Pokaż mi swój paszport, a powiem ci kim jesteś

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Donald Tusk wciąż chełpi się silną, stabilną polityką zagraniczną ministra samba sikoreczki, co ma się samo przez się rozumieć, że tylko dzięki tak wybitnemu premierowi Polska ma wybitnego ministra spraw zagranicznych. Taka kryptoreklama. Politykę zagraniczną samba sikoreczki chwali również pan prezydęt. Media głównościekowe też pieją z zachwytu, że tak mocnej pozycji na arenie międzynarodowej jak dzięki polityce Donalda Tuska i ministra samba sikoreczki to Polska dawno nie miała. I mieć nie będzie jeśli do władzy dojdzie zły Kaczor ze swą moherową ordą lub ktokolwiek. Wtedy Polska będzie oglądać świat przez dziurkę od klucza.

Tyle, że... ta wielka polityka zagraniczna Tuska i jego wazeliniarza to właściwie zaledwie małe, zapyziałe  podwóreczko. Ze studnią – Brukselą, trzepakiem – Moskwą i bramką dla haratających w gałę – Berlinem.

Co kryje się pod tuskową „stabilną” polityką zagraniczną? Ano to, że w 2009 r. znaczenie Polski w polityce międzynarodowej stabilnie... zatrzymało się na jednym poziomie i od tamtego czasu nie wzrasta. Jak ma wzrastać jeżeli po 10 kwietnia 2010 r. polityka zagraniczna Tuska i min.samba sikoreczki spadła jeszcze bardziej i ograniczyła się do hołdów berlińskich i moskiewskich? Polacy są informowani do jakich restauracji pan minister chodzi, co je i pije, za ile i za czyje, gdzie kupuje pizzę ale jakie spotkania zagraniczne, z kim i gdzie poza podwórkiem  oraz w jakich sprawach odbył, to niestety cichosza. Obawiam się, że po tym jak za przeproszeniem, zrobił laskę USA,  znaczenie Polski w polityce międzynarodowej też raczej wzrastać nie zacznie.

...Polityka zagraniczna to nie tylko safari, kolekcjonowanie kieliszków, z których piły koronowane głowy oraz poklepywanie po plecach. Polityka zagraniczna to sprawa życia i śmierci. Kostrzewa-Zorbas tak pisze o urzędzie ministra SZ:

 

Minister spraw zagranicznych każdego kraju ma wobec świata kompetencje  i odpowiedzialność, jakich nie mają jego podwładni ani nikt inny, z wyjątkiem głowy państwa i szefa rządu.

 

A ponieważ prezydenci, królowie, premierzy i kanclerze skupiają się na polityce wewnętrznej, minister spraw zagranicznych pozostaje jednym wyspecjalizowanym i zarazem wszechstronnym przedstawicielem państwa na zewnątrz. Ten unikalny status wymaga unikalnych kwalifikacji i najwyższych standardów. Polityka zagraniczna – wbrew wizerunkowi arystokratycznego stylu życia wśród pałaców, koni, kawioru i szampana – to sprawy życia i śmierci. Nie ludzi z osobna, lecz całych narodów i państw.

 

Polityka zagraniczna to nie tylko sprawy wielkie. To również sprawy małe. Ot, choćby taki zwykły paszport... Oto czytam sobie :

 

„Polski paszport słaby na tle Europy

Świat stoi otworem przed Brytyjczykami, Finami i Szwedami. Bez wiz mogą oni wjechać do 173 krajów na świecie. Polacy nie potrzebują wiz do 153 państw (...)Polska w tym zestawieniu znalazła się dopiero na 13. miejscu. Nasz paszport umożliwia podróżowanie bez konieczności posiadania wizy do 153 państw. Dla porównania paszport węgierski otwiera drzwi do 157 krajów, dokumenty z Czech, Słowacji i Słowenii - do 155 państw, a z Estonii, Hongkongu i Łotwy - do 152.”

 

Z której strony nie spojrzeć na osiągnięcia polskiej polityki zagranicznej w latach 2007-2014, sławnych latach sławnie panującego słońca Peru to można powiedzieć krótko – ChuDiKK !

A za chwilę będzie jeszcze gorzej bo zbliżają się czasy płatności przez Polskę kar za brukselskie adventures Donalda Tuska i jego rządu i nie będą to sumki symboliczne jak te, za które rozdaje na prawo i lewo „polskie srebra”.

Bruksela i UE to też jest niestety polityka zagraniczna...

 

 

PS. Czy ktoś mi wyjaśni z tytułu czego na polskim paszporcie znajduje się napis „Unia Europejska”, a dopiero pod nim „Rzeczpospolita Polska” ? Przecież  UE to nie państwo !

 

]]>http://www.geopolityka.org/potegi-panstw]]>

]]>http://wpolityce.pl/swiat/201948-grzegorz-kostrzewa-zorbas-minister-spraw-zagranicznych-urzad-unikalny-w-panstwie-i-swiecie]]>

]]>http://www.rp.pl/artykul/705176,1121834-Polski-paszport-slaby-na-tle-Europy.html]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (16 głosów)

Komentarze

"Unia Europejska" nad "Rzeczpospolita Polska" jest chyba przyzwyczajaniem Polakow do utraty Panstwa (malymi krokami) .

P.S. contesso , dlaczego piszesz "brukselskie adventures  D. Tuska" , zamiast "brukselskie przygody" , przeciez piszesz dla Polakow ?

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1429990

"Adwentures" bo mi się nagle słownik urwał. Eksces, błazenada, wybryk lepsze ale nagle podczas pisania mi ich zabrakło. Tak to jest gdy zamiast grzecznie spać... ;););)

Co do paszportu - mój ma 9 lat, w przyszłym roku będę zmieniać ale nie uśmiecha mi się paszport z takim napisem bo ja jestem nie żadna unia europejska. Ja jestem POLKA ! Tylko i aż.  Który buc nam to "załatwił" ? A żeby go szlag trafił, wazeliniarza !

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429992

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zby byl plsk pszprt t jszcz ms byc pnstw plsk , t c pzstl p PRL t pd zdnym wrnkm pnstwm plskm  n jst.

Plcy nwt n wdz c t jst PNSTW  nwt dltg dj s tk ldwc w ch..j z wszytkch strn.Tn kt s rdzl nwlnkm wlny ngdy jz n bdz b n w c t jst wlnsc jst n m n grzyb ptrzbn.

W zdnym npdlglym krj bc slzby n mj prw nsc brn n krc bywtl tg krj.

Wdlg [rzctng Plk plcj jst d krn n d dzln pmcy t sm dns s d sdwnctw czy rzdsw ktzrzy slz bcym z pndz plsk.

W nrmlnym pnstw rzdz rzd, ktry m w pc pnstw dbr bywtl ktry db ch rzwj zdrw ch kltr,hstr ,rlg rz wlnsc slw.

Mzn by wymnc przykldy npnstwwsc plskj w nskncznsc.l tk ttjsz lmng mn z t splj b nwlncz mntlnsc wlsn m t nkzj.

 

Czy  czsm t n Skrsk  dzk Kczynskm  dstl s  d rzd z plcn zydstw b cs mm prblm z pmc ?

 

Kndyjczyzcy mg dwdzc 170 kr bz wzy,  l  mrykn jz tylk 166 kr.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1429997

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie ma dla mnie najmniejszej różnicy, czy mogę bez wizy wyjechać do 150, czy 180 krajów. I tak przeciętny Polak  jeździ  prawdopodobnie do nie więcej jak  1 -  15 krajów. Wiec jest o co szablę kruszyć ?

Nie. Tylko niektórym to obsesyjne krytykanctwo, co im tak w duszy ciągle gra,  nie daje spokoju. Nie mogą żyć bez krytyki Tuska, Sikorskiego, Niesiołowskiego, Bartoszewskiego, mają obsesje na ich punkcie. Nie wiedzą zgorzknialcy, że ta krytyka niczego już nie zmieni, że wszyscy już wiedzą, że Tusk jest bee.

 

Krytykować owszem warto, ale  jedynie tych na których się stawia, tych którzy mają przyjść po PO, żeby podnieść standardy ich rządzenia w przyszłości. Dlatego jeżeli już kogoś krytykować to zgnuśniałą partię PiS.

Ito sobie wbijcie smutni, zgorzkniali ludzie do swoich negatywnych główek.

Vote up!
6
Vote down!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430002

w Chobielinie

 

każdy już chrząszcz

w zdradkowym Chobielinie

głośno brzmi w trzcinie

że on z resortowymi płynie

 

to nawet dostrzegają już ślepcy,

że ta oto resortowa łódeczka

płynie do "przystani" finis Poloniae!

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1430006

A co powiesz na to?

 

 

Nie pamiętam, w którym rozdziale "Europejskie Eldorado" napisałem o "negocjatorach" wysłanych
przez Leszka Pierwszego Szyderczego ws. akcesji RP do UE.
Ale wkrótce w kolejnej części "EE" opublikuję tu materiał, który Ci wskaże, dzięki komu mamy
na paszportach najpierw UE, a poniżej RP (analogicznie na tablicach rejestracyjnych pojazdów).

 

Pozdrawiam,

     

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430015

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Samochód :

Ford Focus, rok produkcji około 2000, sprowadzony z Niemiec, lekko poobijany, niegarażowany, ogólnie zaniedbany. Wartość rynkowa około 5.000.

 

Właściciel :

średnio/poniżej średnio zarabiający 2000-3000 miesięcznie. Prawdopodobnie leming - niewolnik, lub moher bez szans na karierę i poprawienie swojego bytu.  Jawny lub ukryty nienawistnik PO. 

 

Twój ?

 

Vote up!
6
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430021

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie zauwazylem zeby jakis inny samochod byl z taka sama tablica rejestracyjna jak moja.

Nawet baranowi jak naloza jakis kapelusz na leb do wesolej fotografi to go zrzuci i nawet zje jak ze slomy bo sie z tym nie zgadza a tu bedzie wymyslal nie wiem komu ze ma gwiazdki ale dalej bedzie z nimi jezdzic.Typowe matolstwo.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1430095

Pamiętacie, jak śp. prezydent Kaczyński ostro sprzeciwiał się mianowaniu Sikorskiego na szefa MSZ?

Miał bardzo poważne haki na niego. Najprawdopodobniej dyspozycyjność wobec obcych mocarstw, a jak podają niektórzy, współpraca z brytyjska MI6.

Dla mnie to facet o zerowej wiarygodności. A do tego cham, prostak, słoma z butów i bufon do kwadratu.

 

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1430044

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//Dla mnie to facet o zerowej wiarygodności. A do tego cham, prostak, słoma z butów i bufon do kwadratu.//

 

To dokładnie jak ty "marynarzyku" :))))))))))))

Rodzina?

Vote up!
7
Vote down!
-11

SpiritoLibero

#1430046

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430047

"Ostatni zaprzaniec i żydobuc" to interesująca charakterystyka postaci tragicznie zmarłego Pana Prezydenta.

Zapewne nie są to wasze ostatnie słowa na tym portalu, ale powinny zostać zapamiętane.

Autor epitafium ś.p. prof. Lecha Kaczyńskiego : "SKOŃCZYŁ JAK OSTATNI IDIOTA, PYSZAŁEK I BUC " na zapomnienie nie zasługuje.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Andrzej Tatkowski

#1430079

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Proszę Pana.  Nie mnie pisać epitafium tchórza, który (jak wyznała jego żona ) bał się otworzyć poranną gazetę, spodziewając się kolejnych dowcipów na swój temat.

 Ja rozumiem, że Pan jeszcze nie rozumie, że ta żenująca żydopostać, nie tylko nie umiała zadbać o interesy własne (co jest mi kompletnie obojętne), ale nie potrafiła także zadbać o przestrzeganie dostojeństwa swojego urzędu. Polskiego urzędu.

Tylko wyalienowany idiota, pyszałek  i buc  który o włos uszedł  juz razi śmierci, prowokuje światowego tyrana po raz drugi i leci na jego teren, żeby ponownie go upokorzyć. 

 Co gorsza,jest tak tchórzliwy, że dla ochrony swojej osoby  i pozornego bezpieczeńtstwa zabiera na pokład niemal pół parlamentu, myśląc, że im więcej upcha dostojników w samolocie, tym mniej Putin się odważy. 

A Putin się odważył i pokazał im takiego wała, nie będziecie mi Polaczki bruździć w moim kraju i grać na nosie.

 

Świat  narąbał w pory ze strachu. Ani przyjaciele , ani sojusznicy nie przyjechali na pogrzeb.

Mówi Ci to coś Panie  Tatkowski,  inteligencie, karmicielu ........?

 

Concia to zgorzkniała patriotka-idiotka,  koziolud, to idealista, ale Ty ? Ty też nic nie rozumiesz ?

Vote up!
3
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430117

"Zresztą skończył jak ostatni idiota, pyszałek i buc.

TzW"

 

…że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale? Faktem jest, że Lech Kaczyński był publiczną osobą, teraz jest już historyczną postacią. Jednak bardzo razi mnie takie stwierdzenie jak powyższe. Takie inwektywy? Od jego śmierci nie upłynęło sto lat, lecz zaledwie cztery. On już nie może się bronić! Czy ten swój sprzeciw nie można wyrazić w inny, mniej wulgarny sposób? 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1430229

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

lż Lprd. Przcż L.K mógł sę brnć. Mógł sę brnć z życ, l wlł  mrntrwć czs n bdwn mzm Żydów, lb pdpsywn kcsów lzbńskch.  

T, ż skńczył jk dt jst nstty fktm, mżn nwt pwdzć, ż kspldwł, (tk w prznśn, jk dsłwn) d włsnj bty. 

strzgł  Kmrwsk, ż mż plc........., strzgł. Plcł ? Tk, mm strzżń  plcł. 

 

Ty c byś zrbł, gdyby d Twjg dm przyszł synw ( z klżnkm) przbjł krysztł ?

z jkś czs wrócłby z cłym smltm klżnk żby Cę znów pkrzyć ?

Pwn kpnęłbyś ją w zdk.

t dkłdn zrbł Ptn.

 

 

P.S. prszę m t n mptwć, ż mrłych mów sę dbrz ( tę zkłmną mksym wymyśll tyrn ntyczn, myśląc sb, dzś krzystją z nj chętn kmnśc). Prszę zpmętć, ż mrłych mów s prwdę tylk prwdę

Vote up!
1
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430301

i krytykanctwo....to trzeba odróżnić.Pierwsza jest ze wszech miar potrzebna bo przyczynia się do zmiany zaistniałej sytuacji podając często środki i sposoby  zmiany danej sytuacji.

Natomiast krytykanctwo to sztuka dla sztuki....szkoda na to czasu,wszyscy wszystko już wiedzą i w dodatku nie mają żadnej możliwości zmiany.

Jest jeszcze coś...co ostatnio można zaobserwować na NP  i co nie bardzo wiem jak  zaszeregować.

Idzie mi o wzajemne obrzucanie się błotem przez niektórych blogerów.Takie publiczne  pranie brudów i wzajemnych animozji prowadzi do nikąd ,jest żenujące nie tylko dla piszących ale i czytających,którzy niechcący trafią na taki wpis.Jeżeli ktoś naprawdę jest skończonym łajdakiem to prędzej czy później i tak się nam  objawi w pełnej krasie,bez względu co nosi w klapie marynarki czy też jak koloryzuje swój życiorys.Jeżeli natomiast są to tylko pomówienia i oszczerstwa..to potrzeba wyjaśnień w sądzie lub za rogiem ulicy..ale nie tu bo tego nie możemy  i nie chcemy weryfikować.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-1

Verita

#1430063

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zdaje się, że wpadło tu na NP kilku kolesi, których łączą jakieś historyczne zaszłości i ganiają się po portalach jak te koty w marcu. To pierwsze co zauważyłem, a drugie, to rozbieżności w  ocenie PiS i sposobu odzyskania suwerenności. Sekciarze PiS szeżący defetyzm i żyjący  destrukcją, ścierają się światopoglądowo z światłymi patriotami patrzącymi realnie na stan polskiej polityki i widzącymi zaprzaństwo PiS.

 

TzW

Vote up!
5
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430065

od 4 m-cy jestem nikim bo nawet nie zauwazylem ze mnie sie waznosc paszportu skonczyla - szok

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1430064

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jesteś trollem na Niepoprawnych.

Vote up!
4
Vote down!
-10

Lotna

 

#1430073

Przyuważyłam tu takiego.

Vote up!
6
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430075

... a ja jeszcze zauważyłem dopisek (jedno słowo pytające na końcu komentarza),
którego wcześniej nie było.
Nie wiesz czasem, jak się ma jego przedstawienie marki, rocznika i stanu auta
oraz... kto jest właścicielem, - do meritum, które zawarłaś w swoim tekście?
Ponadto owo przedstawienie nie jest zgodne z prawdą w żadnym calu.
Na tym - jak widzisz - polega... działanie czereśniactwa i pospolitego buractwa,
które za odpowiednią gratyfikację wypełniają rolę... trolla na Niepoprawnych.pl.

 

Pozdrawiam,

    
 

Vote up!
4
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430077

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430078

Lekki puder również. ;);)

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430092

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 

http://niepoprawni.pl/blog/5734/daj-boze-zeby-to-byla-falszywka

http://niepoprawni.pl/comment/1428299#comment-1428299

http://niepoprawni.pl/comment/1429059#comment-1429059

Tasiemcowych wpisów często kompletnie nie związanych ze wpisem jest na pęczki.

 

Może na Niepoprawnych to się nie nazywa trollingiem tylko patriotyzmem, kto wie?

Vote up!
3
Vote down!
-10

Lotna

 

#1430081

jakiś związek z tematem notki. Prawda, że nie zawsze bywa  widoczny tak na pierwszy rzut oka.

 

Sprawdziłam na chybił trafił http://niepoprawni.pl/comment/1428299#comment-1428299 - i...  Twój komentarz niżej "Józio troll tłustym drukiem wypisuje obelgi szkalujące Polaków" ect. dość drastycznie mija się ze stanem faktycznym !  Józef wyraźnie napisał  - "Józef Goebbels, znany minister propagandy III Rzeszy, w wywiadzie dla zaprzyjaźnionej gazety powiedział: " i po dwukropku następuje tekst, którego autorstwo Ty przypisujesz komentatorowi !

O pomyłkę poprzez zbieżność imion nie śmiałabym Cię posądzać !

Jedynym "przestępstwem" Józefa jest to, że zapomniał zamknąć cudzysłów ale dla ludzi inteligentnych takie przeoczenie z reguły nie sprawia problemu.

 

PS. Bardzo proszę nie zamieszczaj u mnie swoich manipulacji, OK ?

 

Vote up!
5
Vote down!
-5

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430091

Napisałam wyraźnie, że Józio wytłuścił słowa obrażające Polaków, a nie że je sam wymyślił.

Nie zamieszczam manipulacji droga contesso, stwierdziłam fakt. Popatrz lepiej, co Józio wyprawia.  Nie dość, że troll to jeszcze cham.

Miłego wieczoru.

Vote up!
4
Vote down!
-7

Lotna

 

#1430100

Tutaj:

http://niepoprawni.pl/comment/1428299#comment-1428299

 

"

No proszę jak pięknie

Lotna - 18 Czerwiec, 2014 - 19:03

Józio troll tłustym drukiem wypisuje obelgi szkalujące Polaków - bo mu się tak skojarzyło. Wszyscy się cieszę, że automatyczny system  działa i jeszcze stawiają mu plusy.  W imię bóstwa wolności słowa, jakieby to słowo nie było i jakiekolwiek kalumnie by nie wypowiadało na Polskę i Polaków. Natomiast taki kokos26 jest upominany za zbyt bezpośredni język. Głowa mała, żeby pojąć tę przewrotność."

(wytłuszczenie i podkreślenie moje)

 

napisałaś jednoznacznie :

 

"Józio troll tłustym drukiem wypisuje obelgi szkalujące Polaków"

 

Koniec dyskusji !

Vote up!
5
Vote down!
-5

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430103

To wstrząsające…ale o co chodzi??

 

 

od momentu przeczytania tej wiadomości mój świat już nie będzie taki, sam a ludzie na których patrzę będą wyglądać inaczej.

Ta traumatyczna wiadomość pozostawi swoje piętno w mej psychice do końca życia..  w najblizszym czasie postaram sie zorganizować Marsz Równości Bałwanów LOTNYCH,

to niedopuszczalne, że w XXI wieku zyją bałwanofoby. Nie taką kulture pielęgnujemy w sobie od 1000 lat – jak jest zima to się ją szanuje ! u nas nie szanowali i co ?? od 12 lat nie ma zimy… ;(

 

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1430084

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Siedź cicho padalcu portalowy

I nie grzeb w nosie i innych naturalnych otworach bo smrod nawet tutaj dotarl

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1430088

Czy w ramach wolności słowa komentatorzy na Niepoprawnych są uprawnieni do obrażania innych użytkowników portalu, jak w komentarzu powyżej, a konkretnie:

"- Siedź cicho padalcu portalowy

I nie grzeb w nosie i innych naturalnych otworach bo smrod nawet tutaj dotarl"

Albo:

"Jozio z Londynu - 4 Lipiec, 2014 - 09:14

kolejna blondynka ?"

 

Czy wzyscy mogą się zachowywać jak Józef z Londynu i obrzucać innych obelgami, czy jest to tylko przywilej osobników trollujących na cudzych blogach?

Dlaczgo tolerowany przez Administrację jest trolling Józia z Londynu,

http://niepoprawni.pl/polecanka/nawet-po-1-maja-2016-r-cudzoziemcy-nie-kupia-polskiej-ziemi-sejm-chce-wprowadzic

trolling, którego przykładów jest zbyt wiele, aby je przytaczać?

 

Sądziłam, że zachowanie kultury osobistej będzie wymogiem korzystania z nowej odsłony portalu i że działanie na szkodę społeczności portalowej nie będzie tolerowane.  Czyżbym się myliła?

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

Lotna

 

#1430160

Albo na swoim blogu, OK ?

EOT

Vote up!
3
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430161

Nie dajmy się ponieść emocjom, bo o to właśnie chodzi, tej pismaczce,To co zdarzyło się mnie, może się zdarzyć każdemu,i wlasnie takie zadanie ma Lotna

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać i na chamstwo odpowiedziec jej po chamsku

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1430164

Troll to nie jest ktoś o odmiennych poglądach. To jest osoba, która chce innych zdenerwować, a fakt jak (tej pani)  przypadek wiele osób poruszył pokazuje jak łatwo to zrobić. Troll nie jest najpierw miły a potem paskudny, najczęściej jest paskudny od razu i  nie jest nową osoba na forum. Albo wyskakuje z rzadka. Taka sieciowa specyfika.

Jak ktoś nie może wytrzymać nerwowo i już musi coś napisać, można też trolla obśmiać. 

Można napisać

"Złapałem trolla - mam do oddania".

albo: odstąpię trolla, koszt przesyłki pokrywa nadawca

albo: trolla tanio sprzedam

albo: idzie ostra zima, trolle chowają się w ogrodach

albo cokolwiek innego śmiesznego i nieobraźliwego.Ale najlepiej, absolutnie najlepiej, jest nic nie pisać, bo troll ignorowany zamiera. A już zwłaszcza na poważnie nie należy go traktować.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1430173

Zwróciłam grzecznie uwagę, że są inne sposoby i kanały by takie sprawy załatwiać. Kto ma swego bloga niech sobie tam załatwia, jest PW do dyspozycji... Mnie czyjeś muchy w nosie nie obchodzą, tylko dlaczego ma smarkać u mnie i nos wycierać firaną. Niech każdy się smarka u siebie. Tu jest w gościach !

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430182

A co ty zakichana swieta krowa jestes ?

kto pierwszy zaczol obrazac ? - chcesz wiecej prawdy o sobie i o twoich wydumanych "ambicjach" blogerskich ?

Jestes tylko - MNIEJ NIZ ZERO -  i nie interesuje mnie czy ty jestes KOBIETA  czy cos na wzor Grodzkiej/ka

A na temat trolowanie to powinnas byc ostatnia ktora na ten temat dyskutuje

i nie pisz juz wiecej bo przy dzisiejszym upale to juz jest smrod nie do zniesienia

Shalom

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1430163

A komu sie jeszcze poskarzysz - nie masz mamy,taty czy kogos blizszego - zalosna jestes

jak ten jasiu - prose pani

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1430165

nikt się za to w UK do Ciebie nie przyczepi. Szczęka mi opadała z wrażenia gdy znajomy opowiadał mi jak bardzo uproszczone są tam warunki pobytu cudzoziemca. Z pozytywnego wrażenia. I trochę czasu musiało upłynąć żeby przestało to być dla mnie niezrozumiałe i jak z bajki.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430074

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tutaj nikt nie zwraca uwagii na dokumenty - podam pierwszy lepszy przyklad.

Palilem papierosa w miejscu niedozwolonym , wraz z kolegami zostalismy na tym "przestepstwie"

przylapani przez tut. straz miejska tj. straznicy porzadku tut.Concilu.

Jak jeden maz dostalismy mandaty po 75 funtow a jak zaplacisz wczesniej niz 7 dni to placisz 50 funtow.

Oczywiscie na prosbe o dokumenty tylko dwoje z nas je mialo przy sobie,pozostali podali dane i nikt nie kwestionowal

ze te dane sa falszywe.wiara w prawdziwosc slow jest tu bardzo powszechna i do tego nie trzeba miec zadnych dokumentow

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1430082

Znajomy uświadomił mnie jak w UK te sprawy stoją, sporo sytuacji mi opisywał - których był świadkiem lub uczestnikiem więc już się z tym modelem oswoiłam. Niemniej z podziwu dalej mi trudno wyjść, hihihi.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430093

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tutaj nawet meldunek nie jest obowiazkowy, mozesz jechac bez prawa jazdy i masz 10 dni na zgloszenie sie z nim na policji,nie ma za to zadnych konsekwencji, a zeby bylo jeszcze lepiej to powiem Ci ze konto w banku zalatwial mi ksiegowy i  nawet ze nie wiem w ktorym oddziale i jakiej dzielnicy, przyszla mi karta i pin do domu.O tym ze to Barclays dowiedzialem sie po fakcie.

 

Pozdrawia -    trrrrrol

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1430094

I firmę możesz zarejestrować całkiem przez internet, bez tzw. dowodu osobistego,  paszportu itd. wystarczy nr ubezpieczenia (zapomniałam jak to się nazywa, personal coś tam)...

Państwo dla obywateli, krótko mówiąc.

Pozdrawiam.

 

PS. A jakby przyszli Cię zapuszkować to grzecznie poproszą o rączki. I przeproszą, że muszą założyć bransoletki bo takie mają przepisy i  muszą je respektować.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430098

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1430108

"Ale lemingow w piz...e drze ze mnie tak spalowali.Toc to sami se wybraliscie pacholki swoich panow ze wam nawet piardnac we wlasnym jak wam sie wydaje kraju nie pozwalja."

Tego zdania w pierwotnym wariancie nie było.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430222

//nr ubezpieczenia (zapomniałam jak to się nazywa, personal coś tam).//

NINNational Insurance Number

Vote up!
6
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1430109

//Tutaj nawet meldunek nie jest obowiazkowy, mozesz jechac bez prawa jazdy i masz 10 dni na zgloszenie sie z nim na policji//

- to wszystko nieprawda...

Vote up!
6
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1430110

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

o czym ty piszesz - wiesci masz chyba z wyborczej

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1430135

Ale wprowadzasz ludzi w błąd. Napisz lepiej jak na prawdę to wygląda, skoro podobno mieszkasz w UK

Vote up!
6
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1430138

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ale co chcesz tak naprawde wiedziec - gdzie to klamstwo - najpierw sie zastanow co i po co piszesz te 

debilne stwierdzenia.

A to gdzie ja mieszkam to ciebie moze obchodzic tyle co mnie zeszloroczny snieg.

A dawno juz go nie widzialem.

Chyba ze ty kolejny T.W i potrzeba ci informacji - czyz nie ?

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1430139

Mnie to w ogóle nie obchodzi. Uzywasz tak nieprecyzyjnego języka, zawierającego różne sugestie i przełamania, że ktoś dzięki temu może napytać sobie kłopotów. Pomyśl najpierw co wypisujesz.

Vote up!
7
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1430145

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wez sie trolu przelam sam i spadaj raz na zawsze -

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1430152

PressMix.eu: Zapowiadał Pan, że wyprowadzi się z Polski? Zmienił Pan plany? Czy zrzekł się Pan już obywatelstwa polskiego?

Wojciech Cejrowski: Nie, planów nie zmieniłem. Już od wielu lat coraz mniej mieszkam w Polsce. Mniej niż 6 miesięcy w roku. Ale nigdy też nie zapowiadałem, że się z Polski wyprowadzę na stałe i bez prawa powrotu – mówiłem jedynie o zrzeczeniu się europejskiego obywatelstwa, o zrzeczeniu się europejskiej przynależności administracyjnej. Nie chcę być obywatelem Unii Europejskiej, natomiast narodowość polską zachowam do śmierci. Polska to moja Ojczyzna, a Ojczyzna to obowiązek. Tu są groby moich przodków, tu żyją moi krewni z którymi nie mam zamiaru tracić kontaktu. Prowadzę też w Polsce niektóre moje interesy, wydaję książki… Będę tu bywał mniej więcej tyle, co teraz, tylko, że oficjalnie jako obywatel zagraniczny z prawem do stałego pobytu, ale bez unijnego paszportu. Jasne?

calosc kapitalnego wywiadu tut:http://pressmix.eu/index.php/2012/10/09/wojciech-cejrowski-zawsze-bylem-i-jestem-soba-bo-stac-mnie-na-to/

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1430186

gówienkiem ! Co za dureń wymyślił żeby tłumaczyć, że masło jest maślane ! O cel nie pytam bo jest jasny - wazeliniarzy ci u nas dostatek i cel mają tylko jeden.

Pozdrawiam.

 

PS. Aaaale będzie szok jak pańciom w konsulacie powiem, że chcę paszportu bez dopisku "UE". Bo u mnie w ambasadzie to platfonsi beton...

Vote up!
3
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430192

Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów. Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.
Równe szanse dla Polonii

Aby uzyskać potwierdzenie polskiego obywatelstwa, Żydzi z Izraela, których przodkowie pochodzą z Polski, powinni spełniać takie same warunki jak Polacy mieszkający na Wschodzie, którzy chcąc chociażby otrzymać Kartę Polaka, muszą wykazać swój związek z polskością przez przynajmniej podstawową znajomość języka polskiego uważanego przez nich za język ojczysty oraz muszą znać i kultywować polskie tradycje i zwyczaje. Chodzi o równe szanse dla wszystkich, bez wyjątku.

Dziś Polacy na Wschodzie, gdy ubiegają się o polskie obywatelstwo, często są odprawiani z kwitkiem pomimo spełniania wszystkich warunków. Rozdając jednocześnie Żydom paszporty jak ulotki, nasze państwo dzieli w ten sposób ludzi pochodzących znad Wisły na lepszych i gorszych, co nigdy nie powinno mieć miejsca.

Dla Polonii i Polaków rozsianych po całym świecie zawsze powinno czekać polskie obywatelstwo i miejsce w kraju. Państwo polskie jest bowiem moralnie zobowiązane zapewnić wszystkim potomkom swoich obywateli możliwość uzyskania polskiego obywatelstwa.

Z otwartymi rękami powinniśmy witać także Żydów, którzy stęsknieni za swoją polską ojczyzną chcieliby do niej powrócić, aby budować jej wielkość . Muszą oni jednak najpierw czuć się Polakami i identyfikować się z Polską. Nie można bowiem tolerować wykorzystywania państwa polskiego i traktowania go jako narzędzia do partykularnych celów. Polski interes powinien być tu najważniejszy i wszystkie osoby przebywające na obczyźnie mieniące się Polakami powinni spełniać takie same kryteria.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1430191