Tak jak dziadek D.Tuska nie służył w komando Schapera, tak przewielebny J. Goodson, poseł PO nie może odpowiadać za Jedwabne!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

B.Komorowski znów sprawił wielki prezent światowym polakożerczym środowiskom. To także miły Geschenk Niemcom, którzy w swej polityce historycznej już od lat zacierają granice między katem a ofiarą!
B.Komorowski obciążony ubeckim garbem teściów tak jak Kwaśniewski wpisuje się w żydokomunistyczną retorykę oskarżając, współobwiniając naród Polski za mord w Jedwabnem.
To wyjątkowo parszywa i perfidna kolejna próba nie tylko
przypodobania się, przymizdrzania się hałaśliwym antypolskim środowiskom żydowskim oraz Niemcom!
Wyjątkowo wrednego, antypolskiego listu skierowanego na obchody rocznicy krwawych wydarzeń w Jedwabnem nie da się zmieścić w typowej analfabetycznej niezręczności p'rezydęta!
To nie jest już zwykłe nieuckie ...dęcie, pleć pleciugo w stylu kaszalotów duńskich, wód do morza czy Chopina w krzakach!
Ten list Komorowskiego wpisuje się w hałaśliwą próbę tzw biznesu holocoust zmuszenia rządu Polski do wypłacenia kolejnych olbrzymich odszkodowań za rzekomo zabrane mienie żydowskie!
Jednocześnie to perfidne i głupawe w swej treści oskarżenie narodu polskiego o tę nie naszą, a niemiecką zbrodnię doskonale zaciera odpowiedzialność Niemców jako sprawców II wojny światowej i jako zbrodniarzy!
Ten list to nie brednie fajtłapowego safanduły, lecz logiczny element większej całości!, więc nie można go zlekceważyć jako
gramatycznej nieroztropności!
Media niemieckie poświęciły b. dużo uwagi tak prywatnemu weekendowi na helu, jak treści listu Komorowskiego.

Dając spokój tytułowemu dziadkowi, ciekaw jestem obecnej reakcji premiera Donalda Tuska na ten list!, na to idiotyczne i grozne rozciągnięcie odpowiedzialności na naród polski za Jedwabne!
Niebawem Komorowski może obciążyć nas za nkwd/ubecką prowokację kielecką!
Dziewięć lat temu D. Tusk bardzo ostro i słusznie skrytykował owoczesne oświadczenia A.Kwaśniewskiego przepraszającego w imieniu Polski i Polaków za Jedwabne!
Nie trzeba być znawcą doktryn prawnych, w tym konwencji haskich, aby wiedzieć, że to okupant i jego administracja odpowiada za to co się działo na terenach zajętych!
Nie posądzam b. Komorowskiego o jakąkolwiek poważną wiedzę nawet na poziomie studenta historii, skoro publicznie obnosił się, że razem z ubeckim teściem napisał magisterkę w 11 dni!
Każdy, kto studiował na uniwersytecie, wie, iż to zwyczajnie niemożliwe!

W jakiejkolwiek więc formacji Hitlera służył tuskowy dziadek.
W jakimkolwiek sąsiedztwie w Gdańsku urodziły się i mieszkały matki kanclerz A. Merkel oraz premiera D. Tuska!, ani B.Komorowskiemu ani D. Tuskowi nie wolno obciążać narodu polskiego za Jedwabne, gdyż jest to totalne antypolskie draństwo!, zacierające niemieckie sprawstwo, zorganizowane i przeprowadzone przez specjalne komando, które ma na sumieniu wymordowanie obywateli polskich wyznania mojżeszowego nie tylko w Jedwabnem, lecz także w Rutkach, Zambrowie, Łomży czy Wiźnie.

Niemal prawie na marginesie tego żałosnego, antypolskiego listu B. Komorowskiego, powielającego drańskie przeprosiny A. Kwaśniewskiego można zadać takie naiwne pytanie.
Czym zawinił choćby taki przewielebny J. Goodson, obywatel polski i obecny poseł PO!!, że go B. Komorowski czyni współodpowiedzialnym za Jedwabne?

W tym liście B.Komorowskiego nie ma żadnej niezręczności, lecz kolejna perfidna próba utytłania Polski i Polaków w żydokomunistycznym sosie, który nie tylko ma służyć jako sposób nacisku, presji na polski rząd w kwestii wyszarpania kolejnych kwot odszkodowań lecz także rozmyciu niemieckiej odpowiedzialności za zbrodnie na terenach okupowanych przez III Rzeszę!

W tym stanie rzeczy można z dużą dozą ostrożności stwierdzić, że kanclerz Niemiec A. Merkel może ten miniony weekend na Helu, mimo pozornie prywatnego charakteru zaliczyć jako bardzo efektywny!

pzdr

p.s.
Tak jako rolnik nie nadążam ze zbiorem siana/ przy tej pogodzie; pokos za pokosem/, tak jako Polak nie nadążam za reagowaniem na te antypolskie, polakożercze, żydokomunistyczne
oskarżenia!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Gawronski Rafzen
Godson wraz z Komorowski i wszystkimi członkami PO odpowiedzą za zamach stanu i działanie na szkodę Narodu Polskiego m.in. poprzez wygłaszanie takich bredni jak w Jedwabnem!
Na takiej samej zasadzie jak czołowi działacze NSDAP w Niemczech.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#169797

jakoś nie słychać prezydenta Izraela. a powinien on nas przepraszać za zabijanie Polaków przez Żydów.
nawet Niemcy na nich polegali podczas wieszania niewinnych Polaków - w odwecie, nie mówiąc o sowietach.

http://starachowice.travel/pl/swietokrzyskie_hity/miejsca_pamieci_narodowej/7.html
http://www.rp.pl/artykul/515849.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#177225

Żydzi powinni najpierw przeprosić Żydów:
http://www.prawica.net/node/13355

czytałem niedawno wspomnienia Bieleckiego o Herlingu-Grudzińskim w Rzepie. i tam było skwitowane to kilkoma zdaniami - Żydów sumienia dręczą.
http://www.rp.pl/artykul/531685,515886-Pytania--i-odpowiedzi--Herlinga-Grudzinskiego.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#177542