„Zjawisko ograniczenia zdolności do racjonalnego myślenia w sytuacji głębokiego kryzysu”

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wg prezydęta Komorowskiego część społeczeństwa jest podatna na zjawisko ograniczenia zdolności do racjonalnego myślenia w sytuacji głębokiego kryzysu. Którą część ma prezydęt na myśli – wiadomo. Niespójne to jednak bo o jakim kryzysie mowa? Przecież w Polsce wg pana prezydęta i partii karmicielki kryzysu nie ma ! On sam nieustannie głosi sukces na prawo i lewo, że Polska doskonale się rozwija i rośnie w siłę. Powtarzają to za nim różne papugi jak np.tow.Daniel O. – całkiem niedawno szprycował prezydęta i rządzących wazeliną, że „Polska przeżywa najlepszy okres w historii - porównywalny do Kazimierza Wielkiego!”

Jeśli już o jakimkolwiek kryzysie mowa to jest nim sam prezydęt Komorowski ! Komorowski - głęboki kryzys dla Polski. Komorowski - jeszcze głębszy kryzys dla samego Komorowskiego! Użala się w mediach Bronisław Maria:

„Część kandydatów swoim programem uczyniło atakowanie urzędującego prezydenta! (…) Większość kandydatów nie wypowiada się w sprawach ważnych dla Polski tylko krytykuje mnie!”

Taki niedoceniany, no! A co robił Bronisław Maria przez całą swą prezydęturę ? Krytykował swego poprzednika i opozycję, że tylko bałagan potrafią wprowadzać, podpalają Polskę, toną w odmętach szaleństwa... Permanentny kryzys percepcji Komorowskiego powoduje, że on  sam dla siebie jest kryzysem, przyczyną i skutkiem krytyk.  Przykład ? Proszę bardzo – prezydęt „kryzys” Komorowski pojawia się na kryzysowym stadionie narodowym, z powodów matolstwa i kryzysu kompetencji wykonawców (kolesiów partii rządzącej), zwanym nie bez kozery basenem narodowym. Tak na marginesie - pojawia się w kryzysowej chwili gdyż za chwilę posypie się tor żużlowy (efekt kryzysu kompetencji wykonawców – prawdopodobnie kolesiów j.w.) i uniemożliwi dokończenie wyścigów.  Zostaje wygwizdany przez tysiące kibiców, doznających na codzień na własnych grzbietach skutki prezydętury Bronisława „kryzys” Komorowskiego i rządów partii, windującej go po raz kolejny na urząd Prezydenta RP.

Przecież to kryzys kryzysa kryzysem pogania, a on się skarży, że jest krytykowany. Głupota czy bezczelność? I jedno, i drugie w obliczu faktu, że Bronisław „kryzys” Komorowski to prawie pięcioletnie nieustanne pasmo niekompetencji,  kłamstw, oszustw, intryg i żenujących zachowań, kompromitujących i Polskę, i urząd Prezydenta RP! To prawie 5-letni marsz pod prąd i rozjeżdżanie walcem polskiej racji stanu. To prawie 5 lat podpisywania bubli tworzonych przez partyjne buble PO bo jak nie nazwać bublem np. takiej „damy z dorszem” Pitery, twierdzącej, że obniżenie podatków obowiązkowo spowoduje upadek firm i 25% bezrobocia ? A takich Piter jest w partii karmicielce, że ho ho !Bronisław „kryzys” Komorowski – z aluzją do swych poprzedników, a zwłaszcza do jednego - twierdzi:

„Prezydent nie jest od tego, żeby sypać piasek w tryby machiny rządowej. Prezydent nie jest od tego, żeby wsadzać kij w szprychy. Tak było! Za poprzednich prezydentów tak bywało!”Tymi słowami potwierdził, że jest prezydętem zgody, ale zgody wyłącznie z rządem Platformy Obywatelskiej, który może wyprodukować każdy idiotyzm i on jako prezydęt  go podpisze. Nieważne, że ten idiotyzm jest szkodliwy dla całego państwa polskiego i jego obywateli. Ważne by rząd był zadowolony ze strażnika i legislatora jego szemranych interesów.Tym, czym za czasów swego premierowania był dla A.Merkel D.Tusk, tym samym był Bronisław „kryzys” Komorowski dla Tuska, a dziś jest dla Ewy Kopacz i jej rządu - grzecznym pudlem, merdającym zgodnie ogonkiem Platformie Obywatelskiej i tańczącym na zadnich łapach jak mu jej orkiestra zagra!

 

 

Bronisław „kryzys” Komorowski jest pudlem specjalnej troski również dla sfory mediów głównego ścieku, oszczędzających mu niewygodnych lub trudniejszych pytań bo pan prezydęt ma problem z wyłożeniem swych racji w ciągu 3 minut choć sam uważa, że mowy w odróżnieniu od kiełbas powinny być krótkie.  Taki cyngiel Kraśko w życiu nie zada mu pytania o gazoport w Świnoujściu albo o sprzedaż polskiej ziemi cudzoziemcom,  Lenina Paradowska nie spyta dlaczego jako prorodzinny prezydęt przyczynił się do antyrodzinnej polityki - podatkowej i i. - rządów PO i czy w drugiej kadencji by to zmienił.  Albo... dlaczego nowa PKW postępuje jak jej poprzedniczka i czy prezydęcka zamiana przysłowiowej siekierki na kijek miała sens jeśli czeka nas powtórka odmętów szaleństwa jaworowych matołów, zastąpionych gronostajowymi, no ale wtedy „racjonalny” Bronisław Maria nie miałby okazji do opowiadania swych prymitywnych dykteryjek, wygłaszania ód o złotym ćwierćwieczu „polskiej wolności”, podobnej tylko do... ud i innych wdzięków przysłowiowej Maryny. ...Były prezydent Najjaśniejszej, podobno z korzeniami w Cesarstwie Rzymskim, pałowałby każdego kto krytykuje rządy PO i  Bronisława Marię,  którzy „racjonalnie” cofnęli Polskę znacznie dalej wstecz niż epoka króla Ćwieczka.

 

Gromkie hasła propagandowe PO z przed minionych wyborów – „Silna PO w Polsce - silna Polska w Europie”, „Bliżej obywateli” itp. bzdety już dawno prysły. Nie cichutko jak mydlana bańka, a z potężnym hukiem. I w Polsce, i w Europie, i w świecie. Wystarczyło, że jej główny i jedyny filar, wykreowany przez wazeliniarzy z PO, akolitów i usłużnych dworaków z Czerskiej i Wierniczej na  słońce Peru, księżyc Dolomitów, gwiazdę Kaszub,  Mojżesza, cudotwórcę  itd., zamienił niewole premiera „polskość to nienormalność” na europejską wolność pudla Makreli. Jej pflegeleichter  (niem.łatwy w hodowli) szybko z pluszaka kanclery spadł do funkcji kamerdynera i nie pomogły czersko-wiertnicze chóry wujów, sławiące „króla Europy” Donalda. Przedwczoraj „król Europy” na posiedzeniu KE wypluł z siebie króciutki angielskopodobny bełkot w kwestii relacji Ukrainy i UE (rodzina pękała ze śmiechu włącznie z contessiną, która pomimo wieku 4 l.9 m. recytuje wierszyki po angielsku, śpiewa Beatlesów – ulubiona „Yellow Submarine”  i potrafi sama 3 zdania złożone przetłumaczyć na angielski), po czym... paaaaszoł  z progeniturą, ślubną  i „brukselskim łącznikiem” Pawłem G. na szampana i ostrygi. To pokazała tubylcza TV pod tytułem – „Tak pracuje UE Angeli Merkel”. Materiał był podobno z BBC. BBC, a może w ogóle nikt na świecie nie wie,  że Tusk to pikuś w porównaniu z warszawskim dworem jego kumpla Bronisława, walczący o palmę pierwszeństwa z dworem JKM UK pod względem utrzymania? A szkoda! Za to Włosi, Francuzi, Niemcy i i. już znają korki i dziury na polskich autostradach, najdroższych w Europie pod względem kosztów budowy/1 km, a budowanych przez specjalistów PO od wszystkiego co da się spieprzyć, znają polską drożyznę i zdzierstwo większe niż w zżeranej kryzysem Grecji.   

„Zjawisko ograniczenia zdolności do racjonalnego myślenia w sytuacji głębokiego kryzysu”...Lemingi ! To o was tak mówi wasz prezydęt Bronisław „kryzys” Komorowski, cierpiący na to samo! To wy swym głosowaniem na PO wtrąciłyście 8 lat temu Polskę w łapy złodziei i hochsztaplerów z Platformy Obywatelskiej, omamione obietnicą ciepłej wody w kranie i Zielonej Wyspy nad Wisłą! To na was spoczywa teraz odpowiedzialność by ją z nich wyrwać ! Naprawiajcie swój błąd póki jeszcze Komorowski z Kopacz zupełnie jej nie sprzedali!

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:24)

Komentarze

Bardzo dobra inicjatywa. Podczas spotkań kandydaci na mężów zaufania dowiadują się o rodzajach nadużyć. Włos się jeży - po jednym takim spotkaniu nie ma wątpliwości, że sejm i prezydent nie są wybrańcami narodu. Nie ma takiej możliwości.

Teraz wymyślono "szczury" z dowodami bez adresu - i niesprawdzalne głosowanie korespondencyjne.

Nie pękamy, walczymy.

Boże, błogosław Polsce.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-6
#1475190

...przede wszystkiem razem PILNUJEMY URNY !

Bez tego, wymarzona dogrywka: Duda vs Braun, pozostanie tylko marzeniem.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

Ula

 

#1475192

prawo do głosowania ! To nie likwidacja punktów głosowania, to nie przenosiny w inne miejsca bo "oszczędności, z wygody dla Polaków, którzy często zmieniają adres" i te punkty podobno "wędrują" za nimi". Itd., itp. argumenty wysuwał MSZ.

A przecież tej oszczędności władzy wcale nie widać, przeciwnie - jej chojność w nagradzaniu swych partyjnych kolesiów wciąż rośnie! Rośnie również liczba Polaków zagranicą więc logicznym jest zwiększenie punktów do głosowania, tym bardziej, że  jeśli ciężkie pieniądze na nagrody są to znaczy, że są również na np.obsługę wyborów.

Nie pękamy, walczymy !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475389

razie, nam maluczkim zostaje? Gremialnie zabrać się za ...macanie kur!, gdyż innej możliwości nam pan Bronek nie daje.

I ma on, pan Bronek, moją pełną zgodę!

Ja macam, a on je szczać prowadza.

pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1475196

macać kury. No i... w przyszłości nawet kur szczać prowadzać mu nie powierzać. Zadne zaszczyty mu się nie należą.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475390

Lemingi dlatego sa lemingami,że nie rozumieją najprosteszego przekazu...można im napisac setki stron argumentów ale i tak uwierza "GW" czy TVN-oqwi. To dla nich narkotyczny sen, z którego sami nie chca się wybudzić. Bo do czego? Do rozkradzionej, przaśnej Po-lski? a po co? Wystarczy ghrill w sobotę, zakupy (na kredyt) w markecie i wczasy, które trzeba spłacac następny rok. Ale za to mają telewizyjny narkotyczny sen i sa "europejczykami"....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1475201

 

Pozdrawiam z piąteczką :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Ula

 

#1475207

Czy to wizyta red bula, u trybka w czerwonym kurniku.

No to towarzycho baluje ostro.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1475216

...więc wszelkie skojarzenia polityczne i "niepolityczne" są jak najbardziej wskazane :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475310

a może bula krulem kór obwołać ?

z kórami niech sobie mieszka.

Dać mu żyrandol, nie żałować

krul kór - funkcja niekiepska.

 

 

i kóry krul kór będzie macać.

do u.....j śmierci.

Polska nie będzie PO nim płakać.

Polska odejście będzie

Święcić !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1475294

"Wg prezydęta Komorowskiego część społeczeństwa jest podatna na zjawisko ograniczenia zdolności do racjonalnego myślenia w sytuacji głębokiego kryzysu."

Bo gdyby nie ta "część" to pana prezia ze swoimi kolesiami już dawno szlag by trafił!. Już dawno zwiedzaliby cele w Barczewie, Wronkach, Strzelcach Opolskich tudzież innych przybytkach intensywnych wakacji.

Ale mam nadzieję, że "Co się odwlecze to nie uciecze"

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1475277

otworzy gębę to jego słowa wracają bumerangiem do niego... W Lublinie też miał pretensje, że ludzie wrzeszczą na niego, a w rezultacie kto zachrypł od wydzierania się na zgromadzonych? Komorowski właśnie.

Pisałam niedawno - zaklejcie mu gębę taśmą ale kto powinien był posłuchać, nie posłuchał no to ma Komorowski taką kampanię jaką sam sobie robi. Na lepszą nie zasłużył.

Też mam nadzieję podobnie jak Ty, że co się odwlecze to nie uciecze i Bronek wyląduje z resztą ferajny tam gdzie jego miejsce rozliczony przez Polskę i Polaków. Oczywiście platfonsiera będzie wyć pod niebiosa, że to polowanie na czarownice i takie tam ale ucichną słysząc syk - Ssssssss.....moleńsk !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475408

wyjazd za granice do pracy milionow mlodych i nie tylko mlodych polakow durniu komorze ?

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casey

#1475283

Ciekawi świata, hehehe.... Jak tłumaczyła przedwczoraj pewna PO-dernica.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475410

Ty Contesso mogłabyś zaprowadzić słowniczek wyrazuf swojskich, (nie obcych)

typu: 

PO-dernica, platfonsiera, era tuska, nierząd rządu, itd, itp....

One mają w sobie taką siłę rażenia, artystycznego wyrazu i moc inspiracji, że zaraz chce siem skrobnąć jakąś fraszeczkę:

ciekawi świata....mówi POdernica,

No - gadać POszuści umiom.

Litwin gadaniem wciąż nas 

"zachwyca"......

nic nie brakuje z platfonsiery

durniom.

 

Nic nie brakuje okrom rozumu !

brak im szarych komurek. 

więc wygadują bzdety z ekranu....

niczem POcjenci z

Tworek.....

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1475473

Użala się w mediach Bronisław Maria:

„Część kandydatów swoim programem uczyniło atakowanie urzędującego prezydenta! (…) Większość kandydatów nie wypowiada się w sprawach ważnych dla Polski tylko krytykuje mnie!”
 
 
          Spadaj !
 
No a jak ma być ?!
kryzysie komorowski.
krulubulu,
Litwinie.
chciałbyś obiektem być 
specjalnej troski ?!
guru - najmędrszy w "rodzinie" ???
 
Nic nie POradzisz bulu kryzysie.
Rozumu Bozia nie dała.
Czego nie dotkniesz - tonie w chaosie.
Zniszczona już Polska cała !
 
I marzy ci się druga kadencja ?!
Litwinie ze służb specjalnych.
Polska przez ciebie dziś "kondolencja" !!!
A ty chcesz list POchwalny ???!
 
Może cię jeszcze w lektyce nosić ?!
Z kadzidłem i krzesłem sługi ?!
5 lat w kryzysie to śmieciu dosyć !
 
        Spadaj !
 
Litwinie, do Ruskiej 
 
            Budy !
 
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1475292

o byle co ryczy, na wszystkich się bzdyczy

bo widzi wyraźnie, że na horyzoncie -

szlaban na zabawki i pójdzie stać w kącie.

Wyschnie również rzeka szmalu ze skarbowej kasy

i adios konfituros, bizantyjskie (wy)wczasy !

"Państwo polskie " Bronka co "egzamin zdało"

rypło się na amen - kitem jest i chałą!

Od Tatr do Bałtyku słychać - "Bronek, bujaj słonie!

Ciebie bije intelektem nawet końskie podogonie!".

Won, ćwok z Budy Ruskiej, burak, cudzy pachoł i niemota,

niech wypieprza gdzie pieprz rośnie biorąc - kaszalota

i wszystkich swoich szogunów Nałęczów, Kozieji.

Polska ich pożegna bez "bulu", w nadziei,

że nigdy nie będą rządzić ziemią od Odry po Wisłę 

i od Tater do Bałtyku żadne WSI-oki skisłe !

 

*************

I fraszka - "Modły do władzy czersko-wiertniczych cyngli"

 

Wiwat! Niech żyje świętych PO-krów stonka !

Bo zginiem jak dinozaury bez Ewy i Bronka...

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475433

A to znasz ?

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475435

a tu jeszcze w temacie patriotyzmu krulabula Litwina:

http://niezalezna.pl/66351-goralka-ostro-do-komorowskiego-pan-panie-prezydencie-klamie-pan-jest-patriota

 

tyś jest patriota śmieciu Litwinie?

tyś jest zakała narodu !

ty jesteś cierniem w zdrowym ciele !

tyś obcym ciałem ze wschodu !

tyś

POLSKI NASZEJ

niszczycielem !

 

dokańczasz to co matoł zrobił !

https://youtu.be/p-iBHQ8rXRw

https://youtu.be/1SU-ldCnTY0

https://youtu.be/dq0yhEjcLsc

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1475481

Cymesik, że użyję jakże popularnej tutaj żydowszczyzny.

 

Tylko...

Nie bierzesz pod uwagę szeregu ograniczeń, jakim ten biedny człowiek podlega. W tym najważniejszych - ograniczeń umysłowych.

Czym innym jest analizowanie poczynań w pełni sprawnego, inteligentnego człowieka, a czym innym człowieka niedorozwiniętego. Tu potrzeba wychowawców i psychologów dzieci specjalnej troski.

Dla mnie nieskończoną tajemnicą ludzkości jest - jak dumny naród dał sobie na prezydenta władować takiego patałacha?

 

Serdeczności.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475302

Witaj

(...) Jak dumny naród dał sobie na prezydenta władować takiego patałacha?

 

 

Tak to się odbyło !

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475305

ty umisz czubku, krzyżyki stawiać.

i bredzić umisz dobrze.

więc może czas już wy........ć !

 

i krzyż ! 

na drogę !!!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1475416

"Nie bierzesz pod uwagę szeregu ograniczeń, jakim ten biedny człowiek podlega. W tym najważniejszych - ograniczeń umysłowych."

 

No jak nie biorę pod uwagę jak od pierwszych chwil swej przygody z blogiem (niedługo stuknie 5 lat) rozgłaszam po świecie "intelektualne walory" pana prezydęta Bronka! Zajrzyj na notkę z listopada 2010 pt."Co po 10 listopada" czy jakoś tak (wujek Google ją wygoogla), w której wyłożyłam "zdolności" tego wiernego syna i kontynuatora najlepszych tradycji WSI. 

Oczywiście najpierw było słowo ale od pewnego czasu sławię "mądrość"  pana prezydęta również "efektami  wizualnymi" bom posiadła ciutkę umiejętności generowania "pisma obrazkowego"  i bardzo się z tego cieszę bo "jak nie kijem go to pałą" - czyt.jak nie słowem to piktogramem trafiam pod więcej strzech, cokolwiek "strzecha" znaczy.

 

Piszesz:

"

Czym innym jest analizowanie poczynań w pełni sprawnego, inteligentnego człowieka, a czym innym człowieka niedorozwiniętego. Tu potrzeba wychowawców i psychologów dzieci specjalnej troski.

Dla mnie nieskończoną tajemnicą ludzkości jest - jak dumny naród dał sobie na prezydenta władować takiego patałacha?

 

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/102726/1475302

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

Qrcze, znów mi edytor nawalił i piszę po omacku...

Powiem tak - nie trzeba "wychowawców i psychologów dzieci specjalnej troski" - zanim stary wół z Budy Ruskiej nie zostanie odcięty od życiodajnego żyrandola, żadna edukacja nie pomoże ! Gdy zostanie odcięty - zamiast edukacji obywateli  najbardziej będzie potrzebne wsparcie i  pomoc nowemu Prezydentowi RP  w zapobieganiu by różne WSI-owe woły i wałachy więcej w strukturach państwa polskiego i majstrowaniu przy polskiej racji stanu nie mieszały !

 

Ja myślę, że nowy Prezydent RP, niezależnie od tego czy będzie to G.Braun, A.Duda, P.Kukiz  (kolejność alfabetyczna zamierzona), użyje wpływu urzędu Prezydenta RP na media tzw.publiczne by przestały być domem publicznym i stały się prawdziwymi mediami publicznymi, zajmującymi się rzetelnym informowaniem wszystkich obywateli, a nie jak dziś - świadczeniem usług selsuałnych czyli p...niem  opinii publicznej na konto p... nia o "sukcesach" Kopacz, Bronka i PO !

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475446

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1475323

To co na tym portalu robisz?

Trzeba ci zrobić ściepę na ten sznur, czy skorzystasz ze swoich sznurówek?

Zmień tylko skarpę na szambo, jakby sznurówki nie wytrzymały.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475324

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1475326

Ty nie piszesz, ty tu puszczasz bąki.

Ciekawe z jakiej to przyczyny ci tak żal tytke ściska ?

:))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475332

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1475347

Panie ExPO lub ... niejaki grucha, alfonso spiryto, dzieci wojny  i coś tam coś tam ... Przez długi już czas na tym portalu próbujesz lansować neonowe g****o  z tego ścierwomendium. Chlapanie neonowym g****m, akurat tutaj ma ostatnio bardzo krótki żywot.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475349

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1475377

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1475382

damski bokser ? - bili cie w domu  mocno

trauma z lat minionych,

Durak

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1475398

No i komu taki się może tylko odgrażać, wyłącznie starszej kobiecie - bo do przeciętnego mężczyzny zawsze będzie merdać ogonkiem. Tchórzliwy popspolity dziad - i tyle w temacie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475415

Ulo.

na g....o

reagować słowem ?

Stara prawda mówi, że jak dotkniesz g.....o

 to jeszcze bardziej śmierdzi.

 

niech się zatyka własnym smrodem.

Może się zatchnie,

JaK MAWIAŁA MOJA BABCIA, dawno dawno temu.

 

 

zadałem sobie trud i poczytałem co toto

powypisywało.,

wniosek narzuca mi się tylko jeden:

czubek.

wirtualna mutacja dziurawego stefka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1475437

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ExPO został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1475380

i odrzut z GW, onetów, interii itd. "centrali",  od lat "nawiedzający" NP.PL.  Zawsze gdy PO robi w majty to "ExPO" się uaktywnia.

:D:D:D

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1475448

...to jest przyklad, ze pewni ludzie nie powinni sie reprodukowc ; - )pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1475450

Contesso,

temu ExPO jedno się dobrze udało.

Ta ksywka ExPO.

ExPOnuje perfect walory swego 

uma.

 

ExPOzycja ExPO.... 

głupości.

 

wystawia ją jak d.....ę

do bicia.

każdym swoim słowem

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1475493