Propozycja nie do odrzucenia

Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Kraj
Za późno włączyłem telewizor. Sam sobie jestem winien. Zamiast radośnie surfować na fali retoryki, zaryłem w kamieniste dno.
Trafiłem otóż na passus, w którym Przewodniczący dosłownie i po męsku przedłożył słuchaczom alternatywę. Zestawił egzystencję na „zielonej wyspie, która jest naszym logo” z mrożkową postacią bez wybitych „za wolność” zębów. Konkretne, prawda? A teraz możemy sobie wybrać. Rajska wysepka - czy Mrożek? Szmaragdowy Gród – czy ]]>w ryj]]>? Zatem po ponad 20 latach od „obalenia komunizmu” nie da się zrobić tak, żeby każdy był w stanie sobie takie wybite zęby wstawić. I żeby już nie trzeba było walczyć o wolność. Takiej opcji po prostu nie ma. Daruję sobie dywagowanie o wyższości okulistyki nad stomatologią oraz peany na cześć zakorzenionych w romantycznej tradycji przemówień (ach, ta ]]>rajska dziedzina ułudy]]>...) Mam jednak pytanie w kwestii formalnej. Czy ktoś, kto nie jest w stanie dostrzec tej zieleni wokoło będzie zęby tracił najpierw, czy dopiero po umieszczeniu w ]]>szpitalu psychiatrycznym]]>?
Brak głosów

Komentarze

"Mam jednak pytanie w kwestii formalnej. Czy zęby będą wybijane najpierw, czy dopiero po umieszczeniu w szpitalu psychiatrycznym?" - oczywiście PO.

A potem, może ktoś je odnajdzie w sjewiernoj czjasti smolenskoj obłasti...

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#88541

Mufti przyjacielu, pomyliłeś się co do zasady. Nie za późno włączyłeś TV tylko za wcześnie albo w ogóle niepotrzebnie. Ci ludzie już zagubili się w utopi pozornej władzy. Nie akceptują prawdy i nie potrafią się cofnąć, aby zrozumieć i naprawić swoje błędy. To tylko banda oszukiwanych nieszczęśników oklaskiwanych przez cynicznych cwaniaków. Gdy się skończy nieszczęśników zastąpią inni, a cwaniacy "poserfują" do nich i będą nadal klaskać. Błąd tkwi w systemie fałszu, który trwa u nas co najmniej od 1939, choć jestem skłonny sądzić, że być może gdzieś od czasów saskich. Faktem jest, że teraz przeżywa ona teraz swoje apogeum zasilany przez globalistów fałszywymi dolarami, ale to zupełnie inny temat.
________________________________________
jazda konna to ulubiony sport pomników
http://kolatka.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#88561

Jutro (niedziela) i pojutrze organizowana jest pikieta pod warszawskim szpitalem psychiatrycznym, w którym osadzono jednego z Obrońców Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia - linki w polecance: http://niepoprawni.pl/content/warszawa-pikieta

Vote up!
0
Vote down!
0
#88615