...Za poniżenie został wywyższony. Nad wszystkie trony! Alleluja!

Obrazek użytkownika contessa
Blog

Niech ten AD 2017 triumf Zmartwychwstania Pańskiego będzie dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i całego Narodu Polskiego źródłem wiecznej siły - w wierze w Chrystusa Zbawiciela, w Matkę Jego – Królową Polski, w wierze w Rzeczpospolitą Polską – Ojczyznę naszą.

Wiara Narodu Polskiego  jest wiarą w Trójcę Przenajświętszą i oddaniem się pod Jej opiekę i władanie. Trójca św.  na niebie ale tu na ziemi, na naszej polskiej ziemi jeszcze jedna trójca kreśliła swe kanony, którym nasz naród jest wierny. To - Bóg, Honor, Ojczyzna. Obie  powadziły Najjaśniejszą Rzeczpospolitą przez wieki i ją zachowały przez wieki.  Dlatego Polska dotrwała do rocznicy tysiąclecia swego Chrztu i weszła w nowe tysiąclecie swego istnienia!

I tego nic nie zmieni, póki wierni będziemy tej Trójcy na Niebie i tej na ziemi....

 

...Wszystkim mym Rodakom - tym w Polsce i tym rozsianym po całym Świecie dla których Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska -  w sercu, w rodzinie, w pracy, w rozrywce, w dzień powszedni i w święto jest sprawą narzędną, składam spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia – niech Prawda Zmartwychwstania Pańskiego umacnia Was przez całe życie w Prawdzie. Zawsze i wszędzie.

Kłaniam się nisko - i dziękuję jednocześnie za wierne trwanie przy Polsce, za obronę jej dobrego imienia – Blogerom Portalu Niepoprawni.pl!

Kłaniam się nisko i dziękuję za  to wszystkim polskim Internautom, którym serce bije w rytm Mazurka Dąbrowskiego i wszystko co myślą i czynią ma biało-czerwoną barwę Racji Stanu Rzeczypospolitej Polskiej.

Życzenia te kieruję do wszystkich moich Czytelników i Komentatorów, Odwiedzających i Oceniających...

Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi Wam na każdym kroku i w każdym miejscu!

Alleluja!

 

Contessa i Contessina z Rodziną

 

 

 

Do życzeń dołączam pisanki Contessiny. Czekały na mnie na stole w Noc Zmartwychwstania, gdy wracałam z przystrojonej wielkanocnie Andaluzji...

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

zmęczenie i emocje wzięły górę nad wolą i... zwyczajnie zasnęłam pisząc je. Potem zaczęła się świąteczna karuzela w domu, rozświergotana Contessina i znów   nie dałam rady ich dokończyć...  To był wspaniały ale morderczy tydzień - w nocy wylatywałam do Malagi, w nocy wracałam. Na trasie była Sewilla, Grenada i bajeczna Alhambra, Kordoba. Wszędzie czuć było Wielki Tydzień i oczekiwanie na Zmartwychwstanie Pańskie. Ulicami przetaczały się procesje, na placach odgrywano sceny z Wielkiego Tygodnia. Wrażenia wzrokowe, słuchowe i duchowe - niesamowite choć w większości były tylko migawkami, widzianymi z okien autokaru  między hotelem i salą koncertową. 

Kilka słów o życzeniach... Może komuś wydadzą się nieco egzaltowane ale nie są bo mi do egzaltacji bardzo daleko. Pisałam je pod wrażeniem wydarzeń w Polsce w tym przedświątecznym tygodniu, które udało mi się w miarę śledzić w podróży, a zwłaszcza kłamstwo smoleńskie Kopacz, wstrząsające Prawdą, zawartą jednej z trumien smoleńskich,  "ubogacone"  w chwilę po tym przez niejaką Lesser Gabrielę, niemiecką korespondentkę w Warszawie, którymi prawie dorównała Kopacz, ale przeszła nawet samą niedoścignioną Applebaum. Dodając  do  tego cyniczne reakcje i wypowiedzi przedstawicieli  tzw. totalnej opozycji nie tylko w kwestii smoleńskiej,  obrazek był gotowy - te życzenia wielkanocne po prostu nie mogły być inne! Gdybym miała pisać je na nowo napisałabym znów tak samo.

Pozdrawiam serdecznie i wciąż jeszcze świątecznie.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1537418

 

 

 

Wymowne...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1537425

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1537423