Bolek hukowy na czele kopciółkowej ruchawki

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Bez większego znaczenia jest, to czy były prezydent, a przedtem skoczek motorówkowy bierze mózgotrzepy czy też nie!
Lech Wałęsa znany dla większości Polaków raczej jako TW Bolek ogłosił kolejną już mobilizację w obronie pewnej emerytki.
Tej samej, znanej nie tylko z tego, że w porze dziennej z zapaloną świeczką w ręku pod gmachem SN czytała na głos tam zebranyM kastowym kultową od strony tytułu dla tego środowiska powieść "À la recherche du temps perdu".

Co prawda literaturoznawcy nie są do końca przekonani, że M. Proust proroczo użył właśnie dla nich takiego tytułu, aby nie tylko pani sędzia Gersdorf mogła dziś się łudzić, że cyt. "...że wiele jest w mojej mocy, albowiem póki przyszłość istnieje tylko w naszych myślach, wierzymy, że nasza wola nada jej kształt, w ostateczności zaś odwróci nawet bieg zdarzeń....'

Czy TW Bolek z pistoletem w ręku jest w stanie to odwrócić? #

Aczkolwiek rzeczony Boluś napewno nie przeczytał ani strony o Swannie i Albertynie, to łudzi to środowisko swoją wizją ruchawki.
Co prawda nie ma pewności, że pistolet jest na ostrą amunicję, a tylko hukowy! lub wręcz atrapą, to nie tylko sędzina profesor deklaruje obecność na szańcach kasty.

Bolek ostro zszedł już w liczbie deklarowanych sojuszników tej ruchawki przeciw legalnie wybranym władzom z dwu, przez jeden milion do 100 000 ludzi, zastępując te kurczące się legiony elementami symbolicznymi.

To data i godzina rebelii!, które zapożyczył od Amerykanów.

4 lipca, to wiadomo, zryw wolnych ludzi znad Potomaku przeciw okupantom Anglikom.
A deklarowana godzina 15, o której Bolek ma wyruszyć z domu na Warszawę, to w rzeczy samej 15 minut 10 ( dziesięć minut na dotarcie z Polanek na dworzec) czyli symbolczne 15,10 do Yumy!

Symbolika tak przebogato/kultowa, ze aż strach się bać.
Gniew z każdej strony, jak by nie patrzeć!
Gdzie grono, a gdzie gniew?
Pistolet jest.
Brakuje tylko ludzi i ...myszy!, aczkolwiek jedna myszka agresorka tam już na dworcu na Bolusia czeka.

Grona gniewu.
Mieszanka, a raczej mieszanina skamieliny prl, popłuczek okrągłego stołu i sam szeryf z ulicy Polanki.

Gniewny L.Wałęsa wymachujący pistoletem, czyli TW Bolek!
Po drugiej zaś grono oblepiające i tak już lepkie srodowisko wokół pani sędzi prezes i profesor.

Kolejny bełkotliwy manifest L. Wałęsy TW Bolka rzekomo w obronie SN, wygrażającego pistoletem kwalifikuję do kategorii kabaretowej, nawet jeśli, to broń na amunicję ostrą, którą zagubił może Mietek w siedzibie fundacji, gdy ją ogałacał w czasie ostatniego skoku na kasę.
Bowiem to wszystko idealnie wpisuje się w prześmieszne grożby i kabaretowe deklaracje byłego prezydenta.

Dużo gorzej wyglądają zapowiedzi prezes SN, oświadczenia sędziów tego grona, gdyż czynią z tej instytucji cyrk.
Po takim, ich zachowaniu nie trzeba już nawet zaświadczenia lekarskiego, że są zdolni do dalszego orzekania!
I to w jakiejkolwiek instancji.

L.Wałęsa TW Bolek może sobie dalej bredzić i wymachiwać nawet pistoletem, gdyż to wszystko i tak pozostanie w kategorii ....hukowej.

Jednakże nic, a nic! nie usprawiedliwia kompromitującego zachowania pani prezes SN oraz tę niby kastę nadzwyczajną/nietykalną, gdy ze świeczkami-kopciuchami w rękach zamieniają togi i łańcuchy z insygniami RP w przebrania i akcesoria cyrkowe.

"Przywykłem mieć Albertynę zawsze w zasięgu ręki. A teraz wyjechała, bez uprzedzenia. Przyzwyczajenie ukazało mi swoją drugą twarz. Przedtem dostrzegałem w nim tylko gnuśną siłę odbierającą przeżyciom świeżość, siłę, która może unicestwić wszelką zdolność przeżywania. Teraz jednak ukazało mi się jako groźna bogini o nieprzeniknionym obliczu, która potrafi zadomowić się w sercu, zapuścić w nim korzenie, lecz jeśli nagle je wyrwie, jeśli nas porzuci, to choć dotąd nie zważaliśmy na nią wcale, ściągnie na nas najstraszliwsze męki, jest bowiem równie okrutna jak śmierć." ( M.Proust; W poszukiwaniu utraconego czasu, Utracona)

Uzurpatorzy z nadzwyczajnej kasty też przywykli!
Tak samo i L. Wałęsa TW Bolek.
I....!?

Co teraz?

Jedyną ich nadzieją jest już tylko kopciułkowa ruchawka!

pzdr

# w każdym normalnym, szanującym się państwie, po takiej deklaracji-groźbie użycia broni, taki Wałęsa po wyjściu na ulicę, zostałby zatrzymany i aresztowany przez antyterrorystów lub policjanta natychmiast! lub wręcz odstrzelony!
Jednakże przy całym szacunku do dotychczasowych dokonań i zmian na lepsze, nasz kraj niestety nie jest jeszcze normalnym! skoro w przestrzeni publicznej bezkarnie padają takie grożby. Oczywiście jestem daleki od tego, aby tego głupola zastrzelić. Zwracam tylko uwagę na problem!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

na czele tłumu obalać rząd wcale nie jest nowy czy oryginalny.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1567316

. "Os Rani" cz 5

Powiem Wam w skrócie

Że przez tą "ikonę"

Całe ćwierćwiecze

Zostało stracone

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1567354

jaka ikona z Bolka jest ?

jaka ikona ?!

z ikony zawsze był WSIowy śmieć,

POdobny do zdalnie sterowanego 

drona:

- zawsze poleci TAM - gdzie każą.

- zrobi jak zasterują.

taki bezwolny, durny farmazon.

zwany inaczej szują.

TO jest:

sterowany zdalnie 

TW Bolek, czyli WSIowy z POMu

dron......

czyż nie widać podobieństw ?

No, może te drony tylko mniej wypasione, i latają ciut inaczej, choć zawsze tak latają jak im pan operator każe. Myślę, że spokojnie mogłyby wisieć w oknie komendy MO podczas strajku Stoczniowców w Gdańsku, gdy tamże, ten dron "ikon" rozwalał Strajk. Że bez trudu "skakałyby" te drony bez stoczniowy płot - bez żadnej ściemy, jak to miało miejsce w przypadku tego spasionego dzisiaj wieprza

:

http://drony.us/

&

dron puszcza farbę !

drona nie było łojjjjjj,

był tylko bolek - gieroj.

- SB robiła com jo chcioł

:

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/1645d47fe356aeb6?projector=1

Vote up!
3
Vote down!
0
#1567493

Jej rozpaczliwa szarpanina o pozostawienie sądownictwa w Żydowski rękach sprawia mi przyjemność. Sprawia, bo przypomina mi wcześniejszą walkę innego Żyda - Rzeplińskiego - tak pięknie przegraną.

Lada chwila wyrwie się im określenie "getta ławkowe". Widać to po nich. Czują, że jak się dadzą wygryźć, to nie będzie przyszłości dla ich dzieci i wnuków.

Idzie nowe, panowie.

Repolonizacja dotarła nie tylko do banków i firm energetycznych.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1567475

Nie bardzo rozumie dlaczego jakis tam bolek pozostaje bezkarny za uzywanie stwierdzenia ze posiada bron i ruszy do Warszawy.W normalnym rozumieniu jest to grozba karalna z artykułu kk,natomiast w innym rozumieniu jest zastanawianie sie czy ma bron hukowa czy tez moze jakas atrape broni o nieokreslonym wzorze.Widac wyraznie ze tzw dobra zmiana ma rózne pojecia rozumienia zapowiedzi czynu budzacego niepokój.Widac jednak ze demon kracja ma sie dobrze i nie mamy co biadolic.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1567489

 Apel Lecha Wałęsy dotyczący mnożenia się nie wytrzymuje krytyki środowisk w wieku reprodukcyjnym.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1567529