Hybrydowo zamolestowany? zamobingowany? czy raczej za...Durczok,owany?!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Aczkolwiek Durczok nie jest z mojej ... parafii!, to jeśli jest niewinny niechaj się broni i oczyści! Najbliższy czas pokaże, czy ulubiony styl tzw dziennikarstwa uprawiany co codzień przez jednego z prezenterów łżemedialnego salonu okaże się dla niego samego początkiem końca jego kariery! Czy sam wpadł we własne sidła tzw poprawności!?
Czy stanie się ofiarą tych nowinkarskich idiotyzmów mobingo/molestunku!?

Bo jeśli jemu wierzyć, już się stał jak sam stwierdził " zdemolowanym psychicznie facetem."
Nie mam zamiaru litować się nad kimś tak niesamowicie bezwzględnym, nieuczciwie, tak zbójecko rozprawiający się przez wiele lat na życzenie swych pracodawców i łżemedialnych mocodawców!
Bo nie jestem ani jego spowiednikiem, ani sympatykiem!
Ale jednego mu życzę, by się bronił!, by udowodnił swoją niewinność, jeśli zarzuty sa fałszywe, absurdalne!! aczkolwiek postawione mu są tak płynne, ocieraja się wręcz o paranoję!,jednocześnie trudne do udowodnienia, że jest niewinny!
Molestował? mobingował? czy tylko wymagał!?, rozliczał?, oceniał?!
Wszak granica, ta ustalona przez postępowe rzekomo prawodawstwo oraz to lepsze tzw towarzystwo, czyli salon IIIRP jest tak płynna!

Dziś w trakcie jego rozmowy w jednym z toków padły m.in. takie sformułowania!:
"Granica między życiem prywatnym a regułami dotyczącymi mobbingu i molestowania jest płynna",Jeśli ktoś bardzo będzie chciał postawić mi taki zarzut i znaleźć coś z mojego życia prywatnego, co będzie świadczyło na rzecz tezy, że kogoś molestowałem, to być może to znajdzie." " Możesz mieć poczucie, że takiej presji nie było. Ale podwładne mogły tę presję odczuwać. - Mogły. Nie możemy wejść w głowę ludzi, z którymi rozmawiamy i odczytać, co tam jest, czy poczuły się skrzywdzone."To potworny rodzaj dziennikarstwa, jak z hybrydową wojną. Dziennikarstwo hybrydowe"

I dosyć tych cytatów!

Tak! płynna granica!, gdzie ona jest!? kto ja wyznacza! jak dotychczas, to publicznie ustalali, wyznaczali ją w tych sprawach tacy jak ten publicznie rozklekotany, trzęsący się prezenter łżewalterowni!To potworny rodzaj dziennikarstwa, jak z hybrydową wojną. Dziennikarstwo hybrydowe

Granica płynna! jak się bronić!? jak udowodnić swoją niewinnośc!

I na koniec!
" To potworny rodzaj dziennikarstwa, jak z hybrydową wojną. Dziennikarstwo hybrydowe"!

Pan redaktor Durczok się obudził? zreflektował!?
Jeśli ta? jeśli to wreszcie do niego dotarło? to chwała Bogu!
Dziennikarstwo hybrydowe! tak ulubiony styl łżemediów kaprawej III RP!
Dziennikarstwo hybrydowe! to przecież jego styl!, styl jego stacji! jego kolegów od kawy czy herbaty, przez szkło kontaktowe, loże prasowe i wydania tak główne, jak pomniejsze ich serwisów informacyjnych!

Jedna wielka hybryda kłamstwa!
A szczególnie od ponad dekady obrzydliwa POtworna hybryda na usługach kłamstwa, partii demolującej, okradającej kraj!
Hybryda lukrująca nepotyzm, złodziejstwo, korupcję, nieudaczników!
Hybryda zakłamania!
Przykrywająca to co się naprawdę wydarzyło 10 kwietnia 2010 na podsmoleńskim lotnisku!
Zhybrydyzowane kłamstwo o rzekomym: " lądowaniu debeściaków", kłotni śp gen Błasika ze swoim podwładnym kpt Protasiukiem!, naciskiem śp Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na pilotów, i wiele innych kłamstw w tej samej zamierzonej, zaplanowanej kłamliwej sekwencji"
tak strasznie odbierane przez okaleczone, osierocone dzieci, rodziny tych tam w Tu 154 pod Smoleńskiem!

Dziś Durczok dostrzegł wreszcie tę metodę łżedziennikarstwa " To potworny rodzaj dziennikarstwa, jak z hybrydową wojną. Dziennikarstwo hybrydowe".
A co uprawiał latami u swych pracodawców z Olejnik, Miecugowem, Sobieniowskim?
Co to było!?
Sztuka!?
Nie! spotwarzone, nedzne, wulgarne dziennikarstwo.
Hybrydowe jak sam je nazwał!

"Jestem zdemolowanym psychicznie"!, a ci których latami z ekran u łżetv DEMOLOWAŁ!
Co oni moga powiedzieć?
Żadna z Dominisi, Monisi czy innych łżepsiapsiólek radiowo/tw/ gazetowych nie dały im ofiarom tego waszego hybrydowego dziennikarstwa szans sie wyżalić
A co z tymi innymi ofiarami? waszego hybrydowego draństwa.

Tak czy owak! zwyczajnie po ludzku życzę Durczokowi, aby sie bronił!, aby dowiódł swej deklarowanej niewinności! by wyszedł obronna ręką z zarzucanych mu czynów!
A jeśli tak sie stanie, udowdni swoja niewinnośc, to.....!
To jednocześnie życzę mu, aby tak doświadczony przez swych łżekolegów po fachu już nigdy do ich grona, do ich środowiska tego zakłamanego hybrydowego draństwa już nigdy nie wrócił!

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)

Komentarze

Ciekawe! Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej - jak to możliwe?

tu ciekawy przyczynek, polecam też komentarze

 

http://www.kontrowersje.net/przychodzi_sawicka_do_wielowieyskiej_czyli_beczy_durczok_w_tok_fm

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1466006

dla mnie to szumowina.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#1466011

Nareszcie może się poczuć jak zapraszani przez niego do programów goście, których zakrzykiwał i nie pozwalał na przedstawienie swoich argumentów. Taki zaskoczony, że ktoś grzebie w jego prywatnym życiu?. A jak on grzebał w prywatnym życiu Hofmana, po robionych z ukrycia nagraniach, to miał prawo? Jak wywlekał najbardziej prywatne sprawy z życia Tomasza Kaczmarka, to było ok? Jak wyszydzał Jarosława Kaczyńskiego na każdym kroku używając argumentów z jego prywatnego życia. to nie odczuwał dyskomfortu? Bardzo się cieszę, że życie postawiło go w takiej samej (a może gorszej) sytuacji. Durczok miał bardzo duży udział w "demolowaniu psychicznym" bardzo wielu ludzi i pławił sie w tym z lubością. W życiu tak już jest, że podłośc wyrządzana innym wraca jak bumerang i nokautuje. Zasłużył sobie na to jak mało kto. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#1466017

...ponieśli i wilka!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1466021

Pokazywali się razem tylko przy okazji wielkich uroczystości jak Bal Dziennikarza czy Fundacji TVN. Ich ostatnie wspólne wyjście miało miejsce we wrześniu 2014 roku,

"Nie jestem bezgrzesznym, jak wielu z nas popełniałem mnóstwo życiowych błędów. Zapłaciłem też dość wysoką osobistą cenę, rozstałem się z moją żoną. Nie jesteśmy po rozwodzie, ale nie jestesmy razem"- powiedział drżącym głosem.

Więc miał duuuuużo wolnego czasu na igraszki

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1466037

od miecza ginie.
Panie Durczok, zrób Pan coś ze swoim życiem, bo już drugi raz dostajesz w łeb na otrzeźwienie...
Nota bene - widać, że w tvnowni normalny nie może pracować.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#1466045

Wydaje mi się ze za pózno o kilka lat wtszło jego hamstwo i kołtunstwo na swiatło dzienne,Całe swoje dziennikarskie zycie poswięcał na niszczenie wszystkiego co naturalne normalne w imię zasad jakie mu narzucili jego pracodawcy.Teraz już gdy się wypalił pozbywają sie go jak zwykłego smiecia a on sie skarzy.Mnie osobiscie to cieszy ze otrzymuje zapłatę za swoje antyspołeczne dziennikarstwo.Nie interesuje mnie czy faktycznie mobingował hybrydował psycholował czy jeszcze jakieś tam określenia typu procedury i czynnosci robił czynił wykonywał.To wszystko złozyło się na nagrodę jaka otrzymuje i to jest najpiękniejsze w jego posranym dziennikarstie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1466082

Zapomniał nawet o tym ile ludzi zbierało pieniądze na jego leczenie,jak był chory.Wtedy to była trwoga a pózniej?Zwykłe bydle tuhajbeja i tyle.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1466083

 ... że to zemsta tej, co ma wygląd kobiety tylko w "fotoszopie" :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1466095

pączkach  POniuchali! I nie tego co chccieli w babskie gadzety o...buli!?

pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1466100

Cała ta majtkowa afera wygląda mi na konflikt w rodzinie ćpunów :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1466104