Poradniki Ruchu Kontroli Wyborów

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Moi drodzy! Wszyscy wiemy jak wiele nieprawidłowości pojawiło się w zeszłorocznych wyborach samorządowych. Jeszcze przed podaniem się do dymisji PKW dochodziły do nas bardzo niepokojące wiadomości o szkoleniach PKW w Rosji, o rosyjskich serwerach obsługujących wybory. Nie wiem czy pamiętacie jak wyglądało nocne podanie cząstkowych wyników w wyborach prezydenckich 2010 r., w których wygrał najpierw Jarosław Kaczyński, a potem po spłynięciu wszystkich wyników wygranym okazał się Bronek "Bul" Komorowski. Nie muszę Was przekonywać, że aktualna wiarygodność instytucji powołanych do przeprowadzania rzetelnych wyborów i instytucji powołanych do kontroli tych instytucji jest zerowa. Z dużym pradopodobieństwem rządząca Polską sitwa i agentura będzie próbowała sfałszować wybory.

Musimy się wszyscy zorganizować na te parę dni. To nasz obowiązek. Odpowiadamy przed naszymi dziećmi. Nie dajmy się lenistwu.

Ruch Kontroli Wyborów przygotował materiały, które pomogą każdemu kto chce włączyć się w Ruch Kontroli Wyborów. Zachcam do zapoznania się i przekazania dalej innym:

Poradnik: FAŁSZOWANIE WYBORÓW I ZAPOBIEGANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCIOM

Link 1: http://www.mediafire.com/view/do5sy3c7crjumu6/FALSZOWANIE-_WYBOROW-I-ZAPOBIEGANIE-NIEPRAWIDLOWOSCIOM_wersja-1.0.pdf

Link 2: http://www.mediafire.com/view/rkqu4jtqtdyqp7s/FALSZOWANIE-_WYBOROW-I-ZAPOBIEGANIE-NIEPRAWIDLOWOSCIOM_wersja-1.0.pdf

 

Poradnik: SYSTEM RKW-IT

Broszura w PDF

Link 1: http://www.mediafire.com/view/vp7z910820n405r/SYSTEM_RKW-IT.pdf

Link 2: http://www.mediafire.com/view/4y86xicb8uaac9a/SYSTEM_RKW-IT.pdf

Prezentacja PPT

Link 1: http://www.mediafire.com/view/qc6sl6z4hg58pzk/System_RKW-IT.pptx

Link 2: http://www.mediafire.com/view/v03d6g6xrhx34nn/System_RKW-IT.pptx

 

Diagram: LICZENIE WYNIKÓW WYBORÓW

Link 1: http://www.mediafire.com/view/3dcws2ahl4dgjx6/LICZENIE_GLOSOW_W_WYBORACH.pdf

Link 2: http://www.mediafire.com/view/61n887y3bn4o626/LICZENIE_GLOSOW_W_WYBORACH.pdf

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Dziękuję, to ważne, by wszyscy "ochotnicy" działali tak samo i wiedzieli przede wszystkim gdzie  i co należy szczególnie sprawdzać i czego pilnować...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1472450

Drogi Panie ,przy ostatnich wyborach bylem mezem zaufania! I doszedlem do wniosku,ze w duzej mierze do manipulacji przyczynila sie firma informatyczna przesylajaca protokoly! Podmieniano protokul na wczesniej przygotowany! Komisja podzielona na dwie grupy, a ja ponad 20 godzin obserwacji! Koniecznie dwuch mezow zaufania przy kazdej komisji! Pozdrawiam z zyczeniami Swiatecznymi!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1472451

Z REGUŁY mają miejsce za czasów rządów POmazańców i tych spod znaku koniczynki!!! Nie tylko prezydenckie ale także samorządowe poprzednie przebiegały dziwnie...Po raportach z 98 procent komisji wygrywał PiS 10 punktami procentowymi, by po kolejnym 0,5% komisji role diametralni się zmieniły-też o 10%...Cuda, cuda nad cudami!!! Prawda jest taka, że w głowie nam się nie potrafiło zmieścić, że wyniki, prawdopodobnie są "drukowane" od lat, tak niewiele potrzeba, by sprokurować brak większości w sejmie i zmusić do debilnych sojuszy, n.p. z Mr. Edem, czyli koniem który mówi!!!!! Wiara w pozory demokracji, przy sieci agenturalnej, zarówno lewych jak i prawych, jest UTOPIĄ-jedni to aktualni, drudzy byli kumple....Z którymi można się napić, tego nie wie nikt, stąd wieczny zamęt w służbach, wieczne przetasowania....Jedna i druga agentura mają kilkusetletnią tradycję....Pomijając szacunek dla nielicznej grupy rzetelnych pracowników resortów "informacyjnych" i tak nie wiedzą oni kto aktualnie płaci za ich|"niepracę"....Takie są, przypuszczam, fakty... a na potwierdzenie tego wypowiedz prominentnego polityka o wyjezdzie do Australii w przypadku cichej lub głośnej agresji Rosji...Do tego trzeba znowu kilkuset lat zniewolenia, by w rzetelnym procencie oddzielić ziarna od plew a na to czasu to Państwo już nie ma....Od kilku lat zastanawiam się jak to "ugryżć"...póki co nic do głowy mi nie przyszło...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1472453

jest ze wszech miar słuszne ale?

To działania na tzw. dole a co z górą, kto dopilnuje serwerów? Czy PIS zadbał o obserwatorów z OBWE?

Jeżeli nie dopilnuje się wyborów od samej góry do samego dołu i odwrotnie to powiedzenie, że:

-"...nie mamy Pańskiego płaszcza..."

nabierze znowu starego, złowieszczego sensu po raz kolejny z rzędu.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1472454

wybitnie opieszałe śledztwo w/s potwierdzonych zaskarżeń na wyniki wyborów, niestety nie ma modus operandi.działań ani, co za tym idzie, trudno ocenić poziom, na którym dochodzi do fałszerstwa...Niestety, znowu powrót do punktu wyjscia....Nie na darmo zostali wyszkoleni w Moskwie pracownicy PKW...Teraz kolej na następne pokolenie godnych zaufania mężów...Ci, którzy odeszli, jak zwykle w naszym kraju, nie odeszli do końca-jestem przekonany, że ciepłe posadki w spółkach skarbu państwa mają jak w banku lub, i to bardziej prawdopodobne, n.p. w radzie nadzorczej Azotów!!! Po co, to tego tłumaczyć nie trzeba...muszą powoli wzrasta wpływy rosjan wśród "rdzennych" polaków !!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1472463

Gawrionie!

 

Jesteś niestety bardzo naiwny, jeżeli sądzisz, ze pospolitym ruszeniem jesteśmy w stanie obronić się przed fałszterstwami Systemu. Oni mają to rozpracowane do najmniejszego pionka.

Oczywiście - próbujmy, czemu nie, lecz amatorzy kontra profesjonalny system źle rokuje.

Nie widzicie buty Komorowskiego? On już wie, jakie będą wyniki.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1472458

ta, to pojęcie dość względna, natomiast świadomość posiadania poparcia na każdym kroku  takich a nie innych służb zapewne moze to powodować...Pytanie brzmi, gdzie w takim razie podziewają się specjaliści o Pisowskim rodowodzie...!? Oni także zapewne posiadają wiedze gdzie, co i jak, i za ile...? Jeżel,i natomiast, rzeczywiści ma to być starcie amatorów z zawodowcami, to wysoce prawdopodobnę, że Ci ludzie nie dotrą do lokalów wyborczych!!! Bedzie to prezentacja siły "służb" oraz pokaz, na czyje wezwanie są gotowi do walki...Obym się mylił, bo takim wypadku, nie trzeba będzie czekać na rosyjską inwazje, tylko trzeba będzie desantować się z tego państwa, które stało się NIEpaństwem Polaków. Jeżeli ma coś przetrwać, jakieś elementy polskości- to tu to się nie uda-jesteśmy na patelni, bez możliwości zaszycia się gdziekolwiek...chyba że za granicą...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1472469

chodzi o Polske o ich przyszlosc i przyszlosc ich dzieci.
PObolszewia to rezym zlepiony z postPRLowskich komuchow i lawirantow ze starych sluzb SBeckich i WSIokowych to zlodzieje, oszuci i mordercy.
Ma ja w reku wszytko aby manipulowac
i wsadzic do wiezienia tych co reke podniosa na ta mafie.
Przeciez po ostatnim wyroku na Kaminskiego powinny sie zaroic ulice pod sadami.
Te sady zawsze orzekna co obecna wladza che zeby orzekly,system dzila doskonale zawsze kiedy ktos zglosi na temat falszerstw jest na pozycji przegranej.
Oni nie moga przegrac z prostej przyczyny -za duzo maja za uaszami i wiezenia by sie zapelnily.

Wybory musza sie odbyc na ulicy,tlum ma sila zmiesc ta bande i to jest jedyna szansa zeby cos w tej Polsce zmienic.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1472481

Nigdzie nie pisałem, że to jest lek na całe zło. Jest natomiast bezsprzeczne logicznie, że lepiej wybory spróbować skontrolować i zgromadzić jak najwięcej danych (np. zdjęć protokółów), niż nie gromadzić tych danych wogóle.

Czyli bardziej obrazowo - lepiej być pracowitym w swojej naiwności, niż mądrze leniwym ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1472489

Lek na fałszerstwa to jak największa aktywność !

To zmusi sitwę do falszerstw na ogromną skalę, a póżniej, do ogromnej kompromitacji wymiaru sprawiedliwości, który będzie musial to legalizować. Unaoczni to światu ogrom zbrodni a Polaków być może wstrząśnie na tyle, by na ulicy domagali się sprawiedliwości. Wszystkich nas nie wsadzą, nie zamkną nam gęby !

Jeden naród już raz wymusił na sitwie zmiany sfałszowanych wyników i nie pozwolil sobie narzuć sowieckiego prezydenta !

 

 

Czy stać  Polaków na to ? TAK ! Ja w to wierzę !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1472506

Jeżeli niczego nie będziemy robić w kierunku by nie dopuścić do fałszowania wyborów to nie wygramy na pewno. Z oszustami trudno jest wygrać, lecz pamiętajmy że nie jesteśmy sami. Obchodzimy Święta Zmartwychwstania Pańskiego, które poprzedzał dramat golgoty, ale to właśnie tam na Golgocie gdzie po ludzku umierała nadzieja Chrystus dał nam swoją Matkę, która cierpiała ale nigdy nie traciła nadziei w wypełnienie się Jezusowej nauki o zmartwychwstaniu. Tę Matkę dziś mamy za Królową Polski. Wrogowie Polski dobrze o tym wiedzą i dlatego pracują nad tym by nam wyrwać wiarę i pozbawić nadziei. Bez nadziei ludzie nie będą bronić niczego, dlatego potrzeba modlitwy za ojczyznę i ogromnego zaangażowania. http://www.niedziela.pl/artykul/7680/Rozaniec-za-Ojczyzne
Piszemy o cudach nad urną, nie zapominajmy jednak o cudach nazywanych „Cudem nad Wisłą” czy „Bitwą pod Lepanto”. W obydwu bitwach z poświęceniem walczyli ludzie ale towarzyszyła im modlitwa wielu ludzi. Idzie na nas ogromna nawała i sami nie damy rady, ale kto był w tych dniach świadkiem zmartwychwstania nie może stracić nadziei jeżeli będzie trzymał w ręce różaniec.
Ci co mówią o naiwności niech wyniosą wiarę z kościoła i wniosą ją w codzienność.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1472535