„Czekoladki” Angeli czyli niemiecki smród w Polsce

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Czy ambasador obcego państwa ma prawo i uprawnienia wprowadzania ideologii - LGBT i jakiejkolwiek innej - w kraju pełnienia swej misji dyplomatycznej?
Belgrad właśnie odwołał swego ambasadora w Warszawie. Powód? Właściwie banalny -  JE  Nikola Zorovac został usunięty ze stanowiska ambasadora w RP po tym jak bez konsultacji z władzami Republiki Serbii podpisał list ambasadorów „w obronie LGBT”!
...Angela Merkel podczas swej długiej kariery kanclerskiej podarowała Polsce (i nie tylko) wiele toksycznych i śmierdzących szajsem czekoladek. Szczególnie w okresie rządów PO-PSL. Jedną z ostatnich - bo do września poza np.Turowem, wodą na młyn Berlina i Brukseli  jeszcze wiele może się zdarzyć - był Herr Arndt Freytag von Loringhoven, a właściwie Arndt Freiherr Freytag von Loringhoven.
Polska nie bez kozery zwlekała z przyjęciem jego akredytacji na Ambasadora Bundesrepubliki w Polsce... Wróble ćwierkały, że Herr Arndt będzie głównie specjalnym agentem funeralnym Berlina w Warszawie od składania wieńców w miejscach upamiętniających niemieckie kaźnie i jatki w Polsce – getto, Piaśnica, Auschwitz, Muzeum Powstania Warszawskiego itd., w masce należytej pokory, współczucia i szacunku narodu niemieckiego dla polskich ofiar. I Herr Arndt rzeczywiście wieńce składał tam z wielką sumiennością, z należytą zbolałą miną i wzrokiem nasikałego na parkiet szczeniaka. Wiewiórki zaś dyskretnie przestrzegały jadąc Davidem Lynchem, że „Sowy nie są tym, czym się wydają”.
...13 maja w 120.rocznicę urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego (13.05.) ten zainstalowany w Warszawie w 2020 roku zacny Ambasador Berlina za największy sukces Rotmistrza uznał... swą własną wizytę w berlińskim oddziale Instytutu Pileckiego w ramach swych  „przygotowań do pełnienia misji w Polsce”....
14 maja w Ambasadzie Niemiec odbyła się genderowa debata pt.„Rola miast i regionów w gwarantowaniu praw osób LGBTI”.  Patron i spiritus movens? JE Arndt etc., etc. Tu ten ubogi i jałowy w wiedzę o Polsce ambasador Niemiec wykazał się wyjątkowo zadziwiającą wiedzą o polskich LGBT aktualnościach i realiach bo obok zagranicznych prelegentów ekspertów LGBT na debatę zaprosił Julię Maciochę z Parady Równości, barona PO województwa zachodniopomorskiego O.Geblewicza pełnomocniczkę Bognę Czałczyńską i  Monikę Chabior z orszaku gdańskiej dulcessy Aleksandry. Osoby zupełnie nieznane milionom Polaków ale wg Herr Arndta wybitne „polskie ekspertki”.

https://wpolityce.pl/swiat/552030-ambasador-serbii-w-polsce-odwolany-skad-taka-decyzja 

https://wpolityce.pl/polityka/550908-geje-niemcy-i-ludzie-od-po-czyli-debata-ambasadora-rfn 

https://wpolityce.pl/historia/550818-ambasador-niemiec-unika-historii-pileckiego-to-sztuka 
 

 Czy Berlin odwoła Herr Arndta? Oczywiście, że dobrowolnie nie bo wciąż jeszcze pociąga za sznurki zombie Merkel w Brukseli i dyryguje szturmem m.in. „gender edukacji” w UE. Ale Polska zyskała mocne argumenty by rządać odwołania Herr Arndta. Chwila jest arcydogodna bo zaplątani we własne sznurowadła jak nigdy wcześniej Berlin  i Bruksela odbijają się od ściany im.M.Schulza do ściany im.Ursuli von der Leyen. „Czekoladek” Merkel, której dziś wisi wszystko bo „odchodzi”...   Paraliż na świeczniku KE jest totalny – szczepionkowe COVID-19 „umowy” KE wciąż czekają na wyjaśnienie, w innych kwestiach zarządzania UE Ursula z Vierą bez opinii TSUE nawet nie śmią pierdnąć bo w ogóle nie wiedzą gdzie są. TSUE jedzie na rympał ogłaszając, że prawo UE stoi nad konstytucyjnym prawem państw członkowskich UE.
Po wrześniowych wyborach w Niemczech takiej okazji już może nie być.
 
...„Białoruś jest jednym krajem w Unii Europejskiej, który nie jest państwem członkowskim Rady Europy” - grzmiał niedawno europoseł Robert Biedroń. Szajba TSUE może zaowocować wkrótce stwierdzeniem, że Unia Europejska jest gubernią Mińska.
Lub Wysp Bergamutów?
Wszystko jedno bo taniec św.Wita Brukseli trwa i wszystko się może zdarzyć.

...Funeralnego Arndta zabrakło w uroczystościach 73.rocznicy kaźni Rotmistrza. Pewnie pracuje nad nowym sposobem wprowadzania tęczowego sztandaru do Polski, a miał szansę poznać kawał jej historii...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

- bo sprawca działał z motywów religijnych!

Tyle jest w mediach o LGTB, a tutaj nic! Dlaczego?

***

Zabił geja i poważnie ranił jego partnera. Dożywotnie więzienie dla niebezpiecznego islamisty

21-letni Abdullaha al-H.H., niebezpieczny islamista, został właśnie skazany w Dreźnie za zabójstwo geja Thomasa L. (55 l.) i usiłowanie zabójstwa Oliviera (53 l.). Młody islamista nie wyjdzie z więzienia do końca swojego życia. Do potwornej zbrodni na tle homofobicznym doszło w październiku ubiegłego roku. 21-letni islamista na drezdeńskiej starówce w Niemczech zaatakował nożem dwóch mężczyzn z Nadrenii Północnej-Westfalii. Powód? Rozpoznał w nich gejów. Zaatakowany 55-latek zmarł w szpitalu. Jego 53-letni partner doznał poważnych obrażeń. Młodszy z mężczyzn przeżył atak. Abdullah al-H. H. w 2018 roku został skazany przez sąd dla nieletnich za propagandę na rzecz organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie. Kara została zaostrzona po późniejszych atakach al-H.H. na funkcjonariuszy organów ścigania. Pod koniec września 2020 roku został warunkowo zwolniony i znów dopuścił się przestępstwa.

Pięć dni po opuszczeniu zakładu karnego zaatakował dwójkę gejów w Dreźnie i uciekł. Trzy tygodnie później niebezpiecznego młodego islamistę zidentyfikowano dzięki śladom DNA. W ręce stróżów prawa wpadł w centrum miasta. W plecaku 21-latka znaleziono nóż.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zabojstwo-geja-w-niemczech-niebezpieczny-islamista-skazany-na-dozywocie/8y63s2g

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1672003

więc blisko córce do taty

:

https://www.google.com/search?q=Angela+c%C3%B3rka+Hitlera&oq=Angela+c%C3%B3rka+Hitlera&aqs=chrome..69i57.59836j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

i smród jest w Polsce niemiecki!

I szwabskie wszędzie są szmaty.
 

Bo genom u córki tatusia.
I cele wciąż szkopów te same.

Genomu zmienić się nie da,

więc pies niemiecki w Warszawie.

WON! 

z Polski paskudny szwabie.

 Szwabia się szwabom wciąż marzy:

Głogów był, krzyżak, Mengele,

tabuny zbrodniarzy niemieckich!

A dzisiaj mamy makrele.

A jutro???

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1672067

//Paraliż na świeczniku KE jest totalny – szczepionkowe COVID-19 „umowy” KE wciąż czekają na wyjaśnienie//

A ludzie umierają:

https://www.salon24.pl/u/beta/1137758,kalina-mroz-ostatnie-wpisy-s-p-dziennikarki

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1672078