Likwidacja burdelu na Wiertniczej ( podobno nawet luksusowego)!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

....Wiertnicza, Czerska...!
Coś mi kołacze!
Aczkolwiek nie jestem warszawiakiem, ani nawet słoikiem, to coś mi te nazwy ulic mówią!
A konkretniej cokolwiek chcą mi powiedzieć!

Tylko co?

Burdel czyli w nowomowie III RP agencja towarzyska!
Jaki ten język polski giętki!
Ileż to kamuflujących treści przy pomocy niewinnie brzmiących terminów można nie tylko przemycić, ukrywając ich faktyczną zawartość!

Ileż można zagmatwać i ukryć na tych ( i przez tych) z Wiertniczych i Czerskich!
I nie tylko tam i przez onych, tamtych.

Czyli nie tylko tam, bowiem nawet i do mocno peryferyjnej, prowincjonalnej Legnicy też ta moda zawitała i to za sprawą miejscowego parlamentarzysty, który swoje skromne mieszkanie na lokal uciech wynajął!
A skarżącym sąsiadom, niezadowolonym z takiego wykorzystania mieszkania dowodził, że z jego zasobu mieszkalnego korzysta ...agencja towarzyska, a nie burdel!

Nastały czasy wielkiego pogmatwania.
I to w wielu dziedzinach.
Słowa, terminy od wieków określające, zwące istotę rzeczy zostały zastąpione substytutami.
Tak samo jak czyny, zachowania!

Ba! nawet doszło do tego, że słowa, zwroty od wieków plugawe, używane jeno przez wyrzutków weszły niemal do codziennego zasobu, do języka osób publicznych.
To co kiedyś przystało ulicznikom i ulicznicom też!, dziś oferują nam w obrocie publicznym nawet sędziowie TK w stanie spoczynku! i to nawet samemu bywszemu prezesowi!( vide niejaki mgr Stępień!)
Jaki magister taki i ...stępień! (czyli jego zasób językowy!)
Jaki b. prezes i sędzia ( w stanie spoczynku) taki i jego język!

Wzrok plugawy!
Język plugawy!
To i widok jego plugawy!

Skorom już o plugastwo zahaczył!
Skoro jestem przy plugawstwie, to nie bez rzeczy zahaczyć o te spędy przyczernionych tworów kobieto podobnych.( z macicami, czarnymi zresztą na swych sztandarach).

Albowiem obserwując ich eugeniczne deklaracje!
Widząc ich zachowanie; te obrzydlistwa: okrzyki, wyrazy które mają na kartonach, transparentach, nienawistne hasła wobec dzieci nienarodzonych oraz dzieci niepełnosprawnych mam wielką wątpliwość co do ich kobiecości.
A jeśli do tego dodać te ich komentarze po uchwalonej przez sejm w ubiegłym tygodniu ustawie o pomocy instytucjonalnej kobietom, rodzinom, dzieciom!, to już doprawdy z kobietami, matkami, siostrami czy żonami, to one niewiele mają wspólnego.

To jakieś jakby potwory, diablice, szatanice opętane nienawiścią do daru życia!

Tego nawet Urban na łamach plugawego Nie by się nie powstydził!( T. Lis co prawda już jemu dorównuje!, widocznie tylko to mu pozostaje!)

Wszechogarniające plugastwo!
Język plugawy!
Wzrok plugawy!

CBŚP zlikwidowało burdel (piszą, że luksusowy!) na Wiertniczej.
To dobrze!
O jeden burdel mniej!

A kiedy ten na czerskiej?

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

najpierw czerska poszerzy zakres świadczonych usług. Można będzie pofiglować z gwiazdami obiektu, nawet z Adasiem. Sponsor musi kasę odzyskać.

Vote up!
4
Vote down!
0

ess

#1524968

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło we wrześniu 153,9 tys. sztuk i było o 9,68 proc. niższe niż rok wcześniej. W porównaniu z poprzednim miesiącem wynik jest z kolei o 1,86 proc. wyższy - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

---------------------------------------------------------------------------

[Pytałem się o sprzedaż "GWna" w kilku punktach sprzedaży. W jednym, kiedyś dostawali codziennie 175 egzemlarzy - i większość przedawali... Obecnie dostają 35 egzemplarzy - i sporo pozostanie niesprzedanych...- Andy]

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1525001

Żeby nie było tak różowo to dystrybucja cyfrowa niestety rośnie. Mają też kilka innych biznesów jak sieć kin Helios (o czym warto pamiętać i omijać) dystrybucja filmów (tu już same tytuły zniechęcają-np.Gówno polskie-pogratulować inwencji) i niestety kilka stabilnych jak reklama na przystankach autobusowych.Szczęśliwie aktualna strategia spółki wciąż zakłada koncentrację na sztandarowym produkcie więc szansa na bankructwo jest.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1525016

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

i dobrze.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1526927

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

....

Vote up!
1
Vote down!
-3

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1536576

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

klienci uciekli.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1564025

 W 2003 r. liczba zarejestrowanych agencji towarzyskich wynosiła ok. 750 a Businessman Magazine ocenił wówczas wartość polskiego rynku związanego z seksbiznesem na 5 do 10 miliardów złotych. Szacuje się, że w Polsce szeroko rozumiane, płatne usługi seksualne świadczy 150-160 tysięcy osób (wg danych amerykańskich w 2009 r. było to 18-20 tysięcy osób). 

~ Mariusz Jędrzejko: Prostytucja – skala i charakter zjawiska w świetle badań, prostytucja jako problem społeczny, moralny i zdrowotny. Pułtusk-Warszawa: Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora, Oficyna wydawnicza ASPRA-JR

PS

W miejsce zlikwidowanego powstaną kolejne...

Ochraniają  i korzystają z usług?

https://www.google.pl/search?client=opera&q=policjanci+korzystali+z+usług+prostytutek&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

https://www.google.pl/search?q=policjanci+korzystali+z+us%C5%82ug+prostytutek&client=opera&hs=bu0&sa=N&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwiHo-Ge8oXbAhUKiaYKHSseDA44HhCwBAg6&biw=1280&bih=679

 

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1564064