Czyściciele

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Czyściciele.

" OLT miało wyczyścić polskie niebo " to wycinek jednego z meldunków ABW w sprawie Amber Gold.

Hanna Gronkiewicz Waltz jak stalinowski stachanowiec, przekraczając wszystkie normy, czyściła i wyczyściła setki warszawskich kamienic!

Rządy Donalda Tuska i koalicji PO/PSL to jedno wielkie czyszczenie.
Czyściochy przez lat osiem "wyczyścili" wiele dziedzin naszej gospodarki.
W Lepkim Systemie Tuska nie było miejsca dla rodzimych przedsiębiorców.
Przypomnę tylko okres budowy autostrad, dróg oraz obiektów sportowych i im towarzyszących przed Euro 2012!
Padło mnóstwo polskich firm budowlanych, od największych po te jednoosobowe.
Plajta totalna mimo boomu inwestycyjnego.
Niby niemożliwe!, ale za Tuska wszystko było możliwe.
Tak czyścił D. Tuska i jego ekipa.

Zabrał się też jak wiadomo za polskiego przewożnika, PLL LOT.
One też miały upaść.
Jeszcze kilka miesięcy, a trzy literki od Plichty ( czy aby to on za tym stał?) OLT zmieniłyby tylko swoją kolejność!, ta pierwsza wskoczyłaby w środek i po kwiatach!
Alfabet Plichty czy Tuska?
" OLT miało wyczyścić polskie niebo "
Przewalanka na polskim niebie i Józef Bąk zostałby członkiem zarządu masy upadłościowej LOT do momentu odsprzedaży jednemu z dużych misi branży lotniczej!

Niezależnie zaś od czyściocha, czyściciela D. Tuska, od lat przy dużej sympatii tej ekipy, paskudny, obrzydliwy krętacz J.T. Gross, pracowicie czyści sumienia przestępców niemieckich z ich milionowych zbrodni popełnionych także na 6 milionach obywateli polskich IIRP w tym ok. 3 mln naszych współobywateli wyznania mojżeszowego!
Drań intelektualny Gross, pupil czerskiej gadzinówki od lat masakruje fakty, oskarżając obywateli polskich za czyny niemieckich zbrodniarzy.

Tak więc antypolskich, polakożerczych czyściochów nie brakowało!

A teraz ujrzymy ich coraz więcej! na polskiej scenie politycznej oraz w wśród łżemedialnej antypolskiej menażerii!
Pracowicie prezentują rzekomą polską współodpowiedzialność za niemieckie zbrodnie! i czyszczą sumienia rzeczywistych zbrodniarzy!

Czyściciele.

Jedni brutalnie bez skrupułów jak ci czyściciele z D. Tuskiem i od Tuska! z dużymi pieniędzmi w tle.

Gross z premedytacją, bo wyczuł, że antypolskie brednie o współudziale z Niemcami w zbrodniach na Żydach świetnie się sprzedają, szczególnie w Izraelu, w środowiskach diaspory żydowskiej oraz są lekiem na niemiecką zbrodniczą duszę!

Politycy opozycji z koniunkturalnej perfidnej głupoty, dla nich zapożyczam od Tomasza Sakiewicza określenie szmaciarzy!

A sojusznicy wyżej wymienionych, to antypolskie badziewie, cały łżemedialny polskojęzyczny ściek, też otrzymali sute zamówienia, kolejną okazję się wykazać. I zarobić też.

Czyszczą! bowiem uznali nas Polaków, Polskę za brudasów!

Trzeba to przetrzymać.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Czy tylko biernie przetrzymać ?!

Vote up!
2
Vote down!
0

#1557635

Ciągle słyszę i czytam o tym jak ktoś "schładzał gospodarkę"aby ją ożywić, "zapraszał  obcy kapitał" wyprzedając zakłady pracy za złotówkę, "prywatyzował" państwowe firmy doprowadzając je przedtem do bankructwa, likwidował stocznie i kopalnie "aby Państwo nie musiało dopłacać", "wzmacniał obronność Państwa" przez likwidację wojska i mienia wojskowego, niektórzy bardzo skutecznie wyczyścili kamienice z mieszkańców, aby wzbogacić dzisiejszych "szmalcowników", ktoś wprowadza do szkolnictwa "wartości europejskie" aby zlikwidować ciemnogród katolicki, Teraz niektórzy chcą "wyczyścić" z naszej polskiej świadomości, pamięci fakty historyczne, aby wyłudzić nienależne odszkodowania. Kto tak dobrze nas "czyści" i w jakim celu? Najczęściej to jest "tajemnica państwowa", "informacje poufne". W tym celu doprowadzono do tego, że antysemityzm" stał się 11 przykazaniem DEKALOGU. Czy nie chodzi tu o likwidację Polski jako Państwa? Ten "walec" przyśpiesza ze wszystkich stron..

Vote up!
6
Vote down!
0

RAK

#1557662

Ja też mam wrażenie, że ekipa Tuska przygotowywała Polske do likwidacji i podziału. Świadzcy o tym nie tylko kontrolowany upadek firm, sprzedąż ostatniego dużego banku BGŻ, niszczenie Śląska, i przygotowanie do likwidacji kopalń, przy czym ekspertyzy zlecono Niemcom. Zniszczono też żeglugę na Odrze. PO jawnie popierała mniejszość niemiecką i RAŚ.

Polskę wschodnią zaś pomijano w inwestycjach komunikacyjnych np. zablokowano budowę lotniska w Białymstoku, via Balitica, via Carpatia.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1557712

Tuska. Zaraz po "okraglym stoole". To przeciez Balcerowicz "schladzal" polska gospodarke w latach 90-tych i sprzedawal za bezcen zaklady przemyslowe. To postkomunisci (rzad Millera) wyprzedawali "kapitalistom" (czerwonym)  rodowe srebra, to rzad Buzka (znowu Balcerowicz) "zreformowal" kraj (raczej "zwinal"). Tusk byl tylko kontynuatorem idei ... 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1557734

MiędzyNarodowym czyścicielom ~ gospodarkę Polski, CZYŚCI CIELĘ –> sielskie cielsko (tysięcznych) armii organów – samorządowych (sabotażowych) dywersyjnych członów (mafii antypaństwowych) w ciałach urzędAsów (asów „prawnych” zdrad gospodarki Polski).

Prawdę łatwo dowieść jeśli naród ma wśród siebie pro narodowych prawników - nie antynarodowych „prawników” zainstalowanych w „sądownictwie państwowym” - siłami międzynarodowych czyścicieli gospodarki Polski, Ojczyzny Polaków, od wojny nieustannie „poprawnie” (politycznie) kształconych - ( dla politycznego dobra -> czyjego ?)

Pozdrawiam – J.K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1557675

we wszystkich "rządach" po 1989 roku. Wystarczy wspomnieć ś.p. Lecha Kaczyńskiego wstrzymującego ekshumację w Jedwabnem by "czysciciele" mogli "wyczyścić" historię z faktów, a dzisiejsi najwyżsi "dostojnicy" państwa  w osobach "prezydenta", "premiera" nie licząc pomniejszych "zaprzańców" jak m.inn. szef MSZ, w imię "przyjacielskiej zgody z narodem wybranym" potwierdzają bajkowe teorie "czyścicieli" historii  udając "patriotów" . Niestety, są w stanie zlikwidować przy pomocy "Starych Kiejkutów" kazdy zalążek konkurencji na prawicy, a gdyby im się to nie udało, ponownie są w stanie oddać władzę całkowicie zbrodniczej formacji wzorem 2007 roku. Czas jednak płynie i nowe pokolenie nie da się już całkowicie ogłupić tak jak ogłupiają nas, w tym nadzieja na odzyskanie Polski dla Polaków.

Vote up!
3
Vote down!
0

antyleming

#1557703

Czyściciele  gospodarki Polski - cielskami szpiegowskich koordynatorów organów „prezesów sądów i sądownictwa”  od  1997r. (UBezpieczonych „konstytucyjnym” art. 44 = 2 x § 22...)

Od końca 2007r. POwstawiali do wszystkich samorządów (sabotażowych samosądów)  POpartyjnych  donosicieli  "obywatelskich" projektów "prawnej"  likwidacji  przedsiębiorstw pro polskich  - POmocnictwem  partynych koordynatorów grabieżczego  gangsterstwa = ordynarnego  urzędniCzego  „czyścicielstwa” … 

Zaplanowanego  I  ZREALizowanego  „administracyjnym” V kolumnowym likwidowaniem = POspolitym  ROZKRADANIEM (rękami „urzędniczymi = szmalcowniczymi”  opłacanymi z podatków, systemowo okradanych Polaków) - PRZEDSIĘBIORSTW  polskich przedsiębiorców, którzy od 1989 r. do 2008r. stworzyli  znaczący  produkcyjny – pro polski pro innowacyjny pro eksportowy potencjał ( do wyciągania  Polski  z systemowego – kredytowego zadłużania ("władzami") Polski –  materialnym niszczeniem gospodarki Polaków - systemem antypaństwowym, ewidentnie wcielanym ( czyściCielsko -”prawnie”)  na zgubę Polski –> od 1970 roku…

Pozdrawiam - J.K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1557718