same zorganizują sobie przeciwników na zasadzie prawa akcji i reakcji. Kto wtedy im pomoże, kto wtedy im współczuje? Czy utrzymają swoje wpływy wśród amerykańskich syjonistycznych chrześcijan, których owinęli sobie dookoła małego palca? Kim tak naprawdę jest Trump? Czy w dobre stosunki z Ameryką zamontowana jest niebezpieczna pułapka?

Miałem pisać o sytuacji przedwyborczej Trumpa, o lewackich Córach Apokalipsy, o tarciach i bólach porodowych Partii Demokratycznej przy wyłanianiu kandydata na prezydenta, a tu masz, znowu ci Żydzi! 

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                              Kalifornia, 2019/08/06

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

... więc może zacytować (póki jeszcze nie zbanują za to )

Łk 12,18 "I rzekł: Tak zrobię: zburzę moje spichlerze, a pobuduję większe i tam zgromadzę całe zboże i moje dobra. 19 I powiem sobie: Masz wielkie zasoby dóbr, na długie lata złożone; odpoczywaj, jedz, pij i używaj! 20 Lecz Bóg rzekł do niego: "Głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to, coś przygotował?" 21 Tak dzieje się z każdym, kto skarby gromadzi dla siebie, a nie jest bogaty przed Bogiem "

To może tak a'propos bandyckiego rabunku ,który zdaje się, szykuje nowojorskie "Holocaust Industry Ltd." .

Bo przy poziomie rozbestwienia tej "bandyterki" ,to trzeba ,na poważnie brać pod uwagę ,że skoczą sobie do gardeł przy podziale łupu i ze wszystkiego mogą  zostać im tylko przysłowiowe nici .

PS.

To rzeczywiście są tak absurdalne "konstrukcje prawne" ,nieznane dotychczasowej cywilizacji ,że  praktyczna próba realizacji tej ustawy chyba będzie wręcz komiczna . Kto jest "ofiarą Holocaustu" ? Tak próbując odgadnąć intencje amerykańskiego ustawodawcy ,to Żydzi zamordowani w niemieckich fabrykach śmierci. (może za prof. Engelking-Boni te "metafizyczne" przypadki ,w przeciwieństwie do przypadków utermenschów  (to z  niemieckiego ,czy idisz ? )) . Co otwiera "puszkę Pandory" problemów .   Może trzeba się dopytywać ,czy chodzi o mienie semickie - kryterium rasowe (reinvent the wheel ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawy_norymberskie ? ) . Wtedy wchodzą w grę np. semici wyznania islamskiego ,a odpadają np. Chazarzy ?  Czy religijne . Wtedy ,to może należałoby każdy przypadek rozważać indywidualnie i jakiekolwiek zaspokajanie roszczeń uzależniać ,od przedstawienia oryginału świadectwa obrzezania ,kogoś po kim nie da się odnaleść żadnych spadkobierców  . Poza tym  dlaczego akurat w Nowym Jorku urzęduje ? "papież judaizmu" ,czy organizacje mające mandat do występowania w imieniu całej diaspory  ?

"Dura lex sed lex"  Wszystko musi być precyzyjnie zdefiniowane i doprecyzowane szczególnie gdy prowadzi do przewłaszczeń własnościowych .

Bo jeśli odrzucić rasowe,religijne dyskryminacje i wypłacać pienądze organizacjom jakoś powiązanym z ofiarami np. Auschwitz ,to ONR powinien być beneficjentem ? (  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Mosdorf )

A chichotem historii byłoby gdyby krewni Mosdorfa mieliby zrzucać się na jakieś "bakszysze" dla potomków tych co podjeli decyzję o odesłanu  https://en.wikipedia.org/wiki/MS_St._Louis do Niemiec . A taki będzie najprawdopodobniej, w dużym stopniu faktyczny efekt tego "JUST NOW" .

Więc ,gdyby "światowa opinia publiczna" nie była ogłupiona i "spacyfikowana" propagandą ośrodków masowego dezinformowania ,to tylko należałoby kibicować ,żeby ci co chcą się na tym sparzyć ,dostali taką nauczkę i wiecej tego nie próbowali . Tylko niestety na to nie wygląda .

PS2.

No ale z polskiego punktu widzenia to jednak USA jest jakimś gwarantem ładu światowego i z  kolejnej wojenki secesyjnej ,to raczej nie należałoby się cieszyć .Tylko jak ten "ład" coraz jaskrawiej wydaje się bandyckimi uroszczeniami , to ... Tak pod rozwagę handlowcom co sprzedają Polsce broń za 100% czy 150% "wartości rynkowej" .Bo chyba Polska chce się ,mimo wszystko ,  z tych niekorzystnych umów wywiązać i wcale samolikwidacja podmiotu sprzedającego nie wydaje się tym na co należałoby liczyć ... Poza tym to pojawia się "going concern" ,czy większą "kontrolę" będzie miała Turcja nad systemami S-400 , czy Polska nad Patriotami . Czy nie zdezerterują w chwili próby przez jakieś tam "back doors"  na "trojan horses"  ... i tyle ich widzieli ... . To tak w ramach "rachunków ciągnionych" ,okiem laika na "jakość ładu" . Bo gdy w senacie znajdzie się 88 niesprawiedliwych ... to wszystkiego należy się spodziewać  . :-)

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1599005

Donald Trump jest człowiekiem Rothschildów, przez kilka dekad wspierali jego działalność i przygotowali mu grunt do objęcia prezydentury. Po raz kolejny Rothschildowie użyli taktyki polegającej na finansowanie obydwóch stron konfliktu, aby czerpać maksymalne korzyści, i upewnić się, że zachowają ostateczny wpływ na politykę USA.

Historia D.Trumpa i jego związków z Rothschildami:

https://www.bloomberg.com/news/articles/1992-03-22/the-donalds-trump-card

 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1599019

- to oni prawdopodobnie doprowadzali do jego bankructw.

Jeśli są wstawiane linki tematów zagranicznych w innych językach to nic nie stoi na przeszkodzie aby osoba to robiąca przetłumaczyła stronę - tu tłumaczenie (patrz datę publikacji materiału na oryginalnej stronie)

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.bloomberg.com%2Fnews%2Farticles%2F1992-03-22%2Fthe-donalds-trump-card

Clintony, Bushe powiązani z żydo-bolszewikami atakują go dziś i chcieli poddać go usynięciu ze stanowiska. Na szczęście nie udało się to czerwonym świniom.

Rothschild-y klan żydowski wręcz bluzgają Prezydentowi USA D.Trumpowi za co ja kazał bym tych s...synów zastrzelić gdybym był Prezydentem USA.

http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/rothschild-wulgarnie-do-trumpa-przestan-pier

Taka jest prawda o relacjach D.Trumpa z Żydami. Naszym najwyższym obowiązkiem (Polonii Amerkańskiej) jest wpierać D.Trumpa aby został ponownie wybrany na Prezydenta USA.

D.Trump to zatwardziały bizmesmen który kilka razy odradzał się z popiołów jak Polska ze zgliszcz i dlatego tak bardzo pokochał nasz kraj :)

Jak zauważyłem Stany Zjednoczone Ameryki Północnej zostały ubezwłasnowolnione przez Izrael po zabójstwie Prezydenta J.F.Kennedyego - czyżby wydarzenia w Smloleńsku z 10-04-2010 roku były powtórką i zastosowaniem identycznego scenariusza w stosunku do Polski ?

Vote up!
9
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1599026

Może ma Pan rację, a może nie, aby to rozstrzygnąć trzeba byłoby mieć wgląd za kulisy, a tego wglądu nikt z nas nie ma.
Natomiast patrząc z zewnątrz to mam bardzo silne wrażenie, że Trump jest jednym z najbardziej uzależnionych od Żydów prezydentów i w tym położeniu przypomina nasz PiS.
To, że Żydzi go czasem kopią nie znaczy absolutnie nic.

Niemcy swoim sługusom dają ordery i nagrody, a Żydzi "swoim gojom" kopniaki i wdeptywanie w ziemię. To wynika z drastycznej różnicy mentalności i całkiem innych podstaw cywilizacyjnych. U nas przecież też to doskonale widać na PiSie jak jest poniżany.
Albowiem Żyd normalnie rozumie tylko siłę - im bardziej kto jest im posłuszny i słaby tym więcej kopów zaliczy. Proste.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1599100

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To głupie gadanie, typu że Żydzi są zawsze po dwóch/ wszelkich stronach a to ma byc dowód spisku, tak jakby inni nie mogli tak postępować albo musieli byc koniecznie po przeciwnej stronie. Tam, gdzie polityka, tam proste pozyskiwanie elektoratu i nienarażanie się bez potrzeby. Stąd tyle gładkich słówek i lawirowanie. Ani wpływ Żydów nie jest przemożny ani nie jest to najważniejsza rzecz. System jest tak skonstruowany, że polityka USA, czy prowojenna czy izolacjonistyczna, niezależnie od wolt prezydenckich, niewiele się zmienia, bo nie zmieniają sie warunki zewnętrzne i cele polityki, co najwyżej narzędzia. Równie dobrze w miejsce Żydów można podstawić Polaków i też się okaże, że są zawsze po dwóch stronach, jakie to spiski przeprowadzają i że ich cele polityczne nie są wcale tak szerokim wachlarzem.

Trump olał już wcześniej poprzedni list senatorów a USA parę razy sie wypinały na Izrael, bezsensowne jest przykladać nadmierną miarę do różnych nielegalnych roszczeń, których nawet nie przedstawiono rządowi a Polska też ma swoje atuty.

Vote up!
1
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599109

USA i Izrael sprytnie rozgrywają Polską!

W pierwszej kolejności:

- wsparli środowiska LGBT, które być może nawet nie były/są świadome w jakiej akcji biorą udział. Wsparli LGBT w wyjściu na ulice i sprowokowali siły konserwatywne do reakcji.

W drugiej kolejności:

- z dnia na dzień nasila się szkalowanie SIŁ NARODOWYCH, które jako jedyne w Polsce przeciwstawiają się bezpodstawnym  roszczeniom żydowskim.

W III Etapie:

- postępuje blokada niezależnych telewizji takich jak wRealu24.

PLAN się powiódł:

- zakneblowano niepokornych;

- zdyskredytowano Siły Narodowe;

- wypromowano w Świat informacje: POLSKA to kraj faszystowski co będzie ważnym elementem jak roszczenia trafią do Trybunałów Międzynarodowych!

W naszej obronie stanął Edward Reid - amerykański historyk polskiego pochodzenia...

https://nczas.com/2019/08/04/ten-film-zostal-zakazany-przez-youtube-amerykanski-historyk-mowi-prawde-o-ustawie-447-to-zdrada-kolejna-proba-zniszczenia-polski-video/

PS

„Jest bardzo pilna potrzeba aby uswiadomic polskiemu spoleczenstwu, zwlaszcza mlodemu pokoleniu, oszukanstwa praktykowanego na wielka skale w tysiacach artykulów publicystycznych, ksiazek oraz filmów zarówno amerykanskich jak i polskich, gdzie przedstawia sie Zydów jako osoby wylacznie szlachetne i tragiczne. Natomiast Polaków przedstawia sie jako ich nieprzejednanych wrogów, nikczemnych zawistników, którzy za okazane im dobro (ciekawe jakie?) odplacaja sie zoologiczna wprost nienawiscia.

Nierzadko przedstawia sie tez Polaków („Malowany ptak”) jako zwyrodnialych zbrodniarzy, gorszych nawet od niemieckich oprawców. Poza tym Polacy to wobec Zydów holota, biedota, nedza, która potrafi tylko reagowac nienawiscia, zamiast zdobyc sie na szacunek dla lepszych od siebie, bardziej wyksztalconych, inteligentniejszych.

Niedawno nawet „Gazeta Wyborcza” wystapila z teza („dowody” zaczerpnieto ze zbiorów Zydowskiego Instytutu Historycznego), jakoby powstancy warszawscy mordowali w celach rabunkowych Zydów, którzy zdolali przetrwac okupacje. Odzew w prasie, na te jawne kalumnie, byl zdumiewajaco niesmialy. Czemu dziwic sie nie mozna, gdyz niemal wszystkie polskojezyczne mass-media znajdujace sie pod przemoznym wplywem Zydów.

Podobnie, a wlasciwie identyczne tendencje reprezentuje ponad wszelki rozsadek naglasniany film „Lista Schindlera”, który krecono w Polsce, przy wspóludziale polskich (tanich) aktorów, a który ma wyrazna antypolska wymowe. Mimo to przez niby polska krytyke filmowa zostal okrzyczany arcydzielem, jeszcze zanim go ktokolwiek obejrzal.

Taki stosunek do Polaków jest wynikiem jednolitego frontu zydowskiego przeciwko Polakom i Polsce, który zostal ustalony przez Zydów w Stanach Zjednoczonych i jest narzucany calemu swiatu, w tym równiez i naszemu spoleczenstwu. Polacy to pokornie i niemal bezkrytycznie przyjmuja, ledwie tu i ówdzie pojawiaja sie jakies anemiczne slowa sprzeciwu i wolanie o sprawiedliwa ocene i prawde. Ten slaby glos protestu jest dla opinii urabianej przez Zydów jeszcze jednym argumentem na to, ze sami Polacy tak uwazaja, skoro nie protestuja. Jest to hucpiarskie klamstwo. Wiecej – jest to plucie w twarz zakneblowanemu narodowi, gdyz, jak wspominalem, wszystkie wielkie mass-media w Polsce, gazety, telewizja, rozglosnie radiowe, zostaly wypuszczone w pacht, lub po prostu sprzedane obcemu, najczesciej zydowskiemu kapitalowi.

Co ciekawe: krytyka polska (czy rzeczywiscie polska?) juz dawno oglosila temat wojenny za zuzyty. Tymczasem temat ten w odniesieniu do Zydów jest w coraz wiekszym rozkwicie. Pojawia sie coraz wiecej dziel literackich i filmowych na ten temat. Pisarze i rezyserzy innych narodowosci, w tym takze i Polscy, zapominajac o historii wlasnego narodu, w sposób sluzalczy podejmuja go zgodnie z narzuconymi schematami: tragiczni, piekni i szlachetni, oczywiscie, niczemu nie winni Zydzi i podli, chciwi polscy antysemici. Przy czym Niemcy, wlasciwi autorzy i wykonawcy zbrodni holocaustu, nikna gdzies w rozmywajacym sie tle, zastepuje sie ich enigmatycznymi „nazistami”, SS-manami, „hitlerowcami”, którzy nierzadko – jak u Spielberga w „Liscie Schindlera” mówia po polsku. Celowe, lajdackie niedopatrzenie.

Wymaga korekty samo pojecie antysemityzmu (…)” - polecam cały tekst, warto przeczytać bo przybliża istotne sprawy, do których nawet w Internecie niełatwo dotrzeć.

Pisownia oryginalna – zachowana.

https://niezaleznemediapodlasia.pl/jedwabne-geszefty/zydzi-przestancie-klamac/

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

casium

#1599070

- dwa wrogie sobie obozy - czyli przeciwko obywatelom własnego kraju i patriotom przelewającym krew za swoją Ojczyznę występują żydo-bolszewickie pasożyty szczując ogłupiałą część narodu i zdrajców przeciwko własnemu krajowi.

Dołączają do nich i inne siły tak jak u nas ruscy i niemieccy żydo-faszyści którzy celowo osłabiają taki kraj aby pasożytować na słabym organiźmie. Na silnym się nie da bo może przywalić w ryj.
To tak w wielkim skrócie.

Przypomnę tu jedną niezaprzeczalną prawdę:

- wyznaczono milion dolarów nagrody dla Żyda który uratował choć jednego Polaka w wojnę albo nawet tylko słyszał o takim przypadku. Jak do tej pory nikt się nie zgłosił po nagrodę.

To ich najbardziej boli bo nie mają nic na swoją obronę dlatego te podstępne tchórze tak atakują - pośrednio chodzi im też o to aby odwrócić uwagę od swojej podłości.

Tak i Jezusa wydali na śmierć czyli go zabili w obawie o utratę władzy i zysków a potem go opluli i zwyzywali.
Czy można być większą kanalią i zrobić coś bardziej podłego ?

To dlatego z holokaustu zrobili sobie tarczę aby chronić sie przed prawdą o swojej przebiegłości i podłości. Dziś znowu szczują ludzi przeciwko sobie i zbiorą tego "plony" jak było zawsze w historii.

Pan Bóg już nie da im szansy na poprawę - zaprzepaścili wszystkie.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1599084

Świetnie napisane to, o czym myśli wielu Polaków. Sam nosiłem się z zamiarem napisania podobnego tekstu, uprzedziłeś mnie. Może w najbliższych dniach dodam jeszcze kilka zdań od siebie w tym temacie, bo jak widać jeszcze nie wszyscy ci, którzy nazywali nas ruskimi onucami i głupkami obudzili się. Jak naiwnym trzeba być (delikatnie mówiąc) by mówić, że nic nam nie grozi ponieważ chroni nas polskie prawo i zapewnienia rządzących, że nie oddamy ani złotówki. Tu nie o złotówkę chodzi, ale o całą Polskę.

Pozdrawiam. 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599130

Świetnie napisane to, o czym myśli wielu Polaków. Sam nosiłem się z zamiarem napisania podobnego tekstu, uprzedziłeś mnie. Może w najbliższych dniach dodam jeszcze kilka zdań od siebie w tym temacie, bo jak widać jeszcze nie wszyscy ci, którzy nazywali nas ruskimi onucami i głupkami obudzili się. Jak naiwnym trzeba być (delikatnie mówiąc) by mówić, że nic nam nie grozi ponieważ chroni nas polskie prawo i zapewnienia rządzących, że nie oddamy ani złotówki. Tu nie o złotówkę chodzi, ale o całą Polskę.

Pozdrawiam. 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599131

Naród polski i Królestwo było 800 lat wcześniej niż powstały Stany Zjednoczone.

Rozumiecie już jak zasrańców traktować? Z góry!

Vote up!
3
Vote down!
-1

panMarek

#1599264

mógłby go napisać, ale co z tego?

Zwasalizowana władza, usłużnie, na kolanach, liżąc się szydo-hamerykanom już te roszczenia realizuje, dbając jedynie o zapewnienie władzy sobie i majątku własnym rodzinom, ustawiając nas Polaków, nasze rodziny, dzieci i wnuki w roli niewolników szydowskich i przerywając nam tylko monotonię naszego nikłego sprzeciwu i narzekania seksaferkami w stylu marszałkowsko-pedofilskim, aby ubarwić politykę w Polsce iście hamerykańską zgniliizną i zepsuciem - brawo nikt się po was tego nie spodziewał pisiarstwo - zaskoczyliście wszystkich skalą waszej nikczemności i zaprzaństwa!!!

Po prostu "kopara do ziemi opada"!!!

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1599532