łapówki

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Przed II wojną światową polska armia, obronność mogła liczyć i liczyła na COP,y!
W tzw III RP decydują chyba ... capy!?
Dlatego na naszych oczach zmaterializowała się kolejna już "obietnica" Tuska, Kopacz i B. Komorowskiego i Siemoniaka tudzież, o wsparciu polskiego przemysłu tym razem obronnego?

Wiele albo wszystko już wskazuje, że ćwirkające od jesieni wróbelki miały rację.
Przetarg na dostawę...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (22 głosy)
Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

   No i mamy kolejną medialną, choć niechcianą bombę...

Słupki poparcia Partii Oszustów zaczęły spadać, więc koniecznością było wyciągnięcie z rękawa czegoś, co władzę tej partii umocni.

Jako, że Polska demokracją, praworządnością i uczciwością stoi, nagrania - których ujawnienie zapowiada "Wprost" - spowodują niebawem wzrost poparcia dla Tuska i jego ferajny rządzącej.

Polacy - co wiemy dzięki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Andrzej Lepper z trybuny sejmowej „ Wam nie trzeba pieniędzy (...) No po co wam? Te billboardy to wam z nieba spadają. Aniołki płacą za to, tak? (...) A czy jest prawdą, że również, no, niestety posłowie Sojuszu Lewicy... Też zapytam prokuratora. Pan ministerCimoszewicz w hotelu Victoria 4 marca 2001 r.(...) 120 tys. dolarów. Następnie pan ministerSzmajdziński. Carringtona pan zna. 50 tys. Ja...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika tonymld
Kraj

Nie ulega wątpliwości, że Donald Tusk stosuje dziwne standardy w polityce. Zdymisjonował Gowina za to, że tamten posiada jakiekolwiek poglądy i potrafi je przedstawić. Tusk poglądów żadnych nie posiada. Jest niczym komuniści, którzy raz zdobytej władzy nigdy nie oddadzą.
W tym kontekście minister Nowak jawi się jako kwintesencja elity rządzącej Polską: elegancka, europejska, politycznie poprawna...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

czyli dobry łapówkarz.
Zdegenerowany salon IIIRP postkomunistycznej nie może pogodzić się ze skazaniem łapówkarza Garlickiego.
" TE ręce powinny leczyć", „taki talent nie może się marnować" – mówią zwolennicy dr. Mirosława Garlickiego.
"To ręce pianisty" zachwycają się naganiacze łapówkarzy w burdelu przy Czerskiej.

prof. Hartman twierdzi, że ponieważ dr G. był dobrym kardiochirurgiem, łapówki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  A przecież już w marcu 2012 Cezary Gmyz kończył swój artykuł w "Rzeczpospolitej" /TUTAJ/ słowami: "Szef MSW Jacek Cichocki i Paweł Wojtunik, szef CBA, są zgodni: mamy do czynienia z największą aferą korupcyjną w administracji publicznej.". Z tekstu można się było dowiedzieć, że: " Budżet w ciągu ostatnich kilku lat mógł stracić na tym nawet do 10 proc. wartości publicznych zamówień...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Wiele się mówi o korporacjach, mając głównie na myśli te najbardziej znane. Korporacje prawnicze; adwokatów, sędziów, prokuratorów, radców prawnych, komorników sądowych - to znamy. Również mówi się o korporacji medyków, gdzie wewnątrz też są pewne podziały.
Tymczasem w ciszy wyrosły również inne korporacje. Korporacja urzędnicza, pracowników sektora usług komunalnych itd., itp.
O cudach przy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

W 2010 numerem jeden, pod względem podpisanych w Polsce kontraktów na budowę autostrad była firma Strabag z Austrii. Obecnie to 22 na świecie firma budowlana. ¼ udziałów w niej ma Oleg Deripaska, którego zakłady remontowały nasze tutki. Ma on zakaz wjazdu do USA. Wart jest kilkanaście miliardów dolarów. Toczy się przeciw niemu śledztwo w Hiszpanii dotyczące prania brudnych pieniędzy, jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Wiemy.

Jest tajemnicą publiczną, że Sanepid to jedna z najbardziej skorumpowanych instytucji w Polsce. Niejeden z nas sam osobiście doświadczył, albo wie od znajomych - że za dobrą łapówkę urzędnicy Sanepidu są w stanie wszystko zaakceptować i przyklepać każde odstępstwo od przepisów albo norm.
Instytucja ta jest tak życzliwie nastawiona do różnych oszustów - że dotychczas (podobnie jak IJHARS...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Łódzki sąd aresztował na trzy miesiące znanego producenta filmowego Lwa R. podejrzanego o korupcję. Obrońcy zapowiedzieli złożenie zażalenia na tę decyzję. Według prokuratury Lew R. miał w 2005 roku m.in. nakłaniać inną osobę do wręczenia lekarzom 210 tys. zł łapówki i obiecał wręczenie 190 tys. zł.

I w taki oto sposób szanowny Lew zmieni miejsce swojej rezydencji.
Od dziś zagości w progach...

0
Brak głosów