"Demokracja" Komorowskiego, ma twarz Niesiołowskiego, czyli, polityka kłamstw i prowokacji...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

"Elyty" nie odpuszczają. Wbrew logice, rozsądkowi i zwykłej przyzwoitości, zarówno przed, w trakcie, jak i po 1o kwietnia 2010 roku, Ferajna rządząca wraz ze swoimi funkcjonariuszami propagandowimi plują Polakom w twarz, upokarzając cały bez wyjątku naród.

Co prawda spora jego część, która ze strachu przed wykluczeniem, odrzuceniem przez środowisko i przyznaniem się do własnych błędów, jest biernym animatorem niszczenia kraju, ale coraz większa część narodu, przestaje identyfikować się z poczynaniami władz rządzących Polską.

I to właśnie, a nie jak próbuje się wmówić Polakom - obłed Macierewicza - powoduje coraz zajadlejsze ataki Ferajny rządzącej na narastające, zwykłe wątpliwości związane z "katastrofą" smoleńską.

Propaganda, już nie tylko przy użyciu kłamstw i manipulacji, próbuje zapanować nad świadomością narodu. Dziś, widząc, że zbyt wiele kwestii związanych z tym, co stało się 10 kwietnia, wymyka się spod kontroli, sięga już po mało wyrafinowane, a wręcz chamskie i ordynarne metody.

Już nie tylko mafia rządząca Polską zaczyna histerycznie oglądać się na boki. W swojej sytuacji zorientowali się również najwierniejsi włądzy, propagandowi funkcjonariusze, których kiepsko udawane wzruszenie i emocje w związku z wczorajszą, piątą rocznicą budzą odrazę i obrzydzenie nawet w tych, którzy nie należą do tzw oszołomów smoleńskich.

Czy ohydne medialno - prokuratorskie wrzutki, które nie dość, że zaprzeczają logice i faktom, to jeszcze zaprzeczają samym sobie, mają służyć wyłącznie przykryciu jakiejś tam książki niemieckiego dziennikarza śledczego? Warto podkreślić - niemieckiego!

Czy całkiem bez znaczenia jest aby napewno fakt, pojawienia się pewnych smoelenskich rewelacji w kraju, którego przywódczyni pociąga za sznurki całej Unii, ze szczególnym uwzględnieniem marionetki jaką w jej rękach jest Tusk?

Czy wypowiedzi Komorowskiego, który apele o umiędzynarodowienie śledztwa smoleńskiego nazywa niestosownymi i absurdalnymi, zwłaszcza w kontekście śledztwa w sprawie MH-17, zestrzelonego przez sowieckich bandytów na Ukrainie, są jedynie kolejnym bajdurzeniem udającego ojca narodu człowieka?

Czy wczorajsze wypowiedzi Laska, który ze ściśniętym gardłem i rozbieganymi oczami próbował przekonywać, że śłedztwo smoleńskie jest w pełni rzetelne, bo opierało się na wszystkich możliwych dowodach, są jedynie próbą zamalowywania rzeczywistości?

I wreszcze... czy zapowiadany przejazd "nocnych wilków" - bandytów Putina przez Polskę, to nagła, niespodziewana chęć oddania przez nich hołdu tym, którzy ginąc za "wolność" Polski, przypadkowo wymordowali setki tysiący Polaków?

Otóż... mnie najzwyczajniej w świecie wydaje się, że wszystko to, jest przemyślanym, skoordynowanym działaniem, które na celu ma prowokowanie opozycji oraz propagandowe dzielenie Polaków na tych "rozsądnych i świadomych" oraz tych, którzy są rozszalałymi z nienawiści do demokracji i wolności oszołomami...

Wczorajsze bezczelne próby dyskredytowania wszystkich tych, którzy chcą czcić pamięć poległych w Smoleńsku i którzy domagają się prawdy o tej tragedii, były zwykłym chamskim, obrzydliwym i wyrachowanym atakiem nie tylko na niewierzących w zwykłą katastrofę, ale przede wszystkim na opozycję i jej coraz skuteczniejsze działania zmierzające do umiędzynarodowienia całej sprawy...

"...przed Pałacem są jak zwykle setki zwolenników PiS, popierajacych absurdalną teorię zamachu, ale przechadzają się tu również zwykli Warszawiacy, chcący normalnie oddać cześć ofiarom katastrofy..." - takie słowa wypowiedział wczoraj jeden z propagandystów TVN... Przejęzyczenie? Autentyczna wiara w zło czające się w PiS? Czy zwykłe, bezkrytyczne wykonywanie rozkazów padających z centrum medialnego dowodzenia?

Pytanie, skąd w Ferajnie rządzącej takiego zaparcia w obłudzie i hipokryzji?

Czy jest to jedynie wynikiem zwykłej histerii i caraz większej bezsilności wobec rosnącego poparcia dla prawicy, czy też, wręcz odwrotnie - całkowitego przekonania, że mogą kłamać całkowicie bezkarnie i rozkradać kraj do woli?

Niestety, wydaje się, że to drugie jest powodem absolutnej bezczelności ludzi rządzących Polską. Jestem przekonany, że zyski będące konsekwencją zamachów w Smoleńsku i Mirosławcu, są przez nas postrzegane zbyt płytko, a zatem zbyt , naiwnie myślimy, że pracując wytrwale, dokopiemy się do prawdy i, że kiedyś ujrzy ona światło dzienne.

Owe zyski, których dysponentami są nie tylko Sowieci, ale w moim przekonaniu - rónież wspomniani Niemcy, są tak niewyobrażalne, że muszą być chronione tajemnicą, która nigdy nie poowinna wyjśc na jaw. Zyski tych, którzy dziś w Polsce umacniają kłamstwa, są mniej istotne i pewnie najczęściej zwyczajnie przyziemne.

Zyski tych, którzy chronią tajemice Smoleńska i Mirosławca w Polsce, to władza, pieniądze i wpływy. To gwarancja, że kwity nie zostaną wyciągnięte z szuflad i sejfów oraz gwarancja nietykalności, bez względu na to, jak daleko posuną się w chamstwie i niszczeniu Polski.

Ci, którzy sterują władzą w Polsce, będą bez ograniczeń przymykać oczy na bezkarność swoich sług i na to, jak ich słudzy daleko posuną się w rozkradaniu kraju, dopóki interesy ich mocodawców będą nienaruszalne i bezpieczne.

Nazywanie niewierzących w zwykłą katastrofę "zwolennikami PiS", czy oszołomami ma na celu wyłącznie antagonizowanie społeczenstwa i wzbudzanie w nim z jednej strony niechęci, a wręcz nienawiści do "szaleńców", z drugiej zaś powodowanie strachu, że ktokolwiek stanie po stronie tych sceptycznie do tzw śledztwa nastawionych, zostanie zaszyfladkowany jako "faszysta" i "szaleniec". To wystarczające powody, dla których spora część Polaków nie chce wierzyć w to, co zaczyna być coraz bardziej oczywiste.

To, że obecne "elyty" współuczestniczą w prowokowaniu Polaków, świadczy nadmuchiwanie zapowiadanego przejazdu "nocnych wilków" przez Polskę. Fakt, że są to zwykli bandyci, popierający terroryzm sowiecki oraz to, że większość z ich przywódców ma całkowity zakaz wjazdu do UE, powinien być powodem do ucięcia jakichkolwiek dyskusji, poza krótkim stwierdzeniem, że przez Polskę ci bandyci nie przejadą.

Niestety zatroskane o kraj władze nie są skłonne do wyrażania żadnego stanowiska, gdyż jawna prowokacja ze strony Putina i jego rzezimieszków jest jak najbardziej na rękę tym, którzy władają Polską. To kolejny, wyrachowany i przemyślany sposób na rozkręcanie spirali prowokacji.

Ferajna rządząca traci grunt pod nogami, zatem pomimo ogromnego wsparcia propagandowego, w razie gdyby nie była jednak w stanie powstrzymać swojego upadku, trzyma wraz ze swoimi mocodawcami jeszcze wiele argumentów i narzędzi do utrzymania władzy, będącej gwranacją ostatecznego rozwiązania kwestii Polski.

A co będzie najskuteczniejszym sposobem na podtrzymanie rozkręconej przez Komorowskiego i Tuska "wojny polsko-polskiej"?

Bez wątpienia potęgowanie strachu przed wrogami demokracji.

Obóz rządzący, aby utrzymać kurs i ścierzkę wyznaczone przez mocodawców, kiedy nadejdzie moment, posunie się do rozlewu krwi w Polsce.

I nie należy - rozważając taką ewentualność - kierować się pytaniem "czy", tylko pytaniem "kiedy"...

Skoro bowiem, jeśli nie współudziale, ale choćby przy cichym przyzwoleniu ludzi rządzących Polską, dokonano tego, co wydarzyło się w Smoleńsku, czy kiedy miały miejsce dziesiątki "seryjnych samobójstw", należy spodziewać się, że posuną się dalej, aby chronić własne uczynki i interesy zwierzchników... Że posuną się do krwawych prowokacji i rozleją więcej krwi Polaków.

Dla ludzi rządzących Polską najważniejsze jest utrzymanie władzy za wszelką cenę, bo utrata tej władzy, dla nich oznaczać będzie nie tylko utratę wpływów i pieniędzy, ale w wielu wypadkach utratę wolnosci, a być może nawet i... życia.

Ferajna rządząca nie jest w stanie zawrócić z tej drogi. Zbyt wiele podjęła zobowiązań i zbyt wiele ma uczynków na koncie... Uczynków, które gdyby wyszly na jaw, pogrążą nie tylko Ferajnę, ale i jej mocodawców. I o ile ci ostatni, będąc anonimowymi, wywiną się z pewnością, o tyle obażeni w kłamstwie i złodziejstwie staną się dla interesów zagrożeniem.

I pomyśleć, że Polskę wirus zdrady i zaprzaństwa drąży od stuleci... Niczego jako naród nie jesteśmy w stanie się nauczyć...

Najwidoczniej kochamy być okłamywani, aby potem móc przelewać krew za swoją wolność...

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (20 głosów)

Komentarze

Witam! Drogi Panie ,oni maja za duzo krwi na swoich rekach, aby zawrocic z karkolomnej dla nich drogi! Te nieporadne dzialania i gesty dobrego wuja,sa jak najbardziej celowe!  Nie maja zadnego pozytywnego argumentu,wiec pozastaje,mataczenie faktami! Do tej pory tym grali! Ale niestety Nie da sie juz grac! Narod pragnie Polski dla Polakow! Pragnie prawdy,Pragnie prawdziwie wolnej Polski w ktorej mlode pokolenie bedzie sie spelnialo,realizujac swoje marzenia o godnej pracy i placy! Pozdrawiam!   

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1473300

Niech szanowny Pan, nie uzywa slowa Niesiolowski, ja ze swej strony doloze Nalecza! To jakbym w Nowym obuwiu brodzil w blotnistej kaluzy!

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1473314

To się więcej nie powtórzy...

Zamiennie, będę używał "Stefka burczymuchy"...

Vote up!
8
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1473318

Mialem zakonczyc polemike,ale pozwulicie panstwo na moja kolejna wypowiedz! Pan Antoni Macierewicz ,krystalicznie uczciwy Polski Patriota na ktorego probolszewia od zarania leje pomyje, dotrze do autentycznych faktow Smolenska! Konkluzja mojego wywodu wiaze sie z Panem profesorem Krzysztofem Szczerskim ktory przy Expoze Tuska Wypowiedzial slowa ,ktore wpisza sie w historie Polski ! Wy jestescie Obcy w tym Polskim sejmie wskazujac palcem Tuska! Polacy wywala te mafie polsko- ruska! Majac takich patriotow ,Pan Andrzej Duda Zostanie naszym Polakow w wolnej Polsce prezydentem! iam Panstwa! Dobrej nocy,pozdrawiam Panstwa!

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1473381

Glowa czasem goraca wie lapsusy sie niestety zdarzaja! Klaniam sie!

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1473383

Slowo beszczelnoscv w stosunku do obecnego rezymu jest za deliktane.
Otoz ta swoocz traktuje tych co nie znimi jako niewolniczy material do dojenia ktury w razie protestu mozna ponizyc,upokarzyc badz w okrutny sposob uniestozyc,a nawet po smierci przesladowac jego rodzine i drwic z zabirego i obciazac go niepopelnionymi winami.
Nigdy zaden kacap nie przyzna sie do winy,maja to glemboko w genach.
Zaczelo sie to od czasow carskich kiedy im urzynano brody a pozniej glowy za male przestepstwa no, a pozniej juz za bolszewi kara smierci od razu badz na zeslaniu byla norma za jakies tam winy.
Zydobolszewia ma tez inna bron tworzenia "prawdy" jest to medialny, atak na podatnosc umyslu ludzkiego.
Nawet ludzie wyksztalceni, wydawaloby sie oswieceni, inaczej zaczynaj postepowac niz oficjalnie wyglaszaja swoje stanowisko.
To jest typowy efekt bez ustannego prania mozgow.
Jedno mnie dziwi czy ludzie nie moga w Polsce dostac alegi na tego PObolszewickiegpo gebelskiego zydokomuszego propagandowego wirusa.
Przeciez jak ja w TELEVIZORNI zwanej POLSKIEJ zobacze Noselbauma zwicego siebie Niesiolowskim,Palikota kacapskiego gaenta,Giertycha pojebca kompletnego zaprzedanego za cos o czym nie wiemy Komoruskiego zdrajcy i Skorskiego przybledy dupcyngiera zydowskiego, to ja dostaje nie tylko wstretu do jedzenia, ale i checi do odtrucia sie chociazby szklaneczka dobrego Chivasa.

Ze tez oni nie wymyslili jeszce ze do tej "katastrofy" w Smolensku swoje 3 grosze odlozyl Duda - no, ale moze jeszcze takie rewelacje nas czekaja, kiedy to prokuratorzy wosjskowi czy jacys inni,oswiadcza ze znowu maja nowy raport na podatwie nowych odczyatow z nowej kopi kacpskiej kopi czarnych skrzynek .

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1473386

Za szybko Pan piszesz i gubia sie wyrazy.Kilka slow..,a my mamy byc przykladem! Kazdy jest poirytowany,ale z umiarem slownym! Polonia rowniez czyta! Klaniam sie!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1473395

Nie napisalem do kogo! Przepraszam! Wyzej moj artykul ,jest skierowany do Pana! Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1473398

Polecam wpis śp.Seawolf-a i niech to będzie za komentarz do wpisu

http://niepoprawni.pl/blog/1530/przecwelone-panstwo-polskie

Vote up!
6
Vote down!
0
#1473322

Ze mafi w Polsce nie ma a tu prosze na najwyzszych szczeblach cala szajka i niech ktos teraz powie ze Korwin to oszołom on juz ich dawno rozgryzł ale trafił na sciane nie do przebycia gdzie bylismy wtedy? Wielu przychyliło sie do opini ze Korwin to wariat jak mozna podwazać autorytety takiego bolka lolka i im podobnych to my społeczenstwo dalismy tym bydlakom zielone  światło do okradania nas osmieszania mordowania oraz ponizania my jestesmy temu winni i obojetnie co sie teraz stanie ponieważ zgadzam sie z tekstem ze te menele władzy nie oddadzą  odpowiedzialnosc za ofiary spada na całe społeczenstwo ktore sprzedało sie dla swietego spokoju.

Vote up!
6
Vote down!
0

adolfnr2

#1473365

Cytaty wrogów Polski

"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."
Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów.

Natomiast ci w Warszawce, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Biłgoraju i sam Bóg wie gdzie się usadowili są wykonawcami tego zlecenia.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473367

Abp Michalik podczas rezurekcji: „Nadciąga nowy totalitaryzm” 2015-04-05

Zwycięstwem Chrystusa Zmartwychwstałego są oblężone konfesjonały – powiedział abp Józef Michalik podczas Mszy św. rezurekcyjnej w bazylice archikatedralnej w Przemyślu. Metropolita przemyski mówił również o zagrożeniach czyhających na rodzinę, prześladowaniu chrześcijan i zaangażowaniu Kościoła do polityki.
Abp Józef Michalik podkreślił, że śmierć Chrystusa jest faktem historycznym, ale patrzenie na postać Jezusa tylko przez ten pryzmat, to za mało. – Wiara w zmartwychwstanie jest wiarą zbawczą, bo jest wiarą w moc boską Chrystusa. Chrystus zbawia nas nie tylko jako męczennik, nie tylko jako człowiek, ale jako Bóg-człowiek, który pokonuje grzech – mówił.
Zaznaczył, że fakt zmartwychwstania nabiera właściwej mocy i realizmu dopiero w sercu człowieka. – Dlatego zwycięstwem Chrystusa Zmartwychwstałego są oblężone konfesjonały – powiedział hierarcha. Przypomniał, że św. Jan Paweł II często pytał o to, czy ludzie się spowiadają.Abp Michalik przestrzegał również przed ideologią gender. – Nadciąga nowa ideologia, nowy totalitaryzm, bo z gender nie wolno dziś dyskutować. To jest ideologia, a nie filozofia. Jeśli masz krytyczne zdanie o tej ideologii, to się wzywa do sądu. Nie masz prawa przestrzegać, nawiązywać do prawa natury, przypominać o odpowiedzialności rodziców – mówił.
Były przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski stwierdził, że Kościołowi próbuje się narzucić milczenie w sprawach publicznych. W ten sposób nawiązał do zarzutów, że Kościół miesza się do polityki.
Kościół żadnej partii, żadnego konkretnego człowieka nie chce popierać, także z roztropności, bo wie, że rozeznanie człowieka jest trudne. Często jeden i drugi może być prawy i wierzący i nie można dzielić społeczności wierzących popierając jednego – mówił abp Michalik. – Żaden biskup i żaden roztropny ksiądz nie popiera konkretnego człowieka. Popiera zasady i mówi, że kto tych zasad nie zachowuje, ten nie jest godny poparcia. To jest różnica – wyjaśniał.
Abp Michalik odniósł się także do prześladowań chrześcijan. Zwrócił uwagę, że w wielu krajach są atakowani w sposób bezpośredni, a sprawcy na ogół pozostają bezkarni. – Ale atak na prawo Boże, na prawo natury jest dzisiaj bardzo mocny także w naszych cywilizowanych i nowoczesnych krajach – zaznaczył. Ubolewał, że pod silną presją znalazła się obecnie rodzina, która jest narażona na wiele niebezpieczeństw.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473369

juz mamy juz jest bezwzglednie represjonowany kazdy czlowiek myslacy i darzacy do prawdy. Czlowiek prawy i powiedzmy normalny. Zboczency, wywrotowcy, wszelkiej masci odszczepience i dewianci maja ochrone rzadow i parlamentow, tak to dzieje sie na naszych oczach jestesmy biernymi swiadkami dobijania kultury chrzescijanskiej.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1473371

Nie przypuszczalem , ze kiedykolwiek wypowiem sie negatywnie przeciw biskupi kosciola katolickiego w Polsce! Ja byly ministrant, bierzmowany  wtedy przez arcybiskupa Krakowskiego  Karola Wojtyle! Uwazam,ze dalsze zachowawcze postepowania hierarchii godzi w patriotyzm Polakow! Te otrzymane 16 mil zlociszy od bolszewikow wyciszylo nagle naszych katolickich Patriarchow! Niedoczekanie purpurowi! Wy nie jestescie Kosciolem,jestescie,a powinniscie byc pasterzami ,a nie bratac sie z postkomuna! Ta Polska musi byc wreszcie Prawdziwa! 

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1473391

i zeby nie ta sultanna to nalezaloby co poniektorym dobrze do dupy nakopac.
Widac WSIkoPOlszewia ma na nich takie rzeczy ze by djabla wyswiecili jak by im kazano.
Ale tu ponasza tez wine i wierni ze nie reaguja,a przeciez ksieza to normalni ludzie i tak samo powinni podlegac krytyce, szczegolnie po zamachu smolenskim.

Parafianom brakuje cywilenj odwagi zeby takiego zaprzedanego ksiedza na taczkach z parafi wywiezc.A prawdziwego pasterza stojacego po dobrej stronie atakowanego przez PObolszewie chronic.

Tutaj filmik co za swolocz jest Komoruski ktoremu sluzy nijaki Nycz.

https://www.youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE

Warto poczytac komentarze pod tym filmikiem - sa pokrzepiajace no i nie ocenzurowane.

Ronin problem rzezcywiscie w tym ze czasem za szybko pisze i zjadam litery badz przestawiam, ale gdy chce poprawic
moj tekst juz nie moge go wyedytowac.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1473407

... i będę cię ścigał pałkami na NP do czasu, kiedy zaczniesz pisać zgodnie z zasadami polskiej pisowni. Jak długo będę cię ścigał? - to zależy od ciebie, kiedy się w końcu weźmiesz za robotę. Także przez prawie 3 lata nie mogę cię zmusić do tego, byś zainstalował w swoim komputerze polską czcionkę, skoro deklarujesz się jako wielki patriota. To, że przez tyle lat nie chcesz pisać z polskimi znakami - jest obrazą dla Polaków i ich nie szanujesz!

W "Zasadach pisowni" na NP w pkt. I. między innymi czytamy, cyt.: "(...) W przypadku braku stosowania znaków z ogonkami i innymi znakami diakrytycznymi często usprawiedliwiamy się brakiem polskiej klawiatury na obcojęzycznym systemie. Nie jest to żadne usprawiedliwienie - instalacja polskiej klawiatury jest dziecinnie prosta i sprowadza się do kilku kroków.  Tutaj znajdziemy prosty opis z obrazkami dla systemu Windows.

(link is external)

Jeśli mamy inny system? Każdy wie co to jest wyszukiwarka - są na ten temat setki artykułów".

 

Roninowi opowiadacz "głodne kawałki" o... pospiechu w pisaniu i niemożliwości ponownego edytowania tekstu - podając jako przyczynę popełnianych błędów. G*wno prawda! Kłamiesz, jak zwykle. Jesteś patentowanym śmierdzącym leniem i niechlujem! 

Po pierwsze:
masz świadomość, że nazbyt dużo popełniasz błędów podczas pisania, więc dlaczego nie chce ci się napisać najpierw w edytorze tekstu (np. w notatniku lub dokumencie programu Word), sprawdzić nawet 2-krotnie tekst, skorygować błędy (także interpunkcyjne!), a potem skopiować go do okna dialogowego komentarza na NP? Czy ty kiedyś korzystałeś ze słownika polskiej pisowni??? Jestem pewny, że ów słownik uwiera cię w ręce!

Po drugie:
kłamiesz, "wciskając kit" Roninowi, że po zamieszczeniu komentarza  - nie masz możliwości ponownej jego edycji! Taka blokada edycji następuje wówczas, kiedy ktoś z Użykowników skomentuje już twój komentarz - to prawda. Ale wcześniej? Zawsze możesz go edytować i to nawet kilkakrotnie. 

 

Do roboty! - leniu patentowany!!!

Vote up!
3
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1473491

Pozdrawiam! :)

 

Vote up!
3
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1473493

http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/jesli-nie-potrafisz-nie-pchaj-sie-na-afisz-odpowiedz-dla-wilka-na-kacapy

oraz tutaj:

http://niepoprawni.pl/comment/1434015#comment-1434015.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
2
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1473498

Masz rację.

Szkoda, że miast wziąć do roboty - wszak tak niewiele to kosztuje - człek ciska się i burzy w sposób czasem nieelegancki...

Vote up!
3
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1473500

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

podprowadzac znanemu tu na Np.trolowi co sie pojawia i z nika na rok by znowu sie pojawic.
zero merytoryki za to atak personalny za kazdym razem.
Ale widze ze zaczoles rezonowac na jego falach.
Satyr ma fobie i jest zawsze tam gdzie jest moj wpis aby mnie spalowac to jest najwiekszy plownik na NP. - cenzor amator.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1473534

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

podprowadzac znanemu tu na Np.trolowi co sie pojawia i z nika na rok by znowu sie pojawic.
zero merytoryki za to atak personalny za kazdym razem.
Ale widze ze zaczoles rezonowac na jego falach.
Satyr ma fobie i jest zawsze tam gdzie jest moj wpis aby mnie spalowac to jest najwiekszy plownik na NP. - cenzor amator.

A to jeden z tekstow Satyra do nie tu na NP:

Obrazek użytkownika Satyr
Satyr 7/29/14

Usuń Odblokuj

Jednak jest z ciebie kawał skurwysyna! - Wszo łonowa i kombinatorze!!!

A więc nadal wojna!!!

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1473536

Nie znam sprawy, bo nie czytuję tu wszystkich wpisów...

Mogę wypowiadać się jedynie o tym co udaje mi się zaobserwować. I... uważam, że powyższym dajesz jedynie świadectwo na to, że Satyr ma rację.

Używając obelg daleko nie zajedziesz...

Proponuję, żebyście wyjaśnili sobie kwestie sporne poza forum, a nie - zwłaszcza używając takiego języka - pod tekstami zamieszczanymi na NP...

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1473553

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A wyzwiska Satyra zacytowalem aty mowisz ze to ja go wyzywam.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1473561

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

psychiatry i od detoksykacji u AA.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1473533

Nie osądzam nikogo i wybacz, nie jestem w stanie i nie chcę ceniać nikogo z Was.

Wiem jedno.

Jeśli - bez względu na wszystko - nie postaracie się dojść do jakiegoś konsensusu i porozumienia, to w przygnębienie popadnę, bo skoro MY, TU nie potrafimy się dogadać z powodu takich nieporozumień, to Ferajna rządząca szybciej niż myślimy rozegra swoją ohydną grę o Polskę...

Błagam zatem - dajcie sobie po razie, przeproście, a może i na browarka wyskoczcie, ale dajcie sobie wzajemnie szansę na dogadanie, bo ten coraz większy spór doprowadzi nas wszystkich na manowce, a w środowisku Ferajny do radości doprowadzi.

Z nimi mamy o Polskę walczyć słowem, a nie między sobą!!

Pozdrawiam!

PS.

Zacznijcie obaj używać polskich znaków... :)

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1473569

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

te wojny między nami toczą się tu nieustannie.Mówi się,że NP to Polska w pigułce. To co się dzieje na górze ..to samo dzieje się tu.Przygnębienie nieuniknione...bo MY,TU nie potrafimy się dogadać z różnych powodów. I właściwie co rusz to wybucha jakaś awantura.Wg mnie przyczyna ,zarówno TAM jak i TU ma swoje źródło w nieudolnej władzy.Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1473573

Ładnie to ujęłaś.

Nie bywam tu często niestety, więc nie mam okazji być świadkiem tych wojenek.

Jakkolwiek, przykre to i chyba żenujące nieco. Grunt, to nie dawać się wciągać w tę "wojenkę", a co najwyżej, w miarę możliwości, nie pobłażać temu, jak ubliżają sobie wzajemnie. Zwłaszcza na forum.

Miłego wieczoru :)

 

Vote up!
1
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1473579