Prof. Gersdorf halabardnicą w teatrzyku ulicznym

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Lato, wakacje.
Skoro tak, to pora też na teatrzyki uliczne, chodzenie po linie, na szczudłach, wspinanie się po murze, pajace, maskarada.

I mamy kolejny taki teatrzyk.
Dzisiaj o 8,30 przed SN zebrała się grupa samozwańczych aktorów, statysów oraz gapiów.

Ta, która usiłowała zagrać, odegrać główną rolę, niestety została wbrew swej woli i mocno dęto/nadętej ambicji zepchnięta na plan dalszy i robiła za halabardnika, czyli halabardnicę.( wedle nowoczesnego wymogu parytetu).

Albowiem pierwszoplanowe role odegrały postaci dobrze od kilku lat już znane z tych ulicznych chałtur.
To oczywiście kod'erastyczne męty pokroju; Farmazona, Kramka, Hadacza, Kacprzaka oraz inne pospolite uliczne barachło.
Wsród tych ostatnich zabrało TW Bolka, gdyż temu leniuchowi się nie chciało zwyczajnie wstać tak wcześnie. ( a może był zajęty zakopywaniem w grządkach nielegalnie posiadanej broni?).

I pani b. I prezes SN, do tego praw profesor Gersdorf, zamiast pierwszoplanowej roli została zwyczajnie podrzędną ...halabardnicą!

Teatrzyki uliczne mają też zazwyczaj skromna dekorację, plansze.

Ten dzisiejszy, mocno jarmarczny miał je także, tyle, że były nią postaci żywe.
I za taką żywą dekorację był statystował w tym jarmarcznym widowisku, służył także były I prezes SN, który przywdział na te okazję swój najlepszy garniurek i wdział na poranny występ cieplejszy paltocik.
Az hadko patrzeć, były I prezes SN skromniutko, cichutko, pokorniutko statystą-gapiem w spektaklu z Farmazonami i Hadaczami w roli głównej!
Co na to rzekłby Catylina?
Tempora? czy mores?

Tak, tak sam prof. Adam Strzembosz robił za tło dla pierwszoplanowych postaci; Farmazona, Kramka, Kacprzaka, Hadacza!, a jego koleżanka po fachu została zredukowana przez kod,edrastyczne typy do roli ... halabardnicy.

Niewątpliwie nie tylko b. I pani prezes SN widziała swoją rolę w tym dzisiejszym ulicznym teatrzyku inaczej, b. bogato!
Marzyła się w roli głównej, a tu klops, zagrała ogony.
I wyszło, jak wyszło!
Chała, chałtura, która nawet nie zmieściła się w konwencji teatrzyku ulicznego.

Kto dostał, ten dostał!

Otóż to!

Co zyskała pani była pierwsza?
Przy jej dzisiejszym uzysku funt kłaków byłby walutą wymarzoną.
Farmazon z Andrzejkiem Hadaczem w roli głównej!
A onaż, sama pani profesor i była pierwsza prezes SN HALABARDNICĄ!

Oj! nie tak!, nie tak! sobie wyobrażała zakończenie prezesowania pani Gersdorf.
I na dodatek, ten jej wczorajszy...błyskotliwy! komentarz o koszu kwiatów, gdy przygadała zgromadzonym profesorom oraz absolwentom wydz. prawa UW od ...złodziei!

Ten jej, profesorsko-prezesowski wczorajszy "błysk" intelektualny w audytorium UW, jak widać to było dobitnie! nie był wypadkiem przy pracy! gdyż dzisiejszy wystep przed SN, te halabardnicze ogony w teatrzyku ulicznym są doprawdy dowodem na to, że pani była jejmość z SN ma w sobie mocno prostacko-proletariackie geny.

Słoma z butów, znaczy nawet ze szpilek i tak zawsze wylezie!
Czyli już pora, aby ona sama wylazła na zawsze z SN.

Fine!
Vale!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

i dalsze osmieszanie niewydolnosci rzadzenia Polska i wprowadzania sprawiedliwosci glownego hasla wyborczego PISu.

To co SN wyprawia wraz z Gersdorf i Jua to cyrk.Gersdorf za pomoca Judy wybrala na swoje zastepstwo swojego ziomala gudlaja Joska (Jozefa  Iwinskiego).

Ten reortowy gudlaj w 2007 r. podpisał się pod postanowieniem, które utrzymywało w mocy uniemożliwienie pociągnięcia do odpowiedzialności karnej sędziego, któremu prokurator IPN zarzucał dopuszczenie się zbrodni komunistycznej.Aj waj sami swoi zatem.Czy Juda o tym nie wiedzial desygnujac tego obronce zbrodniarzy w togach ?

Sprawa dotyczy sędziego, który w 2007 roku był w stanie spoczynku. Pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej domagał się prokurator IPN, który twierdził, że istnieje mocne podejrzenie, iż sędzia dopuścił się zbrodni komunistycznej, która polegała na przekroczeniu uprawnień i bezprawnym pozbawieniu wolności Mariana J. i Ryszarda S." w 1982 r.

Sprawa dotyczy sędziego, który w 2007 roku był w stanie spoczynku. Pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej domagał się prokurator IPN, który twierdził, że istnieje mocne podejrzenie, iż sędzia dopuścił się zbrodni komunistycznej, która polegała na przekroczeniu uprawnień i bezprawnym pozbawieniu wolności Mariana J. i Ryszarda S." w 1982 r.

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1567491

Dziś mamy w Polsce sowietoelity, motłochoelity, które same zadekretowały, że są elitami i przez długi czas udawało im się jechać na grzbiecie polskiego konia. „Dojedź polskie państwo niemiłosiernie” – bo znakiem rozpoznawczym motłochoelit, który odróżnia ich od elit w rozumieniu arystotelesowskim, ale także tradycyjnym, jest to, że motłochoelity lubią żyć, pić i bawić się na koszt cudzy, za pieniądze publiczne. To odróżnia motłocholity od elit prawdziwych, których jest coraz mniej w świecie w ogóle

– powiedział w swoim „Komentarzu Tygodnia” (GadowskiTV) felietonista tygodnika „Sieci” Witold Gadowski.

Obecnie w Polsce trwa bunt przedstawicieli motłochoelit przeciwko stopniowemu zabieraniu im przywilejów, chociaż część nowej władzy zdążyła wejść w ich skład

– dodał.

Jak podkreślił publicysta:

Motłochoelity w Polsce zbuntowały się przeciwko temu, że po 2015 roku stopniowo i bardzo nieodważnie odbiera się im kolejne przywileje, bardzo nieporadnie. Często ta nowa władza, PiS-owska władza, jest inkorporowana w skład istniejących już motłochoelit i sama przejawia predylekcje do bycia motłochoelitą. Patrzę jednak na to w sposób idealistyczny i mam nadzieję, że jeszcze jądro, coraz mniejsze, coraz mniej emitujące swoje promienie, jest zdrowe i dąży do odsunięcia motłochoelity od władzy i uwolnienia społeczeństwa do takiego normalnego procesu rozwoju, jakim jest wykształcenie prawdziwej elity. Prawdziwa elita to ludzie, którzy potrafią działać pro publico bono, mają parę groszy i nie muszą żyć na koszt społeczny i kierują się zasadami, wykształconymi przez cywilizację, ponieważ te zasady znają.

Cytowane za: https://wpolityce.pl/polityka/402765-gadowski-dzis-mamy-w-polsce-sowietoelity-i-motlochoelity

W materiale jest link do Komentarza Tygodnia: Polski "Bunt mas"

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1567607

  Witam! Mnie osobiście bulwersuje fakt, że PAD zgodził się na sędziego, który również kwalifikuje się na emeryturę mając 66 . lat. Sędziego wątpliwej reputacji. Dla mnie, to celowe, aby grać PISem trzymając ster obiema rękami. Dlaczego medialnie przed kamerami, PAD nie nominował tymczasowego następcy sędzi  M.Gesdorf. Komu miał służyć ten cyrk? Po drugie co z sędziami z grona 10000 tysięcy, którzy osiągnęli wiek emerytalny? Jeżeli 1/3 sędziów SN osiągnęła wiek emerytalny, to z ogólnej liczby 10 tyś. stanu sędziowskiego w Polsce wyłania się liczba około 3 tysięcy. Ta liczba, to byłoby wielkie przewietrzenie układu kasty. Pozdrawiam!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1567496

A co, gdyby przepisy proponowane przez prezydenta Andrzeja Dudę narzucić posłom?

Prababcie i pradziadkowie drzemiący w Sejmie powinni już kimać we własnym fotelu i na swój koszt bo w tym wieku oko się samo zamyka, a umysł nie chłonie już tak, jak potrzeba?

PS

Chociaż wynagrodzenia sędziów nie są obciążone składkami ZUS to ich emerytury są znacznie wyższe od przeciętnych. Są bowiem jedną z kilku grup zawodowych cieszących się wyjątkowymi przywilejami. Warto więc zadać pytanie, jak się to ma do naczelnej zasady Konstytucji RP, mówiącej, że wszyscy są równi wobec prawa? I jak długo jeszcze będziemy czekali na prawdziwą reformę systemu?

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1567772

Vote up!
12
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1567498

..w sadownictwo nam wstrzyknięto
niezłą działkę polityki
a z nią w mixie staff kolesi
z potrzaskanej melodyki.

Wszyscy piękni, dumni, śliczni
mówią o niezależności
lecz kompleksy są to zwykłe
małych, lgnących do wielkości.

Jeden się podeprze wiedzą
drugi konstytucją się otoczy
lecz kompleksy są za miedzą
żadnen z nich ich nie przeskoczy.

Stóg kompleksów jest za miedzą
więc niech prawdzie spojrzą w oczy.

Bo choć świat swój skryją mały
pochowają gdzie popadnie
to nie źdźbło, lecz snopek cały
słomy....z butów im wypadnie....

JAZ 2011

(przeróbka z Kultura i Władza)

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zimny/kultura-i-wladza

 

Vote up!
7
Vote down!
0

zimny drań
 

#1567508

Vote up!
5
Vote down!
0
#1567510

Przecież to oczywista oczywistość, że ten chytry babsztyl Gersdorf urządza ten cyrk za pieniądze Sorosa i pozostałych pajaców z Eurokołchozu. A swoją drogą jest to efekt zawetowania przez PADa dwóch ustaw sądowych w zeszłym roku. Ciekawe jak długo jeszcze my naród będziemy płacić za idiotyczne i nieprzemyślane decyzje tego chłoptasia?.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1567541

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czy raczej kurtyzany, tak czy siak żałosne widowisko.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1567728