Obłęd

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Oskarżanie Polaków o systemowe zbrodnie na obywatelach IIRP wyznania mojżeszowego przybrało już formę obłędu!
Totalnego obłędu.

Aż strach dalej cokolwiek pisać, gdyż tzw znawcy antysemityzmu rodem z łżemedialnego ścieku oraz salonu różowo/czerwonego zaraz mi przypiszą, przypną tę obrzydliwą łatkę.

"Polaki my wiemy, co wy nam robili"# to hasło trzymane przez grupkę leciwych Żydów pod naszą ambasadą w Tel Awivie, ocalałych z holocaustu, zwiezionych z ośrodka założonego i sfinansowanego przez potomka wehrmachtu.
Być może właśnie ocalonych przez nas, przez Polaków! ( statystycznie to możliwe!)

Chcecie się licytować?
A wy? a wasi? co z nami Polakami robili?
Zapomnieliście?
Nie!, ale nie chcecie wiedzieć i każde takie przypomnienie tych nikczemnych antypolskich zachowań od razu kwalifikujecie jako antysemityzm!, aby zamknąć usta tym, którzy ośmielają się na ten temat mówić, pisać.

Dziś przypada 78 rocznica zbrodniczych wywózek-deportacj ludności polskiej na Kresach przez sowieta.

Jako ich potomek znam z opowiadań tę przerażliwą historię.
Ba! wiem jaki współudział mieli w tym sąsiedzi Polaków, ich żydowscy współobywatele II RP, którzy z radością jak powszechnie wiadomo witali Armię Czerwoną.
To były nie tylko bramy triumfalne czy kwiaty rzucane na tanki.
A rebelia w Skidlu, gdy 18 września 1939r. zbolszewizowany element żydowsko/białoruski zaczął atakować, strzelać i mordować naszych policjantów, żołnierzy.
I dopiero silny oddział polskich żołnierzy z Grodna rozpędził to tałatajstwo.
A pomoc kacapii w zdobywaniu, opanowywaniu broniącego się bohatersko w dniach 20-23 września Grodna!
A potem ten straszny 24 września, gdy po pokonaniu obrońców Grodna w odwecie za ciężkie straty, ruskij kamandir dał jeden dzień na grabienie miasta, mordowanie jego mieszkańców, na gwałty.
Kto przewodził rzezimieszkom?
Kto rozprawiał z się z Polakami?
Z naszej rodziny też wtedy zostali zamordowani przez sąsiadów.
Listy do zatrzymań, aresztowań, uwięzień, potem do wywózek!
Kto pomagał sporządzać?
Naziści?
Nie!
Pierwsi po diable!
Tak nazywano tych najgorliwszych, którzy natychmiast przystąpili do pomocy sowietowi.
I nie byli to ani ruskie, ani naziści.
To byli sąsiedzi naszych rodziców, znajomi.
I w 44r. znów się to powtórzyło!

I można ten wątek (z żydokomunistyczną osnową!) jeszcze długo, długo.

Ze strony polskiej nie było żadnego systemowego współudziału w wyniszczaniu sąsiadów, znajomych obywateli IIRP pochodzenia żydowskiego.
I taki zarzut jest dowodem na totalny obłęd, na straszliwą nienawiść jaką nie tylko krętacz Gross ma do Polaków.
Tak samo niejaki Gebert i jemu podobni z żydowskich rodzin skomunizowanych.
Stalin doskonale wiedział, że żydokomuna wręcz odzwierzęco nienawidzi Polaków, dlatego właśnie z nich sowieci ustanowili nadreprezentację w aparacie bezpieczeństwa i wymiarze sprawiedliwości po roku 1944., bowiem mieli gwarancję systemowego wyniszczenia resztek polskiej inteligencji oraz młodzieży-żołnierzy polskiego państwa podziemnego organizacji niepodległościowych niepogodzonych z sowiecką okupacją.

Stąd ta nadreprezentacja żydokomuny w ub, informacji wojskowej, prokuraturze, sądownictwie.

I co znamienne dzisiaj przy okazji kryzysu wywołanego brutalną wypowiedzią ambasador Izraela, atakami premiera i ministrów tego kraju na uchwaloną i podpisaną przez prezydenta ustawę o IPN głos zabierają nie tylko przedstawiciele opozycji totalnej, dla której jest to świetna okazja skrytykować większość rządzącą!
Ona, opozycja nawet nie ukrywa tego, że polska racja stanu, polskie interesy nie jest dla niej wartością nadrzędną.
Bowiem została już przyzwyczajona do obnoszenia się z pedagogiką wstydu na zewnątrz!
I dla niej to było i jak widać jest już normą.
Brzydka panna na wydaniu tak ma!

Wylazło też inne tałatajstwo.

To oczywiście polskojęzyczne media o kapitale głównie niemieckim.
Przypisywanie współwiny, kolaboracji ze zbrodniczymi Niemcami, to nie tylko miód na niemieckie serca, to oczyszczanie ich sumień i tym samym realizowanie ich, niemieckiej polityki historycznej; zamazywanie, rozmazywanie odpowiedzialności za popełnione ich zbrodnie.

I niestety potomkowie komuny, jak choćby Cimoszewicz, Święcicki ( niektórzy bronią go, bo pochodzi z porządnej rodziny; ojciec KIK! żaden to argument, wystarczy przypomnieć w jaka rodzinę wdepnął, kim był jego teść!) czy żydokomuny, nie tylko Gebert, Holland lecz także wnuczęta po takich zbrodniarzach jak Światło czy Berman w tym obłędzie przewodzą.

Zapewne niebawem ze swej polakożerczej czerskiej nory wylezie i A. Michnik, brat mordercy, zbrodniarza sądowego Stefana i zacznie snuć analogie do marca 1968, licząc na to, że szczególnie młodzi ludzie nie dojdą istoty tamtych rozgrywek między partyjnymi frakcjami, koteriami walczącymi o władzę.
Czyli, że komuniści wypędzili z prl swoich współtowarzyszy z pzpr żydowskiego pochodzenia, a w tym także szwagrów, zięci, teściów.
Kłótnia w rodzinie.

Obłęd!

I jak w tym obłędzie się zachować?
Uczciwie!
Bronić się!
Nie dać się stłamsić, narzucić Polsce, Polakom współwiny w niemieckich zbrodniach.
Nie pozwolić Żydom na to, aby zapomnieć, że zginęło 6 mln polskich obywateli IIRP;, w tym 3 mln było wyznania mojżeszowego.
Nie zgadzać się, nie pozwolić, aby Żydzi wmówili światu, że tylko ich Niemcy wymordowali, że tylko oni cierpieli, że tylko oni byli ofiarami zbrodni niemieckich.

Nie ma zgody na żydowską ekskluzywność cierpienia, ofiar, strat!, gdyż jest to zbrodnia na prawdzie o polskim oporze przeciw Niemcom ( i Sowietom też!)oraz o naszych wielkich ofiarach II wojny światowej!

Nie może też być polskiej zgody na to, abyśmy to my mieli jeszcze spłacać Żydom odszkodowania, reparacje za mienie zniszczone, zagrabione, wywiezione przez Niemców oraz Rosjan z terenu II RP!

Ten obłęd, to atakowanie Polski za rzekomą systemowa współwinę ma swój twardy, materialny kontekst.
To próba zastraszenia i rozmiękczenia Polski, aby zmusić nas do reparacji.

pzdr

p.s.
A może by tak zażądać od Żydów wypłaty rekompensaty za przygotowanie, wykształcenie ich elit wojskowych oraz politycznych bez których nie byłoby, nie powstałoby państwo Izrael w 1948r.?
# " Polaki" moje ucho podpowiada mi rusycyzm, a nos... też rosyjski wątek. Niemiecki dobrodziej przytułku i rosyjska składnia! ...koalicja..."sprawiedliwych" szkalująca Polaków

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Obłęd elyty III RP wybija szambem na ulicach jako szKODnicy czy UBywatele RP...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1557755

Dzisiaj Pani Joanna Szczepkowska przepraszała za antysemityzm swojego dziadka.
A ja czekam kiedy któryś z Żydów z Podlasia przeprosi za antypolonizm swojego dziadka i za śmierć dziadka mojej żony - zabitego przez Niemców w wyniku prowokacji żydowskiej partyzantki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1557761

sprzed około dwóch tygodni:

http://www.jewishpress.com/news/jewish-news/holocaust/israeli-education-minister-orders-compulsory-course-on-poles-collaboration-with-nazis/2018/01/29/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557768

Zdecydowanie popieram ideę wystąpienie o rekompensaty dla Polaków od Żydów za różne rzeczy, w tym za wykształcenie elit politycznych i wojskowych. Trzeba pamiętać o tym, że żydowskie Powstanie w Getcie rozpoczęli i poprowadzili nie ci, którzy się dzisiaj, czy też przez ostatnie dziesięciolecia do tego przyznawali, tylko właśnie oficerowie i żołnierze Wojska Polskiego żydowskiego pochodzenia i dlatego tak dobrze im się współpracowało z Armią Krajową, która poprzez miejsce przysłonięte postawioną w tym celu karuzelą udzielała żydowskim powstańcom wielkiej pomocy, zaopatrując ich w broń, amunicję i żywność, a także wspomagając ich w bezpośredniej walce.

Trzeba tu przypomnieć haniebny wiersz noblisty antyPolaka Miłoszaka, który sugerował kłamliwie, że kiedy Żydzi rozpoczęli Powstanie, to Polacy się bawili - używając do tej manipulacji wzmianki o tej ważnej karuzeli. Niestety mamy wśród naszych chamelit wielu antyPolaków, którzy za nawet niewielkie korzyści (taka międzynarodowa nagroda to może nawet nie jest mała korzyść) decydują się na opluwanie własnego kraju i narodu oraz manipulowanie faktami! Miłoszak w zasadzie nie był Polakiem, sam mówił o sobie, że nie jest Polakiem, tylko Litwinem, stąd może ta nienawiść i zakłamanie, ale mimo wszystko ... !!!

Kolejnym powodem do wystąpienia o roszczenia powinny być wielokrotne kłamstwa wygłaszane pod adresem narodu polskiego, przy własnej nikczemnej i egocentrycznej postawie Żydów wobec Żydów w czasie II wojny światowej! Wystarczy wspomnieć kolaboracyjne zachowanie żydowskich Judenratów, żydowskiej policji w gettach, żydowskich zarządów gett rozsianych po całej Polsce oraz żydowskiego Gestapo, mieszczącego się w Warszawie, przy ul. Leszno 13!

Następnym powodem są zbrodnie tzw. partyzantki żydowskiej braci Bielackich we wschodniej okupowanej Polsce (o których zrobiono kłamliwy film hollywoodzki), którzy mordowali polską ludność i grabili ich mienie oraz Izraelity Ajzemaniaka, który także był bandyta i mordercą, a po wojnie Żydzi zrobili z niego swojego bohatera!

Jest jeszcze wiele innych powodów, nie wspomniałam oczywiście o stalinowskich mordercach żydowskich przechowywanych i chronionych przez Izrael, aby nie ponieśli zasłużonej kary za swoje zbrodnie, którzy zamordowali wielu polskich bohaterów, jednak sądzę że te ww. wystarczą w zupełności do rozpoczęcia procedury roszczeniowej odszkodowawczej wobec Izraela!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1557790

Słowianko, Dziękując za Twe Słowa PRAWDY, ja o tym miłoszaku, Liwinie parę słów. Mówi Zbigniew Herbert:

https://www.youtube.com/watch?v=qM6gUEidlwY

Nie mogę teraz znaleźć, ale pamiętam także inną wypowiedź Herberta na ten sam temat, czyli o nobliście. Byli razem gdzieś na jakiejś imprezie, i tam gawędząc przy stoliku, noblista powiedzial, że strasznie nienawidzi Polskiego Języka, za te wszystkie - ą i ę i te takie szeleszczące zgłoski. 

Nie zapomnę nigdy słów Poety Zbigiewa Herberta na temat nienawiści do Języka Polskiego tego.......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557871