Zaczynajmy składać gratulacje Komorowskiemu, czyli, chłopcy ze wsi już wygrali prezydenturę...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

    Buta, pycha i zakłamanie Komorowskiego oraz całego jego otoczenia codziennie docierają do nowych granic.

Stękający Towarzysz Nałęcz dostrzegł niedawno za Andrzejem Dudą cień Barbary Blidy, a teraz Komorowski bezczelnie, nie zważając na otaczające go opary fałszu, zakłamania i obłudy zarzuca Dudzie posługiwanie się balonikamik, confetti i tanimi deklaracjami...

Można zadać sobie pytanie, dlaczego człowiek wywodzący się z partii, która swoje wybory wygrywa wyłącznie dzięki kłamstwu, tanim deklaracjom i zwykłym wybotczym oszustwom zarzuca takie same, wyrachowane i chamskie chwyty swojemu politycznemu oponentowi?

Dlaczego człowiek, który otoczył się świtą rodem z PZPR i sowieckcich służb, tak lekko, bezkarnie może rzucać takie słowa opinii publicznej, która zwiedziona wysokim propagandowym poparciem Komorowskiego w sondażach przyjmuje jego słowa bez chwili refleksji i zastanowienia?

Odpowiedź jest bardzo prosta.

Komorowski, jego postsowieckie otoczenie oraz cała Ferajna rządząca są w pełni siadomi faktu, iż ich władza jest już na ostatniej prostej przed metą zwaną "strefa wpływów Kremla"... Ostatnia prosta, na której wszystkie chwyty są dozwolone i na której, aby wygrać swołocz rządząca nie cofnie się przed niczym.

Skąd bezkarność i wynikająca z niej bezczelność wszelkiej maści bydlaków uchodzących za autorytety, ekspertów i znawców, wieszczących wygraną przyjaciela WSI?

Z pełnego przekonania, że w tym zawłąszczonym przez postsowieckie służby kraju, nikt nie odważy się zadać Komorowskiemu pytania o niespełnione obietnice Platformy, ani o baloniki i confetti będące oprawą lotów czekoladowego orzełka podczas imprezki pana Bronka.

Zaróno Komorowski, jak i Ferajna rządząca wiedzą, że zarządzane przez resort media rządowe będą chronić niczym niepodlegości spokoju i nietykalności ludzi rządzących Polską.

Dożyliśmy czasów, kiedy to po 25 latach wolności i demokracji Komorowskiego, media ponownie dominują tematy związane ze strajkami i protestami i ponownie

owe strajki i protesty wywoływane są przez wrogów demokracji, ładu społecznego i spektakularnego sukcesu Polski...

Akcje górników, rolników i za chwilę kolejarzy rozmywa się w mediach i rozdrabnia na drobny proch, kiedując uwagę opinii publicznej nie na istotne problemy, któe są powodami protestów, a na... walkę o władzę ludzi protestami kierujących...

Żaden z resortowych tzw dziennikarzy, udając, że pełnią dziennikarską misję nie zada niewygodnego pytania ludziom Ferajny rządzącej, czy komukolwiek z otoczenia komorowskiego i nie zada go nie ze względu na niezasadność tych pytań, czy strach przed mocodawcami, ale ze względu na zwykłą, resortową lojalność wobec ludzi, którzy dzisiejsze media stworzyli.

Jest zatem więcej niż pewne, że zbliżające się wybory są przez Komorowskiego już wygrane.

Wielki medialny szum, w którym nieustannie podkreśla się jego przewagę nad konkurentami, zwłaszcza Andrzejem Dudą, jak również bez cienia zażenowania i wstydu mówi się, że takie, czy inne aktwyności przyjaciela WSI są zwykłą, wyrachowaną, przedwyborczą grą. Grą wyłącznie propagandową, gdyż osobnik ten tak jak nie miał dotychczas, tak nie ma wciąż nic do powiedzenia. Nic, prócz frazesów, płytkich tekstów o wolności i demokracji, i nic nieznaczących słów na temat bezpieczeństwa Polski.

O ironio - bezpieczeństwa, które przez niego samego i jego otoczenie tak mocno zostało zachwiane.

Komorowski śmie dziś patrząc w "oczy" kamer mówić o znaczeniu Polski na arenie międzynarodowej i wielu powodach do radości z demokracji i wolności, podczas kiedy nikt inny jak on właśnie, nie dość, że do grona swoich najbliższych doradców powołał ludzi komunistycznego resortu, to jeszcze bezpardonowo, bezczelnie i chamsko zwalczał swojego poprzednika nie tylko za życia, ale również po jego niewyjaśnionej do dziś śmierci na sowieckiej ziemi.

Osobnik, który w oczekiwaniu na trumny z ciałami ofiar Smoleńska zanosił się śmiechem jak widz podczas kabaretu i który kpił z nieudanego zamachu na Kaczyńskiego w Gruzji, ma czelność mówić dziś o dumie, pokorze i poszanowaniu wolności, demokracji...

Osobnik, który swoją postawą, decyzjami i otoczeniem depcze pamięć ofiar komunizmu, ma czelność mówić o wolności, demokracji i pamięć o tych, którzyz za tę wolność oddawali życie walcząc z  tymi, którzy podczas okupacji sowieckiej awansowali i pchali ku władzy tych, którzy są dziś w bezpośrednim otoczeniu Komorowskiego.

Ostatnie wybory samorządowe nie były zwykłymi wyborami.

To był jedynie test skretynienia i poziomu zmanipulowania polskiego narodu. Papierek lakmusowy, który miał posłużyć do zbadania granicy, do której dotrzeć może fałszowanie wyborów.

Cudowne kłamstwa i medialne oszustwa, którymi karmi się dziś naród pokazując sondaże i nadchodzącą wygraną Komorowskiego są jedynie przygotowaniem narodu do oczywistego zwycięstwa Komorowskiego w wyborach.

Fakt, że media świadomie nie podjęły tematu wyborczych fałszerstw, zamiatając je pod dywan, spłycając i kpiąc z oczywistych wyborczych wałków i oszustw, świadczy jedynie o tym, że przygotowania do "wygranej" Komorowskiego rozpoczęły się kilka lat temu i, że otoczenie władcy żyrandoli nie cofnie się przed niczym, aby zapewnić mu ciągłość władzy.

Co więcej, wewnątrzpartyjny oponent, zewakuowany przez Merkel do Brukseli, nie stanie Komorowskiemu na drodze, co zostało zrozumiane przez Ferajnę rządzącą, która coraz głośniej bije pochwalne peany i głębokie pokłony przed Komorowskim.

Polska jest stracona i pytanie brzmi nie czy, ale kiedy przestanie istnieć w formie, którą dziś znamy...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

bylo i nic sie jak do dzis w tej materi nie zmienilo.
Czyli w tej chwili jest propaganda o jakowym 51%poparciu dla Bula,czyli manipulacja i pranie mozgow u lemingow.
Nawet jesli Polacy by oddali wiekszosc glosow na Dude to i tak zostana wybory sfalszowane a POsluzne sady stwierdza brak znamion przestepstwa i uznaja wybory za wazne,a gdybyz sie WSIokom cos nie udalo i jednak mimo ich staran Duda by dostal wiecej glosow to WSIoki powiedza ze wybory byly sfalszowane i POsluszne sady wybory anuluja badz wskaza wygranego tzn Bula.
Zydokomuna ma sie w PRLbis dalej dobrze a moze jeszcze lepiej i w mysl zasady ze raz zdobytej wlazdy jakimis demokratycznymi wyborami im nikt nie odbierze.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1465851

Jest dokładnie tak jak napisałeś w artykule.
Ale to ludzi świadomych i uważnie obserwujących rzeczywistość nie dziwi juz wcale po 2010 roku

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

ah posłuchajmy:
https://www.youtube.com/watch?v=hG7gVNYAwJA

#1465859

Dlaczego Komorowski, fundator pomnika w Ossowie, odwrócił się nagle plecami do wschodniej strony?

Cóż takiego mogło spowodować tę nagłą zmianę sympatii? Nawet partyjni działacze nie potrafili powstrzymać tej decyzji?

Czy to nie dziwne?

Myślę, że cała opisana przez autora sytuacja to nie żadna współpraca lecz zwykły strach.

I właśnie to uczucie spowodowało nagły zwrot ze wschodu na zachód, dlaczego?

Być może ktoś zagroził odsłonięciem pewnej kurtyny. Kurtyny zakrywającej wszystkie tajemnice ostatnich ośmiu lat.

Rzeczy nie są takie jakie się wydają.

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1465860

muszę sie z Toba zgodzić , to dość dziwna postawa

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1465862

że w w takim państwie teoretycznym z takimi "elytami", nie są ważne kierunki skąd płyną ideologie i rozkazy zwane

wytycznymi,

ważne kto więcej płaci i daje szansę wygrania wyścigu po urnach.

Dlatego strach przed Rosją w obecnej sytuacji jest irracjonalny. Dla Putina, Polska jest polem zaoranym przez innych.

Kiedy Polska uzyska właściwą pozycję i siłę wtedy nawet 100 Putinów Jej nie zagrozi, jednak do tego czasu należy prowadzić

politykę rozważną to znaczy taką, która pozwoli ten stan osiagnąć i drogą do tego jest ułożenie poprawnych stosunków z

dzisiejszą Rosją.

Z Rosji należy umieć żyć tak czynią państwa mądre i poważne-np. Niemcy.

Najgorszą rzeczą w polityce są emocje. Większość piszących, nie wszyscy, kierują się emocjami-to można zrozumieć lecz

nie można tego stosować w polityce.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1465868

A na czym te "poprawne stosunki" miałyby polegać? Na bezwarunkowym wykonywaniu rozkazów tow. Putina przez jego agenturę w PRL-bis

Obecnie nie jest to już bardzo proste...

Chociaż, w okresie rządów zbrodniczej komuny było to niezwykle proste!

Po prostu, sowieccy zbrodniarze i rabusie, po kolei instalowali swoją komunistyczno-sowiecką agenturę na najważniejsze stanowiska w PRL... Ostatnim z tych znanych agentów stalinowskiego NKWD był namiestnik sowieckich zbrodniarzy z Kremla był zbrodniarz przeciwko narodowi polskiemu tow. Jaruzelski - zainstalowany jako prezydent najpierw PRL, a w końcówce swojego urzędowania jako prezydent RP...

Jaką funkcję - w ramach tych "poprawnych stosunków" z Putinem, będzie pełnił namiestnik płk KGB tow. Putina w PRL-bis? Przy tym, jak powszechnie to jednak wiadomo, KGB jest spadkobierczynią wszystkich zbrodniczych metod NKWD...

W dodatku, przecież nieoficjalnie namiestnikiem rosyjskim już jest, zainstalowany przez sowiecką agenturę z WSI do pilnowania żyrandola w Pałacu Namiestnikowskim - niejaki Komuruski...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1465878

czynię to po raz ostatni.

Polski obecnej-jako państwa teoretycznego-nie stać na politykę konfrontacji.

Należy ułożyć poprawne stosunki ze wszystkimi sąsiadami i możliwie jak najszybciej odbudowywać kraj.

Te relacje nie mają mieć nic wspólnego z czasami Jaruzelskiego i podobnych wydmuszek.

Dość poprawnie, prowadzić taką politykę zaczyna Orban na Węgrzech.

Nie dajmy się wykorzystywać innym-silniejszym jako "mięso armatnie" w walce z siłami zła.

Kardynał Hlond ujął naszą przyszłośc w pięknym przemówieniu, fragment:

"Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i różańcem. Trzeba ufać i modlić się. Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod jej płaszczem. Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę". Ksiądz Prymas uwrażliwiał kapłanów i wiernych, aby byli świadomi, że są w samym centrum dramatycznego zmagania się dobra ze złem..." Kardynał Polski August Hlond.
 
To mniej więcej o to idzie.
Pozdrawiam.

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1465881

Rosja nam nigdy nie zapomni okupacji Kremla przez Zolkiewskiego, lania sprawionego nad Wisla (patrz Katyn), tudziez przystapienia do NATO. Podczas tych "dobrych" stosunkow z Rosja, wymierzyli swoja taktyczna bron nuklearna w nasze miasta z Kaliningradu. I ciagle uwazaja ze wszystko na wschod od Wisly to ich. W jakim Ty swiecie zyjesz czlowieku? Siejesz defetyzm!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1467631

Wolta Komorowskiego to naturalna konsekwencja zmiany rozkazów z WSI-Pro Civili.

Nie można wygrać wyborów polegając na samych tylko głosach resortu. Trzeba skaperować część ogłupionego społeczeństwa, które bezrozumnie łyka medialną papkę massmediów. A skoro cały mainstream jest antyputinowski (oczywiście jeno deklaratywnie) no to i "Żyrandol" musi taką maskę ubrać.

Już za chwilę, nastąpi huraganowy atak wszystkich szemranych autorytetów, wyjdą na jaw jakieś spreparowane kwity, których wyjasnienie pochłonie większość czasu kampanii.

Do tego nowe dmuchane afery - zasłony dymne, odciągające społeczeństwo od wyborów.

Boję się, że jak założył Autor, już jest pozamiatane. Tsunami chamstwa, obłudy i bezczelnego kłamstwa jakie będzie nas zalewało nie pozwoli przebić się prawdzie.

Wierzę jednak że prawda nas wyzwoli, prawda zwycięży. Ufajmy więc i oprócz mrówczej pracy wśród naszych znajomych, współpracowników, sąsiadów nie zapominajmy o Tym, który jest prawdziwym Władcą. W Nim cała nadzieja!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#1465927

Czy nie zastanawia Cię to, że podający się za patriotów opluwają Ruch Narodowy, próbując na wszelkie sposoby podważyć do nich zaufanie?
Myślący Polak ogłupić się nie da.Ogląda "prawą" i "lewą" stronę tego "dywanu". Sprawdza, jaką fakturą jest tkany.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1465928

Czy rzeczywiście?

Gdyby tak miałoby być, to po co te nasze portale i blogi? Po co jakikolwiek wysiłek wkładany w opisywanie przekrętów zarówno postbolszewickiej jak i kryminalnej mafii?

Czyli obu tych mafii, które w mniejszym czy większym stopniu ze sobą jednak współpracują w rabowaniu kraju!

Czy nie lepiej byłoby od razu znalezienie sobie jakiegoś zmywaka w WB?

Przecież w okresie mafijnych rządów Tuska w PRL-bis - na Zachód wyjechało już od dwóch do około 3 mln. ludzi...

Więc jedna osoba mniej czy więcej...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1465875

Zmywaki już wszystkie zajete przez................Rumunów i Bułgarów

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1465876

pytasz po co te blogi i portale?

Odpowiedź jest prosta-to są wentyle bezpieczeństwa Matrixu.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1465877

te blogi to przepiękny reportaż i sprawozdanie i dziennik i relacja z naiwności, lekkomyślności polaków. Śliczny dokument rozpaczy konającego narodu. Dobrze by to jakoś spisać i zachować dla nowych mieszkańców. Może na tyle się z da ta wasza ,,niepoprawność'' , ,,walka'' i biadolenie. Mistrzowie klawiaturowej walki o wolność. 
Od początku piszę, żeście Dokichoty

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

ah posłuchajmy:
https://www.youtube.com/watch?v=hG7gVNYAwJA

#1465890

Popraw się

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1465893

wtedy do kichy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

ah posłuchajmy:
https://www.youtube.com/watch?v=hG7gVNYAwJA

#1465895

Człowiek, który  się buntuje,  a nawet  biadoli nie jest jeszcze niewolnikiem, jeszcze ma nadzieję, że coś się zmieni.

Ciekawe, ze o donkiszoterię oskarża człowiek, który sam walczy z wiatrakami promując różne społęczne utopie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1466112

"Można zadać sobie pytanie, dlaczego człowiek wywodzący się z partii, która swoje wybory wygrywa wyłącznie dzięki kłamstwu, tanim deklaracjom i zwykłym wyborczym oszustwom zarzuca takie same, wyrachowane i chamskie chwyty swojemu politycznemu oponentowi?"
Takie zachowanie w psychologii nazywa się projekcją. Zazwyczaj projekcję stosują osoby o usposobieniu narcystycznym jako mechanizm obronny.
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Grzest

#1465904

Mr Grzest,

przekładając tę Twoją projekcję  na bardziej swojskie brzmienie,

to złodziej po wyrwie uciekając z łupem wrzeszczy:

 

łapaj złodzieja !

 

to jest ta projekcja bula, który swoje przestępcze działania znane wszem i wobec od lat,

usiłuje przypisać

PRAWEMU CZŁOWIEKOWI,

któremu do pięt nie dorasta !

Co udowadnia każdym swoim uśmiechem na wrednej twarzy, każdą swoją wypowiedzią i każdym swoim działaniem i zaniechaniem

od lat.

 

precz z bulem !!!

 

jaki (p)rezydęt

taka

(p)rezydętura

51 % ,

koń by się uśmiał:

mniej niż zero !

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1465914

Bardzo dobry tekst. Obecny prezydent jest tak pewny wygranej, że nie musi nic robić.

I nie robi nic. Dlatego jego kadencja jest taka nijaka, a  kampania wyborcza nie potrzebuje baloników i innych gadżetów.

Pewnie już dawno ''zadbano'' o wygraną.

Nawet strajki nie przeszkadzają  stając się tematem zastępującym apele o debatę,której boi się obecny strażnik żyrandola.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

markiza

#1465916

Diagnoza tyle celna co ponura. Komorowskie mimo,że nic nie robił pięc lat tylko jak kretyn woził się z czekoladowym orłem po Warszawie dzis przedstawiany jest przez me(n)dia jako "mąż stanu". Nieudacznik z coraz bardziej widocznym Alzheimerem to "gwarant spokoju i stabilizacji". Polska rzeczywistośc w telewizyjnym ogłupiaczu jest odwrotnościa relanej...czy to PO-szustom wystarczy?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1465924

Jest powszechne przyzwolenie na fałszerstwa wyborcze więc wygra ten, którego sobie wybiorą.. mafiozi. Zwykli Polacy nie mają w tym kraju prawa do oddania ważnego głosu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1465934

Bardzo się dziwię "Naszej Opozycji", że podczas tylu strajków, manifestacji i protestów nikt nie ośmiela się w postulatach stawiać jako pierwszy z "postulatów" - dymisji  "Bula". Oczywiście "świnka od pełnego koryta sama nie odejdzie", ale takie hasła na transparentach uświadomiły by tej "obojętnej" częśći społeczeństwa, że głosowanie na "Bula" to conajmniej obciach. Warto jeszcze teraz "przed" głosowaniem wszędzie "głosić precz z Bulem, chcemy żyć bezboleśnie"... 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1465946