JOW-y

Obrazek użytkownika dratwa3
Kraj

Zauważam ostatnio, że tematem nadrzędnym w polskich mediach stały się JOW-y.

Gdy się tak tej jowowej gorączce przyglądam, wywleka mi się z pamięci wspomnienie, kiedy to przez całe miesiące debatowano na temat wolnego rynku. Że jest lekiem na całe otaczające nas zło. Że da jednakową szansę każdemu. Że się sam wyreguluje. W praktyce okazało się, że cały wolny rynek ogarnęły biedronki i inne owady, zaś rodzimym handlowcom pozostały tylko rynkowe stragany.

O powodzeniu wprowadzanej w życie jakiejś idei zawsze decyduje tzw. czynnik ludzki, więc dopóki nie pojawi się w przestrzeni publicznej jakiś Zorro, który zdoła przekonać mnie, że przypilnuje czystości wyborczych zasad, zdrowej rywalizacji kandydatów, temat JOW-ów będę postrzegał w kategorii niespełnionego chciejstwa.

 

dratwa3

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

tez jestem przekonany ze o wszystkim decyduje tzw.czynnik ludzki

duzy plus - za wpis

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1483521

Dziękuję:)

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1483637

słynnym hasłem było: "Balcerowicz musi odejść", "by żyło sie lepiej"! Liderzy tych haseł dali ciała, doszli do władzy i już te hasła mieli w d..pie! Łupienie narodu było ciekawsze, rajcowało! Zaczęto główkować, czym tu znów ogłupić naród! Najlepiej coś niezrozumiałego, niedookreślonego! No i koniecznie musi być nowy  lider, który te hasło będzie propagował i da się "pokroić" za wymyślona ideę w plasterki! I nagle jest, znaleziono, eureka! "JOW-y"! Śpiewając lider po "przejściach", który popierał wcześniej najważniejszych liderów PO i ich programy! Co się stało, że teraz ich nienawidzi? W dojrzałych, bogatych  państwach JOW-y, nie robią furory! A u nas, w tej rozkraczonej "demokracji", gdzie priorytetem rządu powinna być podstawa, jaką jest praca, godne zarobki i ogólnie rozkwit przemysłu, propaguje się genderyzm, zwiazki jednopłciowe i teraz JOW-y! Czy Polacy w przeważającej liczbie, wiedzą tak naprawdę o co chodzi? Już nie raz obudzili sie z ręką w nocniku! Ale pewnie kolejny raz, na złość mamie, odmrożą sobie uszy!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

viki

#1483583

Uważam, że dopiero uczciwe uporanie się z "wolnym rynkiem" uczyni nas gotowymi do wprowadzania w życie JOW-ów.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1483640