Berbelucho/kataryna na słodzie farmazonskim i chmielu faryzejskim

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Łzemedialność totalna do końca chce wykorzystać przeciągające się upalne lato i zarzuca Polskę swym łżenapojem czyli faryzejskim farmazoleniem!

Totalniacy, jak widać wzorują się na krętackim sposobie wielkich piwnych producentów, które produkują swe siuśki piwopododne wedle metody HGB i ordynarnie wciskają go piwoszom jako rzekome piwo, na dodatek nie stroniąc od podmieniania chmielu żółcią bydlęcą!

Co robią, co wyczyniają ci żałośni totalniacy?
Otóż wpadli na pomysł, aby dostarczać Polakom berbeluchę wykorzystując do tego chmiel faryzejski oraz słód farmazoński!

Kim są? kim trzeba być, aby tym, tę berbeluchę produkować?

Wystarczy być...Kim!
Np Kim Renatą z parówkowego tygodnika.
Otóż tej Kim bardzo blisko mentalnie do innego Kima, Kim Ir Sena!
Czy to jakaś krewna tegoż z odległego nam pod każdym względem kraju?
Wygląda na to, że tak!, że na mus to jakaś jej, Kim Renaty najbliższa rodzina, albowiem kumulacja piramidalnych bredni wychodząca z jej klawiatury na to wskazuje!

Innych też aż nadto, podobnego faryzejskiego farmazolenia.

Na ten przykład stadko czersko/wiertniczo wspomagane tymi od Hajdarowicza! tegoż samego, co to dekadę temu pod śmietnikiem, nocą z Pawłem Grasiem ( kapciowo/gaciowym D.Tuska oraz cieciowym u zamożnego Niemca dorabiającym).

Cóż za durnawa menażeria.

Skąd takie moje dosadne określenie?

Wystarczy przejrzeć ich opinie n/t ostatniego kukiełkowego filmiko/teatrzyku Barbary Pieli z minionego czwartku, wyemitowanego w TVp Info ok. g. 20.59! czyli śledztwa z gotową już tezą n/t rzekomego antysemityzmu w postaci tam występującego brodatego luda.

Ileż idiotyzmów, jaką to faryzejsko/farmazońską berbeluchę uwarzyli wspólnie ci geniusze czersko/wiertniczo/rzepowi.

Jaki antysemicki rzep ci berbelucharze usiłują przyczepić do jednej z tych kukiełkowych postaci w przezabawnym filmiki B. Pieli!

Kim trzeba być, aby takim berbeluchowatym skojarzeniem się posiłkować?

Wystarczy być Renatą Kim, Dominiką Wielowiejską, Suldrzyńskim, Szackim...!
I nieodłączną służbowo!, a jakże inaczej! ... kataryną też.

Zbiorowa berbeluchowata katarynko!
Umysłowa berbelucho!

Zamilknij wreszcie!
Dość!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Farmazońsko/faryzejska epidemia zbiera już żniwo! cyt. za wPolityce:"Nie milkną echa po odcinku „Plastusiów” pt. „Jak powstaje Ruda Konstytucja”. Sympatyzujące z opozycją „elity” wciąż nie mogą zrozumieć, że jedną z postaci w nim przedstawionych jest Franciszek Jagielski „Farmazon”. Zamiast niego widzą karykaturę Żyda. Agnieszka Holland kontynuowała ten temat w programie „Tomasz Lis.” (Newsweek/Onet), doszukując się w satyrycznym materiale faszyzmu."

pzdr

Vote up!
8
Vote down!
0

antysalon

#1572311

o którym piszesz, a że jakieś przekręty doszukały się w nim dziwnych rzeczy i podkładają dowolne treści, to chyba było do przewidzenia.

Cóż, wielu z tych ludzi z chamelit straciło znaczenie, prawie straciło rację bytu, więc nudząc się setnie oraz chcąc dokopać tym, co teraz "są na wozie" i zbierają zamiast nich frukta "puścili wodze fantazji" i tworzą nowe, ciekawsze nawet od oryginału wersje i interpretacje, aby wykazać się działaniami artystycznymi!!! Jest to co prawda chamkultura, ale im jak widać odpowiada!

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1572341