Państwo PO zdało egzamin. Z podłości i cynizmu! W Miesięcznicę Smoleńską...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Spieszyło się po 10 kwietnia 2010 r. – szybko zakopać ciała ofiar w ziemi zanim zaczną „mówić” co się stało pod Smoleńskiem. Podobno rodziny zmarłych się spieszyły – dziś tak słyszymy. Nie – to państwo PO zdało egzamin się spieszyło, zresztą razem z Rosjanami, którzym też  zależało na szybkim pozbyciu się trefnego towaru.
Tak – towaru! W czarnych workach na śmieci, owiązanych sznurkami.
Tak, tak! Wy wszyscy Neumannowie, Kierwińscy, Tomczykowie, Budki, Siemoniaki, Komorowscy itd., wy nie ludzie „gorszego sortu”, nawet nie bydło, a potwory człekokształtne, którzy dziś szalejecie, ryjecie, plujecie byle tylko pogrążyć Polskę, która was nie chce bo nie macie jak zdjąć ze swej partii, z jej wodzów i głównych polityków odium odpowiedzialności za Smoleńsk i za państwo polskie posmoleńskie. Bo nie macie jak wyjść z czystą twarzą i czystymi rękami spod stert brudnych ciał, wrzucanych w Moskwie do trumien jak rąbanka do wanien w ubojni, byle waga się zgadzała!!!
Niestety właśnie tak postrzega poniewierkę ciał smoleńskich w Rosji statystyczny Polak. Wy oczywiście nie widzicie w tym niczego szokującego, niczego nagannego – ot, katastrofa i pomyłki się zdarzają. „Izwinitie, eta była aszybka”...
Ach, przepraszam – to Paweł Graś przepraszał. Rosjan przepraszał. Słowo „przepraszam” niestety  z ust kłamców smoleńskich i tych wszystkich, którzy Rodzinom Smoleńskim i upominającym się o Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Polakom uczynili ponad 7-letnie piekło na ziemi, jeszcze nigdy nie padło! Przeciwnie – z butą i arogancją kłamczyni Kopacz dorzuca do swych starych kłamstw nowe,  a wy zgłupiawszy kogo bronić – czy Kopacz minister czy Kopacz wolontariuszki, bronicie obu i ich kłamstwa powtarzacie.
Dziś z obłędem i strachem w oczach bełkoczecie o jednej wspólnej mogile dla tych sponiewieranych na okrutnej ziemi ciał, oburzacie się na grzebanie w umarlakach, na wykopki – jak  się wyraziły wasze „autorytety”. A nie trzeba się było spieszyć 10 kwietnia 2010, trzeba było wtedy myśleć! Na kilka lat na przód myśleć – że wcześniej czy później balon kurateli Putina pęknie z hukiem, że przyjdzie dzień, w którym Polska upomni się o honor i cześć spoczywających w jej ziemi Ofiar Smoleńskich, że One przemówią. A wtedy już nie co dziesiąte, a każde wasze słowo o Smoleńsku okaże się kłamstwem.
Czujecie, że nadchodzi czas zapłaty za kłamstwa, za wojnę polsko-polską rozpętaną przez Tuska i podgrzewaną przez Komorowskiego, za poniżanie Ofiar Smoleńskich, Ich Bliskich i Polaków więc słusznie wam się dziś śni wspólna mogiła. Niejeden z was marzy o niej gdzieś między Smoleńskiem i Władywostokiem, przecież kurica nie ptica i  Rassija nie zagranica,  miejsca na niej dość na jeden kurhan dla jakichś tam zwłok.
Ileż by on nerwów zaoszczędził, ile synekur, reputacji, karier i zbitych podczas dwóch kadencji rządów majątków uratował. Wygrałby wam wybory w 2015 roku...
Jest czego żałować.
Co wam zostało?  Już tylko złość i strach! Złość wyładowujecie na twitterach, facebookach, na Czerskiej i Wiertniczej – tam, z dala od ulicy, bezpieczni,  szermujecie oszczerstwami, kłamstwami i straszycie trybunałami. A strach? Zamiast wyjść w Miesięcznice Smoleńskie na ulicę i stanąć twarz w twarz z ich uczestnikami - nie, na taki wyczyn was nie stać, tchórze! - wolicie do czołgów swej propagandy przywiązać frajerów z KOD-u i Obywateli RP! Niech oni są mięsem armatnim, niech oni zdobywają dla was barykady!  A wy – z bezpiecznych murów Sejmu białe róże solidarności im pokażecie, oni zobaczą je w telewizji piorąc ubrania po turlaniu się na chodnikach i licząc wasze żałosne srebrniki.
Powiedzmy sobie szczerze – tzw.Obywatele RP na Miesięcznicach mają głównie prowokować policję, która ma wkraczać po to żeby jutro wasz Nitras, Szczerba, Grabiec, Budka i i. (Kierwiński już zaczął) – oczywiście z bezpiecznych zaciszów - mogli głosić Brukseli i światu, że coraz większy PiS-terror i PiS-zamordyzm panuje w Polsce.
O to ci chodzi – Platformo Obywatelska! Wszak twoja bohaterska wolontariuszka z Moskwy już ogłosiła – „PiS-owcy, chcecie mieć wojnę to będziecie ją mieli”.  
Tak zachowują się tylko polityczni bandyci i degeneraci, dążący  na siłę do konfrontacji.
 
Chcecie mieć wojnę???
Nie! Nie będziecie jej mieli!  
 
 
 
PS. Przed następną Miesięcznicą Smoleńską powiedzcie  W.Frasyniukowi żeby wynoszony przez policjantów nie gapił się tak bezczelnie w obiektyw kamery sprawdzając czy jest odpowiednio filmowany! 
 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:21)

Komentarze

Będzie przekopane na metr głęboko, krok po kroku, centymetr po centymetrze i przesiane z całą starannością a odpady do Wronek, Rawicza i kilku innych miejsc bez okien.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0
#1541730

Kim sa owi ""obywatele ""RP, Nitrasy, Szczerby i im podobni ?czym się kierują aby zakłócić porządek i lad Państwa Polskiego?
Odpowiedz sami nam serwują swoim zachowaniem , nie nazwie ich ludźmi bo to by uwłaczało prawdziwym ludziom, to osobnicy przesiąknięci zgnilizna moralna , nienawiścią ,chęcią czynienia zła , łamania porzadu i ladu państwa , to sabotażyści i zdrajcy prawa które sami ustanawiają w sejmie .
Polska ziemi deptały hordy obcych barbarzyńców , zostali odparci i zniszczeni, ale jak się pozbyć rodzimych barbarzyńców i sabotażystów Państwa Polskiego ?
Sahara jest jeszcze nie zamieszkana , wiec wysłać ich tam z wilczym biletem .

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1541731

  Witam! Wreszcie wczoraj  J. Kaczyński powiedział oczywistą prawdę. Mamy w kraju potężną agenturę wpływu. Bez tego Totalni zdrajcy by tak nie eskalowali wrogiej postawy przeciw budowie suwerennej Polski! Ale, to już moja opinia. Dotychczas wmawiano nam narrację działania pożytecznych idiotów, jednak moim zdaniem to marginalny temat. Mamy obecnie celową agresywną działalność przede wszystkim agentury sowieckiej na całym świecie, a szczególnie w Polsce. Ci dotychczasowi pożyteczni idioci, to świadomi kolaboranci obrońcy zdobytych synekur, oraz zdemoralizowane kasą postkomunistyczne służby.  To jeszcze trochę potrwa. Całe szczęście, że naród coraz bardziej świadomy działań obcych w kraju. Już nie POmogą sądażownie na zlecenie, aby mącić w głowach społeczeństwu. Naród się obudził. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1541734

... i kapusia Andrzejka Hadacza TW "Matka"

Był również pseudo biznesmen Frasyniuk, co z biednego taksówkarza stał się nagle właścicielem kilkunastu tirów, bo jego partia Unia Wolności była przy korycie. A jego partyjni koledzy przeprowadzali złodziejską prywatyzacje.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1541740

 Witaj Marku! Tiry za zajmaną kasę Solidarności. Chyba mu ta kasa ciąży, że szorował tyłkiem po bruku. Coś nie widać wokół niego kolesi z którymi dzielił łupy.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1541747

Strach do tej pejsatej mózgownicy Frasyniuka zaczyna dochodzić. Że będzie się trzeba tłumaczyć z nielegalnego zdobycia majątku. Jaki koledzy partyjni POmogli zdobyć, będąc przy korycie, jako Unia Demokratyczna a POtem Unia Wolności.

A teraz te ścierwa komuszo-pejsate udają POrządnych ludzi.

Oto ci POrządni, Balcerowicz, Lewandowski, Geremek, Kuroń, Tusk, Boni, Gronkiewicz, Piskorski, Frasyniuk, Rulewski, Suchocka, Hall, Syryjczyk, Bujak, Rokita, Michnik, Kuratowska, Wołek, Ujazdowski, Kuczyński, Merkel, Petru, Bielecki, Bartoszewski, Borusewicz, Celiński, Halicki, Hartman, Gasiuk, Olechowski, Klich i wielu innych.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1541752

chamstwo!!! Szkoda słow...

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1541754

  Witaj! PO swoją postawą rozbuchało wizję bezkarności wśród przestępców. Bardzo dobrze, że pensjonariusze tych hoteli nie będą tylko na utrzymaniu państwa, ale będą pracowali na chlebuś. W porównaniu z Rosją, gdzie kraj 160milionowy, 1\5 osadzonych w koloniach karnych-ponad 30mil, my mamy się wspaniale. W Polsce liczba pensjonariuszy jeszcze wzrośnie, bo zaczyna być budowana praworządność z przewodnią myślą nieuchronności kary za popełnione przestępstwo Koniec przedawnianych spraw.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1541775

Lumpy z PO wiedzą, że walczą nie tylko o polityczny byt ale i życie...na wolności. Dlatego tak wrzeszczą i łżą, nic to im już nie pomoże...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1541770

... w zabijaniu Polskich elit i niszczeniu Polski.

Mirosławiec, Smoleńsk, Pamiętamy!!!

Żydo- komuchy zdały egzamin.

W kaPOwaniu na Polskę, do Euro-sowchozu.

Żydo-komuchy zdały egzamin.

W obronie wysokich emerytur UB-ekom i SB-ekom, które PIS im obniżył.

O to te partie miłości żydo-komuszej, PO-PSL-Nowoczesna, by żydo- komuchom żyło się lepiej.

A na straży ich nietykalności POstawili dobermany w togach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1541771

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1541785

Dzięki contesso! Dałaś im popalić! W człowieku krew się burzy i gorące myśli napływają do serca kiedy czyta się o tym wszystkim, jak haniebnie potraktowano ciała ofiar katastrofy smoleńskiej. Ludzie PO - PSL są straceni na wiele lat w oczach normalnego, uczciwego Polaka. A jednak szarpią się, a jednak szukają wciąż nowej formuły, by wrócić do rządów! Dlaczego tak b. im na tym zależy, bo chcą władzy i pieniędzy, to oczywiste, chcą też kontroli przepływu informacji, by takie rewelacje, które ich całkowiecie pogrążają, by nie miały więcej szans ujrzeć światła dziennego. Trzymajcie się rodacy dzielnie i gońmy tę bandę kłamców w cztery wiatry, szukajmy też możliwości, by prześledzić drogi dojścia do majątku, takich ludzi, jak Frasyniuk! Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1541786

A ja chętnie bym zobaczył jak Frasyniuk i UB-ywatele RP zakłócają taką modlitwę...

Jestem pewny że to byłaby ich pierwsza i ostatnią awantura

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1541791