Jacku Kurski & Co! nie idżcie znów tą samą drogą! Co onegdaj ...Saba, Dorn i Andrzej Urbański (b. prezes tvp ) też!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Postaram sie dobitnie i bez kumpli!
Wczoraj jakby symbolicznie były prezes ( podobno wtedy nawet ...nasz!?) Andrzej Urbański jako żywo! uraczył Polaków ostatnim już na szczęście wrednym, komsomolskim , bolszewickim obrazkiem! "Tomasz Lis na żywo".

Tak!, tak! Tomasz Lis, to wybraniec byłego prezesa tvp A. Urbańskiego.
To były prezes obdarował Lisa niemal kuwejckim/petro kontraktem, czyniąc go na osiem lat niewzruszalnym agitatorem łomotu na koszt podatnika.

I nie może być żadnej przesłanki łagodzącej dla tej owoczesnej naiwnej decyzji byłego prezesa tvp z nominacji prawicowego PiS!
Bowiem była to durnowata, szkodliwa, wredna ze wszech miar decyzja! z obłędnie wręcz strasznymi skutkami na przyszłość! ( to temat niemal na murowaną habilitację )

Osiem lat wulgarnego bolszewizmu i ordynarnego bolszewika w publicznej tv w czasie najwyższej oglądalności!
Nic jej nie tłumaczy!

Ten program Lisa, to zbrodnia! na wolnym słowie, na uczciwym przekazie, na misji do jakiej powołane są środki społecznego przekazu; media publiczne.
To ośmioletnia deprawacja wielu umusłów!
To medialna miazga wtłaczana do głów naiwnych za pieniądze, na koszt podatnika.

I niechaj mnie nikt nie usiłuje rugać za te słowa.
Niechaj mi nikt nie usiłuje wmówić, że dokonuję emocjanalnej oceny ośmiu lat demolki czynionej przez Lisa na koszt podatnika, kosztem wolnej, normalnej, uczciwej Polski.
To nie demagogia!
To twarde brutalne fakty!
Osiem lat! ordynarnego chamskiego łomotu/bełkotu.

Bełkot/łomot! czyli T. Lis i jego goście w tvp n żywo.
I jako żywo!

Były prezes tvp Urbański w swej naiwności, lekkomyślności ( czy tylko?) sprawił, że przez osiem lat nie tylko T.Lis demolował umysły, szczególnie te naiwne, zlemingowane swym ordynarnym, wulgarnym przekazem urągającym elementarnej sztuce uczciwego dziennikarstwa.
I niechaj wreszcie to do niego, Urbańskiego dotrze!, bowiem gdy czytam jego wypowiedzi odnoszę wrażenie, że chyba ogromu szkód, jakie on poczynił poprzez błędne owoczesne decyzje, nominacje w redakcjach tvp jako prezes publicznej tv do dziś nie dostrzega.

I mam nadzieję, że obecnie odpowiedzialni za konieczne, niezbędne zmiany w organizacji i funkcjonowaniu mediów publicznych; wicepremier-minister Piotr. Gliński, wiceminister Krzysztof Czabański tudzież nowopowołani prezesi tvp oraz polskiego radia wyciągną prawidłowe wnioski, szczególnie zaś z tych minionych naiwnych czy wręcz idiotycznych decyzji programowych i personalnych; szczególnie b. prezesa Urbańskiego.

pzdr

p.s.
Jako mały żuczek-bloger, byłemu prezesowi tvp.A.Urbańskiemu zalecałbym raczej pokorę, rzetelną ocenę swych "dokonań" na stolcu prezesa.
I zamiast dalszych kwiecistych peror wyciszyć się, założyć papcie i bić się jeno w piersi; Mea culpa!, "przepraszam"!
A odpowiedzialnym za media trzymania się od niego z daleka.
Bowiem nie wydaje mi się on dobrym doradcą!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (9 głosów)

Komentarze

Tylu jest młodych absolwentów uczelni medialnych, mam nadzieję, że nikt już nie da się nabrać na pluralizm i spłatę kredytu

Vote up!
3
Vote down!
0
#1505699

Przepraszam panie Kurski, czy tak ma wyglądać te zmiany, aby cały dzień POkazywać PO, tak jaj dzisiaj w TVP INFO, gdzie cały cas plują na PIS i Polaków patriotów.

Czy to są te dobre zmiany, które pan wprowadził.

Włączam rano TVP INFO, PO i Petru, włączam PO południu Petru i PO, no to gratuluje zmian.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1505706

Jest to wszystko prawdą, tym niemniej Kuskiego oglądał nie bedę a i ręki mu nigdy nie podam gdy go kiedyś spotkam.

Nie mam ochoty zapominać nikomu zła które wyrządzili. Może już nie pamiętacie, ale to własnie Kurski był architektem i wykonawcą podziału Polaków. Tak głębokiego podziału że pokoleń będzie trzeba by ten rów zasypać. To Kurski był pierwszym nauczycielem który to pokazał że w polityce można publicznie wszystko by swój cel osiągnąć. Kłamać, szkalować, łgać, odsądzać od czci i wiary swoich oponentów... Jeśli nie pamiętacie to mogę służyć faktami. Po wybrykach Kurskiego sprzed lat juz wielu, poszło już dalej jak lawina. Raz puszczonej lawiny nie da się zatrzymać wiec mamy dzisiaj poziom debat i poziom polityki taki jaki mamy.

Nie wiem jak wy, ale ja temu panu już dziękuję. Na zawsze mu dziękuję a wybaczy mu dopiero Bóg. Czy naprawdę PiS nie miał nikogo kto zachował jeszcze honor i zaufanie do siebie? To naprawdę musiał być Kurski?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1505713

Może on i burak alle z jajami

Vote up!
3
Vote down!
-1

kael

#1505740

PiS chyba juz rozumie,że oprócz posiadania większości parlamentarnej, słusznego programu o wszystkim decyduja ludzie wykonujacy te zadania. Pomyłki osłabiają Zmianę, dają argumenty do ręki "opozycji"....

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1505725