Lorda Vadera Kopacz w cyberataku !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Podczas namiętnej gry w „Wiedźmina” w kampanii wyborczej wunderwaffela  Platformy O., Bronisława Marii,  którą premiera Kopacz umilała sobie oczekiwanie na erekcję jego słupków, odkryła moc internetu. Rezultatem tej „eureki” ma być 50-100 szt. hejterów, którzy dołączą do zamrożonych trolli premiery Kopacz (minister psiapsiół – Teresy, Maryśki itd., ministrów psiapsiółów Grześka, Andrzeja, Maćka, Borysa  itd.)  co z jednej strony ma być nadrabianiem tego poważnego braku w kampanii prezydęckiej, z drugiej ma pomóc Platformie wygrać jesienne wybory.  

Premiera Kopacz pieniędzy na  potrzeby Polski i Polaków  nie ma ale na jurgielt dla hejterów ma. Ma również na poświęcenie w hejterskim procederze swych parteigenossów. Rzeczniczka pani premiery Ewuni K., pani Małgosia K.-Błońska, już zapowiedziała wielki sukces - partii, jej władz i rządu E.Kopacz,  że po specjalnych szkoleniach członków Platformy O. hejterami w PO  będą wszyscy.

Bo wg  pani Małgosi K.-B., posiadaczki IQ  w wysokości iloczynu - wysokość przyrządu do kidania nawozu na błoniach  x średnica jego części rękochwytnej  hejter to ktoś,  kto via internet fachowo pała miłością do bliźnich i hejterem być to już jest wielki zaszczyt. Tytuł „hejtera  Platformy O.”  wg  w/w pani Małgosi K.-B.  to już w ogóle jest Everest Everestu czyli ogromny i błyskawiczny skok w karierze, i niemal hollywoodzki Oscar.

Należy spodziewać się, że wynajęci przez  panią premierę Kopacz  fachowcy od sztuki hejterskiej zanim podejmą się zleconych obowiązków, przejdą najpierw extraordynaryjne szkolenie & wprowadzenie w materię u samego mistrza przekazu wyrazów platformerskiej miłości bliźnim – Stefana Niesiołowskiego, przy którym wysiadają nawet obcykani i doświadczeni w sztuce hejterskiej nestorzy światowych mainstreamów i ich najlepsi uczniowie.

Należy spodziewać się również, że były przewodniczący ciała sejmowego, walczący z ramienia Sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych  z mową nienawiści  sławny Boni M., awansowany  za to  na ministra Cyfryzacji i Administracji, a dziś eurodupetat Platformy O. w PE, wyasygnuje w UE odpowiednie środki wsparcia dla organów, którym po majowych wyborach prezydenckich w Polsce przychodzi zmagać się dziś - a i w najbliższych 5 latach -  z Prezydentem Elektem Andrzejem Dudą. Wśród nich,  na pierwszym miejscu jest „organ” samej  Kanclery Angeli, mecenas i protektora  Tuska  Donka eurodyrektora, dyktatorki unijnej Europy i lawirującego om(ni)bu(d)sa  Putina, dla której partnerstwo z Polską prezydęta Bronka, wątpliwego magistra wątpliwej historii  było pikusiem Pikusia, ale Polska A.Dudy - prawnika konstytucjonalisty to już wyższa jazda, twardy orzech do zgryzienia i - co tu ukrywać – wrzód na dupie samej Kanzlery i całej Unii Europejskiej,  którego nie pośmiał podrażnić nawet  jej najwierniejszy pudel i kamerdyner choć w  spisie  zakichanych  obowiązków przewodniczącego KE  figuruje obowiązek nawiązywania i utrzymywania dyplomatycznych stosunków z władzami państw-członków UE.

Tchórzem śmierdzący młot Donek, bojący się Polski i  wstydzący się Polski,  właśnie przerósł buractwem młota młotów z Budy Ruskiej i niech  polityczne szczątki jego spoczną na wieki wieków obok politycznych zwłok innego durnia -  jego brukselskiego rzecznika i jego brukselskiej mecenaski!

 

Trochę odjechałam ale... przejechać się 2-3 minuty PO wałachu Donku-Brukselce  to przyznają Państwo, że satysfakcja o wiele większa niż 60 minut po Jasiu-Fasoli.:):):)

 

...Wracając do meritum - na drugim miejscu jest poddańczy rząd Ewy Kopacz, wierny UE-lewackim i genderowo-liberalnym ideom zdewiantowanej i zdemoralizowanej Unii Europejskiej pod trzewikiem Angeli Merkel.  

Tylko, że... Angela wie kto to jest „hejter” i wie jak bronić przed takimi swój Faterland. Nie wiedzą tego głupie „europejki”  – Kopacz i Kidawa-Błońska, szczując i szprycując najętych hejterów juchą z własnego „memłona” by musztardą po obiedzie bronili straconej czci i sławy WSI-owego enucha z Budy Ruskiej i cnoty Platformy O., traconej nie raz w ciągu 8 lat rządów i po raz kolejny cerowanej... drutem kolczastym.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

i jako suplement.

Do Twego Contesso jak zawsze NAJ, nic dodać nic ująć,

tekstu, obraz - dochtora na czerwonym dywanie.

Czy to taniec był ? Czy POpychadła makrelą POpychanie ?

POruta była !

i cyrk z premiery.

zera w Berlinie było tańcowanie:

 

jaka premiera - takie tańce

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1482900

Kopacz-ka i Kidawa podobne mają rozumki, nic nie zrozumiały ze zmiany , ktora sie toczy. Wypowiedzi Kidawy-B. ( oba nazwiska nie są jej rodowymi) pokazują miałkość liderów PO, no ale kto im zostal po czystkach Tuska? Grzechu, Sieminika, Halicki, Szejnfeld( co ma romans z gołębicą) , psiapsiólki premiery i ...spalona ziemia. Po jest w driodze na śmietnik , do ustalenia pozostaje tempo tej operacji...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1482905

Tak to jest gdy jakość liderstwa i kryterium wybierania liderów odbywa się nie na zasadzie oceny stanu posiadania bagażu intelektualnego, a na podstawie... ilości wypitych z Kopacz kaw lub innych drinków.

Podobnie było za Tuska, tylko tam posiądnięcie jakiegoś przywództwa zależało od deali, zawieranych - przy wódce, pod śmietnikiem albo na cmentarzu. 

 

....Jest pewna zależność w wybieraniu liderów w PO - im głupszy oberlider, tym głupszych rzeczników, doradców, ministrów sobie wybiera.

Patrząc przez 8 lat na ten wewnątrzpartyjny proces, a raczej cyrk "wyborczy" w PO,  trudno przegonić natrętnie pętającą się po głowie definicję cara Piotra I - "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego."

 

Czyżby on już wtedy, w XVII wieku wiedział, że w XXI  w Polsce będzie rządzić Platforma Obywatelska i jego definicja pozostanie aż tak do bulu aktualna ?

 

Tak na gorąco...

 

Do kompletu nie udało mi się dołączyć na tę chwilę "gabinetu ministrów" wciąż urzędującego Bronisława I Wielkiego bo me dość szczegółowe poszukiwania odpowiedniego materiału zakończyły się fiaskiem - jakby Bronisław celowo unikał fotoobiektywów w otoczeniu swych bezcennych "expertów"...

Właściwie to ja mu się nie dziwię !...

Ale... co się odwlecze to nie uciecze i gdy po niedzieli złapię dłuższą wolną chwilę to pan Bronisław ma ode mnie murowany colage w otoczeniu swych szympansów ! Od contessy dla Bronisława - kupa mięci ! Hehehehe !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1482979

Contesso, tutaj trzebaby POdumać nad grafiką ze specjalną specyfiką.

Przecież wiadomo wszem wobec i każdemu z osobna, że durnowactwo to zaleta jest zarówno DoTu, zwanego matołem jak i tej he he he, POdwładnej duraka, przełożonego.

kwadratura koła.

Jak graficznie POkazać dwoje głupków, z których jeden panem, drugi sługą ?

Car Piotr I nie przewidział specyfiki durnowactwa POszustów.

A tu Mówisz trzeci jeszcze krulbul Litwin Bredzisław Maria czeka w kolejce, nawet wlazł na krzesło, żeby wyeksPOnować zalety yntelektu.                                    Iloraz wyższy jak wyżej stanie:

Internet nigdy nie wybacza" src="http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201503/1427647550_93j9dh_600.jpg" />

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1483001

Droga contesso. Z okazji zwycięstwa w wyborach prezydenckich pragnę podziekować Tobie w szczególności oraz wszystkim blogerom z NP za ogromny wkład w zwycięstwo. To dzieki waszej determinacji, pomimo oszczerstw, banowania, inwektyw trwacie w niezachwianej wierze w Polskę prawą, sprawiedliwą, silną i dostatnią. Tą determinacją zarażacie innych, dzielicie się wiarą ,która bez watpienia nie ziemskie ma źródło. Przeogromny wpływ krzewienia ponadczasowych wartości, patryjotyzmu, tracycji i miłości do ojczyzny. Te lata wytrwałości przyniosły teraz owoce. Wielu watpiącym pomogliście podjąć wlaściwą decyzję przy urnach. To wszystko złożyło się na sukces. Nie zostało zmarnowane.

Jedak to początek drogi. Kampania przed jesiennymi wyborami ruszyła. Teraz czeka nas jeszcze wiekszy wysiłek, jeszcze wiekasza praca, zdwojona aktywność, żeby osiągnąć koleny sukces w postaci większościowego zwycięstwa w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wierzę, że jest to do osiągnięcia.

Swoim wpisem poruszasz niezmiernie ważny temat. Buractwo zorientowało się, że spora grupa społeczeństwa dawno wypieła się na Gówno Wyborcze, TeVałEny i ich sługusów. Inaczej ocenia talenty aktorskie towarzysza Olbrychskiego i jemu podobnych artystów ideologicznej miernoty, oraz ograniczonych intelektualnie celebrytów. 

Buractwo zdało sobie sprawę, że zlekceważyło siłę internetu. W związku z tym w tej przestrzeni nastąpi zmasowany atak i tutaj dokona się decydujące starcie.

Do tych 100 hejterów dodajmy jedno zero. Przegrane wybory doprowadziły, obóz rzadzący do skrajnej wściekłości, gdzie  miedzy innymi, wyrazem tegoż stanu był brak marszałków sejmu i senatu kiedy wręczano nominację Prezydentowi Andrzejowi Dudźie. Brak kogokolwiek z istotnego urzędu. Strach przed rozliczeniem może popchnąć ich do wszystkiego, w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Dlatego musimy wzmóc czujność, podwoić aktywność, kontrolować każdy ich ruch na scenie politycznej i nie tylko i piętnować każdą wypowiedź, każde działanie, każde zachowanie.

Oni maja do stracenia swoje synekury, majątki, układy a wielu z nich zwyczajnie wolność. My mamy do odzyskania Polskę, a wraz z nią zwoją dumę narodową, sprawiedliwość i godność.

Dlatego cieszę się, że w swoim wpisie zwiększyłaś ostrość spojrzenia, oceny i nazewnictwa. 

Tak trzymać contesso. Nie tylko odeprzemy ich atak ale zwyciężymy. Contesso, lata doświadczeń, profesjonalizm i co najważniejsze, macie autorytet wśród czytelników. Nie jesteście w sieci od wczoraj. Macie tą przewagę, że zapłatą za wasz trud jest Polska. Najemnicy dla pieniędzy, w tym starciu nie maja szans.

Pozdrawiam sedecznie.

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1482907

Oporniku 45.

Dorzucę trochę tego Balsamu dla Duszy.....                                                                                                                                  Nie tylko tutaj w Polsce to nasze pisanie przynosi pozytywne efekty. Wszak Polska Rodzina jest wszędzie. W każdym zakątku Globu Ziemskiego rozrzucone wiatrem historii Polskie Serca Biją. Każde Polskie Serce TAM, ma bliskie Serca TU, w Kraju Nad Wisłą. Nasza Walka o Naszą Ojczyznę Polskę, O NASZĄ MATKĘ POLSKĘ, MATKĘ ŚWIĘTĄ NASZEGO ŚWIĘTEGO J P II, toczy się wszędzie.

 hordy złego zostaną wdeptane w glebę.

Poniżej fragment napisanego do mnie listu z dalekiej Australii..... z Pulsu Polonii....

Puls Polonii Australijskiej, Jej Serce jest z nami Tutaj w Polsce też:

.......Panie Adamie, zdazylam juz na internecine mase Pana wierszy przeczytac – a ze wchodze na niepoprawnych bardzo czesto, to wszystkie zdaja mi sie znajome- natomiast wielkim zaskoczeniem byl wiersz o Hopferze.... a ja zawsze myslalam ze to byl komunista?!

 

Zdjecie Wasze tez znam – jest niesamowite!........

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1482954

Dziękuję ! Ze mną to wogóle  było tak, że postanowiłam sobie (nieproszona przez nikogo) robić Bronku antykampanię! Dosłownie - antykampanię. W znak protestu na jego oszukaństwa i wygłupy, kompromitujące i mnie jako obywatela polskiego, i Polskę. Z czasem było ciężko by wygospodarować na notki, no to choć demoty puszczałam w sieć ale np. obie notki z ciężką krytyką  lewusów z jego sztabu wyborczego  musiałam obowiązkowo napisać bo to był  wyjątkowo "wdzięczny" temat by pojeździć sobie po nich bez trzymanki. ;);)

Podobną antykampanię fundowali Bronkowi inni liczni internauci i warto było! I tak trzymać ! Jesteśmy bystrzejsi, inteligentniejsi od platfonsów, nie jesteśmy gniotami jak oni, mamy na dodatek świeże poczucie humoru i jak coś robimy to z elegancją i finezją, nie po buracku. I to było to, co przyciągnęło uwagę i przeciągnęło linę na stronę A.Dudy !

Dalej róbmy to samo - jeszcze lepiej i jeszcze więcej. Każdy oczywiście na miarę swych możliwości ale róbmy. Lansujmy A.Dudę i stójmy za naszym nowym Prezydentem RP, nawet śmiem przypuszczać, że to widoczne poparcie dla niego będzie łopatą grabarza dla PO bo nic jej tak nie rozwściecza jak właśnie nowy mądry, wykształcony,  wiedzący czego jak i gdzie chcieć Prezydent RP.

Mówmy o nim - mąż stanu! Co wcale nie będzie na wyrost, to nie będzie żaden hurra-optymizm choć znajdzie się zaraz paru "ekspertów" od krytyki. Podkreślajmy to "mąż stanu" - niech kontrast między nim i "specjalistami", "fachowcami" platfonsiery rośnie i pracuje na jego korzyść. Platfonsiera z tego kontrastu zdaje sobie sprawę i to działa na nią  dołująco. 

Jeszcze inny moment jest istotny - poparcie społeczne dla nowego Prezydenta RP jeszcze przed wstąpieniem w obowiązki to również sygnał dla świata, że - w odróżnieniu od rządu PO - Prezydent Duda jest osobą liczącą się dla Polski. Wtedy zapowiadane hejterskie zabiegi władzy przeciw nowemu Prezydentowi RP "zapracują" na jej kompromitację poza granicami Polski i to będzie coś jak nóż w plecy platformy wbity przez samą platformę. I będzie po hejterstwie, zostanie jej jeno znów tylko Niesioł, Liz i paru usmarkanych cyngli.

To wszystko możemy ! Sami z siebie i nie wbrew sobie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1482969

Osobie o embrionalnym potencjale intelektualnym jakim charakteryzuje się premierzyca, trudno zrozumieć , że ludzie kojarzą platformę ze sprowadzeniem polskiej gospodarki do stanu agonalnego. Polaska gospodarka jest w bardzo złej kondycji i to jest główna przyczyna pozrażki wyborczej platformy. Żadne zaklecia i manipulacje medialne , nie zmienią odczuć społecznych . Społeczeństwo zbiedniało  i winą za taki stan rzczy , całkowicie słusznie obciaża rządy Tuska i Kopacz. Dodatkowo , ludzie dostrzegli w końcu arogancje tej władzy . 

 

 

http://kanon24.pl/7012,tecza-zamiast-krzyza-polska-w-czasach-donalda-tuska.html

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

kanon24.pl

#1482922

Co prawda ich zachowanie pasuje częściej do "poczciwych" trolli z trylogii Tolkiena...

Szkoda, że nie zadziała tu efekt kamienienia trolli na skutek działania promieni słonecznych.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1482927