Do zaczadzonych KOD-em!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Odwróciliście się od prawdziwej matki. Od Polski!

Poszliście za fałszywym ojcem - nierobem i alimenciarzem, który w „polityce” donoszenia na Polskę  i przyprawiania jej gęby odkrył dla siebie luksusowy sposób na życie.

Karmicie kleszcza, który doi  frajerów i sprowadza ich na manowce. Uwierzyliście mu, że on zwalcza wyłącznie PiS podczas gdy cały świat widzi, że on wszelkimi siłami zwalcza właśnie Polskę!

...Patrzę na was od miesięcy. Jak wylegacie na ulice na byle gwizdek Mateusza by bronić - no właśnie czego, kogo? Łazicie za nim jak owce we mgle, z nadzianymi na kijek  unijnymi gwiazdkami  by bronić  Europy...

A przed kim jej bronicie?

Przed Polską...?

Przed tą Polską, która przez ponad 1000 lat broniła Europy przed najazdami wrogów! Która przez 10 wieków przelewała swą krew za wolność nie tylko swoją...

Przed tą Polską,  której demokracja jest starsza od wszystkich europejskich!...

Wy, opijanieni spalinami z dyszy błyszczącego rumaka cwaniaka z kitką!

Wy - frajerzy „zaprogramowani” przez tegoż cwaniaka-programistę, który zalega z tysiącami złotych alimentów na własne dzieci. Który tym samym daje świadectwo, że nie jest w stanie zadbać o nic, o nikogo.

A, że nie jest to dlatego zrobił sobie nowe „dziecko”.  Podobno mordowaną polską demokrację. Ta „krwawa ofiara kaczyzmu i PiS-uaryzmu” już jest dla niego tłustą dojną krową i obfitym, nieschnącym źródłem, otwierającym wiele drzwi...

On na uregulowanie alimentów wciąż nie ma ale na całowanie senatorskich klamek w Waszyngtonie miał.

A wy?

On już jest w annałach Waszyngtonu. A wy? Wciąż w jego anale!

On już jest w Brukseli, w Berlinie – stolicach europejskiego lewactwa.  Jutro może w Moskwie, w Hawanie, w Phenianie

A wy?

Wy wciąż jesteście tam gdzie byliście i wciąż jesteście tym, czym mieliście być – redykiem owiec i obfitym źródłem kasy dla świętej krowy...

Polska na was patrzy gdy wygłupiacie się na polskich ulicach z nadzianymi na patyki tęczowymi flagmi i durnowatymi hasełkami „obrony Europy i wartości europejskich”, wymyślonymi przez tego waszego guru z równie durnowatą kitką na łbie  ale w błyszczącym skórzanym skafandrze na błyszczącej hulajnodze.  I przez jego Rubikonia o intelekcie wandelii - protektora, promotora i mentora, ucznia Balcerowicza. Tego samego Balcerowicza, który ćwierć wieku temu oskubał wielu z was z dorobku życia tak do kości, że wielu z was do dziś nie może się z tego pozbierać.

...Wy bronicie Europy  przed europejską i proeuropejską Polską, ale o ironio akurat w czasie gdy tej waszej drogiej  Europie i tym waszym „wartościom europejskim”   zagraża nie Polska, a mahomedański półksiężyc! Na dodatek – śmiertelnie!

Polska na was patrzy!...

Jest wśród was wielu ludzi starszych, pamiętających i noszących na ciele i duchu blizny po stanie wojennym. Są wśród was również ludzie młodsi, których dziadkowie i rodzice pamiętają go dotkliwie.  Może to nawet wasze syny, córki i wnuki?...

Kijowski - człowiek znikąd, albo jak kto woli – z alimentów,  bezczelnie podpina się pod tamtą „Solidarność”, bezczelnie kreuje się spadkobiercą i kontynuatorem dzieła ofiar „Wujka”, Ursusa, Radomia, Gdańska i Gdyni...

 

Czego wy dziś tych swych potomków uczycie?

Uczycie wyższości rocznic 4 czerwca 1989  i 1992 r. nad świętem narodowym Konstytucji 3 Maja!

Uczycie wyższości i dominacji sztucznego tworu, jakim jest Unia Europejska - istniejąca nieformalnie od 58 lat, a formalnie od 23 - nad ponad 1000-letnią Polską!

Uczycie wyższości i dominacji symboli UE – Ody do radości i gwiazdkowanej flagi nad polskim hymnem i biało-czerwoną...

Polska na was patrzy...

To jest wasz patriotyzm? 

To on skłania was do łażenia za współczesnymi donosicielami na Polskę z wetkniętym na patyk portretem byłego ubeckiego donosiciela by bronić  „honoru” człowieka z teczki?

Czy taki patriotyzm kieruje wami byście wspierali fałszerzy historii Polski, wspierali kłamców i złodziei?

Przecież ten wasz „człowiek honoru”, w obronie którego na KOD-owym spędzie w lutym  postawiliście na szali cały własny honor, ma w IPN-ie  akta  1000 razy grubsze od jego domowego albumu z dyplomami doktorskimi h.c. i profesurami, a lista odbioru kasy za kapusiowskie świadczenia ubecji jest dłuższa od najdłuższego opisu całej jego życiowej „kariery”...

Przecież 4 czerwca, skupiając się tłumnie wokół trybuny, na której podrygiwali Komorowski z Kwaśniewskim tę demokrację, której podobno bronicie, podeptaliście bo was nie było na obchodach rocznicy Konstytucji 3 Maja!

A wczoraj w Warszawie? Tfu! Wstyd! Poważni obywatele, zatroskani o demokrację, o Polskę pod pedalskimi sztandarami...

Jak wam nie wstyd! Polska na was patrzy. Ze wstydem i z zażenowaniem.

Patrzy na was i Bruksela, i Berlin, i Moskwa! I w kułak się śmieją jak dajecie się robić na szaro i nabijać w bambus przez ich sługusów.

...7 maja na spędzie KOD „w obronie polskiej demokracji” było was na warszawskich ulicach podobno prawie 250 tysięcy...  Tyle wg waszego guru ze świńskim ogonem na tyle głowy. A było was 10 razy mniej - maksymalnie 2 x 25 tysięcy! Tylko!

Wasz guru Mateusz przez cały kwiecień  gładząc  brodę  cmokawszy i kokietując was wzywał – przyjdźcie, przyjedźcie,  uratujecie Polskę!

I... zrobił was w konia!

Wy przyszliście, przyjechaliście, wielu od ust sobie odjęło żeby tylko być.

I co?

Polski przed smokiem, krwią polskiej demokracji obryzganym nie uratowaliście!

Dlaczego?

Bo...

Nie było kogo i przed kim ratować!

Smoka wymyślił dla was wasz guru Mateusz, razem z nowoczesnym Rubikoniem. Jego istnienie potwierdzają tylko takie kreatury jak Stefan Niesiołowski, jak odrąbana od koryta Ewa Kopacz i Bronek Komorowski, jak nie zdążyły przyspawać się do niego różne „pistolety” platfonsiery - Kierwińskie, Tomczyki, Pomaski. Jak nowoczesna mysz, objeżdżana przez Rubikonia, która bardzo chce urodzić polityczną górę ale wciąż musi tylko udowadniać wszystkim wkoło, że nie jest wielbłądem (ang.camel – wielbłąd).

Ten smok jest jak yeti – wielu o nim słyszało ale czy kto widział?

I wy go nie widzieliście, tylko wciąż pozwalacie by ktoś wmawiał wam jego istnienie.

A wiecie po co wasz ojciec Mateusz chciał was 250 tys. na marszu KOD-u?

Żeby wyjść z tacą i zebrać nie skromne 180 tys. zł, a 1 800 000...

On was nie potrzebuje, on potrzebuje waszych złotówek!

Ilu z was zrzucało mu na tacę na spędach, a potem np.w aptece rezygnowało z wykupu recepty albo w dyskontach cierpiało na  dylemat -  margaryna czy smalec? Żeby wasz Mateusz miał na masełko...

No, przyznajcie się!!! Choć przed sobą samym. I wreszcie!... Bo w ogonkach do kasy wielu z was zwierza się współkolejkowiczom, że woli głodować i chorować bo jego obywatelskim obowiązkiem jest wspomagać również materialnie walkę „wspaniałego ruchu obywatelskiego jakim jest KOD” o polską demokrację i europejskość Polski!

To autentyk z polskich sklepów! Niestety!...

 

Wstyd! Wstyd! Wstyd!

Spójrzcie w lustro – kim stajecie się pod wygwiazdkowaną flagą? Polska wam Europy nie odbiera, to Europa odbiera wam Polskę!

Spójrzcie jeszcze raz w lustro – kim stajecie się pod tęczową flagą? Homoseksualiści i lesbijki, transy i inni dewianci bronią wyłącznie siebie, słuchają tylko swych organów płciowych, które ich rozum obrał sobie za siedlisko.

I jeszcze raz spójrzcie w lustro – kim jesteście pod sztandarami PO, Nowoczesnej. Spójrzcie na swój lizusowski wyraz twarzy, na strach w swych oczach!

 

A potem spójrzcie na tych, którzy biało-czerwonej się nie wyrzekli i z nią w dłoni kroczą dumnie i bez strachu. Oni wiedzą, że są prawdziwymi Polakami! Nie jakimiś farbowanymi. Oni Polsce się kłaniają, a Polska im!

A wy? Wy komu się kłaniacie?

 

Polakami się głosicie ale Polak, który wypiera się Polski – wypiera się jednocześnie Europy, wypiera się swych europejskich korzeni. Dlatego on obrońcą Europy i jej wartości po prostu nie może być i nie ma prawa za takiego się ogłaszać.

Kim zatem jest?

Zwykłym uzurpatorem, guzikiem na pilocie swych promotorów i mecenasów do otumaniania i ogłupiania mas by i z nich zrobić sobie swoich niewolników.  

Wy polskimi „spartanami” nigdy nie będziecie ale targowicą jak najbardziej. Z każdego spędu KOD-u wracacie do swych norek nie z tarczą, a na tarczy bo jeszcze bardziej otumanieni i ogłupieni przez swoich „przywódców”.

Tak – do norek. Polskim domem nie ma jak ich nazwać bo w polskim domu nie ma ołtarzyków fałszywych bożków, którym służycie. Polski dom przez wieki miał i wciąż ma tylko jeden fundament, a na nim wypisane złotymi literami zawołanie – „Bóg, Honor, Ojczyzna”!

Wy pewnie już go nie pamiętacie...

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

wklej, wyślij. Amen.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1514813

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1514816

KIJOWSKI MA SPOSOB NA DOSTANIE ZYCIE DZIEKI FRAJEA NIECH ICH SKUBIE BO CZAS UCIEKA POSTAWIA NA INNEGO KONIA BEDZIE CIEKO PIAL

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

zavi

#1514817

Piszesz prawę, ale nie wierzę w takie apele. To tak, jakby apelować do pacjentów Tworek, by przestali chorować...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1514823

Zawsze gdy się nudzę to  takie pierdoły popełniam...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1514826

Kiedy sie stawia sciany a potem opiera sie na nich dach to kazdy kto sie tym paral wie,ze ,,z daleka widac lepiej" czy wszystko jest w pionie i poziomie !!! Sa tacy,ktorzy maja za zle
Polakom,ktorzy z takich czy innych powodow sa ,,daleko " ale jakby ,,z daleka widza lepiej"
Pani Conteso jak i wielu ,,dalekich "osmielamy sie czasem ,,podszeptywac " nielubiane prawdy w postaci ,,niepoprawnych komentarzy " !! Z niecierpliwoscia czekam na kazdy Pani
jakze trafiony odwazny i pisany od goracego serca felieton - nie osmielil bym sie komen
towac albowiem kazde slowo to wielkie oskarzenie tych,ktorzy tkwia w jakims zauroczeniu a moze sa poprostu nienawidzacymi Polski Ojczyzny zacieklymi wrogami !!??
Tak widzimy z daleka lepiej ale nasze glosy od zawsze byly ,,zzakazane" za wyjatkiem kasy ta byla przyjmowana bez oporu !!Sadze,ze jesli w Polsce nie uporaja sie z mafia
sedziowska i osmiornica biurwokratyczna nie rozerwa eldorado warszawsko urzedniczego
to ,,para w gwizdek " i nie pomoga na nic nasze rozliczne ,,podpowiedzi " ale trzeba byc
jednak dobrej mysli wiec zycze Pani jeszcze glosniejszych komentarzy i zdrowia ostroznosci bo,,licho nie spi " Z powazaniem C.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

yrazec

#1514830

 Witam ! Z drogi postępu przebudzenia patriotycznego Polaków,żadne KODowania , POmioty i Sitwy nadania UBeckiego nie zatrzymią Dobrej Zmiany! Rownież zewnętrzne pohukiwania ludzi łaknących totalnej władzy,czyli dalszego rabowania Polski,tzw. liberałów Unijnych,notabene nominatów POspolitych złodziei przynosi odwrotny skutek. Polacy chcą suwerennej ,niezależnej silnej Polski z perspektywami szybkiej poprawy bytu materialnego społeczeństwa i przebudowy kraju! Społeczeństwo dało jasny przekaz Stop Targowicy,rozliczyć karnie złodziei ,a przede wszystkim lustracja,której celem bedzie wysprzątanie Polski! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1514832

Jesteś Contesso natchniona.

 

Uściski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1514887

...contessina pojechała ze swym  tatą  łowić z dziadkiem  ryby w Dunaju (powaga!)  i wpadło mi trochę wolniejszego czasu. Przy niej to ja mogę najwyżej dorywczo poczytać prasę, szybko zrobić jakiegoś demota  albo wypić kawę w kawiarence obok gdy ona szaleje na kawiarnianej huśtawce albo ślizgawce, a wieczorem po kilku godzinach z nią czuję się jakby mnie walec przejechał. Szczęka Ci opadnie jakie ona pytania zadaje... Mała mądralińska. 

Serdeczności. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1514897