Jak Komuch list do Papieża pisał, czyli, Michnik - obrońca księdza...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

   I nie dziwi jakoś - choć ogół nawet się nad tym nie zastanawia - że Michnik, człek tchórzliwy, chowający się za plecami ludzi Moskwy, podjął się bohaterskiej walki o Księdza Lemańskiego, ale robi to na łamach... sympatyzującej z komunistami, lewackiej prasy...

Michnik, który skupił wokół siebie wiernych funkcjonariuszy propagandy ujął się za duchownym, który wyłąmuje się z zasad i nakazów Kościoła, próbjąc kreować się na obiektywnego, zatroskanego o losy Polaków dziennikarza.

Najwyraźniej szkoła moskiewska nie poszła w las, a wspomniane już dziś przeze mnie dobrodziejstwa wyprzedzającej maskirowki są w rękach Michnika i jego wiernych funkcjonariuszy jedynym skutecznym narzędziem na kreowanie rzeczywistości zgodnej z nurtem wyznaczonym przez... partię.

W moich oczach, Michnik i jego ludzie, to zbieranina niebezpiecznych, ale i żenująco śmiesznych ludzi... Niebezpiecznych, ponieważ powoduje nimi strach i nienawiść, a śmiesznych, ponieważ posuwają się do graniczących ze zdrowiem psychicznym kłamstw.

Najciekawsze jest to, że kiedy Michnik - oby żył wiecznie, ku uciesze myślących Polaków - pożegna się już z tym światem, grób jego będzie pewnie tak samo chrioniony przed kochającym go narodem, jak dziś grób Jaruzeskiego.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

http://niepoprawni.pl/video/nie-nieme-kino-bibrusa-przedstawia

Tzw. "etos Solidarności" popsuł nie tylko Michnik ale głównie "farbowane lisy".

Pozdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1472434

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

są inteligentni.Oni wiedzą ,że są śmieszni i wiedzą też ,że większość naszego nieszczęśliwego kraju o tym nie wie. Niestety. Dlatego nie tylko sobie poczynają tak a nie inaczej ale i cieszą się ogólnym poparciem i bezkarnością.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1472436

Farbowane lisy syberyjskie (pieśćce), anorgastczne dziewoje i temu podobne maszkary bedą stale jątrzyć, wylewac swój jad w imię kretyńsko pojętej demokracji.

To ci, co w czasie Drogi Krzyżowej ciskali kamieniami.

 

Pokryć ich wstrętem zapomnienia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1472461

Śmieszy mnie, że Michnik w tym liście nazywa się chrześcijaninem (no bo chyba nie jest tym niepraktykującym ochrzczonym) i uważa, że to go upowaznia do rozmowy z Ojcem Świetym jak równy z równym. Z tej pozycji usiłuje rozwalać Kościół od środka. Brak im widocznie dyżurnego księdza telewizyjnego.

Strzeż Panie Boże Kościola przed takimi chrześcijanami.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1472568

Śmieszność Michnika jest mało istotna, ponieważ "nasz" autorytet jest nadal bardzo niebezpieczny i ma sporo wyznawców, często fanatycznych. Widać w tym szaleństwie jest metoda.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1472617