Przekręcamy Kolejne Wybory, czyli, Piotr Kraśko Wie....

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

...i Piotruś Kraśko jest w tym przypadku symbolem skompromitowanych, kolaborujących z Ferajną mediów. Pomimo wielu dowodów na to, że minione wybory to jeden wielki przekręt i kompromitacja, media propagandowe kolorują rzeczywistość.

Po bredniach Komorowskiego o kolejnym ataku na jego demokrację, "dziennikarze" przytaczają FAKTY o nieprawidłowościach, wieńcząc materiały krótkim "nie ma podstaw do powtórzenia wyborów - trudno, musimy z tym żyć"... 

To co wyprawia mafia rządząca nie jest już żenujące. Nie jest nawet koszmarne. To ewidentny dowód na totalne skretynienie Polaków.

Jak bowiem okreśłić naród, który milczeniem przyjmuje tak jawne przekręty. Jak nazwać naród, który żyje na tak niesamowitym poziomie hipokryzji i schizofrenicznej moralności?

Wszystko wskazuje na to, że owe słynne już sowieckie serwery postanowiły zawieść wtedy, kiedy spływające wyniki zaczęły dobitnie wskazywać na wygraną PiS...

PSL zwycięzcą... PO zwyciężcą w krainach lemingów...

No a w tle... kolejne ocieplenie stosunków ludzi Ferajny rządzącej z ich mentorem i szefem - Putinem.

Rację ma Komorowski, który kolejny już raz stwierdził, że Państwo polskie zdało egzamin. Zdało faktycznie - zobojętniałe na dziesiątki mniejszych i większych afer fundowanych od ponad siedmiu lat przez PO, nie zareagowało i nie zareaguje na wyborczy szwindel.

Szwindel absolutny, bez względu na to, co o tym mówią ludzie władzy i podporządkowane im media, z Piotrusiem Kraśko na czele.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:23)

Komentarze

jak potwierdzali pancerna brzoze,ze jednak wybory byly nie sfalszowanr a kto inaczej mysli ten jest oszolom.

Zyd Krasko to male gowno w porownaniu z atkimszabesgojem Lisem,zaraz pewnie i grono aktorzyn sie wypowie wlacznie z

Olbrychskim w roli gownej.

Oczywiscie odoprasuja i postawia przed ekran bartoszewskiego Wajde i Kuca,a spescjalistek od wszytkiego co ma byc PO rawne w danej POtrzebie , juz nie bedde wymieniac, bo te kur...y mi przez

gardlo nie przechodza.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3
#1451792

A czego pan mógł się sPOdziewać, od POtomka ubeków. Praca w TV1 ubecja nakazuje szczekać jak wierchuszka nakazuje. Kraśko jako dziecko resortowe, POszedł w ślady swoich rodziców. Miał wybór i wybrał, iść drogą swoich rodziców. Tak jak Olejnik, Lis, Owsiak, itp. A więc drogi zdrady i niszczenia polski, i za bardzo dobre wynagrodzenie. Niech mu srebrniki ubeckie w gardle staną.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451830

Nie wierzę w „niewydolność systemu”!

2014-11-19 20:44

Wszystko wskazuje na to, że szkolenie w Moskwie okazało się zawodne. Stara metoda  nie zadziałała, najwyraźniej zbyt duże było poparcie dla PiS, żeby dało się osadzić na najwyższym podium Platformę; coś tam zazgrzytało, coś przeciekło - i przekręciarze musieli pokazać malutki skrawek prawdy.
Nie całkiem udało się „na sondaż”,  a wygrać przecież muszą!  Towarzysz Putin czeka i CzeKa czeka,  i  wnuk CzeKa w Polsze czeka, i te tępe gęby wierchownoj czriezwyczajnoj komissji czekają na swoją dolę od „miliardów dla samorządów” i na ordiena za charoszuju rabotu…  Więc postanowili wygrać wybory na rympał!  
 
„System” miał być elastyczny, umożliwiający najróżniejsze modyfikacje, nie bez powodu do jego stworzenia zatrudnili prawie amatorów, studentów - których można teraz bezkarnie oskarżyć o dowolne niedociągnięcia - i już miesiąc przed wyborami trąbili o „trudnościach”. Żadnych trudności nie było. Nie wszyscy z nich są takimi kretynami, na jakich wyglądają. „System” miał umożliwiać wyeliminowanie PiS z ewidencji – i najprawdopodobniej tak został skonstruowany. Nieprawdopodobne? No przecież dziecinnie proste!\
Kiedy pierwsze spływające dane pokazują miażdżącą przewagę Prawa i Sprawiedliwości, usuwa się nazwę tej partii z „systemu”.  „System” się oczywiście blokuje, nie przyjmuje dokumentów, w których jest nazwa PiS.  Dlaczego bez problemu przesłano głosy wielu komisji lokalnych? Były tam komitety PiS? Rzadko gdzie.
Paraliż „systemu” i awarie wielu innych systemów w całym kraju to nie wynik indolencji, lecz pochodna ciężkiej pracy nad wprowadzeniem takich danych, które byłyby dla „systemu” akceptowalne.(Ten scenariusz przewidziano wcześniej, dlatego przed wyborami zadbano o kontrolowany wyciek informacji o „problemach PKW”.)
Czy w „systemie” liczenia głosów są pełne nazwy partii, czy tylko skróty? Bo jeśli skróty, to mamy rozwiązaną zagadkę wielkiego „zwycięstwa” PSL. Skróty nazw partii PSL i PiS można w takim „systemie” jaki zamówiła PKW po prostu… ZAMIENIĆ! Oba mają po trzy elementy, w tym dwa identyczne.  Oczywiście, że taka zamiana wymagała czasu, ale jak widać opłaciła się! I rządzącym, i beneficjentowi, który będzie teraz bronił PKW jak własnych synekur, własnych agencji i unijnych miliardów.
Poprawili „system” tak skutecznie, że teraz już sam generuje wyniki! Komisje w Kielcach jeszcze nie przesłały danych, a „system”  już poinformował, że z miażdżącą przewagą wygrało PSL!
Ludzie się burzą, ludzie piszą, ludzie nawołują do protestu – a „system” działa, „system” sam wybiera,,z  błogosławieństwem kukły deklamującej zadane frazy o otchłani czegoś tam i o nieodpowiedzialnych działaniach Polaków nie godzących się na ewidentne fałszerstwo przyklepywane właśnie przez PKW.
 
*Wieś na PSL już od dawna nie głosuje. Głosują na tę partię (czyli de facto na siebie samych) jej działacze oraz: rodziny działaczy, wspólnicy działaczy i podwładni działaczy. Załóżmy, że każdy członek PSL generuje 10 – 15 głosów. Załóżmy, że ta sitwa zmobilizuje się w stu procentach. Wszyscy, co do jednego pójdą na wybory. Przy 124 tysiącach członków partii, stuprocentowej mobilizacji  i 50-procentowej frekwencji PSL jest w stanie zdobyć maksymalnie 12% poparcia. Więcej nie ma. Po prostu. 
danuta
http://naszeblogi.pl/50849-nie-wierze-w-niewydolnosc-systemu
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1451836

Tak, niestety to prawda, naród , może poza grstką myślących, calkowicie zobojętniał na szwindle, klamstwa i zamiatanie pod dywan wszelkich afer, oczywiście tych związanych z władzą, bo poseł, np. PISu kichnie na korytarzu sejmu to znaczy że chce grypą skazić rząd i jest wrogiem śmiertelnym. Boję się tylko tego żeby zobojętnienie nie przerodzilo się w niepójście na wybory, bo to już by byla katastrofa nasza , a zwycięstwo POgiętych. Najlepszą reakcją na to co śię dzieje powinna być właśnie rekordowa frekwencja i głosowanie przeciw rządom jawnych mataczy. Będzie nas wielu , kręcić trudniej. Jak ktoś mądrze powiedzał: "jeżeli nie masz na kogo głosować, to głosuj przeciwko komuś", lepsza jakakolwiek zmiana, niż marazm.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1451842