Ewa i psiapsiółki ... gładkolufowe!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

35 lat temu Jaruzel z Kiszczakiem w obronie socjalizmu kazali zomo,wcom wystrzelać protestujących górników z kałachów.

Wczoraj policjanci z resortu kierowanego przez jedną z psiapsiółek w obronie nisczycielskich cwaniaków ze spółek węglowych popieranych przez panią paremier Kopacz strzelali do zgromadzonego przed siedzibą JSW tłumu z broni gładkolufowej!

Premier Ewa Kopacz odgrażała się co prawda protestującym rolnikom, że zareaguje twardo! Ale na Ślasku zareagowała wyjątkowo brutalnie! "wypaliła" w tłum z Mossberg,ów 590 czy innego modelu!

Czyżbyśmy mieli przerabiać znów coś na wzór morderczego szyfrogramu Kiszczaka z grudnia 1981?

Pamiętam jak jesienią 1989r. młodzi ludzie z Solidarności Walczącej nie godząc się z układem okrągło-magdalenkowym zaczęli w wielu polskich miastach siłą zajmować siedziby komitetów partyjnych! I był taki dupek zołędny# Hall, nawet jakiś minister u Mazowieckiego, który domagał się, aby milicja zdecydowanie zareagowała na to te akty... bezprawia! Tak!, tak! to nie bajki! bo i Jacek Kuroń też go ( tego dupka żołędnego!!!) wspierał domagając się od Mazowieckiego ostrej reakcji sił porządkowych!

Nie wiadomo co wtedy zadecydowało?, czy to sam premier Mazowiecki nie wyraził zgody na to "przywracanie porządku"? czy też może ... Kiszczak odmówił wykonania takiego rozkazu czy też przekonał Mazowieckiego o zbyt wysokiej cenie ewentualnego użycia zomo.

Nie tak dawno Lech Wałęsa czyli TW Bolek też domagał się zdecydowanej rozprawy z manifestantami.
A to jego słynne "bendem pałować" zapewne nie tylko mnie utkwilo w pamięci!

Hall w 1989, Bolek w 2014 chcieli pałować!

Paradne?! żałosne?!

Skądże!

Ten typ tak ma! to niby tacy nasi!

Dlaczego dziś o tym wspominam!? otóż dlatego, że ci niby nasi są zdolni do najgorszych, do najpodlejszych zachowań!

Nasi?!

Żadni nasi!
Pozbawieni tak jakichkolwiek zdolności do kierowania krajem jak też bez skrupułów! żądni władzy, mamony, kasiory!
Zdolni do każdego draństwa.

I jeszcze mała dygresja. Za rządów sld i prezydentury filipińskiej pijanicy młodzież z Ligi Republikąnskiej w wielu polskiech miastach przez kilka lat systematycznie i metodycznie urządzała prześmiewcze, jajcarskie heppeningi antykomusze, antyeseldowskie, antymillerowskie i antykwasulowe!

Dawali nieżle do wiwatu od 1 maja przez 22 lipca po dzień rewolucji! zawsze znalezli okazję i okloliczność.
Oczywiście nie byli ulubieńcami władzy postkomuchów, ale ani policja, ani służby nie posunęły się nigdy do ostrej, brutalnej rozprawy z żartownisiami kpiącymi , szydzącymi, ośmieszającymi Leszka Millera czy A. Kwaśniewskiego!

Czy wyobrażacie sobie co by się stało z nimi za Tuska? a teraz za Kopacz czy za rządów PO! ?

Tych młodych ludzi ( nasz starszy syn jako szef Ligi R. przez kilka lat aktywnie zwalczał tę postczerwoną zarazę, młodszy jako sympatyk ( był wtedy niepelnoletni) też w tym uczestniczył!) by za Tuska zatłuczono w jakiejś bocznej uliczce!! zakatowano by ich jak śp Grzesia Przemyka!
I nie mam co do tego żadnych wątpliwości!!!, że tak by było, tak by załatwiono tych młodych ludzi; studentów, licealistów!

Agenci, policjanci po cywilu ( jak ten kopiący manifestanta 11 listopada w Warszawie!) rozprawiliby się z nimi brutalnie, jak za Putina w Rosji.

I to tym młodym ludziom, owoczesnym jajcarzom z Ligi Republikańskiej przy każdej okazji mówię! Za Tuska zatłukliby was na amen!

Czy to oznacza. że wychwalam postkomunę!? wolne żarty!

Chcę tylko powiedzieć, że stopień zamordyzmu, który drzemie w tych rzekomo naszych, w tych nieudacznikach jest OLBRZYMI!

Skąd się to wzięło? bierze?

Na to pytanie może odpowie pani Prof. jadwiga Staniszkis, czy A. Zybertowicz czy Gliński też prof. Ja mam zbyt małą wiedzę, jestem jeno obserwatorem! z niezłą pamięcią!

Hall domagajacy się interwncji zomo przeciw SW!

Wałęsa deklarujący pałowanie!

Tusk zamordysta!

I Kopacz ... gładkolufowa!

A to chyba jeszcze nie koniec tej psiapsiółkowatej pało/gładkolufowej strategii!

pzdr

# gdyby kogoś naszła na ten przykład ochota na proces, to radzę przed wezwaniem przedprocesowym zajrzeć tu i ówdzie! szczególnie zaś ... ówdzie!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Niestety smutna diagnoza jak najbardziej celna. Tusk, Komorowski , Kopacz, Sikorski, Schetyna itd. to jeszcze bardziej toksyczna mutacja post - komunistów. I nie ma znaczenia,że nie wszyscy byli w PZPR ! A Hall był? A Wałęsa? Co prawda obaj mają "niejasne" kontakty ze służbami...Ten reżim dla utrzymania władzy zrobi wszystko...każdą podłość, złamie każde prawo, dokona każdej...zbrodni... ONI po prostu nie mogą byc opozycją!!! Bo wtedy wyszłoby tyle spraw,że nie starczyło by paragrafów w KK. Za sam Smoleńsk prosto z ław sejmowych trafiliby na ławy oskarżonych..dlatego będą się bronić do uopadłego...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1464080

mu trzeba tam gdzie najbardziej boli!

 

Piszesz Antysalonie: "A to chyba jeszcze nie koniec tej psiapsiółkowatej pało/gładkolufowej strategii!"

 

Oczywiście, że nie koniec - jest jeszcze pan prezydęt i jego nowela o "bratniej pomocy" podczas zgromadzeń...

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1464085