Schetyna z Komorowskim z "Baraniną" w tle

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

  

Były marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna chce przejąć władzę w PO i stanąć na czele rządu. Może liczyć na wsparcie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Donald Tusk nie składa broni, szykuje się do kontrataku.– Premier jest zmęczony, powinien odpocząć – mówił wczoraj w Radiu Zet były marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. Jego zdaniem rząd Donalda Tuska przechodzi poważny kryzys. – To jest kryzys, który przychodzi i trzeba sobie z nim poradzić. Będzie bardzo ciężko, bo te najtrudniejsze rzeczy dopiero przychodzą i musimy mieć do tego energię – mówił Schetyna. Były marszałek Sejmu pierwszy raz od czasu wyborów skrytykował rząd i premiera Tuska. Nieprzypadkowo. Donald Tusk po protestach internautów przeciw umowie ACTA, ujawnieniu kolejnych informacji w sprawie katastrofy smoleńskiej, aferach lekowej i stadionowej wyraźnie stracił sympatię salonu.Media, dotychczas przychylne premierowi, punktują nawet jego najdrobniejsze błędy. Schetyna, do niedawna człowiek numer dwa w partii, były marszałek Sejmu, postanowił wykorzystać tę sytuację. Zamierza stanąć na czele rządu.Schetyna z Komorowskim....


całość - http://niezalezna.pl/23566-schetyna-wraca-do-gry

 

"...Były minister spraw wewnętrznych, Marek Biernacki twierdzi, że przestępca pokroju Barańskiego nie pozbawiłby się życia. Był zbyt twardy, bezwzględny i wyrachowany, a do tego miał silną psychikę. W Wypowiedzi dla Wprost, Biernacki komentuje: "To był człowiek twardy, wyrachowany, chłodny, który na samobójstwo miał dużo czasu. Wyrok jeszcze nie zapadł, czekały go badania psychiatryczne, a zwykle choroba psychiczna jest znakomitą ucieczką od odpowiedzialności." 


całość - http://facet.wp.pl/gid,11655465,img,11655467,kat,84554,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=2&ticaid=1dee3

 

"...Przywódca grupy przestępczej działającej w PolsceNiemczech i Austrii nazwanej "grupą Baraniny", będącej odłamem gangu pruszkowskiego. Prowadził interesy z Andrzejem Kuną i Aleksandrem Żaglem, którzy byli organizatorami wiedeńskiegospotkania Jana Kulczyka z Władimirem Ałganowem w lipcu 2003 roku...."

całość - http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremiasz_Bara%C5%84ski

 

"...Płk Tobiasz ws. afery marszałkowej miał być przesłuchany przed sądem 1 marca i miało to być jego pierwsze przesłuchania, ponieważ nie stawiał się na wcześniejsze wezwania.W listopadzie 2007 r. Tobiasz zgłosił się do posła PO Bronisława Komorowskiego z propozycją pomocy w zdemaskowaniu rzekomej korupcji w Komisji Weryfikacyjnej, czego jednak nie potwierdziło późniejsze śledztwo a sprawa okazała się prowokacja wymierzoną w komisje weryfikacyjną. Wcześniej do Komorowskiego zgłosił się Aleksander L. żołnierz WSI, który zaproponował zdobycie ściśle tajnego aneksy z Raportu z weryfikacji WSI...."

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

plynie na tym samym okrecie ktory jest caly polatany i pordzewialy i juz do polowy nabral wody a tu gory lodowe na choryzoncie.Tylko patrzec jak beda chcialy szczury matolowe pryskac ale ktory prysnie ten w otchlani zginie i sledztwo zostanie umozone z braku dzialan osob trzecich.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#226857

aleluja i do przodu ,szable w dłoń bolszewika goń goń goń

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#228026