Herr Juncker i brukselomatołki! Hola, hola! To tylko referendum!

Obrazek użytkownika contessa
Świat

Żan-Klod Juncker już  co najmniej jak „Ja-aa-aaa, Kla-aaa-aaudiusz” się czuje. ale daleko mu i do niego, i jeszcze dalej do Dereca Jakobiego. Ju „47 promila”  zupełnie szajba odbiła po minionym czwartku, choć nie tylko jemu bo wszystkim lewackim brukselomatołkom od A do Z. Po brexitowym referendum ich bezczelność wybuchła jak bomba wodorowa. Zachowują się  tak  jakby już wszystko było przesądzone – główny hamulec ich dyktatury unieszkodliwiony i hulaj dusza, piekła nie ma. A mądrzą się – ho ho, a nawet ho ho ho.... Gdy czytam i słucham ich wypocin to odnoszę wrażenie, że wstąpiły w nich  wszystkie Pomaski, Kopaczki, Seneszyny, Gajewskie Kingi i cały damsko-męski fraucymer pana Rysia Petru.

Ale o tym przy innej okazji...

 

Ku pamięci brukselomatołkom!


Póki co Anglię wyprowadziła na razie tylko Islandia. I nie z Unii E., nie z Europy, a tylko z Euro 2016. Wielka Brytania wciąż jest członkiem UE, będzie nim i będzie w UE  dopóki będzie chciała. Na takich  samych warunkach jak Niemcy z panią  Merkel, jak Francja pana Hollanda, jak państwa reszty zidiociałych brukselomatołków, trzęsących Unią! Niech więc nie naciskają, nie forsują procesu Brexitu bo w traktatach unijnych brak takowych zapisów o presjach. I niech zbyt wiele sobie  nie wyobrażają, że już mogą robić co chcą bo pozbyli się Cerbera bo albo żyłka im pęknie albo pęknie cały ich eurokołchoz...  

...WB wcale nie musi się spieszyć z Brexitem – wynik referendum nie ma mocy wiążącej, państwo ma dwa lata na Brexit, ma jesienią wybory, nowy rząd może ogłosić nowe referendum w sprawie Brexitu w obliczu czego wszystkie dziś nadęte brukselomatołki okażą się z ręku w nocniku. I będzie śmiech.

Zatem... Jeśli w obecnej sytuacji ktokolwiek powinien się spieszyć to tylko i wyłącznie te właśnie lewackie brukselomatołki! Zamiast urządzać karczemne awantury jak Juncker i jak fornale z kłonicą rozstawiać wszystkich po kątach, powinny zacząć naprawiać to co w Unii spieprzył Juncker, Tusk, Schulz i ich trubadurzy Guy’e z Timmermansa z resztą mendolinistów.

Mandolinistów oczywiście – przepraszam.

Do tego potrzebna jest na pierwszym miejscu natychmiastowa dymisja „św.trójcy” – Schulza, Junckera i Tuska oraz szefów komisji, w tym małpiarni weneckiej, bez prawa piastowania w przyszłości wysokich urzędów unijnych  i wybór komisarza służbowego, wybranego przez premierów wszystkich obecnych 28 państw-członków UE do powszechnych wyborów nowych administratorów UE.

Jednocześnie z tym kanzlera Angela Merkel, która kanclerzem UE nie jest,  powinna natychmiast i bezwarunkowo skończyć z niańczeniem tego brukselskiego TWA, mieszanki piaskownicy, boja do gały i izby wytrzeźwień, i zająć się stanem swego Vaterlandu, w którym nie tylko demokracja jest w stanie agonalnym.

 

Społeczeństwo Unii Europejskiej jest podzielone? Owszem, oczywiście! Od dawna i pod wieloma względami. Są ogólnie znane  ale tylko jednego rodzaju podziału nikt nie chce wypluć z siebie i głośno zdefiniować. To tabu tabów,  którego zajadle strzegą Junckery, Schulze i Tuski, strzegą go ich lauferki, pucybuty, wazeliniarze i wielcy strażnicy nocników jak Graś. Strzeże go bismarcka Angela z Berlina i jej wyliniałe Pikusie w Paryżu, w Rzymie, w Luksemburgu i....

...I...?  

...O, kurczę pieczone! I...

I to by było na tyle???

Tak, tak! Nie ma błędu - to by było na tyle!!!... Zamiast „wielkiej szóstki” Schumana i Adenauera jest „gang  czworga” Angeli. Plus paru „dyrektorków Europy” z preferencjami najwyżej na stanowisko „ przynieś, odnieś, pozamiataj”,  plus  garstka   lewackich liberałów i różnej innej swołoczy, pardon – mniejszości -  jak np.  bojownicy płci wszelkich o wolność odbytów i macic pod tęczowym sztandarem LGTB...

Z 508-milionowej społeczności unijnej  to jest „opoka, elita i jądro”  wielkiej Unii Europejskiej, hehehehe! Przyszłego „Superpaństwa Europejskiego”... Ze szczerbatym Verhofstadtem i jeszcze bardziej szczerbatą Bundeswehrą „wiodącej siły Unii E.” na czele...

„Ale jaja! Aaaale jaja!”.

Tak na marginesie, choć niezupełnie bo sprawa jest istotna - czemu od towarzystwa spod tęczowego znaku LGTB  ta wielka patriotka demokracji wszystkich oblicz, patronka i orędowniczka wszelkich wolności, Unia Europejska,  nie wyegzekwowała by na ich tęczowym sztandarze  choć jedna gwiazdka unijna zabłysła?  Tyle kasy na ruch tych biednych uciśnionych  wyrzuca, ale jak świętej krowy nie tyka, czepia się tylko braku flagi UE w nieunijnych ceremoniach państwowych krajów członkw UE... 

 

Wracając do tabu - o jaki podział chodzi, którego tabu „matriarchcica” Angela i jej adoptowane bękar... pardon – bratanki  Martinki, Donki, Jean-Claude’y, France itd.  Guy’e, których obsadziła w Brukseli,  tak bronią?

To podział 508-milionowego społeczeństwa Unii Europejskiej na - Europejczyków i eurokołchoźników!

Na ludzi wolnych na duchu i umyśle i pachołków!

I tu wystarczy podstawowa matematyka, dodawanie i odejmowanie.

Np. Francuzi zupełnie zgłupieli w ciągu ostatnich 10-15 lat – ich różne Barrosy, Sarkozy i Hollandy jak Kirke z wyspy Ajai  zamieniły w pokwikujące stado, ale tacy na ten przykład Włosi zupełnie zachowują wciąż przytomność umysłu i mają serdecznie po kokardki - i pudla Makreli, lizusa Renziego, i  brukselomatołków, i germanizowanej przez nich UE. Wielu Europejczyków w UE wciąż poddaje się bełtaniu w głowie przez lewackie a(ro)gencje prasowe i lokalne G*wnaW*borcze i broni zberlinizowanej Brukseli choć to niby „centrala” UE,  ale od dawna już tylko teoretycznie.  Jednocześnie wielu Europejczyków stoi twardo za swymi państwami narodowymi.

I co my tu mamy? Uwaga – matematyka!

Powyżej trochę groch z kapustą mi wyszedł bo notkę piszę „na kolanie”, przyciśnięta ekspresowym zleceniem ale kto niezainfekowany czerskim krętkiem bladym i wierniczym stokrotkiem czuchnowskim, to załapie.

Oto mamy – paru namaszczonych przez Merkel  dyrektorków wodospadu i fabryk prostowania bananów&ogórków, mamy garść stojących murem za Merkel niemieckich euro-unijnych  nacjonalistów (kolejka do brukselskich konfitur)  + Luksemburg  (niechby teoretycznie cały) + Francja (niechby nawet cała) + stowarzyszonych w różnych platforemkach obywatelskich, nowoczesnych KOD-zikach – każde państwo ma swoją PO, „swoich” Schetynów, Kopaczki, Petrów, Komorowskich... W sumie daje to jednak tylko max.160-180 mln. Na oko i „π x drzwi”, z dużą poprawką.

Jak to się ma do tych 508 mln?

Już tylko to dyskwalifikuje rozpasaną dziś „w imieniu UE” Merkel i jej wściekłe pudle kiedy Anglia ma opuścić jej eurokołchoz i co powinny w Unii i dla Unii  pozostałe jej państwa-członki. Merkel, która w worze pokutnym powinna pielgrzymować po Europie i kajać się za przynajmniej 5 grzechów głównych.

 

...Ju „47 promila” miał niedawno czelność rzec: „Zbyt wielu polityków słucha tylko opinii swoich narodów. A jeśli słucha się opinii narodowych, to przez to nie rozwija się tego, co powinno być europejskim zdrowym rozsądkiem.”

Sparafrazuję go:

- Zbyt mało polityków UE słucha opinii  narodów europejskich. Bo jeśli słucha się tylko wazeliniarskich opinii eurokołchoźnego lewactwa  to przez to nie rozwija się tego, co powinno być europejskim zdrowym rozsądkiem.

 

Ja mam pana Junckera „eurokołchoźny instynkt samozachowawczy” głęboko w głębi  bo co mnie on obchodzi? Co mnie obchodzi to, że on, Schulz, Tusk i całe eurokołchoźne lewactwo bez Merkel i Brukseli byli zerem i będą? Bruksela i Berlin stały się przechowalnią niedonoszonych intelektualnie i moralnie egzemplarzy, inkubatorem dla zbuków, z których wylęgają się pasożyty. Karierę mają obiecaną byle każdy chwalił pańcię kanzlerę...

Tak się nie robi polityki, brukselskie i berlińskie matołki!

Tak się robi tylko jeden wielki burdel!

I to wam się w 100% udało z Europy zrobić!

 

 

PS. Podobno wielki „dyro Europy” Donald jest poszukiwany. Był się znikł po złożeniu kolejnego hołdu Makreli w Berlinie... Pewnie wysłał się na kolejną „wewnętrzną emigrację” (pisałam o tym w poprzedniej notce) albo na pielgrzymkę do sanktuarium św.Dygdy prosić o....?

 

 

I jeszcze jeden obrazek:

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

nawet nie zauwaza ze mu sie ""jego cesarstwo"" rozlatuje i w szybkim tempie dazy do upatku tak jak wszystkie cesarstwa , Unie czy zwiazki panstw .

Juncker sie zachowuje jak by byl zboczkiem , caluje innych po policzkach czole , jest to obrzydliwe i wielce nie stosowne .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1515677

Eurokołchoz musi się rozpaść, bo na czele tego burdelu stoją takie kreatury jak:Schulz-żydek i drobny pijaczek bez matury, Juncker-alkocholik, czy malarz kominów-herrThusk. I to się dzieje się ku wielkiej uciesze Putina i Makreli. Proces ten przyspieszają hordy muzułmańskich terrorystów wpuszczonych do Europy przez Makrelę, która kombinuje, że na gruzach Eurokołchozu powstanie wielka Rzesza Niemiecka. Polska wraz z Węgrami, Słowacją, Czechami i sojusznikami powinna ten krytyczny dla Europy momen z zimną krwią wykorzystać budując koalicję Miedzymorza. I oby jak najszybciej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1515678

wyboru Camerona, wogole nie rozumiem dlaczego David Cameron zapowiedzial, ze podaje sie do dymysji ? Dlaczego wyjscie UK z EU, tak zabolalo lidera partii konserwatywnej ? czy nie powinno byc wrecz odwrotnie ? jak to sie ma do faktu, ze wyspiarscy konserwatysci graja w jednej druzynie europejskich socjalistow ? wiadomym jest, ze NWO jest tam bardzo mocne, ale zeby az tak ? Pytanie jedynie retoryczne. Wybor islamisty pakistanczyka na burmistrza Londynu samo mowi za siebie...Mowi nam na ile Zydki wproadzaja destrukcje i destabilizuja UK... i to od lat...Czymze bylo Zjednoczone Krolestwo jeszcze w latach 70-tych ? i czymze sa dzisiaj ?.....kupa multi kulti  pod zydowska hegemonia...Zycze wszystkim Polakom przebywajacym w UK, by mieli mozliwosc szybkiego powrotu do ojczyzny...Zycze wszystkim, by obecny Rzad naszego kraju stworzyl odpowiednie przepisy prawne i zachecil kazda dziedzina zycia, by nasi rodacy modli powrocic DO DOMU...Emigracja 39 roku dosc sie wycierpiala...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1515724