Diabelstwo

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Oskarżać Polaków o współudział w niemieckich zbrodniach, przypisywać nam pomocnictwo to istne diabelstwo.
Można to też inaczej nazwać, ale pozostanę przy diabelstwie.

Prekursorem tego diabelstwa jest niejaki Konrad Adenauer.
To on od ok. r. 1950 rozpoczął metodyczną, dobrze zaplanowaną na następne dekady akcję stopniowego oczyszczania Niemców za popełnione zbrodnie i przerzucanie współwiny, winy na innych czyli Polaków przy jednoczesnym systematycznym wypłacaniem Żydom, państwu Izrael olbrzymich kwot w miliardach dm jako zadośćuczynienie za eksterminację ludności pochodzenia żydowskiego.
Jednocześnie drugim torem szła edukacja szkolna, aby młodych Niemców pozbawić kłopotliwego obciążenia za zbrodnie ojców i dziadków.
Ten diabelski zamysł Adenauera kontynuowali następni kanclerze w ramach polityki historycznej.

Żydzi, państwo Izrael otrzymywali potężne pieniądze i nie martwiło ich zacieranie niemieckiej winy poprzez coraz częstsze chowanie za parawan tzw nazistów!
Liczyła się kasa, a sprawa ucieczki zbrodniarzy Niemców w nazizm nie był jak widać dla nich problemem.

Zaś wobec Polski, wobec Polaków RFN obrała inną taktykę jakby... symultaniczną!
Wypłaciła jakieś naprawdę symboliczne odszkodowania niektóry ocalałym więźniom z ich obozów śmierci z tytułu eksperymentów medycznych i po parę fenigów za każdy dzień pracy wywiezionym do prac przymusowych w Rzeszy.
Jednocześnie zaczęła tworzyć swego rodzaju przytułki dla naukowców; wspierać instytuty, fundować stypendia na uczelniach RFN, zapraszać pisarzy oraz tworzyć różnorakie fundacje.

Skoro jestem przy ludziach nauki zwracam uwagę na pewien moim zdaniem istotny fakt.
Otóż od 1981 ( może nawet 80) enerdowska stasi otrzymała w ramach wspólnej internacjonalistycznej walki z zarazą "Solidarności" zgodę Kiszczaka na infiltrację polskich uczelni od Opola, przez Wrocławia, Zielona Górę, Poznań, Szczecin po Gdańsk! To była ich strefa!
Jak wiadomo po upadku nrd i zjednoczeniu, wiele akt stasi trafiło ręce zachodnioniemieckich służb.
Pytam! ilu tych zwerbowanych przez stasi współpracowników dostało się na smycz BND?
Ile danych tzw wrażliwych posłużyło Niemcom i służy do dziś, aby tych ludzi mieć w garści?
A sprawa finansowania przez H. Kohla gdańskich liberałów, a potem kld?
Ilu z tych na garnuszku niemieckim pomaga obecnie realizować niemiecką politykę historyczną?

Diabelstwo!

Dwa zestawy, które wydaje mi się, że spełniają wymóg tego terminu.

Pierwszy.
Wpływowy, mocno hałaśliwy polityk przez lata wspomagał w różny sposób Niemców w przerzucaniu winy za nieniemieckie zbrodnie.
Umizgiwał się równocześnie do Żydów i Niemców.
Dygał i giął się przed Niemcami.
W mojej ocenie zrobił bardzo wiele złego dla polski i Polaków poprawiając jednocześnie samopoczucie Niemiec i Niemców.
Pomagał im latami nie tylko w relatywizowaniu prawdy o niemieckich zbrodniach.
Poprawiał ich samopoczucie.
A o nas, wielokrotnie o Polakach z czasu wojny wyrażał się wręcz parszywie!
O współczesnych tak samo z pogardą.
Myślę, że na tym zakończę.

Drugi.
Pisarz! jego proza to miód na niemieckie serca!
Nikt inny nie potrafił tak ukazać głębokiego humanizmu niemieckiego esesmana, który po spacyfikowaniu włoskiej wioski, wymordowaniu niemal wszystkich jej mieszkańców, nie tylko głaszcze po główce cudem ocalałe z rzezi dziecko, lecz także z... uśmiechem obdarowuje go cukierkiem!
Pisarz ten był wielbiony przez Niemców; nagrody, fundusze, wykłady, spotkania autorskie, kolejne wznowienia tytułów.
Był wszędzie; od rana do wieczora w ich tv, gazetach, radio!
Do tego stopnia zaskarbił sobie niemiecką wdzięczność, że niejeden gość niemieckiego hotelu otwierając lodówkę znajdował tam tego ulubieńca RFN.

Zestaw drugi.
Parka.
Duet!

Ona, szwargocząca frau, bezczelnie rozwalona jejmość w tramwaju w paszkwilanckim filmie o Polsce.
Niemal jak wycinek z niemieckiej kroniki z frontu!
Jako żywo obrazek z l. 1939-45, tramwaj warszawski, wagon "Nur fur deutsche!"
Tyle, że tym razem frau-matrona dowodzi, że winno być delikatnie, " Nur fur nazi!"
Co rusz bluzgająca na Polskę.

On.
Od zawsze Polska była dla niego nienormalnością.
A Polacy zasługiwali tylko na ...ciepłą wodę w kranie!
Na nic więcej!
I to było motto oraz efekt jego kilkuletnich rządów!
Od trzech lat w Brukseli!
I bardzo pilnuje, żeby Polakom się nie poprawiło!
Oczywiście bardzo aktywnie od lat pomaga Niemcom w ich polityce historycznej!
Za to obwiesili go najróżniejszymi blaszkami jako gute kamerada!
To nie tylko za jego wiedzą i zgodą tvp wyemitowała polakożercze filmidło Angeli Merkel." Unsere mutti, unsere..."
Podobno nie zdążył już nam zafundować hollywoodzkiego gniota o rzekomo dzielnych partyzantach Bielskich! (Tych bandytów jak najgorzej zapamiętała polska ludność na okupowanej przez Niemców Wileńszczyżnie.)
I jest on w tym wspieraniu niemieckiej polityki historycznej bardzo konsekwentny!( niemal jak Niemcy w burzeniu Warszawy!).
Jego ostatni ćwirk na temat znowelizowanej ustawy o IPN jako żywo potwierdza moją tezę!
...diabelstwo!

Gdzie diabelstwo!, tam muszą być i diabły!
I są!
Są, są!
A jakże by inaczej!
I jak one, te diabły mieszają! żeby z Polaków, z Polski; z ofiar, z ofiary niemieckich zbrodni zrobić, kata, zbrodniarza.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Tak Antysalonie, najgorsze diabły to żydzi.  dzieci Szatana. badziewie odrzucone przez BOGA.

Choć są wśród diabłów wyjątki.  OTO jeden z nich. To ON ukuł określenie - przemysł holokaust, czyli The Holocaust Industry : 

 

W poszukiwaniu sensu życia: Żyd Norman Finkelstein ...

boskaenergia.blogspot.com/2017/02/zyd-norman...

Napisał on książkę zatytułowaną „Przemysł Holokaustu” ("The Holocaust Industry"), ... skoro jakiś Żyd potrafi okraść drugiego Żyda zupełnie jak ...

Niszcz Syjonizm: “Przemysł Holocaustu”. Norman Finkelstein ...

niszczsyjonizm.blogspot.com/2012/04/radzi-prof.html

“Przemysł Holocaustu” Norman Finkelstein: ... Jego książka nosi tytuł “The Holocaust Industry”i ma się ukazać także w polskim ... każdy Żyd, który ...

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1557199

....na terenie naszego kraju, jakby nie było oczywiste, że ona już dawno istnieje i ma się znakomicie w Polsce od ponad 70 lat.
Każda z tych niby „różnych” opcji politycznych, na swój sposób lansuje nam niby własną drogę polityczną do budowy III RP albo nawet IV RP, i nie wspomina nawet, że razem przy okrągłym stole już dawno ustalili przyszłość dla nas. To, czego nie zdołano wtedy ustalić w gronie Kiszczaka i jego TW na pewno ustalono w Brukseli, Berlinie a ostatnio w Tel Awiwie, czy na obradach Knesetu w Krakowie.(...)
Nasze państwo istnieje tak jak podczas zaborów tylko w świadomości niewielkiej części narodu, bo ci przy władzy już nawet nie wysilają się na udawanie, że ono jest i jako takie funkcjonuje.
Większość Polskiego narodu nie wie, nie zdaje sobie z tego sprawy, lub po prostu nie dba czy Polska jest państwem wolnym, kolonią czy powstającym jakimś nowym tworem pseudo państwowym, który jak wrzód rozrasta się na naszych ziemiach i jak rak osłabia żywą tkankę narodu.
Państwo, jako instytucja nie istnieje, służby odpowiedzialne za pilnowanie tego, co powinno strzec naszej państwowości, po prostu nie przetrwały, zostały tylko takie, które mają inne cele i obowiązki.
Jak Dmowski oceniał sąsiedztwo nasze z taką Ukrainą widać w tym krótkim zdaniu:
[…] „Dla narodu (Polskiego), zwłaszcza dla narodu jak nasz młodego, który musi się jeszcze wychować do swych przeznaczeń, lepiej mieć za sąsiada państwo potężne, choćby nawet bardzo obce i bardzo wrogie, niż międzynarodowy dom publiczny”.
Jednak nasza polityka międzynarodowa nie ma żadnej ciągłości z polityką narodową Dmowskiego, nie posiada zdrowego rozsądku, nie reprezentuje narodowego interesu.
Można zapytać, czy ci, którzy z Polski czerpią największe korzyści, którzy obecnie, wydają się panami na tej ziemi, postradali wszystkie rozumy?
Obecny kandydat PiS w tegorocznych wyborach prezydenckich twierdzi, że „należałoby rozważyć udzielenie wsparcia wojskowego Ukrainie”.

W X wieku na terenach obecnej Ukrainy i części wschodniej Polski istniało państwo o nazwie Chazaria. Ciekawy opis znajdziemy w książce prof. Jerzego Strzelczyka pt. „Zapomniane narody Europy”.
Wiemy przecież, że sama idea powołania do życia Ukrainy, jako niezależnego od Polskiego Państwa narodu, zrodziła się w Niemczech. Nikt inny tylko właśnie Niemcy wspierały i finansowały ideę, powstania Ukrainy na terenach Polskich. Skutecznie miało to osłabić Polskę i gwarantować Niemcom silne wpływy w tej części Europy.

Dziś widać jak niemiecka konsekwencja polityczna owocuje. Zaraz po zjednoczeniu powstała „wolna Ukraina” – przypadek czy wpływ niemieckiej polityki?
Politycznymi manipulacjami i gwarancjami bez pokrycia zachód skutecznie pozbawił Ukrainę możliwości samostanowienia i zabezpieczenia swoich granic. Nie trzeba było długo czekać na Majdan, po którym za stosunkowo niską sumę przejęto państwo pod wpływy „bogatej kolekcji międzynarodowych kanalii” – jak pisał Roman Dmowski.
Czy grozi nam odbudowa Chazarii?
Stary już Henry Kissinger wyraża swoje opinie dość stanowczo, bo nie ma się ani czego, ani kogo obawiać. Nie tak dawno, jedna z jego opinii wzbudziła dość duże oburzenie. Kissinger powiedział, że państwo Izrael nie przetrwa w tym rejonie świata dłużej niż 10 lat.
Nie przetrwa? To znaczy, przestanie istnieć?. Tak i mówi to człowiek, którego Żydzi darzą najwyższym zaufaniem. Po tej wypowiedzi nie trzeba długo czekać na reakcję. Nie kto inny tylko ukraiński król czekolady, również obywatel Izraela szybko i skutecznie inwestuje w Majdan. Przejmuje władze i dziś rządzi w tym kraju.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22084&Itemid=100

Vote up!
7
Vote down!
0

Verita

#1557221

szukają ścierwa mjejsca do życia. No, a jak szukają TO miejsce ma być bogate. A najlepiej, by było NAJBOGATSZE : https://youtu.be/RcMUZYdLRcc

i z WŁAŚCICIELI chcą zrobić niewolników. 

Niedoczekanie !  pejsate icki.  żyd wieczny tułacz ma być - decyzją TEGO co nad nami.

Wola BOGA Rzecz ŚWIĘTA

Vote up!
1
Vote down!
0
#1557305

Zawsze byłem przekonany, że Donald raczej kwacze a nie ćwierka i to dodatkowo z kiepską dykcją :-) Ale może nie dość uważnie oglądałem "Kacze opowieści".

Jego ostatni popis woła o pomstę do nieba. Jeśli obrona przed zniesławieniem, która z natury musi wykazać, o jakie zniesławienie chodzi, ma jednocześnie to zniesławienie promować, to nikt nie powinien przed zniesławieniami się bronić. 

A swoją drogą uważam, że szum wokół wspomnianej ustawy umiejętnie wykorzystany, może nam wyjść na zdrowie. Bo przeciętny konsument zachodnich czy amerykańskich masmediów, spotykając się z określeniem "Polish concentration camp" rzeczywiście mógł dotąd uznać, że chodzi o obóz założony i prowadzony przez Polaków. Ale, jeśli teraz usłyszy o sporze Polsko-Izraelskim i o naszej ustawie, jednocześnie musi usłyszeć, że penalizacja tego określenia jest związana z jego fałszem. Dla większości ludzi już samo stwierdzenie, że coś jest zagrożone karą, zapala lampkę kontrolną mówiącą: to jest złe! Tak więc samo spopularyzowanie sformułowania o "polskich obozach", oczywiście jeśli zostanie poparte informacją o co nam chodzi, może spowodować krytyczny osąd odbiorców do późniejszych takich sformułowań w ich własnej prasie. Po prostu już wcześniej będą słyszeli, że jest z gruntu fałszywe. Przecież rozpropagowanie zdania: 'kradzież jest złem" nie jest propagowaniem złodziejstwa. Za to, gdyby tego nie mówić, to ktoś, kto "zaopiekowałby" się cudzym portfelem, mógłby wprost bronić się mówiąc, że nie wiedział, iż to jest przestępstwo.

Czy według Tuska najlepszym sposobem zapobieżenia przestępczości jest utajnienie kodeksu wykroczeń? Choć jemu zapewne chodzi jedynie o to, że podważamy w ten sposób politykę historyczną jego politycznych sponsorów z Berlina.

Oczywiście moje powyższe rozważania mają pewną wadę, z której zdaję sobie sprawę. Otóż, warunkiem powodzenia obrony przez atak w tej sytuacji jest inteligentne podejście odbiorcy masmediów do informacji. A dziś przeczytałem na pewnym portalu, że co 14 Amerykanin jest przekonany, że czekoladowe mleko pochodzi od brązowych krów, a 30% nie wie, że ser produkuje się z mleka! To daje 16 mln ludzi, którzy są wtórnymi analfabetami odnośnie produkcji żywności. A co tu mówić o historii czy polityce? Takich rzeczywiście w podany powyżej sposób nie przekonamy. 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

M-)

#1557231

   Witam! Dodałbym jeszcze jedno diabelstwo. Niemcy tak wypudrowali swój wizerunek, że w Izraelu używa się tyko i wyłącznie słowo Nazista, szalbierczo pomijając słowo Niemcy. Co z człowiekiem robi pieniądz, nawet płacony przez kata. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1557246

Opisane działania to raczej nie jest diabelstwo lecz jakby żywcem wyjęte zdania z dziennika konfidenta i zaprzańca...dla takich ludzi jak Tusk czy Thun Polska to tylko balast na drodze do eurokołchozu, w którym chcą być nadzorcami (po niemiecku - kapo).

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1557256

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1557278

https://palestyna.wordpress.com/2010/03/15/chazarowie-korzenie-wspolczesnego-zydostwa/

Mark Weber:

"Na początku 1935 r. statek pasażerski płynący do Hajfy w Palestynie opuścił niemiecki port Bremerhaven. Na sterburcie hebrajskimi literami wypisana była nazwa statku – „Tel Awiw” – a na maszcie powiewała flaga ze swastyką. Mimo że statek był w posiadaniu syjonistów, kapitan był członkiem partii narodowosocjalistycznej. Wiele lat później, jeden z pasażerów przebywających na pokładzie, przypomniał tę kombinację jako „metapsychiczny absurd”.(1) Absurd czy nie, jest to scena z mało znanego rozdziału historii: szeroko zakrojonej współpracy między syjonistami a III Rzeszą pod przewodnictwem Hitlera (...)".

https://palestyna.wordpress.com/2012/02/16/syjonizm-i-iii-rzesza/

https://palestyna.files.wordpress.com/2012/02/zionazi.jpg

PS

https://palestyna.wordpress.com/2018/02/03/izrael-blokuje-badania-historyczne-na-temat-swoich-zbrodni/

https://palestyna.wordpress.com/2015/10/26/netanyahu-historycznym-rewizjonista/

https://palestyna.wordpress.com/2015/05/15/izraelski-minister-kazdy-zyd-jest-lepszy-od-nie-zyda/

https://palestyna.wordpress.com/2009/12/09/narod-zydowski-zostal-wymyslony/

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1557428