To są nasze katolickie Święta!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Od wielu lat trwa walka bolszewickiego głównego nurtu z katolikami. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, powoli, z roku na rok, symbolika chrześcijańska jest świadomie, celowo usuwana z przestrzeni publicznej. Jednak całkowite usunięcie Świąt Bożego Narodzenia jest niemożliwe. I Oni to wiedzą. To zbyt wielka Moc! Nie mają nic innego do zaoferowania! Więc co od lat robią? Od lat unikają wspominania o tym, że to Święta BOŻEGO Narodzenia, unikają mówienia o tym, że to czas narodzin JEZUSA Chrystusa. Unikają oczywistości - to są katolickie, chrześcijańskie święta!

Do tej pory to unikanie symboliki odbywało się to względnie łagodnie, ale to co zaprezentował w tym roku Trzaskowski i inne lewackie samorządy, na swoich, pożal się Boże - "pocztówkach" - przekroczyło granice wszelkiej żenady!

To są nasze, katolickie Święta! Nikt nie każe Wam ich obchodzić. Nikt Wam nie każe wstawiać do dużych, korporacyjnych sklepów choinek, puszczać kolęd, przygotowywać pocztówek. Ale jeśli już to robicie, to róbcie to z poszanowaniem naszej tradycji, którą za sobą niosą Święta Narodzenia Jezusa Chrystusa.

Albo nie podpinajcie się obłudnie pod Nasze Święto Jezusa Chrystusa, albo róbcie to z poszanowaniem naszej tradycji. A my, Chrześcijanie, powinniśmy takie wszelkie próby profanowania naszych świąt i tradycji wytykać tym wszystkim obłudnikom i szanować tradycje naszych Dziadków, Babci, Ojców, Matek! Sroce z pod ogona nie wypadliśmy!!! Bądźcie dumni, bo jest z czego!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Religijność Tuska jest legendarna.

Mało która polska rodzina ma taki ołtarzyk w domu i fotografuje się na jego tle.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1638799

- ojczyźnie świnie podszywają i podpinają się pod nasze święta dla poklasku choć tych świąt nienawidzą jak żyd Myrcha który wymienił Trzech Króli jako: "Kacper, Melchior i Belzebub". 

Tak się po freudowsku wygadał się że nigdy z chrześcijaństwem nie miał nic wspólnego. Maski pozakładali na te parszywe  zdradzieckie mordy i udają naszych.

Jego żona Kinga Gajewska w te święta rozsyła po ludziach podobną widokówkę rodzinną ale bez krzyża bo ten Żyd jej zakazał. Tak w wybory chcą sobie zaskarbić nasze serca jak Bolek z Matką Boską w klapie marynarki. 

Znaleźli na nas sposób jak nas ogrywać na naszych uczuciach i robią to z premedytacją bo jest to skuteczne. 

Jeśli nie znajdę tej fotki w necie to wstawię tu jako miniaturkę. Mnie nie nabiorą ale wielu pewnie tak. 

Dla mnie najświętszym obowiązkiem jest walka z nimi do końca - aż ich pokonamy.

Vote up!
4
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638809