Mam pomysła dla GW !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Palanty w tej GW się gnieżdżą, durnie ! Bez rozumu, bez polotu, bez pomysłów. Poza tymi plucia na PiS !

Mielić ozorem każdy głupi potrafi, pluć na PiS też, a mogłaby taka GW z jakąś pouczającą inicjatywą -  np.propagowania nowoczesnego patriotyzmu wystąpić. Przy okazji spadająca sprzedaż by jej wzrosła... 

Ale nie !

Ślini się, jojczy i zawraca gitarę Główny Wiatrak Głównego W-ścieku medialnego, że krakowski Park Jordana to taki „prywatny park wyklętych”, "gabinet osobliwości". Jedno tylko należy przyznać – że GW dość subtelnie nazywa Panteon Bohaterów w Parku Jordana, bo mogła przecież posłużyć się słowami wiernej córy Platformy O., niejakiej Senyszyn...

Ma GW możnych protektorów i mecenasów? Ma ! Więc dlaczego jeśli Aleja Wielkich Polaków XX w. w Parku Jordana tak ją mierzi i o kolki  przyprawia, jeszcze nie kiwnęła nawet palcem w celu stworzenia Alei Wielkich Lewaków III RP ??? Niekoniecznie w Krakowie. Może być np. na Krakowskim w Warszawie. Bufetowa Hanka to nawet wyskoczy z majtek żeby u gł.konserwatora szybko załatwić dla niej miejsce przed Pałacem Prezydenckim. Aleja wielkich lewaków III RP każdej ofiary jest warta bo to jest TO !

Nie jakiś tam pomnik smoleński...

Eksponować platfonsy też mają kogo, że ho ho ! Mają swych bohaterów na pęczki. Geremek, Mazowiecki, Jaruzelski, Kulczyk (tymi wcześniejszymi nie będę sobie palców brudzić i klawiatury profanować). Kilku zacnych WSI-owych generałów min.Siemoniak chował z honorami państwowymi choć udawał, że tego nie zauważa więc "eksponaty" są...

Poza tym - czemu żywym lewakom nie wystawić jakiegoś popiersia ? Jeszcze żyje Wałęsa, wielki noblista przecież. Jest ucieśniony przez wymiar sprawiedliwości człowiek honoru Kiszczak, a taki Bronisław Komorowski to z mety co najmniej trzy obeliski powinien mieć w Alei ! Już za każdy doktorat honoris causa mu się obelisk należy, nie wspominając o posadzonych dębach (na każdą dziesiątkę - ciach popiersie), nie wspominając o jego racjonalizacjach - racjonalizacji, polskiej ortografii, macania kur, stworzenia nowoczesnego modelu patriotyzmu itd.

Boże ! Jaki to byłby piękny i budujący widok -  Bronek ze swym możełem na ramieniu, u stóp jego wierny szogun Koziej i wezyr Nałęcz, a spod ogona ptoka dyskretnie zerka Jowita...

A prezydęt Europy, Donald ? Podobno bardzo wyalienowany ostatnio, bardzo osamotniony w tej Bruxelce jest. No, ale tak zawsze się dzieje gdy ktoś wielkiego męża stanu rżnie ale języków nie zna, a sztukę dyplomacji posiada na poziomie wszy menela. Biedny ten Donald jest... Graś woli frytki i browar, Makrela woli się z nim nie afiszować, dziennikarze go nie znoszą, no siara totalna ! Już tylko za te cierpienia ex Słońca Peru, Mojżesza, cudotwórcy itd. jakaś figurka choćby wielkości krasnala ogrodowego mu się w takiej Alei należy.

A Ewa Kopacz? Wystarczyłaby atrapa łopaty i sita na kawałku torów, bez postaci. I każdy by wiedział, że to monument, zapracowanej, wciąż mknącej gdzieś pendolinem premiery albo na zakupach w znanym markecie...

...Mogłabym tak jeszcze ale za friko to by było za wiele, musi starczyć GW ten mały zarys projektu. A Michnik jeśli serce ma i wyobraźnię - niech się zabiera do roboty. 

Przy okazji i sobie może przecież  popiersie walnąć ku pamięci potomnych. Np. jak wali wódę i rechocze z jenierałem i Bolkiem...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

Napisałaś Contesso:

 A Michnik jeśli serce ma i wyobraźnię.....

A jeśli nie ma ?

ProstoPoPolsku

Pochwała dziennikarskiego kurewstwa,(Swinton,XIX w.):
"Nie ma czegoś takiego jak wolna prasa... Zadaniem dziennikarzy jest zniszczyć prawdę, kłamać w żywe oczy, fałszować, oczerniać, płaszczyć się przed pieniądzem i sprzedawać swój kraj i swą rasę za chleb powszedni....My jesteśmy narzędziami i parobkami bogatych poza tą sceną. ...Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."
Chomsky5-MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1489314

Polska grzeszy nie brakiem tolerancji, ale tolerancją posuniętą do ab­surdu. Dziś, jak w całym okresie poprzednim, historia się powtarza. Rozmaite Kuronie, Michniki, Lipscy, Geremki, Mazowieccy, Rakow­scy, Turowicze; Żydzi, półżydzi i tzw. “wspólnota rodzin” tworzą za­grożenie dla dalszego istnienia Narodu Polskiego. Cała ta plejada marksistowsko-trockiwstowsko syjonistyczna – rozzuchwalona wol­nością i całkowitą bezkarnością, przekonana o swej “wyższości” i nietykalności, rzuca pod adresem narodu i państwa wyzwiska, obe­lgi, sieje zamęt i anarchię, okrada Naród i doprowadza kraj do kata­strofy, by znowu odzyskać pełnię władzy i rządzić w Judeopolonii. Miara zbrodni dopełnia się. Idzie czas, że trzeba będzie zapłacić za zbrodnie wobec wszystkich narodów świata a szczególnie wobec Polski. Nie pomoże wtedy ani zdrada na rzecz ZSRR ani zdrada na rzecz RFN. I nie o zemstę tu chodzi, ani o wydumany “antysemi­tyzm” ale o zwykłą ludzką i boską sprawiedliwość w stosunku do sprawców nieszczęść i zbrodni.

Może przemówi to wreszcie do tych ogłupionych, którzy obronę “uci­skanych” Żydów uważają za “humanitaryzm”. Dlaczego zatracili ten “humanitaryzm” wobec mordowanych współbraci choć sami uważają się za Polaków? Mówić stale o Żydach jako ciemiężonych a nigdy jako o ciemiężycielach jest absurdem, głupotą a nawet zbrodnią.

Zbliża się czas, że trzeba będzie zapłacić za dokonane i nadal do­konywane zbrodnie na Narodzie Polskim, idzie dzień sądu i sprawie­dliwości. Czas, by zrozumieli to ci, którzy sieją nienawiść i nawołują do rewolucji. Szkodzą w ten sposób nie tylko Polakom ale i tym Ży­dom, którzy lojalnie zachowywali się w chwilach tragicznych i chcą zostać w Polsce.

NIGDY WIĘCEJ ŻYDÓW NA ZIEMIACH POLSKI!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1489337

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ochota nadstawiaja.
Kiedys sie zastanawialem i dziwilem ze znalezli sie czytelnicy takiej szmaty NIE Urbana.
Urban plul na wszytko i to w ordynarny sposob uwlaczajacy jezykowi polskiemu,jezych choloty dla choloty.Okazalo sie ze tej choloty w Polsce jest nadspodziewanie duzo i dla mnie jesli sie mowi ze w Polsce jest ponad 90% katolikow to chyba to jest jakies wielkie nieporozumienie.

Z GW gudlaja Michnika jest to samo co z NIE Urbana,z tym GW zyskalo swoja marke na poczatku kiedy bylo jeszcze dobra gazeta i nie bykla przezjeta przez michnikowszczykow.
Ale od dawna to organ syjonistycznej propagandy antypolskiej zreszta jak wiele innych szmatlawcow niestety kupowanych i czytanych przez polactwo.
To wlasnie sami Polacy opluwani placa za to opluwanie,a zydy sie smieja z durnoty i zacieraja rece.
Wchodzac do polskiego domy juz po sekundzie wiem z kim mam doczynienia wstarczy spojrzec co czytaja, co ogladaja ,co sluchaja.
Polska jest pod okupacja i okupant ma swoje "szczekaczki",nic sie od czasow hitlerowskich nie zmienilo jedynie moze te "szczekaczki"sa barzdiej wyrafinowane,skuteczniejsze jak widac i to nie jest wina okupanta ze sobie urabia niewolnikow tylko tych co na wlasne rzyczenie poddaja sie tej obrobce.
Logicznuiejsze zatem jest wieszac psy na czytelnikach /sponsorach michnikowszczyzny niz na samym jakale.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1489339

spostrzeżenie. ''

Polska grzeszy nie brakiem tolerancji, ale tolerancją posuniętą do ab­surdu.''

Teraz jeszcze nam unijnie wcisną muzułmanów, których bedziemy musieli kochać, uczyć się ich kultury i może przestrzegać ich obyczaje.

I uwaga do ostatniego zdania. Jeśli Polak posiada żydowskie pochodzenie, to ok. Gorzej, jesli jest Żydem jedynie z polskim pochodzeniem. Ta uwaga nie dotyczy tylko Żydów ale każdej innej nacji czy mniejszości. Żeby tej mniejszości nigdy nie przyszło do głowy  narzucać zdania większości.

 

Tygodnik NASZA POLSKA Nr 12 23,03.2010

 

            

Przedruk z oryginału :

 

NIE TYLKO POLSKA ISTNIEJE !

Od pewnego czasu w Australii imigranci muzułmańscy zaczynają podnosić głowy, domagając się specjalnych praw dla siebie i swojej religii. Premier Kevin Rudd, nie czekając na rozwój wypadków, problem przeciął w zarodku i w orędziu do obywateli powiedział:

„ To imigranci, nie Australijczycy, muszą się dostosować; przyjąć tutejsze zwyczaje albo stąd wyjechać,[...] Naszą kulturę od ponad dwustu lat [...]rozwijały miliony mężczyzn i kobiet poszukujących wolności, [...] Większość Australijczyków wierzy w Boga. To fakt, nie skutek jakiejś politycznej presji chrześcijańskiej prawicy, bo przecież nikt inny, jak właśnie chrześcijanie, opierając się na chrześcijańskich zasadach, tworzyli podwaliny narodu [...].

Wszystkim, którzy twierdzą, że symbol Boga uraża ich uczucia, sugeruję, aby poszukali sobie jakiegoś innego miejsca zamieszkania, ponieważ Bóg pozostaje częścią naszej kultury. Akceptujemy odmienne przekonania religijne, nie pytając o powody [...]. W zamian jednak oczekujemy akceptacji naszej wiary, harmonijnego współistnienia z nami oraz pokojowego korzystania z przysługujących praw. To jest nasz kraj. Na naszej ziemi obowiązuje nasz styl życia. [...]. Natomiast tych wszystkich, którzy się uskarżają, jęczą, których skręca na widok naszej flagi, roty ślubowania, wiary chrześcijańskiej czy naszego stylu życia, zachęcam do odważnego skorzystania z jeszcze jednej wielkiej australijskiej wolności: prawa do opuszczenia kraju. Nie jesteś tutaj szczęśliwy, to wyjedź”.

A u nas ? Czy któryś z polityków byłby zdolny do wypowiedzenia takich słów i obrony religii

(vide Nieznalska!), tradycyjnych zwyczajów(vide mniejszości narodowe, seksualne itp.), patriotyzmu, godła, barw narodowych? Czy kiedykolwiek tak jak australijski premier zachował się Tusk albo inni POlitycy ? Ale czy od kundli, potrafiących jedynie merdać ogonami i podszczekiwać, można spodziewać się czegoś więcej? Dixi!

___________________________________________________________________________

                                    Pozwolę sobie zacytować wypowiedz (zmarłego 4 lipca 2011.)  Otto von Habsburg (również cytowana przez autora tekstu). Wypowiedz ta miała miejsce w 2007 r dla dzieła "pomoc Kościołowi w potrzebie"

"Walka o duszę Europy jest walką o odniesienie do Boga w konstytucji. Jeśli prawa człowieka, które są istotnym elementem Europy, mają mieć sens i treść, muszą logicznie mieć oparcie w Bogu. Wtedy prawo człowieka opiera się ostatecznie na przekonaniu, Ze człowiek jako istota stworzona przez Boga ma własne prawa.Z tego względu popieram włączenie odwołania do Boga w konstytucji europejskiej. W Europie jesteśmy świadkami wielkiego oporu przeciwko wszystkiemu, co ma związek z wiarą i chrześcijaństwem. Antychrześcijańskie siły są dobrze przygotowane, czego nie możemy powiedzieć o naszej stronie. Chrześcijanie mają jeszcze wiele do zrobienia."

                                                       De-Ha

Pozdrawiam
 

      

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1489387

Agentury służb obcych nie należy tak honorować, zdaje się,że najlepiej jak ich pamięć "uczcić napisał także człowiek uwikłany po szyje w sowieckie bagno - Miłosz - " Lepsz dla ciebie byłby świt zimowy i sznur i gałąź pod ciężarem zgięta"...taka aleja jest chyba lepsza za ćwierć wieku "demokracji"....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1489343