Putin miał ryknąć, ale skończyło się na kichnięciu...

Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

Nie ustają komentarze odnośnie wielkiego spędu w Yad Vashem, Rosyjskiej Autonomicznej Republice Izraelskiej, gdzie już prawie 30% “tubylców” posługuje się językiem rosyjskim i jak grzyby po deszczu wyrastają pomniki wdzięczności Armii Czerwonej zanim tam dotarła (widocznie Rosja to stan umysłu). Cóż, co kraj to obyczaj, zmęczony Putin, po wysmarowaniu się olejkiem antyrakietowym, może śmiało zrelaksować się wśród swoich na plaży w Hajfie.      ]]>https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSD0UquNyqzMw76__n-...]]>                                                                                                 Wydaje się, że Putin przemawiając w Yad Vashem ostro i rewizjonistycznie zaatakował Stalina ubolewając, że współpracownicy Hitlera (ewidentnie Pakt Hitler Stalin) byli często gorsi od Niemców. Dobrze, że wziął się mołodiec za historię może wreszcie doczyta się PRAWDY! Pojawiają się też niewygodne pytania w stosunku do naszych starszych braci z prezydenckiego banku krwiodawstwa. Jeśli w armiach Hitlera (w tym we wrześniu 1939 r.) walczyło ok. 150,000 niemieckich Żydów, to kto powinien zapłacić rodzinom ofiar za ich niewątpliwie zbrodnicze czyny?

Spójrzmy jednak na US, gdzie Trump walczy o swoje polityczne życie bezpardonowo atakowany przez totalną opozycję dążącą przy pomocy impeachmentu i  rozmaitych sztuczek, aby przynajmniej odstrzelić go z listy kandydatów do prezydentury, na deskach okrągło rocznicowego teatru moralne dziady wystawiają kolejny akt swojej sprawnie reżyserowanej tragedii. Oczywiście to nobliwe spotkanie wielkiej piątki (Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, USA) w cieniu dymów zbrodni holocaustu bez dania nawet prawa głosu Polsce, która była przecież pierwszą ofiarą II wojny światowej może przypominać kryzys czechosłowacki z 1938 r. 

Wiadomo, że w kiepskiej kondycji jest posądzany o korupcję Netanyahu, szukający poparcia wśród rosyjskich Żydów, długodystansowy premier uciekający przed grożącym mu więzieniem. Ratunkiem dla niego jest każdy kryzys, skandal, który mógłby zjednoczyć wokół niego zagrożony Izrael. Również sam Izrael znalazł się w niebezpiecznej sytuacji zrozumiawszy, że chyba nie uda mu się wmanewrować Trumpa w wojnę z Iranem. 

Przyciskany do muru Trump (i to nie do tego na granicy z Meksykiem!) płaci broniącym go dobrze okopanym w US syjonistom czarującymi błyskotkami i symbolicznymi działaniami, na czyjś koszt. Takimi jak przeniesienie ambasady US do Jerozolimy, czy  uznania syryjskich okupowanych Wzgórz Golan za należące do Izraela. Sam jednak wyszedł z Syrii (jedynie broni pól naftowych) licząc na eksplozję dojrzewających różnic interesów Turcji, Rosji i Iranu na tym obszarze. Trump usiłuje w tym rejonie sklecić bliskowschodnie NATO między Izraelem, Arabią Saudyjską i innymi państwami sunnickimi zagrożonymi przez ekspansję szyickiego Iranu.  Pewnie wierzy w starą rzymską zasadę tworzenia i polegania na danym obszarze związków sojuszniczych, którym mógłby dodatkowo sprzedawać uzbrojenie i jeszcze dobrze zarobić.

Cóż, Trump ma świadomość większych zagrożeń niż te na Bliskim Wschodzie, oczywiście chodzi mu o zatrzymanie zwycięskiego pochodu Chin. Jednak zreorganizowanie zasad chińsko-amerykańskiej wymiany handlowej jest i będzie jednym z najtrudniejszych  jego testów. Gdyż nie tylko powoduje aktywne przeciwdziałanie Chin, ale i narusza interesy całej klasy najbogatszych Amerykanów od lat czerpiących ogromne korzyści z biznesu w Chinach, co czyni ich koalicjantami komunistycznych Chin (państwowy kapitalizm, skąd my to znamy?). 

Jak wiemy Trump, wśród wyrastających na świecie jak grzyby po deszczu przywódców o zabarwieniu narodowym i populistycznym, jest najważniejszym przeciwnikiem zakochanych w wizji orwellowskiej światowych banksterów, dlatego zrobią oni wszystko, aby wyhamować, bądź zatrzymać jego antyglobalistyczne zapędy zagrażające pracom nad NWO. Oni mają gdzieś gadulstwo o patriotyzmie, zachowaniu tradycyjnej rodziny, własności prywatnej, religii i narodu.

Kiedy spojrzymy na układ sił zagrażających polskim interesom, to zauważymy zaktywizowanie się Moskwy i Tel Avivu, przy cichym zrozumieniu Niemiec. Putin, który dzięki bliskowschodniemu przegrupowaniu się Trumpa stał się bardzo ważnym partnerem Izraela zagrożonego zaciskającym się szyickim pierścieniem. Spektakularnym gestem Trumpa w kierunku Netanyahu była zgoda na wyeliminowanie architekta tego narastającego zagrożenia, gen. Sulejmaniego. Trump również otoczony jest syjonistami i choć stosuje wiele uników, na dłuższą metę nie będzie w stanie  oprzeć się jedynie słusznej przyjaźni. Już dzisiaj mówią o nim, że mówiąc America First, tak naprawdę czyni “Israel First”, bądź “Trump First”. Oczywiście niektóre z tych opinii mogą być krzywdzące, ale świat polityczny nie ma przecież sumienia.

Można odnieść wrażenie, że w  żydowskim świecie, pomijając siły sprzyjające NWO, dochodzi do przepychanek wewnątrz zwycięskiego  ugrupowania Chabad Lubawicz, między siłami związanymi ze wschodem (skupionych wokół Putina), a tymi związanymi ze światem zachodnim, jednak nie zapominajmy, że to jedna rodzina. Powstaje pytanie, czy to ważne z której strony zaatakuje nas śmiertelny wirus, czy od strony Rosji, czy od  Ameryki? Jak tak dalej pójdzie to będziemy modlić się jednak o wsparcie bezwzględnych Chińczyków (uratowali nam skórę w 1956 r., a teraz prawdopodobnie Białorusi), których system wydaje się być organicznie odporny na wyłaniające się semickie zagrożenia. 

W US gorączka impeachmentu. Teraz w Senacie przez 3 dni Demokraci prezentowali swoje jałowe oskarżenia przeciwko Trumpowi. Totalna opozycja desperacko dąży do obalenia, bądź wyeliminowania Trumpa jeśli to możliwe jeszcze przed wyborami. Jeżeli do tego dojdzie prezydentem zostałby pozbawiony charyzmy wiceprezydent Mike Pence, pobożny protestant (były irlandzki katolik) i gorliwy syjonista. 

Można mieć wrażenie, że Żydzi mogą się poślizgnąć na swoim samouwielbieniu i swoim niedoścignionym cierpiętnictwie. Weźmy dwóch więźniów w niemieckim obozie Auschwitz, jeden Polak, drugi Żyd rozstrzelanych w tym samym momencie pod ścianą śmierci. Dziś mamy taką rzeczywistość w której tylko ocalała rodzina rozstrzelonego Żyda należy do kategorii ocalałych z holocaustu i jej należą się specjalne świadczenia pieniężne, nawet od polskiego podatnika, włączając w to ocalałych członków rodziny rozstrzelanego Polaka. Co to za cyrk? 

Teraz na światło dzienne wychodzą dowody do czego prowadzi siedzenie cicho w polityce historycznej (“Polacy nic się nie stało”). Duża część Żydów (i odbiorców posiadanych przez nich mediów w zachodnim świecie) wierzy w hagadę zaprezentowaną ostatnimi czasy przez silnie z nimi zintegrowanego Putina. Polacy powinni się otrząsnąć z głupawych nadziei i bez złudzeń nawet kartka wyborczą zobligować rząd do zdecydowanej zmiany wektorów w polskiej polityce historycznej. Wreszcie skończyć ten taniec między Żydami przeprowadzającymi skok na polski bank, a tymi, którzy udają naszych przyjaciół, aby pośrednicząc w oddalaniu ataków swoich kolesiów i braci nabijają sobie kabzę ochroniarską prowizją. Dżuma i cholera.

Ile to trzeba mieć rozumu i jaki poziom IQ, aby finansować filmy, książki, badania, czy konferencje ludzi, ziejących nienawiścią i pogardą do wszystkiego co polskie i do Polski. Uparte promowanie takich akcji i zachowań jest właśnie definicją szaleństwa. Jednak w tym wypadku nie mówimy o pacjentach pensjonatów bez klamek , ale o ministrach w polskim rządzie! Czyżby polscy wyborcy tegoż nie dostrzegali? 

Jak na razie rząd polski i prezydent Duda wykazują ducha i zapał do odkręcania zaniedbanej przez dekady (ekipa Geremka) polskiej polityki historycznej. Oby tylko tak rząd, jak i PAD nie wystraszyli się własnej odwagi, jak to miało miejsce za poprawki do ustawy o IPN. Trzymajmy kciuki i naprawdę patrzmy uważnie politykom na ręce, szczególnie jeśli właśnie na nich głosujemy...

Oprócz Putina, Żydów i Niemców na ekranie zagrożeń pojawił się wirus korona, który podobno uciekł z chińskiego laboratorium siejąc spustoszenie i śmierć. Fachowcy porównują go do słynnej grypy “hiszpanki”  z 1918 r., która była bardziej śmiertelna niż cała I wojna światowa, zabijając ok. 50 mln ludzi. Prognostycy obliczają, że tym razem może paść nawet ok. 65 mln ludzi, a wszystko to poprzez gwałtowne przemieszczanie się ludności(samoloty) i niechęć czynników rządowych do zarządzenia izolacji i kwarantanny. Pożyjemy, zobaczymy...

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                  Kalifornia, 2020/01/25

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

CzarnaLimuzyna 29 grudnia 2019 godz. 20:19
Morawiecki wydał oświadczenie na ten temat. Oświadczenie jest bardzo wybiórcze. Poza banalnym stwierdzeniem, że Putin kłamał wielokrotnie na temat Polski nie ma w nim wielu istotnych faktów, a przydałyby się, aby uzupełnić kontekst.

Trudno żeby powiedział, że nasz Największy Sojusznik sprzedał nas seryjnemu mordercy Józefowi Dżugaszwili ps. “stalin” jak się sprzedaje krowę rzeźnikowi a teraz testujemy USA czy powtórnie uda się im powtórzyć ten zbrodniczy eksperyment.
Pan Mateusz Morawiecki nie jest głupi i jest delikatny więc nic takiego nie powie.

Małgorzata Kidawa-Błońska to miała może jakieś atuty w 18 roku życia, ale nie dziś, 45 lat później. Małgorzata Kidawa-Błońska to nie jest problem.
Problemem jest wynalazek Jarosława Kaczyńskiego Andrzej Duda który musi być zneutralizowany (dudaexit) bo Polska nie przetrzyma "uroszczeń 447". Zastanawiające jest, co on tak nagle zmienił front, nagle rżnie ognistego patriotę, jeszcze bardziej się nadyma, aż do czerwoności. Tu następna jego kompromitacja.
Dzisiaj się popisał tak:
"List Andrzeja Dudy
Dziś w zagranicznych mediach, m.in. francuskim "Le Figaro", niemieckim "Die Welt", amerykańskim "Washington Post", opublikowano list Andrzeja Dudy. Prezydent wzywa w nim, by pamięć o Zagładzie nigdy nie umarła.
"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów" - podkreśla Duda."
O pomordowanych Polakach nigdy tak nie napisał do światowej prasy.
Zapamiętajcie to!
Hucpa w Yad Vashem z udziałem Putina to jest inscenizacja pod Dudę. Jemu po prostu pozwolono w ramach kampanii prezydenckiej na to wszystko co ostatnio mówi. Duda został wybudzony na następną kadencję i w taki oto patriotyczny sposób bezpieczniacy robią mu twarz Wielkiego Patrioty dlatego, że Polacy pamiętają, że przez 4,5 roku stał po stronie żydów. Nawet zaproponował ułaskawienie Śpiewaka dlatego, że jest zydem. Skrzywdzonymi 100 000 Polaków w sądach nawet się nie przejął.
Oczywiście Nasz Prezydent wcale się nie przebudził, tylko ZOSTAŁ WYBUDZONY, bo wybory za 4 miesiące. ZOSTAŁ WYBUDZONY aby znowu zwieść Polaków na kolejne 5 lat.
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY

ZOSTAŁ WYBUDZONY
Zapamiętajcie to!
Tu próbka: https://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/prezydent-duda-z-zydami-niesiemy-w-sobie-1000-lat-wspolnej-historii/36187252

_____________________________________
Od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.

Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Vote up!
3
Vote down!
-8

panMarek

#1616179

nadal pozwolimy filosemitom z PiS, włazić w śmierdzące żydowskie dupska, na nasz polski wyborczy rachunek? Będziemy słuchać o żydowskiej krwi w naszych żyłach i wyższości chanuki, nad świętami Bożego narodzenia? ...Panuje dziwna, milcząca solidarność, w oddawaniu naszej ojczyzny gudłajom. ponad partyjna i powszechna. Czy wszystko można wytłumaczyć żydowską większością w Sejmie i Senacie?

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1616187

Masz racje. Tylko powiedz mi, jak z tego wybrnac? Jaka moze byc droga obrony, czy tez ucieczki, przed calkowita likwidacja Polski?

Vote up!
6
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1616189

PiS i Duda po chamsku, bo chyłkiem, wprowadzili do Polski 5G. Lekceważąc opinie naukowców i specjalistów. Olewając konsultacje społeczne. Podwyższyli 100 razy, normy bezpiecznego promieniowania. A dlaczego? Nie dla wygody telekomunikacji, zrobili to na rozkaz sojusznika despoty!. W lutym do Polski zostaje przerzucone około 40 tysięcy wojsk NATO, w tym ponad dwadzieścia z USA. Manewry mają potrwać nawet cztery miesiące. Wprowadzenie 5G na gwałt, służy amerykańskim wojskom, których lotnictwo, artyleria i dowodzenie, odbywa się za pomocą tej technologii. To ich presja zmusiła rząd do przyjęcia, od 1 stycznia tej depopulacyjnej, kontrolującej umysły i mogącej wywoływać za pomocą satelitów wojskowych, pożary na konkretnych obszarach, technologii. Testy odbyły się w Australii. Odbywa się to za pomocą wysłanej z satelity, wiązki promieniowania elektromagnetycznego. Na YT jest nowy film Ewy Paweli o 5G, który przywołuje stosowne amerykańskie dokumenty, na potwierdzenie newsa. Ameryka ma więc w Polsce, rozbudowane zaplecze logistyczne, do wojny z Rosją lub Chinami. Pokrywanie Polski siecią 5G, daje Ameryce możliwość prowadzenia z naszego terytorium, wojny zaczepnej. USA ryzykuje stratę 30 tysięcy żołnierzy, Polska ma do stracenia dużo więcej, całkowitą anihilację. Mądrale napiszą, ukrywając wzwód, "ruski agent". Ja się podpiszę  jako polski patriota, wróg Trumpa, Putina i ich wspólnego przyjaciela, Izraela .....

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1616211

Slusznie Pan zauwazyl, ze: "Jak tak dalej pójdzie to będziemy modlić się jednak o wsparcie bezwzględnych Chińczyków (uratowali nam skórę w 1956 r., a teraz prawdopodobnie Białorusi), których system wydaje się być organicznie odporny na wyłaniające się semickie zagrożenia. "

Pamietam jak w 1956 roku, biegalismy pod Ambasade Chinska, by nacieszyc nasze oczy. Tam, na ogrodzeniu wisiala w gablocie mapa, na ktorej mielismy wspolna granice z Chinami na Uralu.    

Vote up!
6
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1616191

I kogel-mogel!

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

casium

#1616229

   Witam! Jutro jedziemy z przyjaciółmi do Auschwitz z biało-czerwonymi flagami, aby zaakcentować i uczcić pamięć Polaków pomordowanych przez Niemców, uczcić część Polskiego Wielkiego holokaustu dokonanego przez Niemieckich morderców. To również hołd osobisty mojej rodzinie. Dwóch braci dziadka, nauczycieli tam zamordowano.

Vote up!
9
Vote down!
-1

ronin

#1616301

Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Vote up!
5
Vote down!
-3

panMarek

#1616315

Duda, 447, Yad Vashem...układanka

Plusy i do gory.

:-)  Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1616306

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Najpierw wygłosił kilka zdań "nowej historii", za pomocą oligarchy rosyjskiego przy współpracy z władzami żydowskimi zablokowano możliwość wypowiedzenia się "naszego prezydenta' sprowokowano go do wyciągnięcia najcięższych dział. Ten zamiast poczekać na to, co powie Putin zrobił awanturę, po części na użytek własnej kampanii wyborczej, próbując pokazać się iż jest Polakiem, czego wcześniej nie robił. Putin wygłosił umiarkowane przemówienie, do którego trudno się przyczepić. Nasza dyplomacja znów wyszła na oszołomów, co awantury wszczyna. Tak to jest gdy dyplomatołki robią za dyplomatów. 

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1616345

w zstępstwie

 

będąc w zastępstwie

członka Putina

masturbację zaczyna

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1616346

Polito"logiczna" Polityka, PO - politoWanioLogii, po poliPatologiach..."sądowniczych".

Vote up!
5
Vote down!
0
#1616349